Keresés

Részletes keresés

Kontakt03 Creative Commons License 6 órája 0 1 20437

Meg akartam már korábban kérdezni, hogy ti hogy látjátok?

1 évet nem késett a Veszprém Fazekasnál? 

Előzmény: VP83 (20434)
VP83 Creative Commons License 6 órája 0 1 20436

Viszont hasonló kérdésem nincs Ilic Zorán kapcsán, én benne soha nem láttam a gyilkos ösztönt.

Előzmény: Bembi86 (20435)
Bembi86 Creative Commons License 7 órája 0 0 20435

Ugyanez a kérdésem Palasics kapcsán

 

Mire várunk?

Előzmény: VP83 (20434)
VP83 Creative Commons License 7 órája 0 1 20434

Azért ezen a ponton muszáj megkérdeznem, hogy az, hogy Fazekas Gergő nyártól még nem a Veszprém játékosa az Momir Ilic, Nagy László, vagy Fazekas Gergő döntése?

 

Mert már nem csak az NEM kérdés, hogy Veszprém szintű-e Geri, hanem az se, hogy már most Casado és Cindric hozzáadott értéke felettit hoz rendszeresen, az hogy melyikben több a potenciál, az se volt soha kérdőjeles.

birka_zoli Creative Commons License 7 órája 0 0 20433

Sajnos jól sejtettem, Eldera egy félidő alatt többet csinált mint itt egész tavasszal, de remélem a végén ő lesz szomorú.

Kontakt03 Creative Commons License 1 napja 0 0 20432

Igen, hát annak a Jensen igazolásnak a hátterét, indoklását én is szívesen megnézném, főleg, hogy ilyen Kuzminovicsokat visznek el az orrunk előtt.. 

 

Írtatok itt egy jobbkezes kiszemeltről, az áll még?

Illetve a Costa fivér megy akkor jövőre a Barcába Mem mellé, vagy D. Cikusa lesz j2-ben? 

Előzmény: Bembi86 (20429)
Psenior Creative Commons License 1 napja 0 0 20431

Nem tudom pontosan mit várnék, de az utóbbi időben elég meggyőző volt és nyílván nem kezdőnek szánnám. Sok magyar játékost láttam már aki a 30-as éveiben ért a csúcsra és szerintem még simán lehet akár 4-5 jó éve. Egyébként az a fajta kapus, aki ha elkapja a fonalat (akár csereként is), nem lehet vele veszíteni, mert átmegy ufóba. Azt kéne megnézni, hogy ezt a meccsek hány százalékában tudja produkálni.

Előzmény: beat0 (20430)
beat0 Creative Commons License 1 napja -1 0 20430

Bartucz novemberben lesz 33. Na ő biztosan nem a jövő. 

Ennyi idősen BL tapasztalata nincs, attól hogy a válogatottban volt mostanában pár jó meccse, nem biztos, hogy ide kellene hozni.

Egész karrierjét magyar (közép)csapatokban játszotta végig, Miklerék fénykorában a válogatott keretbe sem került be, mit várnál te tőle Veszprémben?

Előzmény: Psenior (20428)
Bembi86 Creative Commons License 1 napja 0 6 20429

Nekem pl Palasics semmivel sem rosszabb kapus,mint Jensen.

Psenior Creative Commons License 2 napja 0 0 20428
Mostanában Bartuczon is elgondolkodtam.
Előzmény: Kontakt03 (20426)
Gaga84! Creative Commons License 2 napja 0 0 20427

:) bocsi a te kommented alá szántam. Magyarosítsunk szép fokozatosan beépítve,de attól,h valaki veszprémi up még nem legyen evidens és ne lőjük alább a célokat.Pascualnak ehhez azért jó szeme van.

Előzmény: Kontakt03 (20426)
Kontakt03 Creative Commons License 2 napja 0 0 20426

Hát így könnyű, ha magaddal értesz egyet... :D

 

Én azért Imre Bencét még idevenném. 

Gaga84! Creative Commons License 2 napja -1 0 20425

Egyetértek. Nagyon örülnék,ha nagyobb %ban alkotnák magyarok a keretet,de a vp top csapat jelenleg ahova 3 magyar férne be jelenleg: Bánhidi,Fazekas,jó indulattal Ilic

Előzmény: Gaga84! (20418)
Kontakt03 Creative Commons License 2 napja 0 0 20424

Annyi ehhez, hogy pl Ortega nyilatkozta is, hogy Cikusában látta a lehetőséget és hozta is Valéra sérülése után, azt ami a Barcában kell. 

A másik Cikusa kevés sót evett volna meg a francia jobblökők mellett, ment is kölcsönbe. 

Meglátjuk, hogy Montpellierben mennyit fejlődik, elég lesz-e arra, hogy Richardson helyett keretben legyen..? 

Kontakt03 Creative Commons License 2 napja 0 0 20423

Csak meg kell nézni a közvetlen riválisokat(Barca, Magdeburg...), hogy ők milyen módszert alkalmaznak, akkor látjuk, hogy ott sincs helye a bl keretben olyan fiatalnak, aki nem üti a szintet.

És az meg Pascual feladata, hogy ezt felmérje, ki az a magyar fiatal, aki alkalmas a legmagasabb szintre. 

Mert ugye most bl topcsapatról beszélünk?

 

Zso_Re Creative Commons License 2 napja 0 0 20422

Érdemes figyelembe venni, hogy a pályájuk elején járó fiatal srácokról van szó, illetve azt is, hogy nem a 2024. nyári-őszi tudásuk kerül(HET) vissza hozzánk, hanem az 1 évvel tapasztaltabb, jobb, erősebb.

