Keresés

Részletes keresés

E_sztella Creative Commons License 2018.05.04 0 0 736

Sziasztok!

 

Eladó lakás az utcában, hátha érdekel valakit:

 

Eladó a Kerekes utcában egy 48 nm-es, második emeleti erkélyes, belső udvarra néző, légkondicionálóval felszerelt fedett és zárt gépkocsi beállóval rendelkező lakás. 

Irányár: 34 M forint. 

 

Érdeklődni: +36 30 450 5530

suliadri Creative Commons License 2009.06.05 0 0 735
az én címem publikus, írj egy mailt!
Előzmény: Waratah (734)
Waratah Creative Commons License 2009.02.01 0 0 734
bár az előttem kérdező is csendre talált, de próbálkozom. A Ferox társasházkezeléséről mit tzdnátok mondani?
vasem Creative Commons License 2008.09.15 0 0 733
Szép napot Mindenkinek!
Bár ahogy elnézem ennek, a topicnak már régen nem volt hozzászólója, mégis megpróbálok egy kéréssel fordulni az érintettekhez.
Mondjon vki, vmi jót is a társasházat építtető, értékesítő és működtető cégekről, ha lehet:)
Sokat segítene nekem, nekünk:)
Az indokom pedig teljesen magánjellegű, ksz és üdv: vasem
pitzpangg Creative Commons License 2007.07.30 0 0 732
iiigeeeeeen, koszi, valamit tenyleg elbenaztam. :D
buborék2005 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 731

Nem kér felhasználót. Hol gondolod? Ide linkelem. Itt kiválasztod a házat, a kódhoz írod a jelszót. http://www.ferox.hu/htm/tarsashaz/forumok/kapcsolat.php

Amikor beléptél olyan nevet írsz amilyet csak akarsz a hozzászólásoknál. 

 

Sikerül???

Előzmény: pitzpangg (730)
pitzpangg Creative Commons License 2007.07.29 0 0 730
elbenaztam, s nem tudok felmenni a masik forumra, mert a passzvordot meg csak tudom, eleg ecceru :D, de a felhasznalot elfeledtem, ha nem titkos, megirja valaki??

koszi, pity
suliadri Creative Commons License 2007.07.27 0 0 729
Nem akarjuk megszűntetni ezt a fórumot? Olyan vacak, hogy egyszerre két helyre kell írni.... :-(

Remélem tévesen tájékoztattak, hogy feltörték a tárolónkat. Nem tudná vki megnézni, hogy megnyugodjak???

Adri
Mizu? Creative Commons License 2007.07.26 0 0 728

Sziasztok!

 

Szolgálati közlemény:

Bori (házunk takarítónője) azt kéri minden kedves lakótól, hogy jövő pénteken (augusztus 3-án) a szemétszállítás után ne használja a kukákat, mert a nap folyamán mind a 12 szemeteskukát szeretné kitisztítani és fertőtleníteni. Tervei szerint délután 5 körül végez vele, utána lehet használni.

Skri Creative Commons License 2007.07.26 0 0 727
Sziasztok!

Sajnos ma, hajnal fél 4-kor elvitték az erkéjünről a párom biciklijét:((( Már csak a csattanásra ébredtünk, ahogy a kertben landolt, de nem értük utol őket!
Egy kék MALI típusú bicikliről van szó, ha esetleg valaki látja, hogy valami "jólszituál" szemétláda használja, kérlek rúgjátok gyomorszájon a nevünkben és hozzátok vissza a biciklit! (bár valószínüleg már el is adták)

Előre is köszi!

Kriszta 1/2
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.13 0 0 726
....vagy állítsunk csapdát, és kisbaltával szedjük szét az arcát a besurranó köcsögnek.... nekem ez a megoldás is tetszene:)))
pitzpangg Creative Commons License 2007.07.07 0 0 725
szerintem engedjuk el a rosszulleszek temat, de ennel sokkal gazabb, ha pl tuz van, s nem tudsz kijutni az utcara.
Oke csukjuk be, de ne kulccsal az istenert. Legalabb kifele ki lehessen menni rajta...

Puzzlegirl Creative Commons License 2007.07.06 0 0 724

Adam23! teljes mértékben igazad van!!!! de ha megkaptad a kör e-mailt láthatod, hogy sokan úgy gondolják a főbejáratot kell kulcsrazárni.

 

Könyörgöm gondolkodjatok már!!!

 

Ti nem gondoltok arra, hogy bármikor rosszul lehettek?

 

Egyébként úgy legyen ötösöm a lottón, mint ahogy kitaláltam ki volt a főokos a témában. 

