Keresés

Részletes keresés

sefotos Creative Commons License 2006.11.09 0 0 93

Javitom:

www.kamepa.ru 

Előzmény: sefotos (90)
hali01 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 92
Köszi!
Előzmény: sefotos (90)
bmwr12 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 91

 M 42-es 28-200-ig, makrós zoomot, frontlencsén apró sérüléssel, cserélnék EXA bajonetes obikra, pár ezer ft. értékben. (játszani is jó)

A sérülés digiten sem okoz gondot.

sefotos Creative Commons License 2006.11.03 0 0 90
Még annyit, hogy az "A" azt jelenti, hogy az obi vége cserélhető, 3 csavar tartja, elvileg EOS vagy Nikon, vagy K bajonett vég is kapható, pl. Joloséknál (www.kameps.ru) hozzá, más kérdés, hogy drágább lenne, mint az egész obi.
Előzmény: hali01 (87)
hali01 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 89
Köszi!Nekem ennyi elég.
Előzmény: sefotos (88)
sefotos Creative Commons License 2006.11.03 0 0 88

Szerintem éppen annyit ér.

Kicsit túl massziv, de optikailag nem rossz.

Előzmény: hali01 (87)
hali01 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 87
Sziasztok!

Jupiter 11-A 4/135-ről tudnátok néhány szót írni?Milyen a minősége?Megér 4000 pénzt?
tánczika Creative Commons License 2006.10.20 0 0 86

Szia,

 

nála kérdezd meg (valamelyik termékénél): http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=mosolyfoto . Kb egy-másfél hónapja volt neki több új darab vegyesen M42 és K- bajonettel, ha jól emlékszem 30ezres áron.

 

Üdv,  Zoli

Előzmény: kohalmik (84)
Salvataggio Creative Commons License 2006.10.18 0 0 85
opticamnál láttam a kirakatban.
De ebay-en olcsóbb lenne.
Előzmény: kohalmik (84)
kohalmik Creative Commons License 2006.10.18 0 0 84

Sziasztok!

 

Szeretnék vásárolni egy Zenitar 2,8/16 mm-es objektívet, de mindenhol csak rendelhető, ha egyáltalán rendelhető.

Ha valaki tudna segíteni, szóljon legyen szíves!

 

06/30/444-0033

eos30d@freemail.hu

 

Előre is köszi!

lipotium Creative Commons License 2006.10.16 0 0 83
Sziasztok!

Keresek megvételre M42-es Zeiss Sonnar 3.5/135 MC vagy Zeiss Sonnar 2.8/200 MC obikat.
Köszönöm!
Salvataggio Creative Commons License 2006.10.13 0 0 82
Flektogon 4/20-assal van valakinek tapsztalata?
gye Creative Commons License 2006.09.29 0 0 81

És egy ilyenhez hol lehet hozzájutni, és főleg milyen áron?

 

üdvagyé:)

Előzmény: Tapika1 (77)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.29 0 0 80
Pentacon MC. 2,8/ 135 (tokkal)-ért kb mennyit lehet elkérni???
emyl Creative Commons License 2006.09.28 0 0 79
"Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

"Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !"

 

megerősíthetem...

én monnyuk K bajonettteset használtam Panagorból, de tényleg kurvajó volt...

1:1-et tud, masszív fém-üveg (teljesen kihajtva se jutott eszébe lötyögni), műanyagot nem találsz rajta, csak a sapkákat... :-)

Előzmény: Tapika1 (77)
Százbolha Creative Commons License 2006.09.27 0 0 78

YES!

Lehet a többségük ebay-ról kereskedi be a cuccokat.

Sonnar 135/3,5 azért még akad belföldön is. reális áron is.

Mint a példa mutatja.

Előzmény: lzs81 (69)
Tapika1 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 77

Én vagy 2 évig használtam egy Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !

