Keresés

Részletes keresés

csarlifirpo Creative Commons License 2011.06.19 0 0 8

Még 2006-ban töltöttünk el pár napot Tihanyban a Zöldház Panzióban, csak ajánlani tudom mindenkinek! Igényes, tiszta szobák, kedves vendéglátók, gondozott, mediterrán jellegű kert egy kisebb medencével. Nyugis, nagyon kellemes hely.

robinson123 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 7

Ha szállást keresel Tihanyban, az Echo Residence-t kerüld el messziről, ha csak nem akarsz 3 csillagos színvonalat 5 csillagos árakon!


Megérkezésünkkor, a beígért welcome drink elmaradt, sőt szó sem volt róla.

A szobát miután átadták, sem törölköző, sem fürdőköpeny, úgy 16.00 környékén kopogott be a takarítónő, és úriasan az ajtóban (amolyan *****

csillagos módon) nejlonszatyorból leszámolva átadta. A fürdőköpeny szétmosott, foszlott volt. Mindenből így ágyneműből is csak 2 szettet adtak, bár

mi az előre megbeszéltek alapján hárman érkeztünk. 2 felnőtt, 1 gyerek. (természetesen pohárból is 2 volt)
A franciaágy 2 matracos, így véletlenül sem tudtunk kényelmesen aludni a gyermekkel hárman egy ágyban.

Az apartman valóban kitűnően lakberendező által megálmodott. Bár ez nem szabad hogy elvakítson bárkit is, hiszen nem camping körülményeket

vártunk el, sőt aki ilyen helyre jön nem a putriból érkezik, egy terméskő fal valószínűleg nem dönti le a lábáról. Az egyik szobában valami dél-kínai

gagyi TV.
Kilátás a Balatonra csak séta után.

Külső környezet:
Dzsindzsa, gyom, térdig érő fű. Valami útfeltúrás vagy ásatás féle, 4x4 m-széles, 2m mély gödör, szalaggal körbekerítve. Látszólag már rég nem

dolgoztak rajta. Kevesebb parkoló mint kéne.

Tisztaság a szobában:
Pókháló, kosz az azonnal nem látható részeken. (sarkok, ágy mellett)
A design-os csaptelep tőböl mozog. A hűtő inkább fűtő.

Személyzet:
A porta: camping bejárat. Kupi, kosz ahogy belépsz. Olyan automata ajtóval, hogy ha mozgást érzékel azonnal nyílik befelé, és mindent és

mindenkit magával sodor. Semmi képp ne állj az útjába.
Szobaszerviz : Du. 3 órakor akartak bejönni takarítani, amikor a gyermek és mi is sziesztáztunk. Elzavartam őket.
Ebben a pillanatban a kertész berántotta a nagyteljesítményű benzines fűnyíróját
és szépen komótosan lenyírta a füvet előttünk.

Wellness:
Masszázs, sajnos nem volt benne részünk.
A beígért masszázs és "szépség kapszula" szolgáltatásokat nem tudtuk igénybe venni, mert a portán nem lehetett időpontot egyeztetni, az illetékes

elvtársnő pedig nem volt az ott létünk alatt (3 nap) utolérhető.
A "wellness épület" kihalt, sivár. Időnként ittunk volna valamit, de a bárpult közelébe ember nem jött, sőt szerintem nem is üzemelt.
A teraszon már nincs napernyő...
Takarítást a medence körül a feleségem végzett, mert őt zavarta a kosz.
A wc-ben takarítás, wc papír nuku.
A falról hullott a vakolat, a fa fekvőágyak lába fekete a felázástól, penésztől. A rajtuk lévő szívacsot hajléktalanoknak sem ajándékoznám oda.
Egy kisgyermekes család, véletlenül ott felejtett egy műsoros pelenkát az egyik ágy lába mellett. 3 napig ott volt.
Lábvíz nincs...
A szauna az első nap működött, majd soha többet nem kapcsolták be.
A pezsgőfürdő amikor üzemelt, úgy habzott, mintha hab-partyn lettem volna.
Úgy kerülték a takarítók ezt a részt, mintha ennek a takarításáért levonnának a fizetésükből.

Net:
A szobában WIFI nuku, csak a portán, külön kód kérésével. Laptop kicuccol...