Előzmény: Törölt nick (723)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.06 0 0 723

Ez a kulcsrazárás szitu csak értelmezés kérdése. Nem én találtam ki az ajtózárogatást, de az ötletgazda védelmében annyit megjegyeznék, hogy az ő fogalmazása szerint az "ajtókat" kell zárni. Nos, mivel bejárati ajtóból csak egy van, ezért mindenkinek a saját ajtajára kéne alkalmaznia a kiírt szöveget. Persze a kiírás félrérthető, de ha logikusan végiggondoljuk, a legnagyobb badarság lenne a bejárati ajtót kulcsra zárni, ilyen "okosság" az ötletgazdának sem juthatott eszébe...

 

Szóval mindenki zárja a saját ajtaját (a kirablásom óta én is ezt teszem), és akkor nem történhet semmi baj...

 

A kiírást  meg picit át kellene fogalmazni, mert úgy tűnik, néhányan tényleg félreértették...

Puzzlegirl Creative Commons License 2007.07.06 0 0 722

Ma reggel végleg kiakadtam a társasház némely lakótársainak agyatlan ötlete(i) miatt.

Hajnali 5-kor a szerencsétlen postás felcsöngetett, hogy hiába kapott kapukódot, ha bezárják a bejáratiajtót és nem tud bejönni. Oda adtam neki a kulcsom, mert szerencsétlen egy nagy szatyor 2 heti elmaradt újsággal jött.

 

Az ötletgazdától kérem a kulcsmásolás árát!!!!! 

 

A másik ennél is fontosabb dolog mi van ha valaki egyedül van otthon és rosszul lesz (este én is így jártam) ki fogja az orvost, a mentősöket beengedni????

Ne adj isten ha valahol tűz ütne ki?

Kérem adja meg a számát akinek az ajtózárogatás ötlete kipattant a fejéből majd felhívom hajnalban, hogy engedje be a mentősöket, tűzoltókat stb.mert félájultan nem tudok lemenni.

 

Ugye erre nem gondoltál(gondoltatok)???

 

Tudomásul kellene veni, hogy ez egy TÁRSASHÁZ, ahol jönnek-mennek az emberek, mert sokan lakunk ebben a házban.

Ha már megint eluralkodott a félelem valakin vegye magát körbe egy nagy vasráccsal és éljen abban, szereltessen magának SAJÁT pénzőből riasztót és alkalmazzon biztosnsági őrt, ne pedig a közös költséget terhelje, de jobb ötlet keressen egy lakatlan szigetet ha ennyire fél az embertársaitól. Ez nem egy családi ház, ahol max. 4 fő alkalmazkodik egymáshoz itt többen vagyunk, több problémával.

 

Hiába cseréljük a kapukódokat hetente és teszünk meg minden óvintézkedést, ha valakinek nem jut eszébe, hogy a lakása bejárati ajtaját bezárja. Mondanom sem kell ezt már egy óvodás is tudja, de úgy látszik ebben a házban csak bölcsisek laknak.

A mélygarázsból történő autókerék lopásnak sem hiszem, hogy köze lett volna ahhoz, hogy a bejárati ajtó kulcsra van-e zárva vagy nincs. A garázskapu nem záródik rögtön van némi idő miután lecsukódik ezen idő alatt bárki begurulhat. Vagy azt is elfelejtették bezárni mint a saját lakás bejárati ajtaját.

 

Szóval mindenkit kérek, hogy gondolkodjatok el ezen a kapuzárásos dolgon! 

buborék2005 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 721

Kivittem a szemetet és látom, hogy a felső garázsban már nem csak kartondobozok vannak, hanem pl sörös doboz is. Kiakadtam. A gusztustalan formáját annak aki ezeket odadobja. Remélem aki odadobta a szemetét az a társadalmi munkában is részt vesz majd amikor a szemetet a konténerbe kell tenni.

 

Ilyen kultúrálatlan emberekkel még nem találkoztam. Mindenki csak azt érzi magáénak ami az ajtaján belül van? Felháborít!


