Keresés

Részletes keresés

Spartan hoplite Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4

Udv. nincs vkinek crackje a mansionhoz?most toltottem le gondoltam ehgy probat meger:DDD
Lecci ha vkinek van akkor irjon amr  ide....

Koszi...

Ave Creative Commons License 2005.06.02 0 0 3

Nem megy az angol?:)

 

Egyébként jó pofa,de engem sem tudott lekötni. Asszem egy idő után sablonos lesz a játék!

 

Mondjuk az nem sámlki mikor tíz csaj körbe veszi a manust:)

 

Lennék én a helyében :D

 

Üdv.

Előzmény: Törölt nick (2)
Ave Creative Commons License 2005.06.02 0 0 1

Azt írtam ajánlott, de hiába látszik pl. a tévékép alsó sarkában 18-as attól még azok is megnézik akik nem töltötték be ezt a kort.

Szerintem minden korosztály kipróbálhatja, legeljebb a az kép alakul ki benne, hogy csak a szuperbombázó bögyös macák az igazi nők! Talán elferdíti az emberek nőideálját.

 

Ebben a játékban lehet fedetlen kebleket látni :-P!

 

Nekem az tetszik, hogy egész klassz rucikat adhatok a högyekre, mint valami divat tervező... hm.. még hogy nem a ruha teszi a nőt széppé:)

 

Üdv.

Előzmény: Bosco (0)
Bosco Creative Commons License 2005.06.02 0 0 0
Tehát nem 0 éven felülieknek?
Előzmény: Ave (-)
Ave Creative Commons License 2005.06.02 0 0 topiknyitó

Hello!

 

A játék két cd-s, sim jellegű, de itt mások a célok! :)

Próbálkozott valaki már vele? Nagyon dögösek a cicák... Elvileg van hozzá Nude patch is, de én nem szeretném a lányokat bikini nélkül látni:)

Egész klassz, de még nem mélyedtem el benne!  Benne van sok-sok playmate és egyéb cicababa... szerintem jó pofa...

 

Nagyon jól tudnak táncolni a lányok :)

 

Lényegében neked sok-sok barátot kell szerezned, buliznod és gyönyörű nők fotóival újságokat kiadnod :)!

 

Mit szóltok hozzá? Asszem a játék inkább a hímnemű közönséget célozza meg, de talán a nők iránt érdeklődő hölgyek érdeklődését is felkeltheti. 18 éven felűlieknek ajánlott!! :)

 

Üdv!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!