Keresés

Részletes keresés

Geyza Creative Commons License 2005.07.09 0 0 48
Mikor vágják ki?! Sajnos túl későn.
pastorale Creative Commons License 2005.07.09 0 0 47

 

Legutóbb azzal etette a hülyéket demszkáj gábor örökös polgármester, hogy

"Lendületben a Város!"

Hát ez igaz. Akár a béna kacsa.

És a baromarcú mellesleg fesztiválozik, tombol, mintha hitbizománya lenne a város.

Az egyidejü fölbontások és lezárások, elterelések mellé még lezáratja a Lánchidat,

buzifelvonulást és forgalomkorlátozást tartat, a Móni meg kizavarja a kék és feketedolmányosait, demszkáj a szürkéket az útra és a végsökig elcsigázott még mindíg autózókat jól levágják, ha kell, ha nem. Töltik a kasszát a fiúk.

 

tfa Creative Commons License 2005.06.20 0 0 46
Az tényleg jó, még hogy nem javul az internet-ellátottság, ilyen aljas, mocskos fidesznáci rágalmat!
Mikor láthatóan már a diliházi ápoltaknak is van internet-elérésük! ;)
Előzmény: Pukszi (41)
árnyékgyuri Creative Commons License 2005.06.19 0 0 45
Mondjuk a SZadesznak nagy húzása lenne Atkárit indítani. A fidesz meg visszadná a Sólyomkölcsönt. Oszt mindenki jól jár. Én például Atkárihoz erősen hasonló jezsuita önkormányzó vagyok. Takarésosság, hatékonyság és vastagon le......ni a "politikai realitásokat".

Pukszi Creative Commons License 2005.06.19 0 0 43

Feltétlenül szükséges lenne, hogy demszky a továbbiakban a jelenlegi hivatalában legalább az alagsorban egy íróasztalt kapjon, hogy a Budapesten még meglévő kátyúkat napi 8 órában nyilvántartsa. Bár félő, hogy ez képességeit meghaladja. Lakóhelyemen, a XV. Dugonics utcában az önkormányzattal személyesen telefonon egyeztettem, hogy a meglévő, kijelölt kátyúkat most 17-én jönnek kijavítani. Hazudtak, nem jött senki és a kijelölést várhatóan elmossa az eső. Soha többé nem fogok az mszp/szdsz-re szavazni, hasonlóan környezetemhez. A kis/nagybetűs helyesírási hibák nem hibák, hanem véleményemet tükrözik.... 

 

Előzmény: tomasca (38)
Pukszi Creative Commons License 2005.06.19 0 0 41
Van. Olvasd el lszi a 37-t, az szuper válasz.
Előzmény: tfa (36)
gyopárkocsond Creative Commons License 2005.06.18 0 0 40

Lásd Attkári!

 

Amúgy Kaposvárra is elmehetsz, mert 8 éve töretlenül fejlQdik...de ki is ott a polgármester...nem jut eszembe.

 

 

Előzmény: Gépesített Traktorlövész (37)
Korhatár Creative Commons License 2005.06.18 0 0 39

Rozsdás traktoralkatréz!

 

Mi köze van Trianonnak ahhoz, hogy ki Bp polgármestere?????

 

Azért, mert te utálod a fideszes ismerőseidet akik véleményed szerint folyamatosan Trianont siratják ne legyen olyan polgármestere a vársodnak aki tesz is érte valamit?

 

Az mszpéseket nem utálod, mert az internacionálét éneklik és elvtársazzák egymást?

 

Békülj meg a világgal, hidd el könnyebb úgy élni és boldogabb lesz az amúgy elképzelem mennyire silány életed.

 

JA és még valami:

 

 

VESSZEN TRIANON!

 

csak azért, hogy elrontsam a napodat te eszement:)

Előzmény: Gépesített Traktorlövész (37)
tomasca Creative Commons License 2005.06.18 0 0 38

Ki az a demszky gábor???

Talán az, aki miatt tegnap éjszaka hazafelé kocsikázva majdnem elharaptam a nyelvemet a sok kátyúban a Budafoki úton, majd tovább a belváros felé még legalább ötször, hogy "ne kelljen többször"!

Szemét ingyenélő, aki még a fizetéséért sem dolgozik meg, de adót adó hátára halmoz (terhel) a budapesti lakosok számára!

Fujjjjj, szégyelje magát, és költse gyógyszerre, amit tőlünk ellopott az elmúlt 15 évben!!!

Gépesített Traktorlövész Creative Commons License 2005.06.18 0 0 37
Picim! Az a gáz, hogy a fidesznél sokkal erősebben működik a pártérdek mint bármely más pártnál. (lásd vityka 99.99%-a a legutóbbi vezérválasztáson)
Szerintem egy adott posztra olyan ember kell, aki hozzá tartozó terület érdekeit tartja szem előtt és nem a pártét. Na ilyet a fideszben nem találsz, mert azokat pillanatok alatt kiutálják vagy ha másként nem megy kirúgják A Pártból.
Előzmény: Törölt nick (34)
tfa Creative Commons License 2005.06.18 0 0 36
Ez a legsötétebb demagógia.
Saját véleményed nincs?
Előzmény: Pukszi (35)
Pukszi Creative Commons License 2005.06.17 0 0 35
Hát nem pontosan  téma, de fideszes polgármestert a fidesz politikája miatt nem szavaznék meg, ui. az elfogadhatatlan számomra. Valószínűnek tartom, hogy egy ilyen, egyébként polgármester-zseni csak ártana Budapest vezetőjeként az országnak. Különben egyáltalán nem vagyok liberális vagy baloldali, sőt 98-ban még a fideszre szavaztam. Csak azóta ez egy más párt lett és hogy úgy mondjam, vezetőik is többet foglalkoznak a saját személyükkel a megengedhetőnél....
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.16 0 0 34

miért vagy olyan biztos benne, hogy a Fidesz bármely jelöltje még Demszkynél is rosszabb lenne?

