Keresés

Részletes keresés

pimre Creative Commons License 2015.10.15 0 0 11

Sziasztok. Tanulmányozom a csoport létrehozást. A beállításoknál van egy olyan címszó, hogy: "Nevek és e-mail címek megjelenítése", aminél pipát lehet tenni amellé a beállítás mellé, hogy: "Minden megjelenített névnek egyedinek kell lennie."

 

Tudja-e valaki, hogy mi ennek a hatása?

- Fefi - Creative Commons License 2013.08.01 0 0 10

Üdv mindenkinek! :-)

Lécci, segítsetek!


Régebben volt egy olyan lehetőség a gmail.com beérkező leveleinél, hogy nem kellett megnyitni, ha látni akartam a tartalmát, elég volt jobb gombbal rákattintani és megmutatta felugróban, így megmaradt olvasatlannak.
Nekem pár hónapja nem működik ez a funkció - hiába keresgélek, próbálkozom megoldásssal! :-(
Van-e orvosság a dologra?

 

Köszi! :-)

lajon100 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 9

Sziasztok! Ki tudja hogyan lehet a Gogle Gmailt online módra állítani,mikor kamerázunk egymással és közben levelezni  illetve írogatni egymásnak ?

alicoins Creative Commons License 2013.06.21 0 0 8

sziasztok

 

nem tudom h a legjobb csoport-e, de segítséget szeretnék kérni. van egy bejegyzett blogom a google-nél, (www.alitraveling.org) amiért eddig évi 12 USD-t fizettem - a címhasználatért. Autimatikus megújításra volt beállítva. Azonban mikor most június 17én lejárt, nem hosszabbódott meg. be akartam lépni a rendszergazdai fiókba, de nem enged be.

 

ez a képernyő fogad. a felhasználónévhez és a jelszóhoz hiába írom be a google-ös adatot, egyszerűen nem enged be. Kértem emlékeztetőt, h hátha ide mást adtam meg, de ugynazt  küldi el. Egyszerűen fogalam sincs, hogy hogyan tunék belépni. 

 

A blogspotnak a kezelőfelületén is próbálkoztam, de onnan se engedett be. 

 

a kérdésem az lenne: tudja vki, hogy hogyan

1. tudnék mindezek ellenére belépni?

2. tudnék kapcsolatba lépni olyan vkivel, aki be tud engedni?

3. mit kellene esetleg ide beírni? 

 

a válaszokat és segítséget előre is köszönöm. 

Szergio Creative Commons License 2013.03.23 0 0 7

Nem akarok úgy topicok kezdeni ezért itt kérdezem:

 

- tudtok-e valami lehetőséget arra, hogy egy google csoport statisztikáját lekérjem (pl. hány levél írodott a csoportban, melyik tag hány levelet írt stb.)?

 

Előre is kösz', ha valakinek van valami ötlete!!

 

Szer

facsega Creative Commons License 2006.11.01 0 0 6
http://www.google.hu/support/bin/static.py?page=searchguides.html&ctx=basics
http://www.google.hu/support/bin/static.py?page=searchguides.html&ctx=advanced
Előzmény: gridiron (5)
gridiron Creative Commons License 2006.10.29 0 0 5
Sziasztok!

Nem a legjobb helyre írok sztem, de google-hoz kapcsolódik:
keresőben milyen keresőszavakkal lehet a leggyorsabban keresni? gondolok itt az AND vagy OR szavkra. Milyenek vannak még?
várom szíves válaszotokat!
facsega Creative Commons License 2005.06.16 0 0 4
Kis késéssel ugyan (4 nap), de végül kimentek az eredeti, automatikus invitáló levelek is. Az automatikusan generált levél egy kicsit szűkszavú (mármint amit a google beleír), így mindeképp érdemes hosszabb magyarázó szöveget beleírni, ha valaki ilyesmire vetemedik, különben nem fogják érteni a tagjelöltek, hogy miről van szó. A másik, ami bizonytalanságot okozott, hogy következetesen a "számla" szót használja a magyar nyelvű rendszer, ez több emberkében félreértéseket keltett.

Ha esetleg másnak is vannak egyéb tapasztalatai, örömmel olvasnám őket.
Előzmény: facsega (2)
facsega Creative Commons License 2005.06.10 0 0 2
Filóztam egy darabig ezen, aztán a magyar nyelvű és áttekinthetőbb webes kezelőfelület döntött. Végülis most kiküldtem az invitáló levelet magánban mindenkinek, remélem így ez a gond megoldódott.

Viszont továbbra is érdekelne, hogy hogyan tudom elérni a magyar verzió adminisztrátorait, ha valami gondom van.
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (1)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2005.06.10 0 0 1
Használd a jahút. Ott nincs szarakodás.
Előzmény: facsega (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.10 0 0 0
g00gle
facsega Creative Commons License 2005.06.10 0 0 topiknyitó
Mivel teljesen kezdő vagyok a témában, rögtön egy problémával kezdeném.

Vagy három napja létrehoztam egy Google csoportot a http://groups.google.co.hu/ -n. Van kb. 30 potenciális tagjelöltem, akiket meg szerettem volna invitálni a csoportba. Az admin felületen meg is adtam az emailcímek listáját, erre közölte, hogy gyanúsan sok címet adtam meg és előbb jóvá kell majd hagyniuk, mielőtt kimennének az invitáló levelek. Azt igérték, hogy 24-48 órán belül ez megtörténik. Most már eltelt 3 nap és még mindig semmi. Mit lehet ezzel kezdeni, egyáltalán tudja valaki, hogy mennyi a "sok" egy ilyen invitálósdinál ? Mi fog történni, ha most egyenként elkezdem az invitálásokat az admin felületen ? Hol lehet nekik jelezni, hogy ideje lenne valamit reagálniuk (a magyar admin felületen ilyet nem találtam) ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!