Keresés

Részletes keresés

Hercule1 Creative Commons License 2020.11.18 0 0 196

Sziasztok, eladó többféle Batman férfi póló:

 

https://www.jofogas.hu/budapest/Batman_ferfi_polok__tobbfele__112619227.htm

Hercule1 Creative Commons License 2019.08.06 0 0 195
Filmezo Creative Commons License 2018.12.25 0 0 194
Buvolix Creative Commons License 2017.04.26 0 0 193

Sziasztok!

 

Eladó az alábbi 2db. Batman moziplakát, poszter.

 

Nóri666696 Creative Commons License 2017.03.21 -1 0 192
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 191

Szia!

Az estone.cc nevű torrent oldalon megtalálod és letöltheted, ha nem mindenképp DVD formátumban kell. 

Előzmény: Filmrajno (188)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 190

Elkezdtem nézni a Batman-filmeket kiadási évek alapján, tehát a '89-essel kezdtem. (Hozzátenném, eddig egy Denevéremberről szóló filmet sem láttam.) Ma megnéztem a második részét, és utána körbenéztem azinterneten a következő két résszel kapcsolatban (Mindörökké Batman, Batman és Robin), és szemet szúrt, hogy egyik részben sem Michael Keaton alakítja a főszereplőt? Miért cserélték le? Vagy a Mindörökké Batmannek valamint a Batman és Robinnak nincs köze a Tim Burton-féle filmekhez? 

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 189

Lehet, hogy Alfred, az inas, Batman halála után csak képzelte, hogy Bruce "révbe ért" és ott ül vele szemben a vendéglőben egy másik asztalnál, s bólintanak egymásnak. Nem derült ki a filmből egyértelműen, hogy Bruce meghalt-e vagy sem, a film nyitva lett hagyva... De így is azt mondom én is, hogy a Nolan-féle trilógia az eddigi legjobb és legmélyebb Batman feldolgozás. Jó a régi Tim Burton-féle két Batman film is, de azok nincsenek így kifejtve, nem mennek ilyen mélyre, inkább a bizarr, a tragikomikum, a groteszk határán mozognak (ahogyan általában a Burton filmek). A Nolan-féle Batman trilógia filozofikusabb és sokkal inkább dráma, mint bizarr és groteszk.

 

Érdekes például a Burton-féle Batman filmeknél Bruce és Alfred viszonya: szinte semmilyen, pökhendi, mintha egyáltalán nem lenne közöttük tisztelet. A Nolan-féle filmeknél pedig egy egészen más viszony rajzolódik ki Bruce és Alfred között (jó, itt Michael Caine személyében nem egy átlagos mellékszereplő karakterjátékáról van szó), de itt valóban egy teljesen más Alfredet láthatunk.

 

A klasszikus képregényhősök közül egyedül Batman az, akit komolyan lehet venni, és ezt a Nolan-féle Batman filmek támasztják alá leginkább. Gondolok itt azokra a morális, etikai és fizikai határokra és dilemmákra, amiken Batman-nek keresztül kell mennie, össze kell törnie, ütköznie kell saját magával is, hogy szellemileg magasabb szintre juthasson később. Mindez - az egyébként remek - Burton-féle Batman filmekben nincs ennyire jól kibontva és megvilágítva. Az Árnyak ligájának megjelenése a filmben, Bruce ott töltött ideje pedig különösen más megvilágításba helyezi az egész Batman-kultuszt, vagy inkább mítoszt. Pókemberrel, Superman-nel és egyéb szuperhősökkel szemben Batman azért valóságosabb és hitelesebb, mert egyrészt tele van hibákkal, halandó, benne van a sötétség, másrészt nem rendelkezik természetfeletti képességekkel, nem szuperhős...

 

Előzmény: Sapphire_ (183)
Filmrajno Creative Commons License 2013.05.15 0 0 188

Helló mindenki!

Megvételre keresném a Batman animációs sorozat DVD-kiadásának második kötetét! Csak jó állapotú kiadás érdekelne!

 

farkasv90@gmail.com

miszter1988 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 186

úgy kerül oda , hogy nem csak egy darab Bat-je volt neki , mint ahogy nem csak egy darab autója sem , stb....

ennyi

Előzmény: Mithrász (182)
sx7 Creative Commons License 2012.07.28 0 0 185

Jó előzetes.

