Keresés

Részletes keresés

lujo211000000 Creative Commons License 2022.09.14 0 0 369

Sziasztok! Nem tudom van e itt orvos társam de ez az egészségügyi marketing tanácsokról szóló cikk megkönnyíti majd az elégedetlen páciensek ügyes kezelését. Én csak ajánlani tudom nálam bevált!

zsoozsy Creative Commons License 2018.01.01 0 0 366

3 doboz Gardasil 9 szuszpenziós injekció előretöltött fecskendőben eladó. Akár dobozonként is. Duplán lett kiváltva, ezért akarom eladni.

Semmisem Creative Commons License 2017.11.19 0 0 365

Kedves olvasók,

 

Megosztanék egy bejegyzést ha megengeditek. Van benne egy kereszt hivatkozás Mióma című bejegyzésre is, de mindkét tartalom közös gyökérokról indul. Igy azt remélem hasznos lehet. Jó egészséget mindenkinek.

https://www.facebook.com/adamsdaoshiatsu/posts/1603783182993374

üdvözlet. Remélem elfér.

Rosenick Creative Commons License 2017.09.18 0 0 364

Eladnék egy sosem használt Estrokad hüvelykrémet.
Egyébként a krém nem vény köteles. 2020-ban járna le a szavatossága.  2700 ft. 

Lumi2 Creative Commons License 2017.06.20 0 0 363

Intimflórán nagyon sok cikk van fent a témában. Hüvelygyulladástól a gombáig, és jó ötletek és megoldások. Ajánlom!

tdorkam Creative Commons License 2016.07.06 0 0 362

Sziasztok! 

 

Nem tudjátok véletlenül,  hogy dr. Lajis Tímeanak van-e magánrendelése és hol? 

Csupa olyan infót találtam eddig, ami már nem aktuális. 

 

Köszönöm. 

lflora89 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 361

Sziasztok!

Ki ismer olyan nőgyógyászt Pesten, aki, mielőtt felírna fogamzásgátlót, elküld vérvételre, vagy bármilyen szükséges vizsgálatra? Eddig 3-ból 3 fogamzásgátló nem vált be, csak úgy hasraütésszerűen felírták… és most már nagy a baj, sajnos.

Válaszokat előre is köszönöm! :)

Sziklai Orsi Creative Commons License 2015.02.26 0 0 360

Sziasztok!

 

Tudom, hogy nem teljesen kapcsolódik ide a következő kérésem, de hálás lennék ha elolvasnátok.

 

A Budapesti Corvinus Egyetemen fogok idén diplomázni, a szakdolgozatomhoz lenne szükségem az alábbi kérdőív kitöltésére:

https://docs.google.com/forms/d/1SJW1iZRncz5jaQyLp8Aoh9on1tHF0D9AKHqIJZSWbKs/viewform

 

A kérdőív a nők menstruációval kapcsolatos panaszait, betegségeit és az ehhez fűződő viszonyt hivatott felmérni.

 

Segítségeteket előre is köszönöm

vani2010 Creative Commons License 2015.01.08 0 0 359
Sziasztok!Sos!Dec20-àn voltam együtt a pàromal dec28-àn megjött!Jan4-én nem volt semmi másnap volt barnàzàsom utàna reggel egy kis vér a v.papiron!Fàj a cicim és a hasam is!Már a héten csinàltam tesztet igaz nem reggel de mindakettő erős negativ!Holnap tesztelek megint de azt reggel!Lehetek terhes?
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.31 0 0 358

Hát, most látom csak, ez a topik nem igazán pörög és nekem gyors megoldás kell :( 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.31 0 0 357

Az előbb értem haza a dokitól, van viszonylag nagy miómám :( Hátsófali mindkettő, az egyik, a nagyobb erős erezettségű (74 mm és 35 mm).. a hátsófali érdekes, mert terhességet végigcsináltam 2 db elülső külsőfali miómával, ami a hathetes kontrollra szinte el is tűntek és most hátsófali van. 

Doki szinte azonnal rávágta, méhtesteltávolítással oldaná meg, de amikor mondtam, hogy még szeretnék gyereket, akkor azt mondta, talán lehet drasztikus beavatkozás nélkül is rendezni. 

