Keresés

Részletes keresés

Crazyhorse1978 Creative Commons License 2018.08.03 0 0 12

Sziasztok. Patternt készítek, a minap sikerűlt is a képen is látható hogy jól megcsináltam,  de látható hogy mikor kitöltöm a kört nem jól jelenik meg a kitöltés, miért van ez? A minta egyébként hibátlan! Mint írtam csináltam egy ugyan ilyet vagy 2 napja, és azt jól jeleníti meg. CS6 amúgy.

 

 

farriss Creative Commons License 2016.10.11 0 0 11

Van valami nagy újdonság a CS6-hoz képest az Illustrator CC-ben?

 

Előzmény: koloper (10)
koloper Creative Commons License 2016.10.10 0 0 10

Én jelenleg CC-t használok, csak nem találtam megfelelő topikot. 

Előzmény: farriss (9)
farriss Creative Commons License 2016.10.10 0 0 9

Na, egy hozzászóló!!! :)

Hát lassan áttértem CS6-ra, de még mindig meg van a 1O-es. :)

Előzmény: koloper (8)
koloper Creative Commons License 2016.10.08 0 0 8

Él még a topik? 

farriss Creative Commons License 2016.01.11 0 0 7

Bevallom, nem értem a kérdést :(

Előzmény: Természetjáró1 (6)
Természetjáró1 Creative Commons License 2016.01.09 0 0 6

Helló. Azt szeretném kérdezni hogy hogyan kell Illustratorban 45 fokos szögben levágni egy keretet?

Kiss József G Creative Commons License 2013.09.01 0 0 5

Helló,

 

azt szeretném kérdezni hogy tudtok e megoldást arra, hogyha én illustrátorban kb 90 db artboardot kimentek Ai formátumban és beállítom hogy mindegyik artboardot szerparáltan mentse ki, akkor tudok e olyan beíllítást csinálni hogy mindegyik nevében szerepeljenek bizonyos adatok az artboard számán kívül?
Pontosan jelenleg az kellene nekem, hogy a név és artboard számon kívül legyenek ott a méretei is az artboardnak ( pl.:  title-01-300mmX500mm ) vagy valami hasonló.

 

Előre is köszi

 

üdv

József

farriss Creative Commons License 2011.09.07 0 0 4

Nem hallottam róla....Melyik verziót keresed? 10-est?

Előzmény: Parkvárosi (3)
Parkvárosi Creative Commons License 2011.09.07 0 0 3

Sziasztok! Tud valaki magyar nyelvű Illustrator verziót? Létezik egyáltalán?

farriss Creative Commons License 2005.06.15 0 0 2

Sziasztok,

 

Ajánlom a www.akonyv.hu elektronikus könyvkiadót. Ott van 3 pdf az Illustrator 10-ről.

Klikkelj az "Újdonságaink"-ra, azon belül "grafika, képfeldolgozás".

Azt hiszem darabja 650 Ft, és CD-n elküldik utánvétellel. Nekem az első kettő van meg, azóta a cég pénzéből megvettem a Illustrator CS Tanfolyam a könyvben :)

 

Megmondom őszintén, én csak hobbiból rajzolgatok az Illustrator-ral, annyira még nem ismerem, de lenyűgőző, hogy miket tud, és tudhat még.

 

Mi a lényeges különbség a 10 és a CS között? Azt tudom, hogy van a CS-ben 3D funkció, de van még több dolog is?

 

 

Előzmény: greffi (-)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.06.12 0 0 1
Fura dolog ez a magyarítás. Van szerencsém ismerni a CS magyar változatát. Hogy mitől magyar? Onnan, hogy a Photoshop menüje lehet magyar nyelvű is. Én sem tudok angolul, de kb. 1/4 óra szenvedés után visszaállítottam angolra. Valami idióta az almenüket ábécé sorrendbe állította, így minden máshol van, mint az angolban.

Sajnos jó és friss magyar szakirodalom soha nem lesz. Túlságosan kicsi a piac. Úgy saccolom, legalább 30e példányt el kellene adni, ahhoz, hogy legalább a kiadás költsége megtérüljön. Ebben a licenc díja nincs is benne
Előzmény: krisssz (0)
krisssz Creative Commons License 2005.06.12 0 0 0
Szia!
Az Adobe Illustrator CS-nek van egy nagyon jó könyve, a Tanfolyam a könyvben címmel. Nem olcsó, de a meghülyülésnél jobb:)))
Előzmény: greffi (-)
greffi Creative Commons License 2005.06.12 0 0 topiknyitó
Adobe Illustrator 10 magyarítását keresem, vagy az angol nyelvű programhoz magyar leírást.

Meghülyülök, mert az angolból egy kukkot sem értek sajna... aki tud segítsen bárhogy. köfi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!