Keresés

Részletes keresés

Psenior Creative Commons License 4 órája 0 1 18612
Egy Fabregast vagy Remilit nem lehet pótolni vagy csak elérhetetlen játékosokkal lehetne. Ezért idén vagy jövőre BL-t kéne nyerni, mert utána úgy tűnik bizonytalan a helyzet játékosanyag terén. A BL címhez pedig Momoék tűnnek vékonynak...
Gaga84! Creative Commons License 8 órája 0 1 18611

Nagyon kezd aggasztani,h nálunk nincs egyedül semmifajta bejelentés és most elsősorban Nedim/Ludo hosszabbítására gondolnék 26/25 utánra. A nagy csapatok legjobbjai vagy hosszabbítanak min 28ig vagy eligazolnak de akkor min 28ig… Nálunk semmi

Előzmény: Barcelona10 (18610)
Barcelona10 Creative Commons License 8 órája 0 0 18610

25

Előzmény: Psenior (18608)
Gaga84! Creative Commons License 8 órája 0 0 18609

Sajnos erre én is nagyobb összegben mernék fogadni,mint,hogy 28ig hosszabbít nálunk. 

Előzmény: Barcelona10 (18606)
Psenior Creative Commons License 8 órája 0 0 18608
És mikor távozik?
Előzmény: Barcelona10 (18606)
Barcelona10 Creative Commons License 9 órája 0 0 18606

Fabregas meg csatlakozik majd!

Előzmény: Gaga84! (18602)
Dr. Jack Creative Commons License 9 órája 0 0 18605

Egyetértek. A felsoroltaknál egyértelműen alacsonyabb polcon van jelenleg.

Előzmény: birka_zoli (18603)
Thor. Creative Commons License 10 órája 0 0 18604

Ejj pedig de jó lett volna őt megcsípni…

Előzmény: Gaga84! (18602)
birka_zoli Creative Commons License 10 órája 0 4 18603

Hát az izlandi sztem nem top kapus még, nem jobb pl. Corralesnél sem, az eb-n Bartucz is jobb volt nála.

Előzmény: Bembi86 (18601)
Gaga84! Creative Commons License 10 órája 0 0 18602

Carlsbogard úgy tűnik elégedett,28ig Barca…

Bembi86 Creative Commons License 11 órája 0 0 18601

hát azért olyan sok mindenkit nem írhattak volna le...

 

mert nincs olyan sok mindenki

 

Landin már nem mozdul, az izlandi szerződése 25-ben jár le, Nielsen mozdíthatóságáról meg senki nem tud semmit

 

és ezzel kis is fújt a lista aki TOP

Előzmény: dannytrejo2 (18600)
dannytrejo2 Creative Commons License 11 órája 0 0 18600

Ilyen alapon leírhatták volna Landint vagy Corralest is vagy bárkit. Valaki bedobott egy nevet és most megy az agyalás, hogy micsoda kapuskeringő...

Előzmény: Gaga84! (18598)
beat0 Creative Commons License 11 órája 0 0 18599

Ezt a részét értem, csak ugye az volt az alapgondolat, hogy mindhárom kapussal beljebb lennénk, erre reagáltam, hogy ahhoz zsebbe kellene nyúlni.

Azt meg továbbra sem értem, hogy a Barcanak miért lenne jó egy Nielsen - Hallgrimsson csere.

Előzmény: Bembi86 (18595)
Gaga84! Creative Commons License 11 órája 0 0 18598

Ha Wolff megy Kielcéből pótolni kell.

Előzmény: Gaga84! (18593)
Bembi86 Creative Commons License 11 órája 0 0 18597

azt hiszem elindult a kielcei fórumokon, aztán átvette az egyik oldal. hogy hát ott állna a Kielce egy vagon zsével, klasszis kapus nélkül, valaki csak kellene :D 

Előzmény: dannytrejo2 (18596)
dannytrejo2 Creative Commons License 11 órája 0 0 18596

Én azt nem értem honnan jött ez a Nielsen-Kielce történet? Az izlandi gyerek Vargas helyére kerül, Wolffot pedig szeretné a Magdeburg

Bembi86 Creative Commons License 11 órája 0 0 18595

hát itt a Magde boríthat mindent, mert kb az ő pénzükből intézné a másik két csapat is a dolgokat :D

 

kipengetnek 1.5 misit Wolffért, az a pénz már úton is van Barcelonába, és még át sem számolták a katalánok, már egy nantes-i bankban pihen :D 

Előzmény: beat0 (18594)
beat0 Creative Commons License 11 órája 0 0 18594

Ha igaz, mindegyiknek élő szerződése van, szóval ez most zsebbe nyúlós történet lenne.