Előzmény: gye (49)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 76

 

Persze! Többfelé járok, majd figyelek mindenütt.

ha küldesz egy számot az lzs81@freemail.hu -ra , akkor sms-t is küldhetek.

 

Üdv Zsolti

Előzmény: joszman (75)
joszman Creative Commons License 2006.09.27 0 0 75

Nem. Csak nekem is fáj egyre a fogam és kíváncsi voltam hol találtad. Ott pedig csak egy boltra emlékszem...Ha látsz egy következőt értesítenél??

 

 Köszi.

Üdv:Becher

Előzmény: lzs81 (74)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 74

Talált! Öné a hangszóró! ;-)

Tudsz valamit az előéletéről?

 

Üdv zsolti

Előzmény: joszman (73)
joszman Creative Commons License 2006.09.27 0 0 73

Szia!

 

Kálvin térnél?

Előzmény: lzs81 (69)
szazharminchet Creative Commons License 2006.09.26 0 0 72
Gratula a szerzeményedhez. Nekem ebayről kb. 13-ban volt, és azt is megérte, remek jó objektív.
Azért ha legközelebb meglátsz egy Pancolart, azt is vedd meg, szerintem sokkal jobb, mint a Helios.
Előzmény: lzs81 (71)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 71

Igen MC! Sőt! Mindkét végén megvan a kupak, és egy pindurka festékhibát leszmámítva , (kb 1 négyzetmiliméter) teljesen makulátlan.

Nem úgy indultam ma útnak, hogy sonnart veszek. Azt hiszem, itt olvastam, hogy milyen szuper obi. utánanéztem, vaterán, ebay-en , meg fórumokon, és tényleg jó, és tényleg drága. Nézegettem a kirakatokat, és megláttam két frontlencsére állított obit, ebben a boltban. Egyik 8500 másik 3500 ft volt. Előbb a drágábbikat kértem ki. Amikor megláttam, hogy sonnar, az olcsóbbik már nem is érdekelt. Ennyi pénzért még akkor sem hagytam volna ott, ha nem kellett volna. De kell, mert jó lesz a Helios mellé. :-)

Előzmény: szazharminchet (70)
szazharminchet Creative Commons License 2006.09.26 0 0 70
MC-s a Sonnarod? Akkor irigykedni fogok :-)
(Az enyém is MC-s, de több volt, ha nem is sokkal.)
Előzmény: lzs81 (69)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 69

Szia!

 

Ma vettem egyet a kiskörúton egy fotósboltban 8500 pénzért. A vaterás árak sajnos el vannak szállva. Mindenki azt hiszi, hogy a vaterán fog meggazdagodni.

Előzmény: joszman (59)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 68
Köszi!!
Előzmény: garfieldka (67)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.25 0 0 67
Nekem volt/van néhány Weltblick objektívem. (pl. 1,8/35mm, 1,8/135mm). Bár nem ezekről kérdeztél, általánosságban elmondható: kivitelre masszív fém/üveg konstrukció. Ha gondosan kezelt példányt fogsz ki, olcsón lehet egy jó objektíved. Szerintem a 2,8/135mm-est nem is lehet eltolni.
Előzmény: Salvataggio (66)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 66
WELTBLICK auto Tele 2,8/135 M42 üvegről van valakinem érdemleges információja?
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 65
Mindenkinek köszönöm az információt!!!
Előzmény: garfieldka (64)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.22 0 0 64

Erre nem lehet egyértelmű választ adni. Az ár nagymértékben függ az objektív állapotától, a vásárlás helyétól és egyéb tényezőktől.

Ha kifogástalan, akkor lehet akár 13-15 ezer forint is. Aki ráér és kitartóan keres, az találhat 10 ezer alatt is alkalmi darabot ugyanolyan jó állapotban.

Ha külföldről veszed, akkor viszont nyugodtan szánhatsz rá 70-100 Eurót és a költségeket!

Előzmény: joszman (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!