Keresés

Részletes keresés

kispangit Creative Commons License 2023.06.22 0 0 301
getrobene Creative Commons License 2021.12.23 0 0 300

Fogyókúrás tabletta - acaiberry900.com 15 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza. 

lisa87831 Creative Commons License 2016.05.23 -1 1 298

Fogyókúrás tabletta - http://track.thermacuts.hu/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=751&pid=115&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

dulci Creative Commons License 2013.10.04 0 0 297

Mostanában elég sok dolgot meghallgatok, elolvasok az update-ról, erről a jóemberről még nem hallottam. De nem is ez a lényeg. Nem tudnék Norbi-fan sem lenni, azért nem próbáltam még ki eddigi életemben ezt a módszert. Hiba volt.

 

Azóta viszont kipróbáltam, és működik. És nagyon könnyű betartani, magam is meglepődtem, hogy már közel két hónapja csinálom.

 

Nem akarom tudományosan túlzottan elemezni, csak az nagyon érdekelne, tud-e valaki olyat, amire ellenjavallt?

Vagy van-e aki bíztat? Ezzel fogyott, és tartósan meg is maradt a súlya.

Előzmény: la mancha (296)
la mancha Creative Commons License 2013.09.28 0 0 296

Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Engedjétek meg, hogy a következő gyöngyszemet megosszam veletek!

.

 

"Ha vega vagy, nem tudsz lefogyni. Norbi szaktanácsadója vagyok ...

... Személyesen is szívesen segítek: dr. Elek Csaba 06209562513"

 

Kedves dr. Elek Csaba!

Hogy mondhatsz ilyen bődületes marhaságot?

Szegény Norbi, ha ilyenektől kap tanácsot.

Mondd csak, matematikából doktoráltál?

Mert ha orvos vagy, akkor neked igazán tudnod kellene, hogy semmi köze sem a fogyáshoz, sem az illető fizikai állapotához annak, hogy valaki vegetáriánus, vagy vegyes étrendű.

Amúgy is nagyon rossz példát hoztál, mert Ázsiában, Európányi területek vannak, ahol évezredek óta vegetáriánus a lakosság jelentős része, és nem rosszabbak sem fizikai, sem szellemi tekintetben az Európaiaknál.

Ráadásul csúsztatsz is, mert az ottani mély-szegénységben élőkre célzol, miközben a jól táplált Európaiakkal hasonlítod össze őket.

Vagy tisztességtelenül érvelsz, vagy nagyon sajnálatra méltó vagy, hogy csupán ennyire telik tőled. Miközben holmi doktori címmel hivalkodsz.

Javaslom, iratkozz be egy logika szemeszterre!

 

Dr. Elek Csaba  fenti hozzászólása a következő linken látható

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__szenhidratszegeny-dieta__3311340-ha-vega-vagyok-es-szenhidratmentesen-ill-keves-szenhidrattal-akarok-teplalkozni__oldal-1

 

dulci Creative Commons License 2013.08.10 0 0 295

Hahó!

Jár még valaki erre érdeklődő, vagy tapasztalt hétpróbás, vagy csalódott update-s? Egyenlőre csak bóklászok, mint a vakegér a stelázsiban. Most kezdtem, tetszik az elv, érteni vélem ezt az inzulin-dolgot. 

vlacko Creative Commons License 2012.11.26 0 0 294

1:34-nél ontopik.

Előzmény: vlacko (293)
vlacko Creative Commons License 2012.11.26 0 0 293

Diétás tippek :-)

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 292

http://divatosfogyokurak.blogspot.com.es/ Nagyon fontos lenne, hogy egy tapasztalt update követő is megossza véleményét! Köszi előre is!

Norbeszka5 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 289

A nap híre: Gyilkosokat nem hajlandó tornáztatni Schobert Norbi

 

Nem csodálkoznék, hogy a Norbi Update Tököl DVD is hamarosan kijönne.

pksz Creative Commons License 2012.01.28 0 0 285

Sziasztok, kérdezném, hogy valaki megtudná-e mondani, hogy a fruktóz és a gyümölcscukor hányas kódszámú??? Előre is köszönöm a segítséget!! l.

Quantumleap Creative Commons License 2011.02.21 0 0 283

Tehát semmi tipp? Csak mert azért jó lenne tudni, hogy mennyi az annyi.

Előzmény: Quantumleap (281)
Quantumleap Creative Commons License 2011.02.16 0 0 282

Kései a válasz tudom, de azt délig lehet enni, és csak akkor ha nagyon nem bírod ki, és éppenhogycsak.

És igen, a mozgás a kulcsa a dolognak. Azóta sikerrel jártál?

