Keresés

Részletes keresés

CB Híres Creative Commons License 2020.12.01 0 0 67

Kellys Cliff 50. 

Bubinko Creative Commons License 2020.07.14 0 0 66

SPIDER 50 SAGE GREEN 29" 2020

KissZst Creative Commons License 2020.05.20 0 0 65

Sziasztok!

Kelly's Spider 10 2019 vásárlásán gondolkozom. Van tapasztalatotok ezzel a típussal? Érdemes ilyet venni egy olyan embernek, aki nem nagy bringás, nem is ért hozzájuk, nem hobbija a bicikliszerelés, csak egy megbízható biciklit keres?

Köszi előre is!

Levendula125 Creative Commons License 2018.07.20 0 0 64

Nekem fél éves de már 1 hónap után a boltban megállapították, hog y lánc kinyúlt...na mondom nagyon szép...

Aztán ugye a gyári tekrto fékbetét sem volt a legjobb benne azt kicseréltettem kellys betétekre ami jobb ezzel meglehet állni. Vizsont ha erősen fékezem akkor a hátsó féktől ropogás hallatszik érződik. Komolyan nincs kedvem vissza vinni hozzájuk a boltba.

Kapkodás stb.

A váltót is mondtam állítsák be rendesen, hogy ne érjem elöl a terelőhöz amikor tekerem...aztán hátul nem váltott a nagyobbról kisebbre sem rendesen. Ott hagyom 5 órára aztán jeleznek kész van. Kérdezem hogyan állítjátok be?

Felteszik a keréktertó állványra és katt katt a váltó a lánnccal végig zongorázzák na és kész is.

Mondtam az úgy nem jó neharagudjanak mert Teljesen más terhelés éri a láncot amikor az ember a lábáhal hajtja a pedálokat mint ha csak kézzel megtekerem az állványom.

Morogtak az úgy jó.

Persze hazafelé nem volt jó de ezekhez nemviszem vissza.

Otthon én türelemmel beállítottam szépen.

A feleségemnek pedig a cristy 40 es en a váltóval ugyanúgy elcseszték ,szinte kerreg a tekerésnél. Ezen is állítottam de ugye elöl nemtudja a 3 as ra feltenni mert ha úgy állítom be akkor a középsőn nemtudja tekerni. De így legalább a városban rendesen tudja ahzsnálni.

Szóval maga a bicikli tetszik de a bolt és az eladók csak hobbi eladók. Bike expert póló és süketelni míg nemvásárolsz azt tudják.

abdulesmia Creative Commons License 2018.07.19 0 0 63

Ez az én 2015-ös évjáratú Clfiff 70-em. Teljesen meg vagyok elégedve vele, nem volt még baja.

Levendula125 Creative Commons License 2018.07.19 0 0 62

Szeva Mindenki aki olvassa vagy betér ide!

Jó lenne ha lenne kommunikáció a bringások közt.

Nekem van egy Kellys Spider 2017 es.

Péter799 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 61

sziasztok!

nem rég vettem egy cliff 70-et.

az lenne a kérdésem,hogy természetes dolog e az,hogy ha nem tekerem akkor nincs hangja a fogaskeréknek,tehát nem "kerepel" vagy nem tudom milyen jelző lenne a megfelelő!

valaki tudna infot adni,vagy vigyem vissza,hogy nézzék meg?

köszönöm!!

vénszárcsa Creative Commons License 2014.02.11 0 0 60

vénszárcsa Creative Commons License 2014.02.11 0 0 59

Nem túlzottan nyüzsög ez a fórum... mondjuk én is csak most találtam meg. Szóval, tavaly vettem egy Kelly's Lagoon-t (egy ilyet mint a képen), használtan fél áron (2 éves).  Már voltam vele a Balcsi körül meg pár kisebb túrán. Szerintem tök jó! Semmi bajom nem volt vele eddig. Talán annyi volt az elején, hogy a műanyag láncvédőt leszedtem, mert egy kevés súrolódó hangot adott, meg aztán valószínű, hogy hamar eltört volna. Aki szereti a kényelmet annak nagyon tudom ajánlani! Na ennyi! Hali!

pvds Creative Commons License 2013.10.08 0 0 58

Szerintem jo,es jol is nez ki....Birja a gyurodest,es ha valami elromlik nem tul draga az alkatresz csere sem.

Abrash Creative Commons License 2013.09.02 0 0 57

saját magadtól beszerzési áron is megvehetted volna :)

Előzmény: Kellys Kellys (54)
Wirker Marci Creative Commons License 2013.06.16 0 0 56
Sziasztok!
Most csatlakoztam ès kiszeretném kérni a véleményeket!
A héten befogunk szerezni faterommal egy Viper 50 2013 blue-t.
Arra lennék kíváncsi h mit gondoltok a Viperekről ésa trektro 160/160 mechanikus
tárcsfékekről?! A régi egy Scarpe 2009 volt jò bringa jol birja a gyű rődést
csak mostmár kinőttem jó állapotu es ha vkit érdekel csak szóljon (17,5)!!
Előre is kössszz!
Alkapánó Creative Commons License 2013.04.19 0 0 55

My Kelly's:

2004 Kelly's Mobster váz

(Kinesieum Premium Aluminium Superlite Race Geometry, 1420 g).

Manitou Sliver Super 80 TPC teló.

Shimano Deore LX hajtás.

Shimano V-fékek.