Szóval, most módszereket, alternatív eljárásokat keresek, persze mindamellett, hogy holnap felhívom a dokit, akit az enyém ajánlott, ugyanis ő már nem műt. 

Szóval, most visszaolvasok, de aki javasolna valamit, ne kíméljen. 

Clemym Creative Commons License 2013.07.13 0 0 356

Atya ég! Ez az írás mitől lett ilyen? Normál méretben, és szinben szerettem volna.....

Előzmény: Clemym (355)
Clemym Creative Commons License 2013.07.13 0 0 355

Sziasztok!

Pár héten belül méheltávolításom lesz. Szeretnélek megkérni titeket, hogy akinek elvégezték ezt a műtétet ossza meg velem a tapasztalatait! Köszönöm előre is a segítséget! Nagyon magam alatt vagyok, sajnálom a kis 4 évesemet akit itthon kell, hogy hagyjak, félek a műtéttől, gyerekként voltam utoljára kórházban. / most 40 éves vagyok/ 

tormai Creative Commons License 2013.07.12 0 0 354

Sziasztok!

Biztos volt már téma, de megkérdezném, hogy nögyőgyászhoz (nem magán) bárhova lehet menni, vagy csak a lakóhely szerint illetékes intézményben lévőhöz? És beutaló kell?

Előre is köszönöm a választ!!

szivecske01 Creative Commons License 2012.12.10 0 0 351

Kedves Felhasználótársaim! Nötársaim!Ha valaki egy három havonta ultrahanggal ellenörzendö 55mm-es myomát hordoz magában panaszmentesen, hogyan lehet azt megakadályozni hogy tivább nőjön. Ven e erre természetgyógyász megoldás. Csak tuti tippeket kérek. Pénzsóvár hálózatépitők, hamis illuziokat, reményeket kinálóók kerüljenek!

Myoma amely pici marad sokáig. 

freestyler08 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 350

Sziasztok, a fogamzásgátlás a gondom, spirál nem jó, mert ugye kis abortuszt okoz, meg gyulladást. Gyógyszer nem ok, hormont nem szeretnék. Mechanikus, biztonságos? Gazdaságos?

Pesszáriumról vannak tapasztalatok? Még inkább a lea contraceptivum érdekelne, ez az újfajta szilikonos cucc, ami vákumot is csinál. Bába barátnőm ajánlotta. Próbáltátok?

Előzmény: enterosgel (349)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.22 0 0 348

Sziasztok, olyan problémám van, hogy nem rég ismertem meg az új páromat és túl vagyunk az első szeretkezésen is. Másnap délután, elkezdtem egy furcsa, égő, lüktető fájdalmat érezni, a hüvelybejáratomnál ill. a csiklómnál. Legalábbis úgy érzem. Kissé meghatározhatatlan. Valamint olyan érzésem van, hogy wc-re kell mennem, közben pedig nem is kell. Ha ülök, kevésbé fáj, mint amikor állok. Ez a 2. nap azóta, és kicsit csökkent a fájdalom, de még érzem. Esetleg az lehetséges, hogy kidörszölődtem kicsit, vagy hogy az új párom, kicsit nagyobb, mint az előző barátom, és esetleg az új megnyomta a méhnyakamat és az sugárzik ki? Semmiféle külső elváltozást nem tapasztaltam.

Ha esetleg valaki tapasztalt már ilyet, megnyugtathatna, hogy elmúlik.

katesz32 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 347

Végre egy normális doki. Megtartom. :)))

Előzmény: gombóc63 (346)
gombóc63 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 346

Örülök, hogy megnyugtatott és nincs semmi katasztrófa. Ha normális és kedves tartsd meg jóóóó sokáig:-)))

Előzmény: katesz32 (345)
katesz32 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 345

Szia! Ma voltam a másik dokinál. Hát ő tök normális kedves volt. Megnézte a leletem ő azt mondta nem is kellene ilyen eredménnyel HPV tesztet csinálni, de megcsinálja, hogy megnyugodjak meg is vizsgált a méhszájsebre is azt mondta, hogy nem kell hozzá nyúlni. Felírt egy kúpot amit heti 2x kell használni mert a leleten annyi volt, hogy van valami minimális gyulladás. Augusztus 2. án tudom meg az eredményt. De azt mondta ha van HPV vírusom akkor sem nyúlnak hozzá P2 es leletnél csak félévente el kell menni rákszűrésre de szerinte nincs, csak az enyhe gyulladás miatt írták rá, hogy HPV gyanu.

