Keresés

Részletes keresés

Lisa4772 Creative Commons License 2016.05.28 -1 0 69

Fogyókúrás tabletta - http://track.thermacuts.hu/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=751&pid=115&bid=advandec 11 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

metziandi Creative Commons License 2013.07.09 0 0 68

Szia Tirolka! Az adipexet én is szedtem de annak már vagy tíz éve, nagyon hatásos volt, tényleg nem voltam éhes, ez a tapasztalatod a tenuate tablettával is? Szedtél adipexet is? Fel tudja írni magyar orvos is? Mennyibe kerül?

Köszönöm a válaszod előre is! Üdv: Andi.

Előzmény: tirolka (67)
tirolka Creative Commons License 2013.05.29 0 0 67

Sziasztok!Ha valaki ismeri,és szedte már a Tenuate Retard gyógyszert,azzak szívesen beszélgetnék!Én Ausztriában vettem gyógyszertárban.Csak orvos által felírt receptre kapható.Adipexet kerestem,de felvilágosítottak,hogy már KIVONTÁK FORGALOMBÓL!!!,és egyáltalán nem kapható...Ahhoz képest hirdetik sok helyen.       Ki tudja honnan származik,mit tartalmazhat....én nem merném bevállalni. A Tenuatról csak jót mondhatok el. 100% pozitív a tapasztalatom.   Ha más is szedte -szedi ,akkor szívesen beszélgetnék róla.Én jövőhéten kezdem újra szedni.    Az édesség iránti vágyat 95%-al csökkenti,jóformán kajálni is elfelejtek :) . Másvalakinek tapasztalata?

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 66

http://divatosfogyokurak.blogspot.com.es/ Nagyon várom a véleményeket!

bors gábor Creative Commons License 2012.01.13 0 0 61

sZILVIA13

 

Érdeklődni szeretnék a táplálék kiegészitőröl? hogy mi a neve és mennyibe kerül ?köszi.Barbara.

genyanya Creative Commons License 2007.05.06 0 0 60
Teával is árthatsz. Elég, ha nem koplalsz, de kevesebbet eszel.
Előzmény: Gali Natasa (59)
Gali Natasa Creative Commons License 2007.05.04 0 0 59

Szia!

 

Meg tudnád nekem mondani, hogy milyen teát iszol (vagy ittál) fogyasztószerként? Én még szoptatom a 4 hónapos kislányomat, ezért semmi "mesterséges" szert nem vehetek magamhoz, de szerintem teával nem ártanék a babának, viszont 12 kg-tól szeretnék megszabadulni (most 65 kg vagyok).

 

Köszi elöre is!

 

Nati

Előzmény: Nickky (28)
légüres tér Creative Commons License 2006.10.20 0 0 58
Nem tudom. Szedtem én is egyszer, de csak egy dobozzal, mert semmit nem fogytam. Biztos szervezet és szervezet reakciója között is van különbség. Azért arra kíváncsi lennék, hogy a leadott kilók milyen gyorsan jönnek majd vissza neki:)
Előzmény: j_j (57)
j_j Creative Commons License 2006.10.20 0 0 57
Nem is tudom, amikor láttam, nem nagyon diétázott, és nem is mozgott, aztán lehet hogy nem vacsizott, és az is segített, de csak úgy olvadtak le róla a kilók!
légüres tér Creative Commons License 2006.10.19 0 0 56
A Metaboltól, vagy attól, hogy diétázott is?
Előzmény: j_j (55)
j_j Creative Commons License 2006.10.16 0 0 55

Szia,

Nekem az ex főnöknőm 15 kilót fogyott a Metaboltól.

Én is elkezdtem szedni pár napja, de elég elszomorító dolgokat olvastam most itt.

Előzmény: légüres tér (54)
légüres tér Creative Commons License 2006.10.03 0 0 54
Különben van itt valaki aki a Metaboltól lett karcsú?:)
légüres tér Creative Commons License 2006.06.29 0 0 51
Mindenki a strandon van?
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.07 0 0 50
Na ja:) Azt viszont nem hiszem, hogy valaki is úgy gondolja, hogy az egészséges étkezéseket helyettesíteni lehet bármiféle porral:)
Szóval ha porok, akkor nem is érdekel a válasza. Azt hittem feltalálta a spanyolviaszt, erre kiderül, hogy csak el akar adni valamit valószínűleg jó pénzért:(
Előzmény: Roserose (48)
H_G Creative Commons License 2006.06.07 0 0 49
Hiszékenységi adó :-/

