Keresés

Részletes keresés

freyya Creative Commons License 2006.10.13 0 0 551
Köszi szépen!
Előzmény: Törölt nick (550)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.13 0 0 550
Igen. De elég azt is egyszer mondani neki, hogy "nem spam".
Előzmény: freyya (548)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.13 0 0 549
fizetős internetezőkben rendszeresen volt ilyen, de foglmam sincs mitől
Előzmény: cidri (547)
freyya Creative Commons License 2006.10.12 0 0 548
Hogy működik a gmail-nél a spamszűrés? Ha valaki megorrol valakire, és egy levelét spam-nek minősíti, attól kezdve a rendszer azt az e-mailcímet ki fogja szűrni? Vagy hogy lehet másképp, hogy a nagynéném leveleit rendszeresen a spam mappában találom meg?
cidri Creative Commons License 2006.08.18 0 0 547

Mi lehet az oka annak, hogy nem tudok belépni, ha a bal felső sarokban lévő szövegmezőbe írom be a nicket/jelszót? Nem jelzi a rendszer, hogy rosszul írom valamelyiket, egyszerűen nem történik semmi. Ha pedig új hozzászólást nyomok, és utána innen adom meg az adatokat, akkor a hozzászólás elmegy, de változatlanul nem vagyok "belépve", ami azt jelenti, hogy nem tudok képet feltölteni, nem tudok adatokat módosítani és nem látom a zárt topikot.

Volt már ilyen gondja valakinek?

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.23 0 0 546
Találkozott már valaki az InstallAnywhere by Zero G nevezetű készséggel? Eddig akárhány programot lehetett (kellett) volna ezzel installálnom, egyszer sem sikerült.
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.10 0 0 545
Ja látom, Explorer.
Előzmény: Törölt nick (544)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.10 0 0 544
Milyen böngészővel csinálta? Emlékszel a pontos címre?
Előzmény: freyya (543)
freyya Creative Commons License 2006.06.10 0 0 543

Ilyet sem pipáltam még. Megnyitottam a gugliból egy weboldal (valami est.hu-s lap), ami ugyan nem jött be, de elkezdte ész nélkül újra és újra megnyitni önmagát. Lett vagy 30 explorer ablak a gépen, alig tudtam bezárni őket. Mi volt ez?

freyya Creative Commons License 2006.05.22 0 0 542

Ez is egy okos megoldásnak tűnik, bár nekem nem konkrét szám kell. Találtam egy nagyon jó latin zenés rádióadót, és jó lenne, ha nem csak a nappaliban, a gépen tudnám hallgatni, hanem a szobámban, cd-lejátszón is. Gondoltam, kiírnék belőle jónéhány cd-t. Számonként levadászni egy életmű lenne.

Egyébként közben kaptam már segítséget az egyik technikai fórumban. Azért köszi.:)

Előzmény: Kigyo (541)
Kigyo Creative Commons License 2006.05.22 0 0 541
Jut eszembe: én úgy szoktam, hogy figyelem a számcímet és azt máshonnan szerzem meg.
Előzmény: freyya (539)
Kigyo Creative Commons License 2006.05.22 0 0 540
Nem. De ha van valami okosabb hangrögzítő alkalmazásod, akkor azzal fel lehet venni és átkonvertálni mp3-ba. Sima windowsos soundrec.exe kevés.
Előzmény: freyya (539)
freyya Creative Commons License 2006.05.20 0 0 539
Találtam egy nagyon jó netes rádióadót. Van mód arra, hogy lementsek a gépre számokat róla? Valami ideiglenes mappában nem tárolja a gép, amit játszanak éppen?
Kigyo Creative Commons License 2006.05.04 0 0 538
Úgy néz ki, ez az aktuális dotcom lufi. A jó tonylájn pedig azt teszi, amit az összes multi; megveszi a tutit. Én csak azt nem értem, hogy külföldön milliós felhasználószám mellett is húzzák a szájukat, hogy kicsi a bázis, ezek meg ezen a párszázezer emberen is nagyot akarnak kaszálni. Gyarmatszagú ez nagyon.
Előzmény: Törölt nick (536)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.04 0 0 537
Újabban a gonosz T-izétől kell parázni.
Előzmény: Kigyo (531)
Kigyo Creative Commons License 2006.04.29 0 0 535
Végülis igazán egyszerű nekik a folyamatosan csökkenő költésgek mellett magasan tartani az ADSL árát (amit úgyis mindenki megvesz, aki függő) és az embertelen nagy nyereségből ilyen vicces dolgokat is lehet finanszírozni.
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.28 0 0 532
http://index.hu/tech/net/iwiw060428/
Előzmény: Törölt nick (529)
Kigyo Creative Commons License 2006.04.26 0 0 531
Ma kaptam egy levelet, miszerint ez a hülye pletyka körbeért és elérte azt akitől mi félünk. De ők meg azt hiszik, hogy mi tudjuk, amit ők nem. :)
Előzmény: Törölt nick (530)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 529