 

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.28 0 0 720

Nos, ezt nagyon benéztem. Vegyétek tárgytalannak az előző hozzászólásomat lécci, ..úgy látom, töröltetni sajnos nem lehet :(

 

Látjátok, ezért nem szabad meló közben fórumozni!!!!!!:))))))

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.28 0 0 719

Nos, akinek szüksége van rá:)

 

Képtáram címe: http://kep.tar.hu/sadamm

 

Az msn címem: adamm23@chello.hu

 

Minden, második hazájába visszatérő vendégmunkás barátomnak kívánok ezennel kellemes utazást és mielőbbi viszontlátást:)

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.26 0 0 718

De ki ez, aki kilopja a fél házat??? El kéne már kapni vagy ilyesmii...

nyuszi79 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 717
A tegnapi nagy vihart túlélték a földszinti lakások, és a tárolók?
suliadri Creative Commons License 2007.06.20 0 0 716
Sziasztok!
Én is átszoktak a Ferox fórumára, de ide még muszály írnom, merthogy ma tudtam meg a garázsban történt éjszakai eset után, hogy a hatodikon történt betörés (a reteszt feszítették ki, kulcsra nem volt zárva az ajtó) és sporttáskát, edzőcuccot, kp-t, kulcsokat vittek el. Ezek szerint övé lehet a cucc, amit találtatok.
Tudtok még róla vmit?
Majd összehozom Borit a hatodik emeleti bérlővel, hátha van egymás számára fontos infójuk.

Adri
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.12 0 0 715

Tényleg, most hogy így mondod, rémlik, hogy valami a múlt héten be lett dobva ezzel kapcsolatban... hátha jó lehet még valamire, megkeresem.... :)

 

A kazánháznál lévő táska ügye megoldódott? Tud valaki valamit?

Előzmény: buborék2005 (714)
buborék2005 Creative Commons License 2007.06.12 0 0 714

Szia,

 

www.ferox.hu

 

Amit kaptál bemutatkozó levelet a Ferox-tól, abban van a jelszó amivel be tudsz lépni a társasház fórumába. Ide azért nem írnám ki, ha nem baj. Ha nincs meg a leveled szívesen bedobom a kódot a postaládádba, ha megírod melyik az. Mert az email címed nem publikus, így oda nem tudom küldeni :-(

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.12 0 0 713

Szia!

 

Ez így nehéz! Kérünk egy linket is:))

Előzmény: buborék2005 (712)
buborék2005 Creative Commons License 2007.06.12 0 0 712

Sziasztok,

 

A közös képviselet honlapján is van egy fórum, én már írtam ott is :-)

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 711

A helyzetünk szerintem aggodalmakra adhat okot.. Mikor hazaértem, felmentem megnézni azt a táskát, amit mondtál. Nos, nem az enyém. Tele van ruhával, meg van benne tusfürdő, fogkefe, stb... Igen, átnéztem, remélve hátha találok benne valami nyomot az én eltűnt cuccaimat illetően. Ugyanis - pusztán megérzésből - felmerült bennem a kérdés: vajon mit  kereshet egy megpakolt utazótáska a 6. emeleten túl, a kazánháznál, olyan helyen, ahol elvileg senki sem jár...? Nos, szerintem - bár ez tényleg csak egy paranoid felvetés - van a háznak egy potyalakója, aki éjjelente besettenkedik néhány nyitva hagyott lakásba, amiből vígan megél, majd alszik egy jót ott fent.. Kíváncsi vagyok, más is szokott-e néha hallani gyanús hangokat az ajtója mögül...:/ Nos, a legjobb, amit tehetünk, hogy MINDIG kulcsra zárjuk a bejárati ajtót! Mondom, lehet, hogy csak bennem van para, de ugye fő az elővigyázatosság.

 

Na meg talán jó lenne valahogy kideríteni, mit keres ott és kié lehet az a táska...

pitzpangg Creative Commons License 2007.06.08 0 0 710
szia,
en alszom, de Bori akkor (is) takarit...

udv.
Előzmény: Törölt nick (709)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.08 0 0 709

Ez hasznos infó, köszi szépen!! Remélem, még mindig ott van:) Bár abban sem vagyok biztos, hogy az enyém, mert elvileg a tárcámon meg a napszemüvegen kívül más nem hiányzik...

 

Amúgy mit csinálsz Te éjjel fél4-kor???

Előzmény: pitzpangg (708)
pitzpangg Creative Commons License 2007.06.08 0 0 708
Adam,

reggel osszefutottam Bborival, s takaritas kozben talalt egy sporttaskat a 6. folott, a kazanhaznal. Mivel nem tudta kie, otthagyta.

ha gondolod nezd meg! reggel fel4kor meg ott volt!

udv, pity
Előzmény: Törölt nick (707)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.06 0 0 707
Maximum annyit mondanak a biztosítónál, hogy ejnye, és hogy sajnáljuk. Nyitva volt az ajtó, tehát olyan, mintha a tévémet kitettem volna a folyosóra és utána sírok, hogy elvitték.. A rendőrség is ugyanígy reagálna, szóval ennyi, így jártam...
Előzmény: buborék2005 (706)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!