Előzmény: Roserose (48)
Roserose Creative Commons License 2006.06.07 0 0 48

Igen, létezik, mert én találkoztam vele :-)

Egyébként én is kipróbáltam a port, és egy dekát sem fogytam tőle, pedig megvolt a napi két főétkezés helyetesítése, és a napi 3 l (HÁROM LITER!!!) víz, viszont a vőlegényem lecseszett, h miért adok ki 12000 Ft-ot családalapítás és házvásárlás előtt :-))

Rose :-)

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.28 0 0 47
Szilvia nekem már nem is válaszot:) Egyáltalán létezik?
Előzmény: Weera (46)
Weera Creative Commons License 2006.05.24 0 0 46

Kedves Roserose!

Írtam Szilviának,de mikor megírtam,hogy Én nem tudok utazgatni,már nem válaszolt.

Megkérdeztem Tőle,hogy esetleg egy Nógrád megyei terjesztőt,vagy valakit tudna-e ajánlani.De egy pár hónapja nem kaptam választ.De azért Neked köszi.

Weera

Előzmény: Roserose (45)
Roserose Creative Commons License 2006.04.25 0 0 45

Szia Weera!

Írj Szilviának, válaszolni fog, én is emailen vettem fel vele a kapcsolatot.

Roserose :-)

Előzmény: Weera (44)
Weera Creative Commons License 2006.03.29 0 0 44

Sziasztok!

Ha valaki még olvassa ezt a fórumot,és használta a shaket,akkor légyszi írjátok meg mi a neve és hol lehet beszerezni.Köszi

Ági84 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 43

Szia Pistike!

Mennyi ideje szedted(hogy 10kg lement )?Tornáztál mellette?Miket ettél bocsi , hogy ennyit kérdeztem de én is 10-es akkarok fogyni.Válaszod köszönöm.

 

Előzmény: Pistike (12)
Roserose Creative Commons License 2006.02.20 0 0 42

Értem.

NEM erre.

Sem a gyógyszerészet, amelyben nincs az a gyógyszer, ami ugyanúgy hatásos lenne minden embernél, sem az anatómia, amely csak az egészségessel fogllakozik, mégis vizsgálja az emberenkénti eltéréseket, sem a neurológia, ami a legtöbb homályos pontot tartalmazza az orvostudomány ágai közül, és nem tudjuk h miért betegedik meg az emberek egy része ebben, a másik része miért csak abban, és arra kutatják a választ h hogyan segítsenek azokon, akik megbetegednek, de sajnos minden ember más, épp ezért nem lehet egyformán segíteni rajtuk, mindig más és más a terápia, ha másban nem, hát a gyógyszeradagokban.

Nyilván nem erre.

De a célom nem is az lett volna, h kioktassak mindenkit orvostudományból.

S lám mégis van olyan, aki ezt hitte.

Alighanem valamit rosszul fogalmaztam :-)

Rose :-)

Előzmény: H_G (41)
H_G Creative Commons License 2006.02.17 0 0 41
"hiszen erre a épül az orvostudomány összes ága: mind különbözőek vagyunk."

NEM erre épül.

Előzmény: Roserose (40)
Roserose Creative Commons License 2006.02.17 0 0 40

Kedves Mindenki!

Én most kezdtem el szedni a Metabolt, 2, azaz KETTŐ darab tablettán, vagyis egy napon vagyok túl :-)) (ezért kezdtem fórumokat keresni, mert az eladó makacsul tartotta magát ahhoz, h ő ugyan nem hajlandó semmit elárulni a termékeiről :-)))) ).

Nem fűzök hozzá rettenetesen nagy reményeket, de azért remélem h segíteni fog.

