Keresés

Részletes keresés

lzs81 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 69

Szia!

 

Ma vettem egyet a kiskörúton egy fotósboltban 8500 pénzért. A vaterás árak sajnos el vannak szállva. Mindenki azt hiszi, hogy a vaterán fog meggazdagodni.

Előzmény: joszman (59)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 68
Köszi!!
Előzmény: garfieldka (67)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.25 0 0 67
Nekem volt/van néhány Weltblick objektívem. (pl. 1,8/35mm, 1,8/135mm). Bár nem ezekről kérdeztél, általánosságban elmondható: kivitelre masszív fém/üveg konstrukció. Ha gondosan kezelt példányt fogsz ki, olcsón lehet egy jó objektíved. Szerintem a 2,8/135mm-est nem is lehet eltolni.
Előzmény: Salvataggio (66)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.25 0 0 66
WELTBLICK auto Tele 2,8/135 M42 üvegről van valakinem érdemleges információja?
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 65
Mindenkinek köszönöm az információt!!!
Előzmény: garfieldka (64)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.22 0 0 64

Erre nem lehet egyértelmű választ adni. Az ár nagymértékben függ az objektív állapotától, a vásárlás helyétól és egyéb tényezőktől.

Ha kifogástalan, akkor lehet akár 13-15 ezer forint is. Aki ráér és kitartóan keres, az találhat 10 ezer alatt is alkalmi darabot ugyanolyan jó állapotban.

Ha külföldről veszed, akkor viszont nyugodtan szánhatsz rá 70-100 Eurót és a költségeket!

Előzmény: joszman (59)
sefotos Creative Commons License 2006.09.22 0 0 63

Ennyi, de a blendét nézd meg jól, én éppen befürödtem, 3200 Ft-ért javitják.

Soóséknál is gyakran van.

Előzmény: Százbolha (60)
Salvataggio Creative Commons License 2006.09.22 0 0 62
Sziasztok!
Barátnőmnek van egy Zenit TTL gépe.
Nagy valószínűséggel rosszul záródik hátul ahol a filmet kell befűzni(fényt kap).
Tudnátok ajánlani egy jó szervízt ahol viszonylag olcsón, de korrektül dolgoznak és meg tudnák javítani????
Előre is köszönjük!
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 61
19.000 a kikiáltási ára a waterán.....
Előzmény: Százbolha (60)
Százbolha Creative Commons License 2006.09.22 0 0 60
10.000 Ft. 
Előzmény: joszman (59)
joszman Creative Commons License 2006.09.22 0 0 59
Sziasztok! Mennyi most a reális ára egy zeiss sonnar 3,5/135 MC-nek?
huszi10d Creative Commons License 2006.09.18 0 0 58
Sziasztok!Keresek MC Zenitar 16/F2,8 M42- es objektívet megvételre!Mailem publikus vagy a pannon 9-hathetven-664-es telefonon vagyok elérhető!Köszi!
Spenót Creative Commons License 2006.09.18 0 0 57
En raerek... :)
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.18 0 0 56
Sajnos arról lekéstél, a ritka alkalmat azonnal meg kell ragadni!
Előzmény: Spenót (55)
Spenót Creative Commons License 2006.09.18 0 0 55
En vennek egy ilyet, de csak egyben valami jo 1.8 koruli fenyerovel rendelkezo obival...
Előzmény: Törölt nick (51)
gye Creative Commons License 2006.09.14 0 0 54
naaa, hát ez lesz az! :)) hol van mennyiér? :-D
Előzmény: gwalt (53)
gwalt Creative Commons License 2006.09.14 0 0 53
http://m42.povlab.org/lens_detail.php?lid=366
Előzmény: gye (49)
gye Creative Commons License 2006.09.14 0 0 52
de nekem az biztos jó? nekem d50-re van egy M42 adapter, amire keresek obit, 1.8/50-esem viszont már van Nikkorban. én inkább valami MF 1xx-re gondoltam 1:1-es lek. aránnyal jó olcsón, nagy fényerővel :-P
Előzmény: Tomis (50)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.13 0 0 51

Flektogon elkelt.

Oly E-sys/M42 adaptergyűrű még eladó! (6e)

Előzmény: Törölt nick (44)
Tomis Creative Commons License 2006.09.13 0 0 50

Sziasztok!

 

Vettem tegnap egy M42/52mm-es fém átalakítót. Pentacon 1.8/50-hez ajánlotta az eladó, de közgyűrű megléte miatt ez számomra felesleges. 1-szer kipróbált, 4 ezerért eladó!

 

0670 508 99 81

 

tomis@tvnetwork.hu

 

Gye! Az 1.8/50-et megfordítva ezzel a fordítóval elég szép eredményeket lehet elérni! :)

gye Creative Commons License 2006.09.13 0 0 49

Sziasztok!

 

Létezik olcsó M42-es alternatíva 1:1-es, jó fényerejű makrófotozáshoz?

 

üdvagyé:)

vitch Creative Commons License 2006.09.11 0 0 48

nekem van egy pentacon300-am eladósorban

vtailor@t-online.hu

Előzmény: npixis (36)
sefotos Creative Commons License 2006.09.06 0 0 47

Pontosan HELIOS-44M-7, saját Zenitjén O.K.

De az M42 vállas adapterrel ütközik végtelen felé, nem sikerült 20D-n letesztelni. Váll nélküli adapter kell, meg pöcök leragasztás.

Előzmény: perempe (45)
sefotos Creative Commons License 2006.09.06 0 0 46
Melegen ajánlom! De csak 4-5.6 blendéig digin.
Előzmény: Törölt nick (44)
perempe Creative Commons License 2006.09.06 0 0 45
Az enyém 44/2-es.
Előzmény: sefotos (43)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.05 0 0 44

:) Flektogon MC 2,4/35 M42 fogfájósoknak 8000.-Ft ért eladó!

 

sefotos Creative Commons License 2006.09.05 0 0 43

A Helios-nak van vagy 8 féle változata. a 44-7 a legjobb, épp ma vettem a Sooséknál egyet. (Adtak hozzá egy Zenitet is).

Az Industár állitólag nagyon éles, Tessar copy. Még nem tettem rá a digire. Az Idustar 50-2 a legjobb közülük, ehhez is adtak egy Zenitet, amikor vettem.

A Flektogon 20-ast egyesek (Százbolha) nem ajánlották digire, de az MC Flektogon 2.4/35 nagyon jó 20D-n.

Előzmény: perempe (42)
perempe Creative Commons License 2006.09.05 0 0 42
Régebb időkből van egy Zeiss Flektogon 20/4-es, egy Helios 58/2-es és egy Indusztár 50/2,8-as lencsém.
Mennyire alkalmasak ezek DSLR alá? Mindegyik (típusú Canon, Nikon, Pentax, stb.) DSLR alá konverter kell? (Megteszi-e portrézáshoz a Helios?)

Köszönöm a válaszokat.
sefotos Creative Commons License 2006.09.04 0 0 41

14000 Ft-ért, Poiskfoto vállas adapter emulátorral, ami tartja a beugró blende pöckét.

2 db maradt, többet nem foglalkozom vele.

Előzmény: npixis (40)
npixis Creative Commons License 2006.09.04 0 0 40

"EOS-M42 adapter emulátorral még szintén éppen van eladó"

 

Mennyiért?

Előzmény: sefotos (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!