Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 91

 M 42-es 28-200-ig, makrós zoomot, frontlencsén apró sérüléssel, cserélnék EXA bajonetes obikra, pár ezer ft. értékben. (játszani is jó)

A sérülés digiten sem okoz gondot.

sefotos Creative Commons License 2006.11.03 0 0 90
Még annyit, hogy az "A" azt jelenti, hogy az obi vége cserélhető, 3 csavar tartja, elvileg EOS vagy Nikon, vagy K bajonett vég is kapható, pl. Joloséknál (www.kameps.ru) hozzá, más kérdés, hogy drágább lenne, mint az egész obi.
Előzmény: hali01 (87)
hali01 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 89
Köszi!Nekem ennyi elég.
Előzmény: sefotos (88)
sefotos Creative Commons License 2006.11.03 0 0 88

Szerintem éppen annyit ér.

Kicsit túl massziv, de optikailag nem rossz.

Előzmény: hali01 (87)
hali01 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 87
Sziasztok!

Jupiter 11-A 4/135-ről tudnátok néhány szót írni?Milyen a minősége?Megér 4000 pénzt?
tánczika Creative Commons License 2006.10.20 0 0 86

Szia,

 

nála kérdezd meg (valamelyik termékénél): http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=mosolyfoto . Kb egy-másfél hónapja volt neki több új darab vegyesen M42 és K- bajonettel, ha jól emlékszem 30ezres áron.

 

Üdv,  Zoli

Előzmény: kohalmik (84)
Salvataggio Creative Commons License 2006.10.18 0 0 85
opticamnál láttam a kirakatban.
De ebay-en olcsóbb lenne.
Előzmény: kohalmik (84)
kohalmik Creative Commons License 2006.10.18 0 0 84

Sziasztok!

 

Szeretnék vásárolni egy Zenitar 2,8/16 mm-es objektívet, de mindenhol csak rendelhető, ha egyáltalán rendelhető.

Ha valaki tudna segíteni, szóljon legyen szíves!

 

06/30/444-0033

eos30d@freemail.hu

 

Előre is köszi!

lipotium Creative Commons License 2006.10.16 0 0 83
Sziasztok!

Keresek megvételre M42-es Zeiss Sonnar 3.5/135 MC vagy Zeiss Sonnar 2.8/200 MC obikat.
Köszönöm!
Salvataggio Creative Commons License 2006.10.13 0 0 82
Flektogon 4/20-assal van valakinek tapsztalata?
gye Creative Commons License 2006.09.29 0 0 81

És egy ilyenhez hol lehet hozzájutni, és főleg milyen áron?

 

üdvagyé:)

Előzmény: Tapika1 (77)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.29 0 0 80
Pentacon MC. 2,8/ 135 (tokkal)-ért kb mennyit lehet elkérni???
emyl Creative Commons License 2006.09.28 0 0 79
"Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

"Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !"

 

megerősíthetem...

én monnyuk K bajonettteset használtam Panagorból, de tényleg kurvajó volt...

1:1-et tud, masszív fém-üveg (teljesen kihajtva se jutott eszébe lötyögni), műanyagot nem találsz rajta, csak a sapkákat... :-)

Előzmény: Tapika1 (77)
Százbolha Creative Commons License 2006.09.27 0 0 78

YES!

Lehet a többségük ebay-ról kereskedi be a cuccokat.

Sonnar 135/3,5 azért még akad belföldön is. reális áron is.

Mint a példa mutatja.

Előzmény: lzs81 (69)
Tapika1 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 77

Én vagy 2 évig használtam egy Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !

Előzmény: gye (49)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 76

 

Persze! Többfelé járok, majd figyelek mindenütt.

ha küldesz egy számot az lzs81@freemail.hu -ra , akkor sms-t is küldhetek.

 

Üdv Zsolti

Előzmény: joszman (75)
joszman Creative Commons License 2006.09.27 0 0 75

Nem. Csak nekem is fáj egyre a fogam és kíváncsi voltam hol találtad. Ott pedig csak egy boltra emlékszem...Ha látsz egy következőt értesítenél??