Hozzáteszem: a helyzetetem nem reménytelen. 22 éves lány vagyok, 172 centi, 70 kg. A télen hipp-hopp felszedtem vagy 8 kilót, viszont azt kell mondjam, az életem nem lett sokkal rosszabb minőségű mint azelőtt. Családom, vőlegényem ugyanúgy szeret, mint eddig, a munkám is ugyanaz maradt, én is :-)) Nem mondom, szeretném leadni, ami rajtam van, de tudom h egyelőre nem nézek ki rettenetesen, a kövérség még nem itt kezdődik. Nagyon kérlek benneteket, h ne legyetek elkeseredve, ha nem tudtok lefogyni, vagy ha felszedtek valamit. Tiszta lehangoló a sok elkeseredett ember véleményét olvasni. Példának ott van az édesanyám: 59 évesen ő pontosan az a fajta, akit könnyebb átugrani, mint megkerülni :-) 105 kiló és 160 centi körül van, de nagyon energikus és vidám asszony. Az pedig, h valakinél hat a Metabol, valakinél pedig nem, teljesen természetes jelenség, hiszen erre a épül az orvostudomány összes ága: mind különbözőek vagyunk. Elkezdhetjük keresni a csodát, és a végérvényes, mindent megváltoztató fogyókúrát, de nem hiszem h érdemes. Persze itt van Szilvia13, aki megtalálta. Szilvia, azt szeretném tudni, h ez a fajta csodamódszer mennyibe kerül? Tanácsadóval, kiegészítővel, mindennel együtt? Azzal együtt h nyilván változtatnod kellett az étkezési szokásaidon és magán az ételeken. Remélem nem sokba, mert akkor tényleg megéri, de én változatlanul úgy érzem, h nincs rá szükségem, úgy értem, nem a csodára van szükségem. Én személy szerint nagyon szeretek enni, még a pacalpöriért is oda vagyok :-)

Nos, mielőtt bárki azt hinné h téríteni akarok, csak azt szeretném megosztani mindenkivel, h nem érdemes hagyni, h a napjainkat a fogyás utáni vágy töltse ki.

Szerveztem egy röplabdacsapatot is, most oda járunk edzeni, túlsúllyal nem túl könnyű, de én sokkal szívesebben adom át magam az izomláz okozta természetes élvezetnek, mint az állandó stressznek, h még pontosan hány deka is kell az álomalakhoz :-)

Üdv mindenkinek:

Rose :-)

johansson Creative Commons License 2006.01.04 0 0 39
Weight Watchers!
Előzmény: Szilva13 (37)
Pistike Creative Commons License 2005.12.03 0 0 38
Norbi lefogyasztja az országot :)
Szilva13 Creative Commons License 2005.12.03 0 0 37

 

Kedves mindenki!

Akit érdekel ez a fogyás írjon az emilemre!

Ott személyesen mindenkinek tudok válaszolni.

somos.szilvia@chello.hu

Üdv: Szilva13

3244 Creative Commons License 2005.12.02 0 0 36
Bocs, a nevedet elírtam. Ne haragudj!
Előzmény: Szilva13 (32)
3244 Creative Commons License 2005.12.02 0 0 35
Szia Szilvia13!

A tanácsadót egy barátomon keresztül ismertem meg. Meddig szeretném folytatni? Jó kérdés. Mai agyammal úgy gondolom, hogy kb. 100 kg-ig, de ha már 100 kg-os leszek, lehet hogy tovább is akarok fogyni, hiszen 13 éves (!!) koromtól fogva több vagyok, mint 100 kg. Tehát, ha ott leszek, majd meglátjuk. Van egy kis bibi is a dologban, hiszen már most gyakorlatilag ki kellene cserélnem a ruhatáramat, akkor meg majd ki kell cserélnem a mai ruhatáramat. De sebaj, ez legyen a legnagyobb gondom. Nemrég voltam teljes körű orvosi vizsgálaton, mindenféle laborvizsgálatot is csináltak és örömmel jelenthetem, hogy sokkal-sokkal jobbak lettek az eredményeim, mint 1/2 évvel ezelőtt. A doki - akihez évek óta járok - azt mondta, hogy túl jók az eredményeim, ilyen pedig nem is létezhet, ezért gyorsan "keresett" valamit, ami még nem volt a határértékeken belül. De a jó hír, hogy most már keresnie kellet. Vérnyomásom is jobb lett, bár azzal nemigen volt eddig sem gondom (mivel rendszeresen sportolok).

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok rá.

Szia!
Előzmény: Szilva13 (32)
unokatestvér Creative Commons License 2005.12.02 0 0 34
Kedves Szilva13

Olvastam a fogyásodról, engem érdekelne komolyaban. 50 éves vagyok és bizony legalább 10-15 kg kellene lefogynom, ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrőmban, és a vérnyomásom is helyre álljon.
Amennyiben tudsz, segítsél tanácsokkal, hova és kihez forduljak, mit csináljak.
Előre is közönöm.
Előzmény: Szilva13 (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!