Keresés

Részletes keresés

hamel Creative Commons License 2006.08.24 0 0 28
dB vagy Monacor gyártmányu van meg más is. Akksiról megy és vonal meg mikrofon bemenete van. Sőt olyan is van, amelyikbe beépített rádiós mikrofon vevő van. pako.hu vagy zaj.hu körül nézelődjél.
Előzmény: GOttó (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.24 0 0 27
Gottó vicces, de nekem pont ugyanez a problémám. Ha esetleg kapsz jelzést, hogy írtak a topikba légyszi válaszolj, hogy hogy oldottad meg. Köszi!
GOttó Creative Commons License 2005.06.16 0 0 26
Nem nyert.
Előzmény: spacc (25)
spacc Creative Commons License 2005.06.15 0 0 25
...anyu hozott neki az mp3-cd-magnójába 6 db. Enrgizer Ultra góliátelemtet...:)))
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.15 0 0 24
Mi lett a megoldás?
Előzmény: GOttó (23)
GOttó Creative Commons License 2005.06.15 0 0 23

Emberek!

 

Megoldódott a probléma eléggé olcsón és egyszerűen. Ezennel távozom a topicból. Köszönöm a hozzászólásokat.

Viszlát: GOttó

Linn Sondek Creative Commons License 2005.06.15 0 0 22

Hááát... a fene tudja!

 

Erdőtjáró, a természetet csak kicsit is tisztelő ember nemigen rendez sem hangszórós, sem gajdolós bulit erdőben. Nem oda való!

 

 

A kis (mondjuk Honda) áramfejlesztők zajszintje valóban alacsony, fogyasztásuk sem megy az égbe. (persze teljesítménytől, terheléstől függően) A 800W-os Hondám pl. félterhelésnél kb. 1-1,5 dl 95-ös benzint eszik meg óránként.

 

 

spacc Creative Commons License 2005.06.15 0 0 21
wow!  + +int wow!
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.15 0 0 20

Vezeték nélküli füles.......megvan, nyuszika...

Előzmény: spacc (19)
spacc Creative Commons License 2005.06.15 0 0 19
.....nem is tudom.... szal egy ötlet:  esetleg, netán-tán... monnyuk vezeték néküli fülesnem jöhet szóba?
vince Creative Commons License 2005.06.15 0 0 18

Mondjuk egy nedves fával rakott füstös tűz is már körynyezet szennyezés, nade pláne egy benzin motor. Ha azonban szigorúan akusztikailag nézzük, meglepően halk a kicsike. Ne a szegély nyírók rettenetes zörejére gondoljatok.  Kb akkora zajt csapott (amikor futólag az örsön hallottam) mint egy méretesebb akvárium kompresszor. Először csodáltam is hogy minek egy elektromotor az erősítő mögé, de aztán rájöttem, hogy az adja a szuflát és valszeg benzinnel megy.

 

Ha tényleg nem stadion party a cél, akkor egy a többiek által még jobban lenézett :-))) megoldást ajánlanék. Valahogy a természetvédők tudta nélkül szép óvatosan növényeket kímélve beosonsz egy szeméygépkocsival, aminek van magnója (CD-je). Kinyitod azt a két ajtót ami a ház felé néz azt hajrá lehet mulatni. Tapasztalatból tudom, hogy egy teljesen átlag autó, teljesen átlag hangszórókkal, nem tökig kihajtva is prímán élvezhető 25-30 ember számára. Ez a legolcsóbb és talán még mindig a legkörnyezetkímélőbb.

 

u.i. ami 25 ember danászása mellett megjelenő bagjot illeti, hát nem értek egyet. Szerintem 2 nél több ember egyszerre eleve riaszt minden erdei állatot. Hogy szól-e magnó, vagy csak Marika rikoltozik az már tök mindegy. Így is úgy is meg lesz ottan zavarva az erdő nyugalma.

