Keresés

Részletes keresés

s-babba Creative Commons License 2005.06.09 0 0 6
Kitartás, még csak most indítottad.
5e5k Creative Commons License 2005.06.06 0 0 5
Sajnálom, hogy senki nem talál olyan képet a sajátjai között, amellyel, vagy melynek történetével egy kicsi vidámságot adhatna azoknak, akik ide tévednek.
:-(
Lebenstod Creative Commons License 2005.06.06 0 0 4
Ne hagyd magad, topik! Sursum corda!
5e5k Creative Commons License 2005.06.02 0 0 3
Átméretezés pl IrfanView Image - Resize/Resample - 640x480
Előzmény: Lebenstod (2)
Lebenstod Creative Commons License 2005.06.02 0 0 2
Hogymódon is kell átméretezni?
Előzmény: 5e5k (-)
futoz Creative Commons License 2005.06.01 0 0 1

tutkó

Előzmény: 5e5k (-)
bindera Creative Commons License 2005.06.01 0 0 0
0ppá
5e5k Creative Commons License 2005.06.01 0 0 topiknyitó
Egy rally verseny alkalmából a szlovák határon történt, hogy észrevettem egy gyíkot. Esélyt nem latolva utána vetettem magam és görnyedt háttal rohanva megpróbáltam a fényképezőgépemet 8 és 13 cm között tartani a gyíktól. Ugyanis a fix fókuszos kis gépem csak ebben a tartományban volt képes éles képet készíteni makró módban. Barátom elképedve nézte amint kétrét görnyedve agonizálok, azt hitte rosszul lettem. Én pedig büszke arccal hoztam a gépemet megmutatni, hogy milyen fotót gyártottam. A képen egy gyík látható, de csak félig, nem is a leg élesebb és ilyenek, hogy kompozíció, tudatosság szóba sem jöhetnek. Szóval egy rossz kép, amelytől egy öt éves gyerek is jobbat tud készíteni. DE!!! Nem feledhető a pillanat, a helyzet és a barátom reakciója, hiszen olyan emlékké változtatta művemet, amely egyik kedvencem lett minden hiányossága, hibája és tökéletlensége ellenére. CSAK A TÖRTÉNETE MIATT!
Hát, ilyenekre gondoltam! Mókásokra, tanulságosokra, szerencsésekre, érdekesekre.
Ha van ilyen fotód, már pedig biztosan van tedd fel ide és írd meg a történetét. Szerezhetsz vele másoknak egy kellemes percet és magadnak is egy kis örömöt, hogy megoszthattad!
Köszönöm mindenkinek, aki küld képet és remélem azoknak is örömük lesz benne, akik csak olvasgatják a topic-ot.
Üdvözlettel 5e5k

Ui: mindenkit kérek, ne módositsa a fotóját, csak mérettezze át 640x480 pixel-re

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!