Minzha pár jelenet nem is lett volna a filmben...

 

párszor átszabták a filmet, nem biztos,hogy előnyére vált.....

Előzmény: Darwin (179)
Sapphire_ Creative Commons License 2012.07.27 0 0 184

Mármint a filmeben csak annyit mondott, hogy védenie kell a szeretteit, vagy a hozzá közel állókat, a többit már csak én tettem hozzá. :)

Előzmény: Sapphire_ (183)
Sapphire_ Creative Commons License 2012.07.27 0 0 183

SPOILER!

 

Ez nekem sem igazán tiszta, hogy miért kellett megint eltűnnie a nyilvánosság elől, hiszen már tisztázva lettek a rázós ügyei, oda van érte az egész város, hogy milyen szuper arc, erre eljátsza a saját halálát. Lehet, hogy ahogyan a filmben is mondta: a szeretteit védi ezzel, hátha megint felbukkan valaki az 'Árnyak Ligájából' és bosszút akar allni. Erre tudok gondolni. Robin behozása a képbe szerintem aktuális, így a harmadik rész végére, mintegy előrevetítve a negyediket.

Előzmény: xemir (181)
Mithrász Creative Commons License 2012.07.27 0 0 182

SPOILER KÖVETKEZIK!!!

 

A film végén feltűnt valakinek az orbitális baki??? Amikor felrobban a bomba (elvileg Bruce-al és a "helikopterrel", akkor utána temetés és stb, de két jelenettel később Fox érdeklődik a helikopter robotpilótájáról a mérnököknél, akik épp azt vizsgálják... ha mindenki úgy tudja, hogy felrobbant a helikopter a főhőssel, (pedig a robotpilótás helikopter robbant fel Bruce nélkül), akkor, hogy a francba kerül a hangárba a heli??? :) Valaki valami ötlet??? Esetleg mint az autóból abból is több példány lehetett?

 

SPOILER VÉGE!

xemir Creative Commons License 2012.07.22 0 0 181

Én nem értem,hogy miért így kellett megoldani az egész filmet és a befejezést spoiler - az ATOMROBBANÁS meg batman halála, meg önfeláldozása - spoiler vége ez így nagyon gyenge és erőltetett nem beszélve spoiler - ROBIN visszatéréséről, pontosabban megszületéséről.

Will Smith Creative Commons License 2011.12.20 0 0 180

És itt van végre a hivatalos előzetese A sőtét lovag - Felemelkedésnek, nagyon adja, de még fél év:(

 

http://shtrend.hu/index.php/Film/the-dark-knight-rises-elozetes.html

 

Darwin Creative Commons License 2011.07.24 0 0 179

 

 


jó ez az előzetes azzal a 9:12; 9:13; 9:14 -es órával az elején :) persze a film majd csak jövő májusban, még majd egy év.. hmm

besucherke Creative Commons License 2009.11.17 0 0 178
A Batman: Préda olcsón (egy ezresért + postaköltség, vagy Debrecenben személyesen) eladó. Remek állapotban van. besucher@citromail.hu
judelaw Creative Commons License 2009.06.09 0 0 177
kis_ákos Creative Commons License 2009.05.06 0 0 176

Ha valakinek megvan eredetiben a dark knight németül és lecserélné egy magyar verzióra az kérem írjon nekem vagy esetleg emberi áron eladná...

 

conquistador_02@freemail.hu

-g101- Creative Commons License 2008.11.17 0 0 175
Arnie a negyedikben volt. :D Az a legrosszabb, végig se tudtam nézni.
Előzmény: Steffi21 (174)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 174
Nekem az első kettő a kedvencem főleg Michelle Pfeiffer, Kim Basinger, Jack Nicholson miatt.

