Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2005.08.27 0 0 9

szerintem nincs új neve! elég feltünő jelenség

 

az lehet amit a topik elején írtam

 

nekem hiányzik

Előzmény: Nick_Rivers (8)
Nick_Rivers Creative Commons License 2005.08.27 0 0 8
Nekem ma jutott eszembe az öreg, észre sem vettem van ilyen topik :-) Kiváncsi vagyok mi az új neve :-) Gondolom a következő BL idényben megtudjuk :-)
Előzmény: Ramos_ (-)
gerrardo Creative Commons License 2005.06.18 0 0 7
Már bennem is felmerült ez a kérdés.

Kár hogy nincs már velünk, mert olyan jókat derültem rajta. :-)))
zeuszka Creative Commons License 2005.06.16 0 0 6

nincs akkora szerencsénk.

 

majd visszajön, és szemrebbenés nélkül beírja, hogy a bíró csalta el a döntőt, és megy majd minden tovább, mint eddig.

Előzmény: Ramos_ (5)
Ramos_ Creative Commons License 2005.06.16 0 0 5

hidd el az feltűnt volna!

 

sztem a kötél valószínűbb

 

R.I.P.

Előzmény: zeuszka (4)
zeuszka Creative Commons License 2005.06.16 0 0 4
még az is lehet, hogy ír azóta is, csak egy másik nickjén.
Előzmény: Ramos_ (-)
Wác Creative Commons License 2005.06.16 0 0 2
Csalódott az olasz fociban :-)
Előzmény: Ramos_ (-)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2005.06.16 0 0 1
nemhiszem h majd e topic miatt elobujik
milton keynes Creative Commons License 2005.06.16 0 0 0
0da került, ahova való... (recycle.bin)
Ramos_ Creative Commons License 2005.06.16 0 0 topiknyitó

Ugye tudjuk mi történ a második félidőben:)

 

2 utolsó hozzászólása 3:0ás Milan vezetésnél

 

"hát lányok ilyen amikor a falábú angolok vannak a döntQbe.. IZGALMAS A MECCS NEM?"

 

"kicsaltátok a chelsea a juvét és most is 4 0  lenne ha nem spanyol a bíró.."

 

a Pool topicban felmerült, hogy azóta felakasztotta magát

 

merre jársz tommyboy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!