Keresés

Részletes keresés

tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 151
Nem mondod, hogy ciki lenne bemenned?
Előzmény: genyanya (150)
genyanya Creative Commons License 2005.09.07 0 0 150

aha.

 

Annyira erős késztetést nem érzek rá, hogy ezért elmenjek egy sex shopba.

Előzmény: tomas69 (149)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 149

Csak a topik címére utaltam...

Szerintem sem ez a lényeg! De miért nem próbálod ki?

Előzmény: genyanya (148)


genyanya Creative Commons License 2005.09.07 0 0 148

mi van? Milyen némasági garancia van hozzá?

 

kipróbálnám, a hangjától függetlenül.

Előzmény: tomas69 (141)
white.pearl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 147
Biztosan, de azért nem hagyom látvány nélkül, de ez itt már nagyon off.
Előzmény: tomas69 (146)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 146

Ez aranyos! Igazad van, akkor nem nagyon gondolkodik az ember...

Pedig szerintem ő is élvezné...

Előzmény: white.pearl (145)
white.pearl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 145
Már eszembe jutott, de akkor mindig elfelejtem :-)
Előzmény: tomas69 (144)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 144

tudom!

De ha az ember nem ugrál...

És ha pasival vagy, soha nem használjátok?

Előzmény: white.pearl (143)
white.pearl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 143
Nem azért zörög, mert akkora hely van, hanem mert ez egy olyan üreges golyó, mint a ping-pong labda, és minegyik golyóban van egy valamivel kisebb , elég nehéz fémgolyó.
Előzmény: tomas69 (141)
white.pearl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 142
Az már mindegy hogyan húzod ki, az a lényeg, hogy bent legyen. Perszesz az is egy lehetséges gyakorlat, hogy megpróbálod kihúzni, és meg kell tartani. De mivel ezek nehéz golyók, éppen elég gravitációval szemben is megtartani őket. De továbbra is tartom, hogy inkább terápiás céllal használom, semmint élvezetből. Arra vannak jobb dolgok ;-) Nem kotyog, nem zörög, nem hideg. Bár szintén csak 2 golyója van. (Bár az én gésagolyómon 3 különböző méretű van.)
Előzmény: tomas69 (137)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 141

Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.

Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?

Azért ott normál esetben nincsen akkora hely...

Előzmény: genyanya (140)
genyanya Creative Commons License 2005.09.07 0 0 140
nézd, én nagyjából annyit tudok ezekről a golyókról, amennyit ebben a topicban olvastam a tapasztalatokról. Vannak itt olyanok is, nem csak ilyen állítólagok.
Előzmény: gondok (138)
TTAMAS Creative Commons License 2005.09.07 0 0 139
A barátnőmnekl van, de nem rajong érte. Kívül csak teljes csendben hallatszik, normál háttérzaj mellett nem.
Előzmény: gondok (138)
gondok Creative Commons License 2005.09.07 0 0 138
Szeretném, ha túljutnánk ezen az "állitólag", meg "valaki biztosan" című találgatáson, erre képes vagyok egyedül is.
Gondolom, hogy sokkal többen használják, mint ahányan vállalják, pedig tán még hasznosabb is, mint a vibrátor. Csak az már jobban bevonult a köztudatba.

Én inkább élménybeszámolókra lennék kíváncsi, ki miért, mire használja, vagy miért nem!

A zörgős fajta egyébként ilyesztően hangos tud lenne, minimum busz vagy metró kell, hogy elnyomja a hangját - de persze ezt sem tudom, csak gondolom.
Előzmény: genyanya (136)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 137

Jól van na!

Fantáziálni csak lehet?

Mivel sajnos ilyen nővel még nem találkoztam, csak filmen láttam.

Gondolom akkor a legizgatóbb,ha összeszorítod az izmot és úgy húzod ki?

Előzmény: white.pearl (135)
genyanya Creative Commons License 2005.09.07 0 0 136
én sem használtam, de azért vannak jópáran, akik igen. És állítólag lehet kívül is hallani.
Előzmény: tomas69 (130)
white.pearl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 135
Kis kíváncsi. Vannak ezzel így egy páran;-) De ez csak kiváltságosoknak jár.
Előzmény: tomas69 (134)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 134

:)

Hát szívesen megnézném, amikor kihúzod a golyókat!

Előzmény: white.pearl (133)
white.pearl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 133
A maszti egy teljesen más témakör. Arra más  kütyüm van. Meg a 2 ügyes kis kezem;-)
Előzmény: tomas69 (132)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 132

Azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk utcán, munkahelyen, stb. csak ettől el lehet élvezni. De ahogy mondod, biztosan klassz érzés. no meg az a tudat, hogy csak Te tudod, hogy benned van!

De gondolom, ha masztizni kezdel, akkor "segít"...?

Előzmény: white.pearl (131)
white.pearl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 131

Nekem van, annyira nem hangos. Inkább érezhető, mint hangos. Meg azért sosem vagyunk néma csendben, elnyomja a külvilág zaja.

Megjegyzem annyira nagy élvezetet nekem nem okoz. Inkább csak érdekes érzés. Pedig már tornáztam is benne, hogy jobban mozogjanak a golyócskák.

Előzmény: tomas69 (130)
tomas69 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 130
Hát nem tudom, én még nem találkoztam olyan nővel, aki ezt használta volna. Vagy csak nem vallják be? Szerintem egyáltalán nem csaphat olyan zajt ott belül, ami kint hallható lenne.
Előzmény: genyanya (129)
genyanya Creative Commons License 2005.09.07 0 0 129
Köszi, én beérném a rezgéssel is, némán.
Előzmény: cimborina (125)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.28 0 0 128
Félre tetszett érteni, de nagyon. Golyóról és nem lövedékrõl esett szó.

Előzmény: Törölt nick (127)
Fann Tom Creative Commons License 2005.07.28 0 0 126
Hát hogy is mondjam?!Szerintem elég ciki lenne ha séta közben egy rezesbanda rázendítene a csajszi lába között:-)))
Előzmény: cimborina (125)
cimborina Creative Commons License 2005.07.27 0 0 125

Gondolom olyan golyó kellene, mint a mobiltelefonokon a néma üzemmód.

Ha akarom rezeg, ha akarom muzsikál.

Előzmény: genyanya (124)
genyanya Creative Commons License 2005.07.27 0 0 124

A cicirezgés(lengés:) itt nagyon off!:)

 

Attól zörög, hogy a benne levő fémgolyó a falának ütődik. Ami a nő számára kellemes-izgató rezgést kelt. A zörgés csak mellékhatás. (mint azt ebben a topicban megtudtam:)

Előzmény: Fann Tom (123)
Fann Tom Creative Commons License 2005.07.27 0 0 123
Cicirezgésre gondolsz?ÓÓ azt imádom:-))
on
Gésagolyórezgés? Nem is tudom milyen az.Zörgésről volt szó.
Előzmény: genyanya (119)
genyanya Creative Commons License 2005.07.27 0 0 122
áá, én maradnék az (egyéb)fémgolyós verziónál. :)
Előzmény: www.arvai.hu (120)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.27 0 0 121
kevésbé bátrak a szájukba is vehetik

Golyó a szájban? Olyant is láttam, de az a HUSZ egy másik szakosztályába tartozik.
Előzmény: balrakúda (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!