Keresés

Részletes keresés

Thomas433 Creative Commons License 2014.01.17 0 0 6079

szia !  amerikai (magyar)   holgy, a lakas nagyon szep vadi uj butorokkal , kicsi egy nappali haloszoba szep furdo berendezett modern konyha, nagyon nagyon kozel a metro 2 perc ,es coney island 2 megallo... 86 street es 25 ave  nezd meg terkepen... 86 os egy bevasarlo utca  feleseg.. korekt arat ker... ha erdekel irj emailt es szerintem kuld kepeket

Előzmény: Kittim (6074)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.17 0 0 6078

Mákos, meg túrós, meg almás.

 

Anno káposztásban a lángos volt jó.

Előzmény: Maule (6077)
Maule Creative Commons License 2014.01.15 -1 0 6077

Nekem tetszel, de en gyerekeim mar kirepultek. Van is piacod, csak ezt a magyar konyha dolgot hagyd el. Ha nem is csalanlevel - pedig arra lenne igazan kereslet, bar itt nincs csalanlevel - egeszseges fozest reklamozd inkabb, mondjuk magyar twisttel. Porkolt feher lisztbol nokedlival annyira 70-es evek kuriozumja. Kaposztasretes viszont izgi.

Előzmény: pririmami (6050)
Maule Creative Commons License 2014.01.15 -1 0 6076

NY-ba vagy valaki beleszeret elsore, vagy utalja elsore. Te meg en az elobbi. Irigyellek a februarert, de Bernert is, Parizsert is. Ha legkozelebb kihagyod ocska Red Lobstert, es megtalalod Eastern Marketet, gondolj ram, en nem eszek homart, pedig izlik. Lelkiismeretfurdalassal kezdodik, aztan olvasol egy kicsit, es soha tobbet, becsszo.

Előzmény: Gio1977 (6000)
Roli75 Creative Commons License 2014.01.15 0 0 6075

Tisztelt Tibony!

Kartonos munka engem is érdekelne.Jelenleg Magyarországon vagyok,de a kiutazás nem akadály.

Válaszod előre is köszönöm.email: supkft@gmail.com

Kittim Creative Commons License 2014.01.13 0 0 6074

Hello Thomas, az e-mail cimbol arra kovetkeztetek, hogy a szallasado az holgy. Ugye igy van? :-)

Illetve o magyar vagy amerikai?

 

Koszi elore is a valaszt.;)

Előzmény: Thomas433 (6067)
mr.csuka Creative Commons License 2014.01.06 0 0 6073

Tisztelt Tibony!

Köszönöm a válaszodat. Ismerem a munkamóralt 96 - 97 ban dolgoztam már kint New York-ban.

De körülnézek az ajánlataidnál hátha találok valami elfogadhatót. még egyszer köszönöm.
Üdv Csuka

Előzmény: tibony (6072)
tibony Creative Commons License 2014.01.06 0 0 6072

Tisztelt,Mr.Csuka!

 

Brooklynban talalsz olcsobb szalast,ha szobat berelsz.400$ havonta olcsobban talan basement-ben szoba 350-ert.Nepszava piacter itt talalsz ajanlatokat.

Minden gipszkartonbol van de kulon csinaljak a stud-okat,a festok altalaban

glettelnek is de cegtol fugg.Altalaban fem stud-ok vannak tuzvedelmi szempontbol.

Kemeny munka cipelni a kartonokat,es haladni kell veluk.Nem ugy megy mint Magyarorszagon.Nincs oly preciz,de halad es ez a lenyeg.Altalaban dupla kartonnal dolgoznak stb.

Tibony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mr.csuka Creative Commons License 2014.01.06 0 0 6071

Sziasztok Üdvözlök Mindenkit!

 

Én egy 40 éves srác vagyok.
Szeretném a segítségeteket kérni február 21 én érkezem New York-ba szükségem lenne olcsó szállásra, valamint munkára. Én szobafestő vagyok de értek a gipszkartonozáshoz, és igazából bármilyen munkát elvégzek.
A segítségért cserében megegyezünk.
Előre is köszönöm a segítségeteket
Üdv: Csuka

vrev Creative Commons License 2014.01.05 0 0 6070

kb 20 dollar a postaval a LEGKISEBB csomag ami = egy tabletta vagy tablet ami szinten iciri piciri , egyhetes szallitassal vagy 2 hetessel

Előzmény: BergkampHUN (6068)
vrev Creative Commons License 2014.01.05 0 0 6069

pedig olyan jo volt azt hinni hogy atverem a torvenyeket

Előzmény: romesz (6038)
BergkampHUN Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6068

Nincs valakinek egy ismerőse, aki mostanában jönne haza és elhozna nekem Brooklynból (természetesen egy kis fizetség fejében) egy tabletet ami kint dekkol sajnos karácsony óta egy ismerősömnél?

