Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2006.09.27 0 0 78

YES!

Lehet a többségük ebay-ról kereskedi be a cuccokat.

Sonnar 135/3,5 azért még akad belföldön is. reális áron is.

Mint a példa mutatja.

Előzmény: lzs81 (69)
Tapika1 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 77

Én vagy 2 évig használtam egy Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !

Előzmény: gye (49)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 76

 

Persze! Többfelé járok, majd figyelek mindenütt.

ha küldesz egy számot az lzs81@freemail.hu -ra , akkor sms-t is küldhetek.

 

Üdv Zsolti

Előzmény: joszman (75)
joszman Creative Commons License 2006.09.27 0 0 75

Nem. Csak nekem is fáj egyre a fogam és kíváncsi voltam hol találtad. Ott pedig csak egy boltra emlékszem...Ha látsz egy következőt értesítenél??

 

 Köszi.

Üdv:Becher

Előzmény: lzs81 (74)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 74

Talált! Öné a hangszóró! ;-)

Tudsz valamit az előéletéről?

 

Üdv zsolti

Előzmény: joszman (73)
joszman Creative Commons License 2006.09.27 0 0 73

Szia!

 

Kálvin térnél?

Előzmény: lzs81 (69)
szazharminchet Creative Commons License 2006.09.26 0 0 72
Gratula a szerzeményedhez. Nekem ebayről kb. 13-ban volt, és azt is megérte, remek jó objektív.
Azért ha legközelebb meglátsz egy Pancolart, azt is vedd meg, szerintem sokkal jobb, mint a Helios.
Előzmény: lzs81 (71)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 71

Igen MC! Sőt! Mindkét végén megvan a kupak, és egy pindurka festékhibát leszmámítva , (kb 1 négyzetmiliméter) teljesen makulátlan.

Nem úgy indultam ma útnak, hogy sonnart veszek. Azt hiszem, itt olvastam, hogy milyen szuper obi. utánanéztem, vaterán, ebay-en , meg fórumokon, és tényleg jó, és tényleg drága. Nézegettem a kirakatokat, és megláttam két frontlencsére állított obit, ebben a boltban. Egyik 8500 másik 3500 ft volt. Előbb a drágábbikat kértem ki. Amikor megláttam, hogy sonnar, az olcsóbbik már nem is érdekelt. Ennyi pénzért még akkor sem hagytam volna ott, ha nem kellett volna. De kell, mert jó lesz a Helios mellé. :-)

Előzmény: szazharminchet (70)
szazharminchet Creative Commons License 2006.09.26 0 0 70
MC-s a Sonnarod? Akkor irigykedni fogok :-)
(Az enyém is MC-s, de több volt, ha nem is sokkal.)
Előzmény: lzs81 (69)
lzs81 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 69

Szia!

 

Ma vettem egyet a kiskörúton egy fotósboltban 8500 pénzért. A vaterás árak sajnos el vannak szállva. Mindenki azt hiszi, hogy a vaterán fog meggazdagodni.

Előzmény: joszman (59)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 68
Köszi!!
Előzmény: garfieldka (67)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.25 0 0 67
Nekem volt/van néhány Weltblick objektívem. (pl. 1,8/35mm, 1,8/135mm). Bár nem ezekről kérdeztél, általánosságban elmondható: kivitelre masszív fém/üveg konstrukció. Ha gondosan kezelt példányt fogsz ki, olcsón lehet egy jó objektíved. Szerintem a 2,8/135mm-est nem is lehet eltolni.
Előzmény: Salvataggio (66)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 66
WELTBLICK auto Tele 2,8/135 M42 üvegről van valakinem érdemleges információja?
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 65
Mindenkinek köszönöm az információt!!!
Előzmény: garfieldka (64)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.22 0 0 64

Erre nem lehet egyértelmű választ adni. Az ár nagymértékben függ az objektív állapotától, a vásárlás helyétól és egyéb tényezőktől.

Ha kifogástalan, akkor lehet akár 13-15 ezer forint is. Aki ráér és kitartóan keres, az találhat 10 ezer alatt is alkalmi darabot ugyanolyan jó állapotban.

Ha külföldről veszed, akkor viszont nyugodtan szánhatsz rá 70-100 Eurót és a költségeket!

Előzmény: joszman (59)
sefotos Creative Commons License 2006.09.22 0 0 63

Ennyi, de a blendét nézd meg jól, én éppen befürödtem, 3200 Ft-ért javitják.

Soóséknál is gyakran van.

Előzmény: Százbolha (60)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.22 0 0 62
Sziasztok!
Barátnőmnek van egy Zenit TTL gépe.
Nagy valószínűséggel rosszul záródik hátul ahol a filmet kell befűzni(fényt kap).
Tudnátok ajánlani egy jó szervízt ahol viszonylag olcsón, de korrektül dolgoznak és meg tudnák javítani????
Előre is köszönjük!
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 61
19.000 a kikiáltási ára a waterán.....
Előzmény: Százbolha (60)
Százbolha Creative Commons License 2006.09.22 0 0 60
10.000 Ft. 
Előzmény: joszman (59)
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 59
Sziasztok! Mennyi most a reális ára egy zeiss sonnar 3,5/135 MC-nek?
huszi10d Creative Commons License 2006.09.18 0 0 58
Sziasztok!Keresek MC Zenitar 16/F2,8 M42- es objektívet megvételre!Mailem publikus vagy a pannon 9-hathetven-664-es telefonon vagyok elérhető!Köszi!
Spenót Creative Commons License 2006.09.18 0 0 57
En raerek... :)
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.18 0 0 56
Sajnos arról lekéstél, a ritka alkalmat azonnal meg kell ragadni!
Előzmény: Spenót (55)
Spenót Creative Commons License 2006.09.18 0 0 55
En vennek egy ilyet, de csak egyben valami jo 1.8 koruli fenyerovel rendelkezo obival...
Előzmény: Törölt nick (51)
gye Creative Commons License 2006.09.14 0 0 54
naaa, hát ez lesz az! :)) hol van mennyiér? :-D
Előzmény: gwalt (53)
gwalt Creative Commons License 2006.09.14 0 0 53
http://m42.povlab.org/lens_detail.php?lid=366
Előzmény: gye (49)
gye Creative Commons License 2006.09.14 0 0 52
de nekem az biztos jó? nekem d50-re van egy M42 adapter, amire keresek obit, 1.8/50-esem viszont már van Nikkorban. én inkább valami MF 1xx-re gondoltam 1:1-es lek. aránnyal jó olcsón, nagy fényerővel :-P
Előzmény: Tomis (50)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.13 0 0 51

Flektogon elkelt.

Oly E-sys/M42 adaptergyűrű még eladó! (6e)

Előzmény: Törölt nick (44)
Tomis Creative Commons License 2006.09.13 0 0 50

Sziasztok!

 

Vettem tegnap egy M42/52mm-es fém átalakítót. Pentacon 1.8/50-hez ajánlotta az eladó, de közgyűrű megléte miatt ez számomra felesleges. 1-szer kipróbált, 4 ezerért eladó!

 

0670 508 99 81

 

tomis@tvnetwork.hu

 

Gye! Az 1.8/50-et megfordítva ezzel a fordítóval elég szép eredményeket lehet elérni! :)

gye Creative Commons License 2006.09.13 0 0 49

Sziasztok!

 

Létezik olcsó M42-es alternatíva 1:1-es, jó fényerejű makrófotozáshoz?

 

üdvagyé:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!