Keresés

Részletes keresés

*.* Creative Commons License 2005.06.16 0 0 10
Egyedül csókolózás is számít?
Vagy az egyedül érkezők választhatnak/válasszanak egymás közül partnert? :-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.16 0 0 9
Mennék én szívesen, de a levegőt csókolva beleszámítok a kísérletbe? :)
Söröt! Creative Commons License 2005.06.16 0 0 8
Megdöntés dolgában nem helyénvaló az alkudozás. Amúgy is csókról van szó. Az a rekord meg a jóisten tudja, hogy néz ki.
Előzmény: Törölt nick (6)


tothpety Creative Commons License 2005.06.16 0 0 7

Nekünk: Buli. Újságcikk. Megmutatni magunkat.

 

A szervezőknek: reklám, bevétel, példányszám.

 

Előzmény: Törölt nick (6)
tothpety Creative Commons License 2005.06.16 0 0 5

Én csak_azért_is fiúval megyek. Annak mindig nagyobb sikere van, mint amikor nővel jelenik meg az ember valahol.

 

Előzmény: noidea (2)
zotyo Creative Commons License 2005.06.16 0 0 4
Rekord-kisérlethez (is) keresek társat! :)
Jelentkezni az emailcímen, vagy itt lehet. :)
presss Creative Commons License 2005.06.16 0 0 3
Hali!


Bocsánat a direkt linkért, de azt hiszem a témához kapcsolódik!


http://www.szinesbulvarlap.hu/hirek10/


üdv
noidea Creative Commons License 2005.06.15 0 0 2
Szerintem simán belefér, de én akkor is a menyasszonyommal mennék :-) Ha meg homo párokat kell nézni, akkor inkább a leszbik közé helyezkedem :-D
Előzmény: tothpety (1)
tothpety Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1

5327 * 2 = 10 654 – Ez a rekord.

És ha nem csak párokban gondolkozunk? Akkor elég lenne 10 655 résztvevő is.

 

Na jó, egy hármas csók valószínűleg kiverné a biztosítékot Budapesten. És hova tűnne akkor a fényár, amiről a cikkben szólnak...?

 

Amúgy legalább annyit teret engedtek a szabadtosságnak, hogy nem 5328 férfiról és 5328 nőről beszélnek, hanem 10 656 résztvevőről. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnának a szervezők, ha odaállítanak fiú-fiú és lány-lány párok.

 

tothpety Creative Commons License 2005.06.15 0 0 0
Mire ez a hozzászólás megszületik, nyilván már le lesz nullázva...
noidea Creative Commons License 2005.06.15 0 0 topiknyitó

Menjünk minél többen!

 

Forrás:

 

2005-06-14 18:18
Csókrekord Budapesten?

Csókolózási világrekord-kísérlet lesz Szentiván éjjelén, Budapesten. A lezárt és különböző színekkel megvilágított Erzsébet hídon 10 656 férfinak és nőnek kellene csókolóznia ahhoz, hogy megdöntsék a tavalyi, Fülöp-szigeteki csókrekordot.

10 másodperc. Ennyi ideig kell majd, hogy a szerelmes ajkak összeforrjanak, ezúttal Budapesten, az Erzsébet hídon. A Szentivánéji csókverseny idején fényekkel világítják majd meg a dunai átkelőt. A két fényfestő művésznek nem ez lesz az első alkotása, korábban a Millenáris Park épületeit takarták be rendhagyó módon. Az Erzsébet-híd megfestéséhez 40 gépet használnak majd június 25-én éjjel.

"Absztrakt lesz, meleg színek, szinte fényterápiának is lehet nevezni, passzol majd a fő versenyszámhoz a csók világrekord-kísérlethez" – mondta Kozma Péter.

A Guiness rekord, pedig akkor lehet meg, ha 10 656 ember, vagyis 5328 pár csókolózik majd 10 másodpercig. Tavaly ugyanis a Fülöp-szigetek fővárosában, Manilában 5327 pár ajkai forrtak össze ugyanennyi ideig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!