Keresés

Részletes keresés

Pémén Creative Commons License 2007.01.10 0 0 303
Rendben. Akkor majd júniusban!
Előzmény: bmwr12 (300)
vulpes Creative Commons License 2007.01.08 0 0 302
Megtörtént.
Előzmény: Százbolha (297)
zottya főnök Creative Commons License 2007.01.07 0 0 301
Szia !
Mennyiért adod a Canon EOS-hoz való M42-őt, és a 200 mm-es obit ?
Előzmény: fonail (278)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.07 0 0 300
Ha a 2,8/35-ösről van szó akkor érdekel. Stip-stop-smollpaszta!!!
Előzmény: Pémén (298)
QnAdam Creative Commons License 2007.01.06 0 0 299
a határidőt nem figyeltem, pedig a pancolar lehet hogy érdekelt volna. evvan.

hja, a helios. a mélységélesség (hiánya) nagyon tetszik, viszont nagyra nyílt rekesznél valami hihetetlenmód életlen a képek széle. ez ennyit tud, vagy csak nem szeret digit vázon lenni?
Előzmény: Pémén (294)
Pémén Creative Commons License 2007.01.06 0 0 298
Ok, de én nem a TE Pancolarodról írtam (az exa-bajonettes, és félreraktam neked)!

Az M42-esről, és tényleg nem bánom, hogy megmaradt. Bár van még kettő, de a jóból sohasem elég.

JUt eszembe, egy flektogon nagylátó (exához) nem érdekel? Mondjuk, majd júniusban, persze.
Előzmény: bmwr12 (295)
Százbolha Creative Commons License 2007.01.06 0 0 297

Nemrég vólt róla szó. A vásárlás is megtörtént valószinüleg.

 

ITT nézheted meg
Előzmény: Törölt nick (296)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 295
Amikor visszajössz a Pancolárra még mindíg vevő leszek.
Előzmény: Pémén (294)
Pémén Creative Commons License 2007.01.06 0 0 294

Minden kedves érdeklődőnek!

 

A hirdetett objektívek mától nem eladók (elutaztam). Egyébként a Lydith és a Pancolar kivételével mind elkelt. Hogy az utóbbi nem kellett senkinek, csodálom, de egyáltalán nem baj.

 

Köszönöm az érdeklődést és a vásárlást.

Százbolha Creative Commons License 2007.01.06 0 0 293

és hidd el f4-ig elég lágy is lesz.

Előzmény: QnAdam (280)
deko-terv Creative Commons License 2007.01.06 0 0 292

Megvételre keresek hibátlan, M42 Sonnar 200/2,8 objektívet

30-9649637

DuraAce Creative Commons License 2007.01.05 0 0 291
Pémén Creative Commons License 2007.01.03 0 0 290

Szombatig még eladó a maradék. A többi elkelt. Köszönöm az érdeklődést!

Zenitar 2,8/16mm 28 eft


Takumar 3,5/28 12 eft


Lydith 3,5/30 4 eft


Pancolar 1,8/50 (zebra, nem MC) 4 eft


Sonnar 4/135 (nem MC) 10 eft


Pentacon 4/300 24 eft

QnAdam Creative Commons License 2007.01.03 0 0 289
nem hiszem, hogy adják, úgyhogy eladó adapter jöhet ócsóé' :)
Előzmény: gabor01 (288)
gabor01 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 288

No akkor majd lesznek itt nálam okosabbak, akik ajánlanak neked lágy portréobit croppos vázhoz.

A Heliost azért megveheted egy ezresért, ha az adaptert is adják hozzá, akkor többért is .-)

Előzmény: QnAdam (287)
QnAdam Creative Commons License 2007.01.03 0 0 287
pont az volna a cél, hogy ne utólag lágyítgassak :))
Előzmény: gabor01 (286)
gabor01 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 286

Én lágy obi (ilyen pl. Pancolar 50/1,8) helyett egy tökéletes, éles, tükröződésmentes obit vennék portréhoz. A lágyítást meg szoftveresen meg lehet csinálni.

Előzmény: QnAdam (285)
QnAdam Creative Commons License 2007.01.03 0 0 285
mutass egyet :) portréhoz érdekelne, szóval valami lágyabb (!=életlen)
Előzmény: gabor01 (284)
gabor01 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 284

Kipróbálásra természetesen jó, és kiváncsi is vagyok az eredményre.

