Keresés

Részletes keresés

Janibacsi Creative Commons License 2005.07.05 0 0 17

"A gyakori ugyanannyit ér, mint a ritka,"

 

Ez elegge fals logika es önáltatás, dehat ugye "mindenki maskepp csinazza":o))

 

Jano

Előzmény: amato (13)
Torrente Creative Commons License 2005.07.05 0 0 16

A sok 5-ös után lőttem egy -belépő feliratút is. Mivel ez az első nekem, ami a második oszlopból való, bizakodom. De mivel olyannyira nem akarok elmenni a Forma 1-re, még ha nyerek sem, eladó!

T

karimax Creative Commons License 2005.07.01 0 0 15

Hello Urak!

 

Kinek milye van?

 

Nekem a sok között egy 2-es.

 

Üdv.: karimax

Előzmény: amato (13)
amato Creative Commons License 2005.06.19 0 0 14
minidg=mindig
amato Creative Commons License 2005.06.19 0 0 13

A gyakori ugyanannyit ér, mint a ritka, egyik nélkül a másik semmit sem ér,

még sört vagy hátbaveregetést sem...

Az igaz, hogy a gyakorit könnyebb megszerezni, de nem biztos,

hogy 5-ösből sok van, legfeljebb 100x vagy 1000x több, ami még minidg nem túl sok...

 

Ha véletlenül összejön a 000 000,

akkor én megelégszem a felezéssel:

felajánlom Degeczi-nek, hogy

megveheti 2.5 milkáért (HUF és kp) a sorsjegyem.

 

Ha neki nem kell, majd szólok Torrentének, hogy mehet a biznisz.

 

 

:-)

 

 

Előzmény: Degeczi (5)
amato Creative Commons License 2005.06.19 0 0 12

Ha összejön egy négynullás, részemről lehet majd róla szó.

Kérdés az, akkor elgondolkozol -e,

hogy megvárod a 000 000-ás jelentkezését...

 

Amato

 

Janibacsi Creative Commons License 2005.06.17 0 0 11

Jahm az uccso bekezedes termeszetesen a topicgazdinak szolt:o)

 

JAno

Előzmény: Janibacsi (10)
Janibacsi Creative Commons License 2005.06.17 0 0 10

Az elso jozan hang, aki latja is, mi az abra itten...

 

A hatnnullas ember hulye lenne kozoskodni egy 5-osossel, tankol egy parszor es mar meg is van az otose es osztozkodni sem kell...

 

Mas szoval: fogd azt az 5-ost, es ha nem tul kemeny, torold ki vele batran... Ha netan hozzad jut a 0, majd lesz masik helyette:o))

 

JAno

Előzmény: Degeczi (5)
Torrente Creative Commons License 2005.06.17 0 0 9
Virítsd! :)
Előzmény: elchico (7)
BLASIUS Creative Commons License 2005.06.16 0 0 8
Na én ma 33 litert tankoltam, mégse kaptam semmit. Igaz üzemanyagutalvánnyal is fizettem. Akkor nem jár?
elchico Creative Commons License 2005.06.16 0 0 7

picsába, nekem eddig csak ilyen sok nulllásokat adtak, nem tok velük mit kezdeni. legalább öt darab van ebből az 000 000 ból...

 

Előzmény: Torrente (6)
Torrente Creative Commons License 2005.06.16 0 0 6

A felezzünk természetesen alkudható :)

Akkor jó az üzlet a ritkább verzióval rendelkezőnek, ha mondjuk csak 4 nullája van, de már nincs lehetősége újabb 30 litert tankolnia (hidd el, ilyen is van).

 

De egyébként igazad van, viszont egy próbálkozást megért...

 

T

Előzmény: Degeczi (5)
Degeczi Creative Commons License 2005.06.16 0 0 5
de ha sejted, h így van (nyilván így van, nem osztogatnak folyamatosan milliós nyereményeket), akkor milyen meggondolásból a "felezzünk"?!

egyedül a ritka fél ér vmit, a gyakori példány semmit, max egy sört és egy hátbaveregetést

ennyire rég volt már a Pepsi kupakjátéka? az ingyenes hirdetőújságok ott is tele voltak a sok agyatlan értéktelen "párkeresésével"
Előzmény: Torrente (4)
Torrente Creative Commons License 2005.06.16 0 0 4

Jaja, sejtem ám én is hogy így van, de mivel az akció csak július végéig tart, talán összejöhet valami, akár kisebb nyereménnyel is, hiszen nem mindennap tankol az ember 30 liter felett, tehát ha valami mondjuk 0000-val rendelkezik, és már esélytelen a 30 liter, tudja, hol kell társat keresnie :)

T

Előzmény: Csokis (2)
Torrente Creative Commons License 2005.06.16 0 0 3

Hejhó! Az arcom el van tűnve, mert sokat dolgozom, meg gyereket nevelek meg épül az új kérónk, meg majd emiatt lassan költözünk, meg nemrég emiatt költöztünk is átmenetileg, meg úgy általában mindig átmenetileg vagyok mindenhogy...