Deore LX váltók (még a gyári)

Deore XT fékkarok/váltókarok (mág a gyári).

Ritka fűzésű XRP kerékagyak, VKT Keyan felnivel.

Összsúly 12,5 kg.

Kellys Kellys Creative Commons License 2013.03.25 0 0 54

Sziasztok!

Hogy egy kicsit feldobjam a Kellys Fan Club fórumot, ajánlom figyelmetekbe a kellys.hu oldalt. Tömérdek Kellys kerékpár, folyamatos akciók, ingyenes házhozszállítás, kitejesztett garancia, árgarancia... Én is ott vettem magamnak egy Oxygen-t akciósan...

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.14 0 0 53

Sziasztok,

Néhány fotó az alábbi linkre kattintva:

sasi79 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 52

Hahóó!Él még ez a topic?Túl nagy a csend!És kérdésem lenne!

papsoka Creative Commons License 2011.09.30 0 0 51

Nagyon ül ez a topic! Rajtam kivűl senkinek nincs már KELLYS-e?

Dani92viperrel Creative Commons License 2008.05.13 0 0 50
Hello!
Nagyon jó bringa a viper.Nekem egy 2004-esem van 4 év alatt nagyon sokat kapott.Adtam neki rendessen ,lightos dirt-öt is kapott,ugaratások minden.Tekertem vele 36 km-t oda vissza ott is adta a formát király gép.Hátsókeréken ugrálást nem ajánlom mert nekem eltörött a hátsó villám XD (de gondolom te nem akarod igy gyilkolni)A felni nagyon jól bírják egyszervoltak centírozva 4 év alat hátsó felni kicsit meg repedt ,de ez érthető ,mert amit kapott azon csodálkoznék ,ha nem lenne.Fogaskoszorú most kezdett el kopni.Az 1-es nagyon durva "Megarange" mindehol felmész csak tapadjon a gumi.első gumim még gyári hátsó már cserélve volt.Mindent összegezve nagyon bírja a zúzást.Én ajánlom.
Erdei Szalonka Creative Commons License 2007.09.02 0 0 49

Sziasztok!

A Viperről van valakinek tapasztalata?

kevin9128 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 48
Ha valakit esetleg érdekelne:
http://href.hu/x/1rwa
(758-as hozzászólás)
kevin9128 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 47

TheDeath Creative Commons License 2006.07.21 0 0 46
www.kellysklub.uw.hu
TheDeath Creative Commons License 2006.06.02 0 0 45

Hahó!

mi lett a néppel? semmi érdekes nincs erre, vagy ennyire esik az eső felétek is, hogy még írni sincs kedvetek?

esőáztatta TD

TheDeath Creative Commons License 2006.05.25 0 0 44

Scarpe? legyen csak neked, csak most 70 rongy, de csak, ha elárulod, ogy mekkora kell! (vagy milyen magas vagy)

és mellékesen kaposváron van a boltom, de kiszállítjuk, ha kéred. persze ingyen. mivel járok gyakran arra... :)

írj emilt ide: bytd@citromail.hu

megbeszéljük!

Előzmény: Papci84 (43)
Papci84 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 43
Hát én max olyan 70ezret szeretnék/tudok rászánni, tetszik ez a Scarpe is , bár nem tudom mennyibe kerül, minden oldalon más árat tüntetnek fel. Egyébként meg Fehérváron ill. a környékén használnám szóval valszeg ott fogom megvenni. Nem ott dolgozol véletlenül? :-)
Előzmény: TheDeath (42)
TheDeath Creative Commons License 2006.05.17 0 0 42
Ciao!

szerintem megfelelő, de a műanyag pedált majd cseréld le ha 60 kg felett vagy, illetve a kormánycsapágyra figyelj az elején. egyébként mifelénk ez kb 55 e ha érdekel... :) de ha az erdőt komolyan gondolod inkább telósat vennék vagy ha van még egy kis zsé akkor Scarpe a gép neve, illetve onnan felfelé (van egy oxigen teszt gép leárazva, nem kell? a teszt finom volt, mivel csak 50 kg vagyok :) )

TD
Előzmény: Papci84 (41)
Papci84 Creative Commons License 2006.05.16 0 0 41

Szia!

Én most egy Kelly's Viper-en gondolkodom, városba lenne meg talán erdőbe. Mi a véleményed erről a bringáról?

Előzmény: TheDeath (40)
TheDeath Creative Commons License 2006.05.15 0 0 40
kb 10-15 e Ft, mivel annyiért lehet Vipert is szerezni...
(minden ilyen kérdés jöhet, boltot nyitottam :)))) )
Előzmény: talus (39)
talus Creative Commons License 2006.05.03 0 0 39

szevasztok!

Azt szeretném kérdezni ,hogy egy kelly's scarpe váz kb mennyit ér?

B.Barby Creative Commons License 2006.05.02 0 0 38

Hali mindenkinek,

Én nem rég vásároltam egy Kelly's Magnus kerékpárt. Az árához képest nagyon jó bringa.

Gyors vélemény a cangáról:
A deore váltó tényleg klassz, gyorsan és pontosan vált.
A teleszkóp is oké, jól tompít. Az egész bicikli könnyű és szerintem nagyon esztétikus, a mattbordó fényezés szép.
A fékek nem igazán jók (V fék), szerintem gyenge (kicsit merev). Az nyereg nekem kemény, úgyhogy elsősorban most fék és nyereg csere lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!