Arról nem is szólva, hogy a wiw-es ismeretség és adatok nem bizonyító erejűek, és szerintem nem is hivatalosan felhasználhatók, másrészt azok, akiknek félniük kellene a lelepleződéstől (bűnözők, illegális bevándorlók etc.), nyilván nem olyan idióták, hogy regisztrálják magukat a személyes adataikkal.

Az egyetlen, ami plusz és máshonnan nem megszerezhető adat, az a kapcsolati háló, de egyébként csak az nem szerzi meg kb. fél perc alatt még a cipőméretemet is, aki nem akarja.

Előzmény: Törölt nick (524)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.25 0 0 528
Mostanában csak késve jelennek meg a hozzászólások. Azt látod pl. a kedvencek között, hogy xy már írt, de még csak xy-1 jelenik meg. Ellenben az urban legend azt sejteti, ha nem gyün elő, küldesz még egy hozzászólást és akkor minden láthatóvá válik. :-) (Ez titok ám, hehe.)
Előzmény: Törölt nick (527)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 527
?!
ki/mi a vudu tárgya?
Előzmény: Mad árka (526)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.25 0 0 526
Jelenj meg! Jelenj meg!
Mad árka Creative Commons License 2006.04.25 0 0 525
YESSSS, nagyon sirrrrály! Minden oké. Kijelöltem, csoportban van és nagyon okosnak érzem magam, pedig nem is én voltam okos. :-)) (Lustaság fél egészség, még hogy nem igaz, haha!)
Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 524
juj. hajrá paranoia :)
akkor beengednének tücsköt bogarat, nem bénáznánk a meghívóval, a kehes szerverekkel, egyebekkel...
az adataimat ennélkül is simán megszerzheti a nemzetbiztonsági hivatal, az meg nem látszik, hogy ki mennyie fajsúlyos ismeretségben áll a másikkal - nekem a huszonéve nem látott szakkörtárstól a háztartáson belüli szoros kötelékig minden van
na, ezzel védjék meg a nemzet biztonságát :)
Előzmény: Törölt nick (510)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 523
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 522
"Rajz" eszköztár -- objektumok kijelölése -- egérrel keretet húzni köréjük.
Előzmény: Mad árka (521)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.25 0 0 521
Nem, nem akarja, kipróbáltam. Nálad ez működött? Húzzon mindenki 4 vonalat Wordben és próbálja megtalálni a parancsot, amely kiüti a shift + egérklikk, shift + egérklikk, shift + egérklikk kombinációt. ;-)

Schwester: én egyszerűen csak egy billentyűkombinációt keresek, nem akarom ezt bonyolítani. Gondolhatod, hogy kb. 1 órás melóval az összes kis kétmilliméteres vonalat ki tudnám jelölni egérrel, de erre is sajnálom az időt.
Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 520
Ctrl-A?
Előzmény: Mad árka (516)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 519
Na ja. Ha valakik valamilyen hasznot remélnek húzni belőle, akkor normálisan megcsinálják.
Előzmény: freyya (513)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.23 0 0 516
Van egy Word dokumentumom, benne sok vonal, egyéb rajzos objektum. Van a parancs: csoportba foglalás. Ehhez az elemeket ki kell jelölni, majd jobb gomb, csoportba foglalás és lőn egyben mozgatható valami.

Mi a billentyűparancsa az összes elem kijelölésének?

Nem sok időm van kreatív keresésekhez, eddig nem leltem. Igazából hisztis picsa vagyok épp, s nincs kedvem egyenként shifttel kijelölgetni, s kiadványszerkesztés órán emlékszem, említettük ezt a parancsot. A Word súgójában csak témakörös bontást találtam billentyűparancsra. Jó sok vonal van, szóval ha valaki jótét lélek és ad tippet, igen komoly hajkihullós munkától ment meg. Nevét imába foglalnám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!