Emelett azért ajánlanám, hogy szerezzél be egy SMC-s bajonettes fix optikát is próbaképp. Nem olyan olcsó, mint egy Helios, de nem is drága.

Előzmény: QnAdam (283)
QnAdam Creative Commons License 2007.01.03 0 0 283
mit értesz komoly alatt?
ki szeretném próbálni, hogy milyen egy manuális fix optika, mielőtt ráköltenék sokat :)
Előzmény: gabor01 (282)
gabor01 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 282
Szerintem igen. De ugye komoly fotókat nem akarsz vele csinálni?
Előzmény: QnAdam (280)
QnAdam Creative Commons License 2007.01.03 0 0 281
upsz, kimaradt egy kérdőjel...
Előzmény: QnAdam (280)
QnAdam Creative Commons License 2007.01.03 0 0 280
szép napot, Helios-44M-4 2/58 beugró blendés, ez jó nekem pentax *istDS-re egy m42 átalakítóval? 1500 pénzért :)
deko-terv Creative Commons License 2007.01.03 0 0 279
Tisztáztuk a félreértést, barátságban folytatjuk a levelezést.
Előzmény: Pémén (276)
fonail Creative Commons License 2007.01.02 0 0 278
Sziasztok!

Eladóak az alábbi cuccaim:
- hibátlan Pentacon makrókihuzat dobozában(M42),
- M42-es közgyűrűsor,
- egy nagyon szép állapotú M42-es Pentacon 200mm-es tele,
- Vivitar 35mm obi, szintén nagyon megkímélt állapotban.

Érdeklődni mélben (publikus) tudtok, ha néhány napon belül nincs rájuk jelentkező, akkor mennek a Vaterára.

Üdv:fonail
deko-terv Creative Commons License 2007.01.02 0 0 277

Én elsőr jól megértettem, hogy csak 2.-tól vagy Pesten, de te 2.-n ezidáig nem válaszoltál arra a két egyszerű kérdésre, amit a levelemben megkérdeztem, és nekem fontos lenne még most is.

Amennyiben 6.-ig lesz rá időd, a tisztességes ügymenet szerint várom a magánleveled.

Előzmény: Pémén (276)
Pémén Creative Commons License 2007.01.02 0 0 276

Kedves deko-terv!

 

Ezt írtam:

 

".... jan. 2-6 között. Előtte nem vagyok Bp.-en, utána nem vagyok Mo.-on."

 

Ebből következően három napja írt leveledre nem tudtam reagálni, mert nem voltam netközelben (=Budapesten), azaz nem olvashattam, csak tegnap este.  Amikor pedig átnéztem a leveleket, nyilván avval vettem fel a kapcsolatot, akit több objektív is érdekelt, s miután elkeltek, értesítettem a többi érdeklődőt. Nem tudom, neked konkréten melyik kellett volna, de mondjuk a Biotarra 17-en jelentkeztek, némileg egyszerűbb volt itt értesíteni őket, mint egyenként.

 

Bocsánat, de nagyon kényes vagyok a korrekt és tisztességes ügymenetre, amelyet mindig mindenkivel szemben igyekszem betartani.

 

Üdv,

P.


Előzmény: deko-terv (275)
deko-terv Creative Commons License 2007.01.02 0 0 275
Azért reagálhattál volna a három napja elküldött magánlevelemre. Ugyan miként lehet téged elérni, ha nem publikálsz telefonszámot?
Előzmény: Pémén (274)
Pémén Creative Commons License 2007.01.02 0 0 274
someoneelse28-nak és más tisztelt érdeklődőknek!

SONNAR 2,8/200
FLEKTOGON 2,8/20
BIOTAR 1,5/75

továbbá

Canon 1,8/50 (+tartozékok)

ELKELT!

A Sonnar 3,5/135 beugróblendéjéről kiderült, hogy rendetlenkedik. Akit érdekelne ez az objektív, ennek tudatában tegyen ajánlatot.
Köszönöm.

Előzmény: someoneelse28 (270)
iha Creative Commons License 2007.01.02 0 0 273
Üdv!
Az alábbi obi-t keresem ha még van vkinek eladója (még új év előtt lemaradtam egy jó vételről).
"Jupiter9 85/2.0 Elég gyakori. M42 véggel 6-7e"
iha
Előzmény: Százbolha (191)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!