Keresés

Részletes keresés

ZsuR Creative Commons License 2007.04.23 0 0 7
Szombaton meghalt egy Blue Angel pilota. . .26. a 60 eves tortenelem alatt. . .

Nem katapultalt, mert lakott terulet folott volt, es a szabaly - gondoskodni arrol, hogy ne legyen a lakott teruletnek baja :((. Micsoda tragedia. . .
snejderfáni Creative Commons License 2005.06.07 0 0 6
én egyáltalán nem haragszom, gyerekkoromban repülőgépszerelő szerettem volna lenni :) aztán másként alakult, viszont a kertet is, meg a göbziket is imádom :)
Kiskertész Creative Commons License 2005.06.07 0 0 5
Én Németországban voltam részese (véletlenül) egy ilyen légibemutatónak. Jöttünk hazafelé, és azt láttuk, hogy az autópálya teljesen lelassult. Hosszú Km-es sorok állnak a leállósávban. El sem tudtuk képzelni, hogy mi lehet ez, egészen addig, amíg el nem húzott a fejünk felett néhány gép, mindenféle rafinált produkciót csinálva. Természetesen mi is leálltunk, és még vagy egy órán keresztül néztük a parádés légibemutatót. Én is sokat videóztam, és nekem is nagy élmény volt.
Előzmény: ZsuR (3)
Évi5 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 4

Biztosan látványos lehetett. A férjemmel mi a kecskeméti repülőnapra szoktunk kimenni.

Két hónap múlva lesz: 2005. augusztus 6-7. A török és az olasz kötelék mutatja majd be a műsorát.

Már alig várom.

Zsur: Rakj még fel képeket, mesélj még!

ZsuR Creative Commons License 2005.06.06 0 0 3
Hat most orulok, hogy nem lattok . . .rostonsultem. . .

3 orat utaztunk es csak 20 merfoldet (kb 45 km) tettunk meg - na es ugyanennyit hazafele. . .

A show csodalatos volt, hihetetlen miket tudnak!

Tetszettek a kiallitott gepek, megcsodaltam az "Arany lovagok"-at - ok az ejtoernyosok - de az igazi a "Kek Angyalok" voltak.

Lattam egy dokumentum filmet veluk, ahol bemutattak, hogy mik a feltetelei annak, hogy bekeruljenek. . .es ha benntvannak, hogy keszulnek fel.

Ami a legjobban megfogta a figyelmemet, hogy mennyire rabizzak magukat a "fonok"-re.

Amikor formacioban repulnek, akkor hang utan kovetik a fonokot - kicsit muris hallani - o meg a hang magassagaval es a tartamaval tovabbitja mit is csinaljanak, valahogy igy:
"joooooooooooooooobbra feeeeeeeeeel, elooore, hatra" amig hallod azt, hogy joooooooooooooooobbra, addig jobbra mesz. . .muris volt. Gyakoroljak, ugy, hogy egy teremben ulnek, es csukott szemmel csak a fulukre hagyatkozva ugy csinalnak, mintha repulnenek hang utan.

Szoval a kepek. . .160 kepet csinaltam!!! Ne ijedjetek meg - csak parat mutatok meg itt!













ZsuR Creative Commons License 2005.06.06 0 0 2
:)) Jogos - nem ide akartam.

Kerestem a "Szabadido" reszet ennek a forumnak - meg serto szandek nelkul - az itteni latogatokkal szeretnem megosztani ezt a nagyon rovid eletu elmenyemet.

Nem leszek ettol az egy alaklomtol repulo szakerto - es tudod, hogy hogyan reagalank a "high tech" topicokban a laikusokra???

A Kerteszetben erzem otthon magam - a gepmadarak csak kirandulas. . .:))
Előzmény: snejderfáni (1)
snejderfáni Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1
Nem akarok kötözködni, de biztosan a Kertészetbe akartad ezt tenni?
Előzmény: ZsuR (0)
ZsuR Creative Commons License 2005.06.06 0 0 0
Tegnap csodalatos elmenyben volt reszem - eletemben eloszor lattam oket eloben!
ZsuR Creative Commons License 2005.06.06 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!