Előzmény: perdy (280)
Quantumleap Creative Commons License 2011.02.16 0 0 281

Én most elkezdtem ezt a kúrát ismét. Pár éve sikerült 90-ről lefogynom 75-re. Most ugyanezt kellene.:)

De én amit sose értettem, az az, amikor variálja az ételek update kódjait. A Norbi update könyvben például a kopaszbarack és a trappista sajt és a ringlószilva update 1-esnek van írva, a honlapja szerint viszont ezek update 2-esek. Most akkor melyiknek higgyek? Javaslatok?

perdy Creative Commons License 2010.08.15 0 0 280
Ti a 3-ast 10-ig eszitek vagy délig??
perdy Creative Commons License 2010.08.15 0 0 279
Sziasztok! 3 hete csinálom a diétát és 1 nyomorult kg ment le. Mit csináljak?El kéne kezdenem mozogni,tudom.Azon kívül tudtok valami okosat mondani?Vagy egyszerűen nekem nem fog beválni?:(
Dolmabiber Creative Commons License 2010.06.27 0 0 277
Sajnálom,hogy a Norbi-féle készételeket kivonták a forgalomból.Nagyon szerettem őket,ha nem volt idő főzni,megtudtam,hány kalória.De,miért nem lehet kapni ?!?!
Rambo888 Creative Commons License 2010.03.17 0 0 275
Sziasztok!Én segítséget szeretnék tőletek kérni!Még pedig fogyás témában!Látom sok szakember van itt aki érti a dolgát, ezért is írok ide!Röviden annyit, hogy 16 éves vagyok kb. 178 cm és 82 kg.Rendszeresen járok konditerembe gyúrni, de vmit kiszeretnék találni fogyásra még.Jó pár kg-tól megszeretnék szabadulni a nyári időszakig, mert tudjátok hogy van ez.:D Minden ötletet várok, bármilyen drasztikus ötletet is elfogadok, csak a lényeg, hogy eredménye legyen.Van alkalmam ilyen extrák közül, pl. sífutó gépen edzeni, az nemtudom mennyiren hatékony, ezért is várom a ti tapasztalataitokat, hogy milyen edzés módszerrel lehet a leghamarabb ledobni pár kg-t.Nem tudom a tápkieg.-ők mennyiren hatásosak, ha valamelyikőtöknek abban van tapasztalata, érdekelne a téma!Üdv mindenkinek, és előre is köszönöm!!
agi29 Creative Commons License 2010.03.17 0 0 274
Sziasztok! A 0%-os joghurt, amit több hozzászólásban is emlegettetek, micsoda? Sima natúr joghurt? Ha nem, akkor pontosan mi a neve? Köszi!
IJG Creative Commons License 2010.03.05 0 0 273
Sziasztok!

Én csak nemrégi találkoztam ezzel a Norbi-féle táplálkozási rendszerrel, most próbálgatom. Szeretnék némi tanácsot kérni azoktól akik már rutinosabbak benne. Komoly problémám nincs a súlyommal, 6-8 kilo többlet lehet rajtam szerintem. Inkább az a csábító ebben a rendszerben, hogy bármennyit kajálhatok anélkül, hogy elhíznék tőle. De kicsit bonyolult a megvalósítás számomra. A legnagyobb problémám azzal van, hogy nem tudok vinni magammal kaját, ha megyek valahová. Otthon a meleg cuccokkal nincs gond, van egy csomó recept. De azt, hogy fogok két szelet kenyeret, beledobok 3 szeret sajtot meg egy paradicsomot, és sütök belőle melegszendvicset és mindebből csinálok mondjuk 4-et, 5-öt, ezt nem tudom kiváltani. Mert ez tök jó, el lehet lenni vele egész nap. Nem is került sokba. Vagy veszek a látványpékségben gyorsan valamit, amit megeszem a metró mozgólépcsőjén lefelé. Na, ez most nincs. :)
Szóval az az alaphelyzet, hogy rohanás, beugrom az élelmiszerboltba, és kéne valami, ami villámgyorsan fogyasztható és egész nap. De nagyon nem találok semmi ilyesmit.
Fokozza a nehézségeket, ha az ember vegetáriánus, mert a kaját túlnyomó többsége kiesik. Tényleg nem is értem, hogy mért nem találni semmit az interneten arról, hogy a vegetáriánusokhoz hogy oldják meg. Lehet, hogy rajtam kívül mindenkinek egyből elment a kedve a Norbitól. :)
A teljes képhez hozzátartozik, hogy pasi létemre a konyhaművészetekben nem mozgok valami otthonosan. Nálam az instant kakaó elkészítése már főzésnek számít.
Ha valaki tud valami kaját javasolni, annak nagyon hálás leszek.

