Keresés

Részletes keresés

elemes2 Creative Commons License 2005.05.20 0 0 2
államközi szerződésexabályozzák. országonként más-más.
Előzmény: jaky (1)
jaky Creative Commons License 2005.05.19 0 0 1
Köszi az infót. De halottam már olyat is hogy ugyan ilyen helyzetben t egy romániai magyar rendes nyugdíjat kapott (tán 2-3 évet kellet utána járnia de végül sikerült neki…), erre volnék nagyon kíváncsi hogy Ő, hogy csinálta
pert1 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 0
Havi 17 eer forint körüli rendszeres segélyt szoktak adni mindenkinek, akinek egyáltalán nincs jövedelme, erre az összegre biztosan kiegészítik az övét is, úgy tudom, hogy a lakóhely szerinti önkormányzatnál kell igényelni.
Előzmény: jaky (-)
jaky Creative Commons License 2005.05.19 0 0 topiknyitó
Szerintetek jár valami, és ha igen akkor mi módon és hol kell utánna járni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!