A 3. részt csak Arnold miatt néztem meg. A többi nem nagyon tetszett.
polycrypt Creative Commons License 2008.10.20 0 0 173

a bizonyíték, hogy batman és superman egy és ugyanaz a személy

 

batman
judelaw Creative Commons License 2008.09.11 0 0 172

WB plans 'Dark Knight' re-release Warner Bros is planning to re-release The Dark Knight on IMAX screens next January in time for the Oscar voting season.
A studio insider told The Hollywood Reporter: "It's just a matter of bringing it back as a reminder for people."
The superhero film may also reappear in traditional cinemas.
The Christopher Nolan-directed sequel, which sees Christian Bale's Batman face off against Heath Ledger's Joker, has been a critical and commercial hit, with its worldwide box office total currently standing at $950 million.
The studio is hoping that a re-release would help the movie, specifically Ledger's performance, gain traction with Academy voters and push the box office total past $1 billion.

SzekelyG Creative Commons License 2008.09.07 0 0 171
Valóban jó film, a szereplők is teljesen jól játszották szerepüket.
A történet tényleg néha bonyolult volt, nem lehetett követni, a zene is idegesítő volt egyes párbeszédek alatt.
Nemrég elolvastam a Batman c könyvet is, mely alapján készült a Tim Burton film.
Azokban a részekben (Batman, Batman visszatér) valóban jó színészek voltak.
Az utána következő részek se voltak tragikusak!
Nem értem, minek kellett hozzányúlni a régi történethez.
Valóban ez volt C. Nolan álma?
Azért megkérdezném tőle, ha találkoznánk: Nem gondolod, hogy gáz dolog egy jól elkészített filmet újrarendezni?
Sajnos a pénz nagyon ott van a dologban!

De ez tényleg messze nem a legjobb film!
Nálam a ranglistán ők szerepelnek:
A gyűrű szövetsége, A rettenthetetlen, A repülő tőrök klánja, Az utolsó mohikán, Baljós árnyak



Itt található pár Batman folytatásos poszter, a "Rajongók poszterei" menüben:

filmhir.mlap.hu
Előzmény: gevike (169)
~dá~ Creative Commons License 2008.08.27 0 0 170
sziasztok! segítenétek? ha már a látványról van szó, kíváncsi vagyok mit szóltok ehhez a kérdéshez
vagyis szerintetek melyik budapesti/vagy magyar épület szerepelhetne Gotham Cityben (egy tipp már van a blogban :) kösz dá
gevike Creative Commons License 2008.08.22 0 0 169
A látvány nem volt rossz, és Heath Ledger is jó volt, de ez a film messze nem a legjobb film ami valaha is készült, szerintem.
Ugyanaz a hiba mint a csillagok háborúja 2. (első?) trilógiájával. A politika belemászik a filmbe és unalmas lesz. Batman ne legyen lobbizó, politikusokat támogató bizniszman, maradjon aminek jó, bosszúálló angyal.
Ami nagyon bosszantó volt, az a vége: hazudjunk az embereknek a halott őrült politikusról, égessük el egy halott nő utolsó levelét szerelméhez, feszítsük keresztre betment "mert ez az emberek érdeke". Nem emlékeztet ez valakit az összes elnyomó rendszer demagógiájára?
Azt már csak mellesleg teszem hozzá, hogy a "civilizált" embereknek sokat kell gondolkozniuk, hogy felrobbantsák e egymást, mielőtt nemet mondanának nagy nehezen, bár nem túl meggyőzően... nagyon szájbarágós moralizálás volt ez.
doncerev Creative Commons License 2008.08.19 0 0 168
Szerintem megelőzi. Életem legjobb akciófilmje. Főleg, hogy mondanivalója is akad. Mindenképp az egyik legígéretesebb film az idén (persze a Sweeney Todd és A másik Boleyn-lány mellett).

Heath-ről meg annyit, hogy valóban ügyesen megoldotta, de azért tegyük hozzá, hogy jól megírt szerepről van szó. A bűvésztrükk meg az egyik kedvenc filmtörténeti jelenetemmé avanzsált. :) Bár bűvésztrükkben a Nolan család otthon van... :)

Pacsi, csók: Én-e :)
Előzmény: 860221696 (165)
judelaw Creative Commons License 2008.08.10 0 0 167
Tegnap megnéztem egy londoni IMAX moziban is. Szó szerint HATALMAS élmény:-))
Előzmény: judelaw (164)
OkosEnged Creative Commons License 2008.08.10 0 0 166
"Baljós szárnyak", tessék, ki akar alkalmazni kreatívnak? :D
Előzmény: petrovus-spqr (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!