Keresés

Részletes keresés

CornFake Creative Commons License 2005.05.11 0 0 5
nyugodtan osszekotheted
nekunk mx440es gef van,siman birja,igaz hogy /ahogy a kezikonyvben is van/ amikor a gep van rakotve,akkor a fenyerot meg a kontrasztot ha lehet felenel feljebb ne vidd,de mi is törpöltünk rajta elég sokat ,de aztán össze mertük kötni úgyhogy /kop kop kop/ minden ok:)))
Előzmény: Orltran_ (-)
Orltran_ Creative Commons License 2005.05.11 0 0 4

Mi korrekt?:)

 

Annyi, bedöglött a Dvd lejátszóm, és szeretném átmenetileg ezzel helyettesíteni, de tönkrevágni meg nem szeretnék semmit, ezért kérdezek.

 

Előzmény: Qqberci (3)
Qqberci Creative Commons License 2005.05.10 0 0 3
Korrekt.
Előzmény: Orltran_ (1)
pjamesch Creative Commons License 2005.05.10 0 0 2
Azt a kártyát nem ismerem, de a szabvány s-video kimeneten 4 csatlakozási pont van: kettő GND (test) pont, egy Intensity (Luminance) jel és egy Color (Chrominance). Mindegyik 0.7Vpp, azaz egyik sem TTL. Ha a TV-n van s-video csatlakozás akkor nyugodtan hozzáköthető. Persze a megfelelő pontokat kell összekötni. Ha nem értesz hozzá az a legjobb ha veszel egy madzagot.

Jamesch

u.i: egyébként nem értem miért erőlteted. Kipróbáltam és szerintem csak filmnézésre jó. A karakterek baromira rondák, pedik egész jók a ketyeréim. Úgy magukban.

Előzmény: Orltran_ (1)
Orltran_ Creative Commons License 2005.05.10 0 0 1

Mármint van egy geforce 6-os sorozatból származó videókártyám (tehát új), annak az s-video kimenetére szeretném rákötni a TV-t, Ilyen esetben előfordulhat ilyesmi, vagy ez teljesen máshoz kapcsolható?

 

Köszönöm.

 

Előzmény: pjamesch (0)
pjamesch Creative Commons License 2005.05.10 0 0 0
A normál VGA kimeneten 0 esetben. Ott a kijövő analóg jel 0.7 Vpp . A régi MDA, CGA és EGA kártyák kimenete volt TTL (azaz 0.4V max L szint és 2.4V min H szint). De ez már történelem.

Jamesch
Orltran_ Creative Commons License 2005.05.10 0 0 topiknyitó
Én teljesen süket vagyok ehhez a témához, de azt olvasom a TV-m kézikönyvében, hogy ne kapcsoljak hozzá TTL-szintű (5V) számítógépes kimenetet. Az micsoda? Előfordulhat ilyen geforce kártyákon?
Tudom biztos buta kérdés, de nem értek hozzá. Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!