 

 Köszi.

Üdv:Becher

Előzmény: lzs81 (74)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 74

Talált! Öné a hangszóró! ;-)

Tudsz valamit az előéletéről?

 

Üdv zsolti

Előzmény: joszman (73)
joszman Creative Commons License 2006.09.27 0 0 73

Szia!

 

Kálvin térnél?

Előzmény: lzs81 (69)
szazharminchet Creative Commons License 2006.09.26 0 0 72
Gratula a szerzeményedhez. Nekem ebayről kb. 13-ban volt, és azt is megérte, remek jó objektív.
Azért ha legközelebb meglátsz egy Pancolart, azt is vedd meg, szerintem sokkal jobb, mint a Helios.
Előzmény: lzs81 (71)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 71

Igen MC! Sőt! Mindkét végén megvan a kupak, és egy pindurka festékhibát leszmámítva , (kb 1 négyzetmiliméter) teljesen makulátlan.

Nem úgy indultam ma útnak, hogy sonnart veszek. Azt hiszem, itt olvastam, hogy milyen szuper obi. utánanéztem, vaterán, ebay-en , meg fórumokon, és tényleg jó, és tényleg drága. Nézegettem a kirakatokat, és megláttam két frontlencsére állított obit, ebben a boltban. Egyik 8500 másik 3500 ft volt. Előbb a drágábbikat kértem ki. Amikor megláttam, hogy sonnar, az olcsóbbik már nem is érdekelt. Ennyi pénzért még akkor sem hagytam volna ott, ha nem kellett volna. De kell, mert jó lesz a Helios mellé. :-)

Előzmény: szazharminchet (70)
szazharminchet Creative Commons License 2006.09.26 0 0 70
MC-s a Sonnarod? Akkor irigykedni fogok :-)
(Az enyém is MC-s, de több volt, ha nem is sokkal.)
Előzmény: lzs81 (69)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 69

Szia!

 

Ma vettem egyet a kiskörúton egy fotósboltban 8500 pénzért. A vaterás árak sajnos el vannak szállva. Mindenki azt hiszi, hogy a vaterán fog meggazdagodni.

Előzmény: joszman (59)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 68
Köszi!!
Előzmény: garfieldka (67)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.25 0 0 67
Nekem volt/van néhány Weltblick objektívem. (pl. 1,8/35mm, 1,8/135mm). Bár nem ezekről kérdeztél, általánosságban elmondható: kivitelre masszív fém/üveg konstrukció. Ha gondosan kezelt példányt fogsz ki, olcsón lehet egy jó objektíved. Szerintem a 2,8/135mm-est nem is lehet eltolni.
Előzmény: Salvataggio (66)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 66
WELTBLICK auto Tele 2,8/135 M42 üvegről van valakinem érdemleges információja?
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 65
Mindenkinek köszönöm az információt!!!
Előzmény: garfieldka (64)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.22 0 0 64

Erre nem lehet egyértelmű választ adni. Az ár nagymértékben függ az objektív állapotától, a vásárlás helyétól és egyéb tényezőktől.

Ha kifogástalan, akkor lehet akár 13-15 ezer forint is. Aki ráér és kitartóan keres, az találhat 10 ezer alatt is alkalmi darabot ugyanolyan jó állapotban.

Ha külföldről veszed, akkor viszont nyugodtan szánhatsz rá 70-100 Eurót és a költségeket!

Előzmény: joszman (59)
sefotos Creative Commons License 2006.09.22 0 0 63

Ennyi, de a blendét nézd meg jól, én éppen befürödtem, 3200 Ft-ért javitják.

Soóséknál is gyakran van.

Előzmény: Százbolha (60)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.22 0 0 62
Sziasztok!
Barátnőmnek van egy Zenit TTL gépe.
Nagy valószínűséggel rosszul záródik hátul ahol a filmet kell befűzni(fényt kap).
Tudnátok ajánlani egy jó szervízt ahol viszonylag olcsón, de korrektül dolgoznak és meg tudnák javítani????
Előre is köszönjük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!