Keresés

Részletes keresés

ksgy Creative Commons License 2005.05.14 0 0 3
hát ennyit az indexx keresőjéről...bent meóhelyen rákerestem, a racer szóra, 1 db találatot nem adott vissza - igaz akkor még nem voltam bejelentkezve..
most h mondtad h 4 topik is van, ismét rákerestem és lőn... sorry...multkor egy forma1-es topikot nem találtam meg a keresőben ahova nap mint nap irok.... :)

a kormany konfigra meg elmeletben mar talaltam megoldast: felrakom win-re, ott bekonfigolom, es megprobalom azt az ini-t hasznalni... :)
Előzmény: norbika (2)
norbika Creative Commons License 2005.05.13 0 0 2
> nemigen találtam ijen topicot

érthető, végülis itt az indexen csak 4 ilyen van...
talán ha beírnád a keresőbe a racer szót, alatta pedig kiválasztanád hogy a topicok közt keressen...

a problémádra sajnos nem nagyon tudok mit mondani, a joyom csak porosodik a szekrényben, talán előveszem majd eCCer
viszont a racer nagyon király, játszatok vele sokat :))
Előzmény: ksgy (-)
sinus1 Creative Commons License 2005.05.13 0 0 1
Időnként nézegetem, de még messze van attól, hogy igazi játék legyen, noha a grafika félelmetesen jó, nem is beszélve a fizikáról. A colin4 gyakrabban előkerül cedega alatt 8).
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.13 0 0 0
Nekem sajnos 0 van.
ksgy Creative Commons License 2005.05.13 0 0 topiknyitó
hali!

nemigen találtam ijen topicot, remélem más is játszik vele nem csak én hébehóba :)
sajnon a joy.ini-t még nem sikerült összelőnöm a kormánnyal (usb-s logitech wingman). ha van vkinek egy működő ini-je ehhez a kormányhoz (linux alatt) ossza meg velem pls, koszi! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!