Előzmény: gombóc63 (344)
gombóc63 Creative Commons License 2012.07.11 0 0 344

Az még csak gyanú....ne aggódj előre, látod a rákszűrés eredménye is tökéletes lett:-))))

Előzmény: katesz32 (343)
katesz32 Creative Commons License 2012.07.11 0 0 343
Sziasztok! Megvan a lelet. P2, de elküldtek HPV tesztre. Az van a papíron, hogy HPV gyanu.
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.28 0 0 342

Köszönöm szépen, kedves vagy!

Előzmény: gombóc63 (341)
gombóc63 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 341

Nem tudom mennyi idős vagy, de sajnos eljön az a kor, amikor a netes túrás kevés lesz. No meg a weborvosok nehezen diagnosztizálnak egy prosztatagyulladást. De kívánom, hogy az elkövetkező 16 évben se kelljen orvoshoz menjél.

Előzmény: Álom polgár (340)
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.28 0 0 340

Nos, nem hiszem... először végigtúrom a netet tanácsért, aztán majd lesz valami. Ha nem jön be, akkor netes orvos; ilyen már volt, (nőgyógyász a páromnak) be is vált, korrekt volt, gyógyszert is ajánlott, meg is oldódott a probléma. Szóval, ameddig húzhatom, addig nem megyek. 16 éve semmilen orvosnál nem jártam kivéve a jogsit megújítani, de az csak egy pecsét. Az üzemorvosi is.

Előzmény: gombóc63 (339)
gombóc63 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 339

Ti dolgotok. De mit csinálsz abban az esetben ha urológiai gondod lesz? Nem mész orvoshoz, mert taszít?

Előzmény: Álom polgár (337)
gombóc63 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 338

Az egészségügy úgy ahogy van katasztrófa. A szerencsések táborát erősítem, akik megtehetik, hogy megfizessék magánban az odafigyelést, jó szót. De tudnék mesélni....Megvallom sztk-s orvosnak sose adnék egy fityinget se. Tisztelet a kivételnek futószalagon "gyógyítanak" és amúgy tényleg leszarnak.

Jól teszed ha fogod a kis leleted, ami ugyebár negatív lesz:-))) és elmész egy normális magándokihoz.

Előzmény: katesz32 (336)
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.28 0 0 337

Nézd, vannak dolgok, amelyek viszolygással töltenek el, még gondolati szinten is. Ilyen az urológus, proktológus, nőgyógyász. Ez utóbbi nem érint, de a másik kettőhöz sem mennék el. Párom pedig a nődokit hanyagoja sok éve. Szerencsére semmi gondja.

Előzmény: gombóc63 (335)
katesz32 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 336

Hát igen. Csak szerintem sokan éppen azért nem mennek el évente. Amúgy sem egy kellemes dolog, pont ezért kellene egy kicsit normálisabbnak lenniük. Röhejesnek tartom, hogy kifizet az ember TB re egy csomó pénzt és egy SZTKBan leszarják az embert és utána mehetsz magán dokihoz. Velem például közölte, hogy méhszájsebem van majd 2 hét múlva jöjjek a leletért a lányok a recepción oda adják, és keressen meg vele egy orvost. Tehár magyarán mondva húzzak innen. Oda volt készítve a táskámban külön pénz de ezek után eszem ágában se jutott, hogy oda adjam neki.

Előzmény: gombóc63 (334)
gombóc63 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 335

Még mielőtt félreértenél én sem hobbiból vagy szórakozásból járok nődokihoz. Taszít....fura egy hozzáállásod van.

Előzmény: Álom polgár (333)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!