Wolff-ot szerintem amúgy sem fogja könnyen elengedni a Kielce, szóval ez a kapuskeringő egyelőre még csak papíron létezik.

A Nielsen - Hallgrimsson cserével a Barca egyáltalán nem járna jól, szóval azért ott is vannak kérdőjelek.

Előzmény: Bembi86 (18592)
Gaga84! Creative Commons License 11 órája 0 0 18593

Igen,2,5 top kapus:) +idevenném még Vargast is -akinek az eligazolás már hivatalos -, váltana klubot a szemünk előtt,úgy,hogy 26 tól Rodri helyett több mint valószínű kapust kell szereznünk. Egy esetben nem,ha a spanyol magára talál és újra a top kapus közé tartozna huzamosan,ergo rászolgálna a hosszabbításra.

Előzmény: Bembi86 (18592)
Bembi86 Creative Commons License 12 órája 0 0 18592

ma azon gondolkodtam, hogy nagyon szomorú lennék, ha  a nagy kapuskeringőben alulmaradnánk.

 

a legrosszabb forgatókönyv, hogy Wolff Magdeburg, a helyére Nielsen, akinek a helyére Hallgrimsson.

 

3 topkapus, akivel nagyon beljebb lennénk 

VP83 Creative Commons License 13 órája -2 1 18591

Egy ponton lehet versenyelőnye a Veszprémnek: délszláv, ex-jogó játékosoknál, ugyanis könnyen hazamehet autóval. Kielből vagy Párizsból már nem olyan egyszerű ez.

Ehhez egy köztiszteletnek álló ex-jogó vezető/edző lenne jó és jobban fókuszálni arra a piacra, és fiatalokat is elhozni, fiókcsapatnál futtatni őket. Ez az irány mára elkopott, pedig nem elvetendő egy lábnak.

Előzmény: Just1Question (18587)
Gaga84! Creative Commons License 13 órája 0 5 18590

Vitatkoznék veled de sajnos nem tudok,szimplán àrnyalnám a képet.

 

VP valóban nem egy Barcelona/Párizs de ugyanúgy rejt magában szépségeket: a város alapvetően rendezett,szép,minden megtalálható itt éttermek,infrastruktúra (óvida,iskola,stb)minden adott egy nyugodt/minőségi élethez amire egy sportolónak szüksége lehet,nem beszélve a környékről ami tele van természeti szépségekkel,bakony,balaton,balaton felvidék,ha meg nyüzsire vársz pest 1,5 óra kocsival. Kinek mi a fontos, felselsleges hasonlítgatni egy 10milliós metropolishoz,mindegyik a maga nemében szép,Vp is! Szóval aki nyugalomra/ természetközelségre vágyik az nem megy parisba vagy berlinbe pl…

 

A klub maga a férfi klub kézilabda top 1-5 ben,tekintve az eredményességet,népszerűséget,social mediat,hangulatot,szurkolókat,szóval nem csak a pénz miatt jönnek ide hanem a fentebb leírtak és a klub nimbusza miatt is.

 

Az urambátyám vezetés,mindenki ért mindenhez (lsd vezérig,tényleg most az….?) viszont a fenti kettőt ki tudja nullázni,ebben egyetértek.

Előzmény: Just1Question (18587)
csakaveszprem Creative Commons License 13 órája -1 6 18589

Veszprémben közel sem ideális a helyzet (persze van-e olyan hely a világon, ahol az), de azért nagyon egyoldalúnak érzem ezeket a megközelítéseket (túl azon, hogy szükségszerűen egyetlen másik csapat belső életét sem ismerhetjük annyira, mint a sajátunkét): meggyőződésem, hogy nem értékeljük a helyén azt, hogy azon három csapat közé tartozunk, amely tartósan, több évtizeden keresztül ott tud lenni a kézilabda élvonalában.

Pár napra vagyunk attól, hogy - esélyesként - újra bejussunk a Final Fourba (11 éven belül nyolcadszor) és mégis folyamatosan kesergünk valami miatt.