Üdv
KittiITTIK Creative Commons License 2009.06.13 0 0 272
Sziasztok:) Üdv minden fórumozónak:) Én jó pár éve Norbiztam, leadtam vele 25 kilót (170cm vagyok és akkor 55 kiló voltam) akkor azt mondták már, hogy biztos anorexiás vagyok. Abbahagytam a Norbit és nagyon jól megatartottam a sújom, igaz híztam 5 kilót, de nem zavart, még azzal is elégedett voltam, de most egy olyan fél éve felugrott még öt kió. Igaz még mindig nem 80 vagyok mint annak idején, a szakközépben, de nagyon nagyon zavar:( úgyhogy most újra erőt gyűjtök:) !
sziporka66 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 270

Ez lemaradt, de bepótolom.

sziporka66 Creative Commons License 2009.02.07 0 0 269

Minden nap egy kicsit olvasom a Norbi könyvet: Az utolsó titok.

FANTASZTIKUS :-)) 

Hasonló mind a Dr.Csernus Imre könyve: A NŐ. (azt is imádom)

Végre itt nincs kertelés, megmondja az őszintét.

Támadták is a Norbit érte de, biztos nem azok, akik sportolnak.

Nekem nagyon bejön ez az őszinte, kemény stílus.

Aki hazugságot vagy mesét akar olvasni, az ne vegye meg.

Hazudnak ugy is eleget egymásnak az emberek!! 

 

 

A DIÉTA és a SPORT a legnehezebben lenyelhető „tabletták".

 

 

phylyp Creative Commons License 2008.12.10 0 0 268

Sziasztok!

 

Még új vagyok itt és az első Norbis könyvet olvasom,, ennek se értem még a végére, de nagyon szimpi az egész leirásai az ételekről, a humor amivel füszerezi a mondandóját, illetve az hogy a gyökerekhez megy vissza, hogy a jó megoldást megtalálja. Az ember valóban a vegyes étkezésre született, ami ettöl eltér, sajna nem is lehet hosszútávon megfelelő.  Régészkedésem közben nem egy olyan 800-1000 éves sirt tártam fel ahol a koponya fogállománya tökéletes hibátlan gyöngyfehér volt, se egy szuvas se egy hiány se egy csempe foga nem volt a hajdan élt ősnek. Bizony az utóbbi évszázad puhánnyá, kényelmessé tette  az embereket, és sajna beteggé is.

sziporka66 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 267

Én meg vettem a Norbi legújabb könyvét! Végre egy szókimondó könyv. Kertelés nélkül mondja meg az őszintét, nekem tetszik. Utálom a finomkodó stílust, csak igy lehet felrázni a fogyókurázokat. Amikor nekem is 10-kg feleslegem volt bizony, hogy szólt a párom (kösz). Észhez is tértem.

A Norbi diétával lefogytam, és tartom is a sulyom 152-cm, és 45 kg vagyok

43 évesen. Nekem teljesen mindegy ki szereti és ki utálja a Norbit és a Rékát, ők NEKEM segítettek és ehhez nincs mit hozzá fűzni. A magán életük legyen az ő gondjuk, az enyém meg a sajátomé. A Norbival diétázom a Rékával tornázom, jó fenekem is lett tőle és jó alakom.

A konyhába kirakom a Réka képét, hogy ne sokat egyek. Ez az egyik segédeszközöm. Előtte se volt probléma az önbizalmammal, viszont most, hogy lefogytam, kapom is az iwiw-be a leveleket és a megerősítést, és ez nagyon jó érzéssel tölt el.

 

Nagyon köszönöm NORBI és RÉKA.

 

FOGYOKURÁBA ÉS SZEXBEN MINDEN FÉLE SEGÉDESZKÖZ MEGENGEDETT a CÉL ELÉRÉSÉHEZ :))

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.10.30 0 0 266

L Carnitin= Torna közben jobban izzadj "igy jobban, fogysz".

Tiszta fehérje = Torna után vízzel vagy tejjel elkészíteni és nagyon jó az izomnak.

 

Én igy tudom és persze mozgás, de nem ülve egeret kattingatni.

Egy kis humor is kell.

 

Előzmény: mr.mass (263)
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.30 0 0 265

Remélem, megjelenik a napokban az új könyv, mert már alig várom.

Melondyna Creative Commons License 2008.10.05 0 0 264
Sziasztok, olvasom az új könyve tervezetét, talán érdemes elmenni holnap.
Egy kis hír: Most hétfőn, 6-án lesz este 18 órakor az Alexandra Könyvesházban a leendő új könyvéről, vagyis az Turbo Updape-ről előadás. Érdemes, olvasom a könyv tervezetét, háááááááááát, nem akármi. /yugati téri Alexandra Könyvesház Panoráma termében/ Lesz dedikálás, s lehet venni a könyveiből.
mr.mass Creative Commons License 2008.09.28 0 0 263
Hát nemtudom... szerintem ez a norbiápdét ha segít is, csak mentálisan. Mozgás nélkül szerintem bele se kezdjetek. Az L-karnitint pedig ajánlom mindenkinek, na persze ez sem csodaszer, mozogni e mellé is kell.

Z
sziporka66 Creative Commons License 2008.09.20 0 0 262

http://norbiupdate.linkcenter.hu/

 

Aki fogyni szeretne, itt rengeteg hasznos tanácsot talál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!