Étkezés:
A vacsora ízére ha szeretnék sem tudnék rosszat mondani. Kiváló volt (valóban 5*-os). A felszolgálás megfelelő volt. Bár ha kiírták volna egy

menükártyára, hogy mit fogunk enni, szívesen vettem volna, mert a felszolgáló ugyan egyszer felolvasta mit fogunk kapni, de azt senki megjegyezni

nem volt képes.
Azért a gyerekekre gondolhatnának egy plusz menüvel, ők inkább csak piszkálták a felszolgáltakat.

Menü volt, nem svédasztal de ezt tudtuk.
Azt viszont nem, hogy a vacsorához kért italokat külön ki kell fizetni. Ezt ugyanis senki nem mondta. Sem az asztalon, sem az épületben árlistát nem

láttunk elhelyezve. Sem egy kancsó víz, néhány pohárral.
Kijelentkezéskor a számla, most figyelj: 6010.-Ft
Taralmaz:
2 cappucinót
3 ásványvizet (1db 3dl-es és 2db 5dl-es) műanyag csavaros kupakos flakonban tálalva. Nem evian.
1 cola (3dl)
2 gyümölcslé (3dl)
+10% szervizdíj
NA EZ AZ EGY *****CSILLAGOS!!!

A reggeli svédasztalon találsz 3 féle felvágottat, ebből az egyik parizer, a másik kolbászféle, a harmadik sonka, némi zöldséget, stb.
Amit nem találsz:
Meleg étel. Sem rántotta, sem virsli, semmi. Második naptól joghurtot is hiába kerestem.
Magyarul vajas kenyér felvágottal.

Az összbenyomásom az egészről:
Olyan érzésem van, mintha valaki aki ezt megálmodta, és elképzelte, üzemeltette volna fél évig kiválóan, majd eladta, vagy kiadta az üzemeltetést

valakinek, aki valószínűleg favágó a szakmában. Esetleg campinget vezetett előtte.
Nincs karban tartva, renoválva semmi, hiányoznak az apró odafigyelések, ha valami mégis ki van javítva, az lehetőleg úgy van csinálva, hogy az

látványos legyen. Más árnyalatú festékkel, más anyaggal stb.
Kár az egészért, mert lehetne ezt jól is csinálni!

Az egész Max 3 csillagot érdemelne, azért nem reklamálna senki. De mint a Mekk Mesterben, távozáskor legszívesebben levertem volna a cégtáblát!

JA ÉS EGY JÓTANÁCS, KERÜLD MESSZIRŐL!!!!

probi1 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 6
cuni86 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 5

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni!

Párommal nyáron a Balatonon szeretnénk nyaralni, konkrétan Siófokra vagy Balatonfüredre gondoltunk. Már napok óta keresem a megfelelő szállást.....de hiába. Nagyon nehéz, hiszen üdülési csekkel fizetnénk, ami igen leszűkíti a kört. Valamint 3000-3500 Ft/fő/éj körüli árintervallumban keresgéltem, de végső esetben elmegyek 4000ig is.  Lehetőleg a strand ne km-ekre legyen a háztól, nem akarunk naponta kocsival mászkálni....mai benzinárak mellett:P Tud nekem valaki ajánlani ilyen szállást? Előre is köszönöm! Ajánlatokat a renatabu@freemail.hu címre várom

Bazsanya Creative Commons License 2005.06.28 0 0 4

Ha szállás kell: www.balatonregio.com

Tuti tipp!

buffa Creative Commons License 2005.06.21 0 0 3
Köszi én is!
Előzmény: r.tonyo (1)
FARI Creative Commons License 2005.06.15 0 0 2
Ha olcsó szállást akartok, gyertek át a Hobbi/utazás/belföldi szállásokra. Üdv.
r.tonyo Creative Commons License 2005.06.02 0 0 1

 

Hajrá!!

itt lehet keresni

sok sikert

Előzmény: seth1 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 0
Sajnos 0 szállást tudok ajánlani.
seth1 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 topiknyitó

Sziasztok! Van itt valaki erről a környékről, aki tudna nekem klassz szállást ajánlani nem túl drágán ? Egyetemisták és főiskolások vagyunk, pénzünk nincs sok, így nehéz az ügy. Főled, hogy az Alföldről keresgélek.

Előre is köszi az ötleteket!

seth

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!