Thomas433 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6067

petra 433 @ gmail.hu  egy studio apartman ,nagyon szep berendezett, nagyon kozel a metrohoz 2 perc, 6 lakasos tarsashazban.... brooklyban. 2 ismerosom is berelte akik csak 1 , 2 hetre jottek ... de tetszett nekik olasz kornyek, 

Előzmény: Gkata07 (6062)
vrev Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6066
Előzmény: Gkata07 (6062)
Thomas433 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6065

craiglist,amerikai magyar nepszava,backpage.... hirtelen ez jutott eszembe...

Előzmény: Gkata07 (6062)
vrev Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6064

tehat NAGYON kell a munkat keresoknek egy miami yellow pages es a white pages-bol a business section , temporary jobs agencies-eket is kell ott megnezni pl ilyen a MANPOWER aminek MINDENHOIL van irodaja pesten,miamiben stb stb

Lola99 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6063

Floridában igen alacsony az ingatlanadó ha magad laksz a lakásban.

Előzmény: tibony (6059)
Gkata07 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6062

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni,február elején érkezem és lakást szeretnék bérelni Brooklynban.Milyen oldalakon keresgélhetek albérletek után,eddig sehol sem találtam.

vrev Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6061

connecticutban home health aid a neve az idosgondozoknak , szar munka mert ki kell mosni oket a kakibol is , en nem birnam , felfordulna a gyomrom , ilyen tuti van miamiben csak persze az illegalisokkal is meg kell kuzdened , connecticutban minden job , sokkal jobb

Előzmény: tibony (6059)
vrev Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6060

en connecticutban kerestem 3-4 ezret heti 70-80 oraval , tehat maganelet nuku volt , miamiben is voltam 2000 korul guard de az csak $ 7 volt , tuloraban meg $10.5 es tulora se volt sok , fegyveres guard ne legyel mert csak 1-2 dolcsi plusz es lelohetnek

Előzmény: tibony (6059)
tibony Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6059

Tisztelt,Vrev!

 

 Jo otlet,ha elfogadjak a New York-i vizsgakat,talan en leszek az egyetlen Miamiban  aki Europai guard.

Megkellene Spanyolul tanulni,valyon lehetseges-e ez,hisz meg az Angolt sem tudom.

Lehetek takarito is hisz sok a szalloda,valyon a Magyarok hol dolgoznak melyik szallodasorban?

New York azert jobb.

Jo lenne venni egy lakast is,mert most olcso,de ha nincs munka nem tudom fizetni az adot.

Felesegemmel idos gondozast vallalok ottlakasert cserebe,ha tudsz erre igenyt,sokat segitesz.

Erre mondjak,hogy almodik a nyomor!

Tibony

vrev Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6058

tobb tucat hivatalos munkakozvetito van , nezd meg egy yellow pages-ben , miert nem mesz el security guardnak amig nincs maintenance job , connecticutban a kilencvenes evek elejen megkerestem vele 3-4 ezret , igaz sok tuloraval

Előzmény: tibony (6057)
tibony Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6057

Tisztelt,Vrev!

 

Nem tul reg de lehet tul soka.Valakik mar megeloztek,Annyi ismeretlen van Miamiban,hogy csak na.=Vagyis mindenki.Raadasul az ido is rosszra fordult.

Ez csak ram vonatkozik masnak jobbat kivanok.

A munkakozvetito meg van meg,nem talalom az irodat es ez nem az Eva.

 

Van itt Miamiban hivatalos munkakozvetito?Lehet,hogy tovabb kell allnom innen?

 

Amig itt vagyok a vendegem vagy!

 

Udv,Tibony

 

 

 

Jana Gabriella Creative Commons License 2014.01.03 0 0 6056

Kedves New Yorkiak! 