A magam részéről várom - és szurkolok is érte -, hogy újra ott lehessünk Kölnben csapatként és szurkolóként is. Sőt: hálás is vagyok azért, hogy olyan csapatnak szurkolhatok, amely ezt az élményt szinte folyamatosan biztosítja (pedig amikor elkezdtem meccsre járni, ez még közel sem volt természetes).

Előzmény: Just1Question (18587)
bahnhof55 Creative Commons License 15 órája 0 3 18588

Egyetértünk. Annyit tennék hozzá, hogy ha megpróbálom objektíven nézni számomra a Kielce, a Flensburg és a Magdeburg is egy sokkal szimpatikusabban működő klub. Ez pedig kizárólag az emberi tényezőkön múlik. Ezeknél a csapatoknál láthatóan jól érzik magukat a játékosok, többször hosszabbítanak hosszú évekre. Veszprémben meg újra az a téma, hogy az újonnan érkezett játékos fél év után arról tárgyal hogy hová igazol.

 

Barcelona, Berlin és Párizs más tészta: ha valaki egy világvárosban akar élni, akkor ezekkel a helyekkel Veszprém nem versenyezhet.Egyébként a skandinávok általában nem ilyenek, az ő városaik sem több milliós metropoliszok.

Előzmény: Just1Question (18587)
Just1Question Creative Commons License 16 órája -3 3 18587

Erre egészen biztosan sok sok kis negatív értékelés fog jönni.. Németországban a Kiel az gyakorlatilag egy gigantikus csapat, függetlenül attól, hogy most mi a helyzet.. Profi klub kívül belül, ott ahol még a 15 éve visszavonult játékosokat is megkülönböztetett figyelemmel kísérik. Tipikusan megtestesíti a tökéletes klub fogalmát, kevés olyan dolog van, amire nem figyelnek.
Veszprémben ismerjük a viszonyokat, ha nem kell a játékos, akkor szólunk neki szezon előtt. Ha van egy játékosnak már aláírt szerződése következő évre, megkérjük, hogy negyed annyi pénzért is maradjon. Klubikonokat hagyunk szó nélkül távozni, haveri alapon adunk pozíciókat, titulusokat.
Mindenki is ért mindenhez. Pontosan egy oka van annak, hogy ide tényleg szeretnek jönni a világsztárok, az pedig a pénz, illetve az, hogy a magyar bajnokság olyan gyenge, hogy nem árt az izmoknak. Ezen szerintem kár szépíteni. Nem véletlen, hogy a játékosokon kívül pl a feleségeknek ez annyira nem kényelmes hiszen nem egy Párizs vagy egy Barcelona.. De legalább pénz az van.. És amíg így lesz, addig akinek ez szimpatikus idejön. Szerintem ezek tények, még akkor is ha van egy negatív érzete. 

Előzmény: bahnhof55 (18585)
Taggart09 Creative Commons License 30 órája 0 0 18586

Bilyk azért nem véletlen hosszabbított nemrég 2026-ig..

Indokolt is. 

Nehéz lenne elhozni. 

bahnhof55 Creative Commons License 30 órája 0 1 18585

Ez egy nagyon szépen összeszedett lista, gratulálok!. Annyit tennék hozzá, hogy el-Deera nálam egy F4 csapatban kizárólag második opció lehetne - még a védekezéssel együtt is - egy top játékos mögött.

 

Én biztosan megpróbálnám Walliniust (esetleg Byliket) megszerezni, mert ők biztosan keveslik a kieli játékidejüket.

Előzmény: Psenior (18582)
Tams88 Creative Commons License 30 órája 0 1 18584

Azért ElDeraa tipikusan az a játékos, aki akkor is tud rohadt jól és hasznosan játszani, ha nem dob egy gólt sem. De tény, nekünk egy gólerős balátlövőre lenne szükségünk. Én összességében nagyon bírom a srácot és örülök, hogy itt játszik.

Taggart09 Creative Commons License 30 órája 0 0 18583

Igen, ha megy Elderaanak elöl is... 

 

Amúgy a felsoroltak közül Nguessan most hosszabbított 2027-ig a Barcával. 

Psenior Creative Commons License 30 órája -2 1 18582
Kedvelem elDeraa játékát, amikor megy neki elől is, de azért van pár ballökő, aki előtte van a listámon. A teljesség igénye nélkül: Nguessan, Köster, Johansson, Wallinius, Hesham, Prandi, Kaddah, Sagosen, Mensing, Lasse Anderson, Lauge, Briet, M.Costa, Bylik, Srna (?).
Előzmény: Boymadi (18581)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!