Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2008.04.01 0 0 254
Jol.
Előzmény: Matt (253)
Matt Creative Commons License 2008.04.01 0 0 253
mostanában megvan
R.P.P. Creative Commons License 2007.08.13 0 0 252
CIAO DINO :D
R.P.P. Creative Commons License 2007.08.13 0 0 251
c) :D
Előzmény: T0mika (250)
T0mika Creative Commons License 2007.08.13 0 0 250
hosunk tegnap foci helyett a szigeten "paradezott"

melyik satorban fordult elo a legtobbet?

a, szivarvany
b, rabbis
c, ott ahol felmeztelen lengyelek tombolnak
d, csak a hurkat tolta
DINO Creative Commons License 2007.08.09 0 0 249
Jol.
Előzmény: R.P.P. (248)
R.P.P. Creative Commons License 2007.08.09 0 0 248
Dinka!?!?!?
Total Creative Commons License 2007.07.03 0 0 247

?

DINO Creative Commons License 2007.05.10 0 0 246

S még Dózsa-mez sem volt rajtam. Mehehe

Előzmény: Matt (245)
Matt Creative Commons License 2007.05.10 0 0 245

remélem, nyugodtan hazaért a Megyeriről.... nagy a csend...

maribor Creative Commons License 2007.05.10 0 0 244
Bánatában Nagyerdőn bújdokol.
R.P.P. Creative Commons License 2007.05.09 0 0 243
Láki nem jol, Dinnyém :)
Matt Creative Commons License 2007.05.09 0 0 242
ma este tulajdonképpen szabad a csók. örkény, akarom írni öslény barátunk ugyis meccsre megy.
DINO Creative Commons License 2007.04.20 0 0 241

Inkább hívj meg egy serre, meg egy felesre!

Attól is hízik a májam. :-)))

Előzmény: Matt (240)
Matt Creative Commons License 2007.04.20 0 0 240
jóvan Dinka, megpörgessük a csóró topikodat, hízzon csak a májad. :)
Előzmény: DINO (239)
DINO Creative Commons License 2007.04.20 0 0 239
SPORT!
Előzmény: Matt (238)
Matt Creative Commons License 2007.04.20 0 0 238
mi van?
Előzmény: DINO (237)
DINO Creative Commons License 2007.04.20 0 0 237
Evergreen jol.
Előzmény: Matt (236)
Matt Creative Commons License 2007.04.19 0 0 236
DINO 4 EVER
R.P.P. Creative Commons License 2007.04.18 0 0 235
DINKA!

:)
Fatboy Slim Creative Commons License 2007.01.18 0 0 234

Mindenre

Egészen botrányos

Dinról ne is beszéljünk

Fatboy Slim Creative Commons License 2007.01.17 0 0 232
A topik színvonaltalan
Greenie Creative Commons License 2007.01.11 0 0 230
nem is értem miért csúfoskodik itt
Előzmény: Törölt nick (229)
nadzsobb éjetteret Creative Commons License 2007.01.10 0 0 228
Ha azs Ivo isz cigan nem?

Lyo egezzseg tizstelet,

Ajadar
Előzmény: DINO (226)
DINO Creative Commons License 2007.01.10 0 0 226
Ivó a tesód? Botrány. ;)
Előzmény: nadzsobb éjetteret (225)
nadzsobb éjetteret Creative Commons License 2007.01.10 0 0 225
tezso,

mink mar akko nyetezstunkk
amiko certezstelep se vot
Dabracanba.

Mozst ma a dicnok is netezsnek,
ha ko netezso dicno, szojja,
megcerezzuk ocsoba

Ejjen dajnoszajuruct isz tudunkk

kell e nem e?

Lyo egezzseg, tizstelet,
Ajadar
Előzmény: IVÓ (215)
Matt Creative Commons License 2007.01.09 0 0 224
:)
T0mika Creative Commons License 2007.01.09 0 0 223
az, hogy lakista vagy :o)
Előzmény: DINO (221)
Matt Creative Commons License 2007.01.09 0 0 222

á, nem fontos...

Előzmény: DINO (221)
DINO Creative Commons License 2007.01.09 0 0 221
Mi a gond?
Előzmény: Matt (220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!