 

Április 15-20-ig a párommal New Yorkban leszünk, szállást keresünk, akár lakásban kiadó szoba is érdekel. Legyen tiszta, jó közlekedésű, fürdőszoba használattal. De szívesen vesszük, ha kiadó panziót vagy szállodai szobát ajánlanak nekünk. Értelmiségi, 30- as pár vagyunk. Ajánlatokat az alábbi e-mail címre várom: gabriella.jana@tv2.hu. Köszönöm mindenkinek, aki segít. BÚÉK a tengerentúli honfitársainknak. 

Thomas433 Creative Commons License 2014.01.03 0 0 6055

New Yorki magyarok! 

 

Eloszor is Buek! 

Karacsonyra egy kutyaval (sitczu)  leptek meg minket,

ami nem is lenne gond , csak nincs idonk rea,es sajnaljuk egyedul a lakasban... 

 

3 honapos, female, osszes oltasaval, papirjaival, szamlaval,new york city dog license, 1 honapnyi konzerv tap, ruhaval, kis agyal, poraz , pelenka stb stb....nagyon jatekos szeretni valo. eredeti ara: 900 dodo plussz a sok kacat...  SZAMLAVAL!     dec 23 an lett vasarolva....

 

 

1 szor is szereto gazdit , esetleg gyerekes csaladnak, vagy csak aki magyanyos , az jo tarsra talal benne...

 

jutanyosan 450$ ert (irany ar )    viheto!! 

brooklyn bensonhurst, de new yorkon belul barhova elviszem ...  tenyleg csak az keresen aki tud rea idot szanni....   347 7859889 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.03 0 0 6054

Nem lehetetlen, de Mexicóból nagy a konkurencia.

Aki keres az talál.

Sok sikert.

Előzmény: pririmami (6050)
islamorada Creative Commons License 2014.01.03 0 0 6053

Nem igazan ertheto elsore, kifejtened? Annyit latok csak hogy segitenel egy magyar csaladnak. Ingyen? Mennyi idore? Mi az amiben segiteni tudnal, gondolom nem reggeltol estig szolo robotra gondolsz, hany orat naponta vagy egyaltalan miben? Vendegkent tartozkodnal naluk gondolom, kocsit is remelsz toluk hogy tudj menni valahova, gondolom a repulojegyet is ok fizetnek, meg gondolom elvinnenek ide-oda, nem a lakasban akarsz kuksolni. Lehet hogy talalsz is de pontosan es reszletesen fejtsd ki hogy mit varsz es mit nyujtasz mert   csak vendegnek egy ismeretlent nem fog odafogadni senki, egyeztetni kell hogy mindket felnek megerje.

Ha a csalad regen el itt akkor nemzetkozi konyhat vezetnek, de gondolom ha a fozesben akarsz segiteni akkor nem gond konyvbol fozni, igazan egyszeru....

Szoval pontrol pontra fejtsd ki hogy hogy gondolod, mit nyujtasz, mit varsz erte maskeppen csak ugy senki sem fogja felkapni az otletet.

Előzmény: pririmami (6050)
vrev Creative Commons License 2014.01.03 0 0 6052

mi az a BASETOM ? te irtad a bemutatkozasodban !

Előzmény: pririmami (6050)
vrev Creative Commons License 2014.01.03 0 0 6051

1985 ota azt tapasztaltam amerokaban hogy itt mindenki , tehat a magyarok IS IS csak az azonnali dollar haszonra BUKNAK

Előzmény: pririmami (6050)
pririmami Creative Commons License 2014.01.03 0 0 6050

Hihetelen ajánlat,

 

Keresek olyan magyar családot, akinek jól jönne egy 60 éves nagyi. Itthon mindenem megvan, nem megélhetési kényszer vezet. Érdekelne valami új, izgalmas dolog, és segíteni is tudnék egy elfoglalt házaspárnak.

Van jogsim , az elmult 40 évben csak a saját kapumat toltam kicsit odébb.Kicsit tudok angolul, sütök, főzők . persze csak magyarosan, a TV konyhák csodás fűszál, csalánlevéllel nem megy.  Lehet, hogy az ötlet elsőre őrültnek tűnik, de anni őrültség vált már valóra az életemben, miért ne próbálnám meg ezt is?

 

Szőke vagyok, kék szemű, laza és a humorban sem szűkölködöm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!