Előzmény: AudiJo (3)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.15 0 0 17
Pedig egy este egy Goa Partyn is lehet olyan jó, mint a Zeneakadámián egy este.
Hehe. :-)
Előzmény: GOttó (12)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.15 0 0 16
Évente egyszer.
És a többi nap?
Előzmény: krizsi_l (15)
krizsi_l Creative Commons License 2005.06.14 0 0 15
A szőlőhegynek ez természetes tartozéka.
Előzmény: Törölt nick (9)
krizsi_l Creative Commons License 2005.06.14 0 0 14
Olyat kérdeztl amivel az ittlakók nem értenek egyet. Ezt elmondták. Ki-ki saját egynisge szerint. Ha nem kaptál volna választ az lett volna a probléma.
Előzmény: GOttó (12)
süketkoma Creative Commons License 2005.06.14 0 0 13

Igazán sajnálom, nem bántani akartalak, de a terved egy kicsit abszurd. Én csak az erdőt védem. Ha mondjuk megelégednél a vadászházzal (ahol mondjuk nincs áram), azt mondanám egy akksi, és agy autó erőlködő, + bármilyen érzékeny hangfal.

Hiába, ilyenek a nyilvános fórumok.

 

CsŐ!

Előzmény: GOttó (12)
GOttó Creative Commons License 2005.06.14 0 0 12
Nem goa-party vagy valami hasonló őrület lesz... na mind1. Tanácsot kértem, fikázást kaptam (tisztelet a kivételnek). Dehát mit várjon az ember egy nyilvános fórumtól.
Előzmény: big-dewil (11)
big-dewil Creative Commons License 2005.06.14 0 0 11
Inkább odagyülik a sok "állat" )))
Előzmény: süketkoma (10)
süketkoma Creative Commons License 2005.06.14 0 0 10

Ahol az emberek iszogatnak, és beszélgetmek a tűz mellett, oda letelepedik a bagoly, és nézi, ahol viszont "mp3 lejátszóról", "nyomatják", "rendes hangerőn", onnan nem csak a baglyok, de a többi állat is elmenekül.

 

CsŐ!

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 9
Szerintem egy ilyen erdei buli nem zavaróbb, mint egy szüret utáni esti bográcsozás, ahol 20-25 ember iszogat és énekli a "Sötét van, nem látok, gyere babám gyujtsál világot" című nótát.
süketkoma Creative Commons License 2005.06.14 0 0 8

De a madaraknak, és erdei állatoknak nem tilos belépni. Tartsatok inkább bulit otthon, vagy az erdészházban.

 

CsŐ!

Előzmény: GOttó (4)
krizsi_l Creative Commons License 2005.06.14 0 0 7
Az erdőt nem a tulajdonjoga teszi erdővé.
Előzmény: GOttó (4)
spacc Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6
ezexerint már buliztatok, madarak meg el....
Előzmény: GOttó (4)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 5
Esetleg egy hordozható (elemmel is működő) magnó, amin van line-in?
Előzmény: GOttó (4)
GOttó Creative Commons License 2005.06.14 0 0 4
Éjjel nem sok madárfüttyöt hallhatnál, legfeljebb bagoly-huhogást. Egyébként azt sem, mert ez egy magánterületen lévő erdő, ahová idegeneknek belépni tilos.
Előzmény: AudiJo (3)
AudiJo Creative Commons License 2005.06.14 0 0 3

Bocsi, de én erdőben inkább madárfüttyöt hallgatnék nem Titetket ahogy buliztok a benzinmotoros-generátoros kütyükkel.

AJ

Előzmény: GOttó (-)
GOttó Creative Commons License 2005.06.14 0 0 2

Igazából a legfontosabb dolog, hogy olcsó legyen. Talán a generátoros megoldás lenne a legjobb. Hol lehet ilyet szerezni?

 

vince Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1

Én az Örs vez téren láttam az indiánoknál olyan megoldást, hogy egy picike benzin motoros generátor nyomja nekik a szuflát. Azon kívül gitár erősítő hangszóró (combo) ból  láttam már elemeset. vagy autó rádió esetleg?, autó aksival.

Ötletem van sok, kérdezzél bátran  :-)))))

Előzmény: GOttó (0)
GOttó Creative Commons License 2005.06.14 0 0 0

Elemes vagy akkus megoldás is jó.

GOttó Creative Commons License 2005.06.14 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Adott: erdei buli áram nélkül, de szeretnénk zenét hallgatni normális hangerőn (nem kell hogy ordítson, de azért rendesen szóljon). A zenét hordozható cd-lejátszóról/mp3-lejátszóról nyomnánk. A kérdéses dolog a HANGFAL. Létezik-e egyáltalán elemes, ha igen akkor mi a neve? Van-e esetleg valami más (jobb?) megoldás? (Full laikus vagyok a témában)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!