Lásd. Gergő fejlődése utolsó évben Plockban.

Továbbá egy 17-es keretben igenis el kell férjen néhány magyar srác, akik kapnak is elég játékidőt.

 

A nagyobb gondot én abban látom, hogy ha sok a "nem kiugró" tehetségű és tudású (gondolom ide mindenki tudna írni neveket), hanem olyan középszerű, néha villanó-jól elvagyok jatékosunk.

Előzmény: Gaga84! (20418)
Dr. Jack Creative Commons License 2 napja 0 2 20421

Egyébként arról senki nem beszélt, hogy első számúnak jönnének akármelyik posztra. 

Előzmény: Kontakt03 (20420)
Kontakt03 Creative Commons License 2 napja 0 0 20420

Azért szerintem Gagának abban igaza van, hogy egy 17-18-as keretben nagyon meg kell nézni, hogy kiket tesznek oda.

Ez hatványozottan igaz, ha pl Remili megy a posztról. 

De úgy tűnik, hogy Laci eltökélt Ilic ügyben, hisz nyilatkozta, hogy nem adják fel, hogy visszahozzák. 

 

Az viszont szerintem kizárható, hogy ha az anyagiak adottak, akkor Pascual ne az F4-et tartaná szem előtt és ne úgy alakítsa a keretet. 

birka_zoli Creative Commons License 2 napja 0 4 20419

Mirefel ez, nerm értem? Szerintem , végre van egy hozzáértő stáb, top-top edző, majd Ő eldönti, hogy ki mire lesz jó. Palasics és Ilics 22 évesen a magyar válogatott megbecsült tagjai, és nem kiegészítő embek, ne legyünk már ennyire elszállva magunktól és ne élljünk bele magunkat egy végtelen pénzű manager játékba, hogy ide bárkit bárhogyan bármikor el lehet hozni! Sztem örüljünk annak, hogy egyáltalán szóba kerülnek, és igenis semmivel nem rosszabbak mint a többi fiatal feltörekvő játékos. Próbálj meg elvonatkoztatni a pénzen vett BL címtől, ez nagyjából soha senkinek nem sikerült, lásd PSG, inkább bízzunk Pascualban, és az új managmentben, Pascual és Batha nem számoltam de biztos, hogy benne van kábé 5 Bl trófeában, tudják, értik mit csinálnak.

Nekem a mostani felállás mellett nem hiányzik 1 pénzen vett BL cím, inkább látnám, hogy fejlődünk, bejárunk egy utat, és kiharcoljuk a címet, már ha.

Előzmény: Gaga84! (20418)
Gaga84! Creative Commons License 2 napja -5 2 20418

Ugye az csak vicc,hogy Palasics,Ilic jelenti majd jövőre az erősítést… Támogatom a magyarosítást,de nem mindenáron, ha mégis ez az irány felejtsük el a F4et (sajnos) Palasics abszolut érthetetlen,Ilic max 2-3 számúnak.

Heindahl Creative Commons License 3 napja 0 0 20417

Akadt másnak is problémája az online bérlet hosszabbítással? A vonalkód megadása után azt írja h nem található megújítható bérlet. Vagy vmit rosszul csinálok? Írtam e-mailt, most várom a választ. 

Kontakt03 Creative Commons License 3 napja 0 0 20416

Minden szakosztály. 

birka_zoli Creative Commons License 3 napja 0 0 20415

Fradi macron, de csak a fociban, v minden szakosztály? Tegnap láttam 'élőben' a tv-ben, hááát.

2R marad?

Előzmény: Kontakt03 (20414)
Kontakt03 Creative Commons License 3 napja 0 0 20414

Cserélik le az Adidasokat?

Szeged-Hummel

Debrecen-Kappa

Gaga84! Creative Commons License 3 napja 0 0 20413

Bàrkinek bármi info(morzsa) a jövő évi keretről ? Várható még bejelentés ? Részemről semmi info

Thor. Creative Commons License 4 napja 0 1 20412

Érdekes történet az övé. Én drukkolok neki, hogy magas szinten tudjon játszani. Mindenesetre a Bundesliga címvédőjének hívó szava már egy elismerés számára.

Előzmény: Kontakt03 (20411)
Kontakt03 Creative Commons License 4 napja 0 0 20411

https://www.handball-world.news/

Magdeburg b2-ben erősít

Kontakt03 Creative Commons License 6 napja 0 0 20410

Ali Zein már nem lehet, a Dinamo oldala szerint Ramon Somleával végleges a keretük.

Őt a Steauából igazolták. 

Előzmény: Gaga84! (20392)
Kontakt03 Creative Commons License 2024.07.20 0 0 20409

https://24rakomet.mk/transfer-marketot-e-otvoren-stepanchik-dolenecz-pavlovik-se-ushte-nemaat-klub/

Azzal, hogy a Kielce Maquedát igazolta le, szerintem akkor eldőlt, hogy Stepancic nem, főleg, hogy a lengyeleknek most luxus lenne egy újabb bér... 

Azon gondolkodtam, hogy itt még befuthat valaki, hogy a fiatalunk megsérült? 

birka_zoli Creative Commons License 2024.07.19 0 1 20408

Sajnálom a favoritom sérülését! Az is lehet, hogy Cindric érkezésével Remili alapból jobb oldalon kezd, max a gyors felhozatalban lesz középen.

Előzmény: VP83 (20407)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!