|
|
|
|
zeuszka
2005.06.16
|
|
0 0
6
|
nincs akkora szerencsénk.
majd visszajön, és szemrebbenés nélkül beírja, hogy a bíró csalta el a döntőt, és megy majd minden tovább, mint eddig. |
Előzmény: Ramos_ (5)
|
Ramos_
2005.06.16
|
|
0 0
topiknyitó
|
Ugye tudjuk mi történ a második félidőben:)
2 utolsó hozzászólása 3:0ás Milan vezetésnél
"hát lányok ilyen amikor a falábú angolok vannak a döntQbe.. IZGALMAS A MECCS NEM?"
"kicsaltátok a chelsea a juvét és most is 4 0 lenne ha nem spanyol a bíró.."
a Pool topicban felmerült, hogy azóta felakasztotta magát
merre jársz tommyboy? |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|