Mikor lesz legközelebb valami olyan tali, ami nem lesz messze tőlem?

T

Előzmény: AZS (0)
Csokis Creative Commons License 2005.06.16 0 0 2
Ez úgy van, hogy Sok jég-, kevés -krém, stb. Szerintem kb. minden egymilliomodik 5-ösre jut egy 000 000. (Milyen jó kis nullázás lett volna ez! :-) ) Nem hülyék ők sem, itt szó nincs véletlen számokról.
Előzmény: Torrente (-)
Camenzind Creative Commons License 2005.06.16 0 0 1
nekem cask 4-esem van, de 65% -ot felajánlok a 000000-ásnak... :)
AZS Creative Commons License 2005.06.16 0 0 0
Na csáheló, rég lattam az arcodat, el vagy tűnve... Ja, és 100 alkalomból pontosan 0-szor tankolok a shellnél (ez nem antireklám, csak leírom ;-)
Előzmény: Torrente (-)
Torrente Creative Commons License 2005.06.16 0 0 topiknyitó

Üdv!

 

Ez nem reklám, csak leírom, mielőtt a lényegre térek. INGYEN ÜZEMANYAG 20 ÉVIG a promoció neve. Íme a Shell honlapjáról vett játékleírás:

Tankoljon minimum 30 liter üzemanyagot a Shell-nél és vásárlásonként kap egy kaparós sorsjegyet. Egy nyereményhez 2 db összeillő sorsjegyre van szükség.

 

A sorsjegyen az alábbi szótagok vagy számok szerepelhetnek: 2; 4; 5; 000; 0000; 000000; jég-; -krém; ásvány-; -víz; Forma-1; -belépő. Amennyiben az Ön által kapott sorsjegy lekaparható részének eltávolítása után két sorsjegy összeállításával a fenti szótagokból vagy számokból ki tudja rakni az alábbiakban felsorolt nyeremények egyikét, Ön megnyerte azt. Kettőnél több szelvény összeillesztését a Játékszabályzat kizárja.

 

NYEREMÉNYEK: A jég- és a -krém szótagok összeillesztése esetén Ön egy jégkrémet nyer. Az Ásvány- és  a -víz szótagok összeillesztése esetén Ön egy 0,5 literes ásványvizet nyer. A Forma-1 és a -belépő szavak összeillesztése esetén Ön egy darab belépőt nyer a Forma-1 2005. július 29-i, pénteki edzésnapjára. Kettő darab sorsjegy számjegyeinek összeillesztésével Ön az alábbi értékû üzemanyag utalványok egyikét nyerheti: 2 000 Ft, 4 000 Ft, 5 000 Ft, 20 000 Ft, 40 000 Ft, 50 000 Ft, valamint a főnyereményt, egy darab kimagaslóan nagy értékû üzemanyag utalványt, melynek értéke a nyertes szelvények kombinációjának függvényében 2 000 000 Ft, vagy 4 000 000 Ft, vagy 5 000 000 Ft lehet. A játékban összesen 2101 db üzemanyag utalvány vesz részt. A reklámanyagokban szereplő "20 évre elegendő üzemanyag" 5 millió Ft értékû Shell üzemanyagvásárlási utalványt jelent. Számításának alapja: 12 500 km/év, 8 liter/100 km átlagfogyasztás, 250 Ft-os átlagos üzem-anyagár.

 

Bocs, ez egy kicsit hosszú lett. Szóval az a javaslatom, hogy tegyük össze, amink van, én rögtön be is dobnám az 5 feliratú sorsjegyemet, ha valaki csatlakozna hirtelen egy 000 000-ással, megfelezhetnénk a nyereményt és mindenki jól járna. Már ha ebből nem csak egy darab lelhető fel...

E-mailem publikus, de itt is lehet jelentkezni.

T

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!