 

azért, mert fideszes. nyilvánvaló.

 

mint ahogy Járóka Lívia EU parlamenti képviselőre is azért nem szavazott liberális fórumtársunk az internetes szavazáskor, mert Lívia fideszes. csak ezért. az, hogy milyen tevékenységet folytat, meg sem fordult a fejében.

 

Előzmény: csigazsir (29)
banned Creative Commons License 2005.06.16 0 0 33
Vagy szölővel vetné be.
Előzmény: tfa (22)
holalé Creative Commons License 2005.06.16 0 0 31

 

 

 

 

Demszky egy tolvajbandita

kaktusztea Creative Commons License 2005.06.16 0 0 30
Legyen Droppa György.
csigazsir Creative Commons License 2005.06.16 0 0 29

Hát ja, ilyenek ezek a fideszes jelöltek, velük csak szarabb lehet..Ott van példának mingyá' Kósa, Debrecen tönkretevője. Mennyivel jobban járna a vidék is egy-egy Demszkyvel!!

Komolyan, miért vagy olyan biztos benne, hogy a Fidesz bármely jelöltje még Demszkynél is rosszabb lenne?(Mondjuk nem tom, hogyan lehet ezt alulmúlni?) Legalább egyszer esetleg ki lehetne próbálni mást is, nem??

Előzmény: Pukszi (20)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.16 0 0 28

"Bezzeg Demszkyt!" nem èrdekli, hogy mit csacsogtok itt!

Vidàman mosolyog a nèpen az isztriai dàcsàjàban!

Ezèrt nem zavarja az ùtfelszedès, fakivàgàs, meg ilyenek!

Gépesített Traktorlövész Creative Commons License 2005.06.16 0 0 26
Tartok tőle, hogy ők uszoda helyett/mellett még emelnének egy trinanoni emlékművet is a maradék zöld terület helyén. :-P
Előzmény: tfa (22)
Gépesített Traktorlövész Creative Commons License 2005.06.16 0 0 25
Mi van kedves? Tükörbe néztél? :-D
Előzmény: Törölt nick (18)
Gépesített Traktorlövész Creative Commons License 2005.06.16 0 0 24

Lásd eggyel korábbi hozzászólásomat!

Egyébként meg szavazott a halál demszky-re. Az első négy évében egyébként nem is volt vele semmi bajom. De mostanság egyre több bakot lő és már unom.

Előzmény: Törölt nick (8)
Gépesített Traktorlövész Creative Commons License 2005.06.16 0 0 23

Az a baj, hogy 1-2 fideszest van szerencsém ismerni. És pontosan ilyenek. :(

Előzmény: mos (7)
tfa Creative Commons License 2005.06.16 0 0 22
Na igen, a fidesz jelölt bizonyára eldózerolná a Margitszigetet.
Előzmény: Pukszi (20)
papuc Creative Commons License 2005.06.15 0 0 21

Na most képzeld el ,hogy hogy szívok én, aki sosem szavaztam a Demszkyre oszt mégis vele töltöttem el ifjúságom legszebb tizenöt esztendejét.

Az anyagi lehetőségek hiánya miatt nem tudok elmenekülni innen .

Pukszi Creative Commons License 2005.06.15 0 0 20
"15 éven keresztül megválasztottátok a Demszkijt, csontig beny@ltok a szadesznak aztán sírtok mint a fürdős q-rva. Vidd a topicodat a városházára".

No, hát ez messze nem így van. Sok mással együtt annak idején azért szavaztam a Demszkyre, mert bármilyen rossz is, a fidesz jelöltjénél jobb.

Hangsúlyozom, szerintem Demszky egy tragédia, de ha újra csak fidesz jelölt lesz vele szemben állítva, újra rá fogok szavazni. Sokan vagyunk így, sajnálom....  

Előzmény: Törölt nick (8)
toloba Creative Commons License 2005.06.15 0 0 19
Semmi gond, én sem akartalak bántani...így hogy lehülyéztél, mint pestit, mingyá más...:))
Előzmény: nobaba (17)
nobaba Creative Commons License 2005.06.15 0 0 17
Akkor elnézést, tényleg elfogult voltam. Akkor nem okosak a pestiek, hiszen ha lenne egy kiseszük nem szavazták volna meg demszkájt
Előzmény: toloba (15)
toloba Creative Commons License 2005.06.15 0 0 16
Épp a szájmosás okán hoztam fel....és ezért a nickneve nagyon helyén van...
Előzmény: mos (14)
toloba Creative Commons License 2005.06.15 0 0 15
Dehogynem, a sok okos pestiért...
Előzmény: nobaba (13)
mos Creative Commons License 2005.06.15 0 0 14

Mi a baj állatkával? :)

kedvelem, jó cimbim :) , néha elkapja a hév, s sokszor ki lehetne mosni a száját, de rendes gyerek.

Előzmény: toloba (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!