Keresés

Részletes keresés

[Athina] Creative Commons License 2005.07.15 0 0 49
Koszi. :)

Hogy hany idiotanak adott otletet, hm..
Elsosorban nem azok az "idiotak" erdekelnek, akik most magukban hasonlo szabotazs akciok tervet szovogetik, inkabb az a csomo tizeneves hulyegyerek, aki kialakult vilagnezet es ertekrend hijan koveti Tomcat-et, mint a szentirast. Miattuk nem kellett volna az egeszet ilyen reszletesseggel leirni. Nem szeretnem, ha valamelyikuk egy ovatlan pillanatban lezugna a hidrol.
Előzmény: buci maci (48)
buci maci Creative Commons License 2005.07.14 0 0 48

a melegfelvonulással kapcsolatban tökéletesen egyetértek vele.

 

tomcat blogjából:

"nem sértettünk meg semmiféle törvényt"

"az OPSZ alelnöke már a vita elején beírta, hogy szerinte nem történt semmi a Lánchídon"

 

hány idiótának adott ötletet? sztem rengetegnek, sőt bekell valljam engem is kíváncsivá tett, de nem vagyok idióta és békénhagyom a lánchidat :)

 

athina jó az új hajad :D

Előzmény: Matt (47)
Matt Creative Commons License 2005.07.14 0 0 47
én nem mondtam hogy kapjon érte valamit.
magam sem értek egyet a melegfelvonulással és a sok meleg visekedésével.
de ez más téma.

viszont pont a Lánchidra, és kivesézni hogy vajon hogyan lehet felrobbantani...
(hogy jutsz fel, hogy nyitod ki az ajtót, lánckamra, hol a leggyengébb, stb)
elismerem nagy durranás volt, ügyesek, bevállósak, kreatívak.
de vajon hány idiótának adott ötletet?
ugyan leírta a blogjában, hogy senki ne másszon fel, de akkor is...
Előzmény: buci maci (46)
buci maci Creative Commons License 2005.07.14 0 0 46

és vajon mit kaphat érte?

már ha egyáltalán kapni fog valamit.

 

Előzmény: Matt (44)
[Athina] Creative Commons License 2005.07.13 0 0 45
En sem ertek vele egyet szamos dologban, es - mint a baratnoje - aggodom neha a "hulyesegei" miatt. Nem tudom, eloveszik-e. Remelem, hogy nem.
Előzmény: Matt (44)
Matt Creative Commons License 2005.07.13 0 0 44
nem tart attól hogy a Lánchídos buliért előveszik?
kár lenne érte. pedig nem értek egyet vele mindenben.
Előzmény: [Athina] (43)
[Athina] Creative Commons License 2005.07.13 0 0 43
Konnyen lehet. :-) 185 centi magas, es vagy 95 kilo.
Előzmény: deszka (42)
deszka Creative Commons License 2005.07.13 0 0 42
akkor a képeken rosszul jön át.
Előzmény: [Athina] (41)
[Athina] Creative Commons License 2005.07.13 0 0 41
Azert Tomcat nem annyira kistermetu.
buci maci Creative Commons License 2005.07.10 0 0 40

tomcat már megint felvonuláson járt.

tehát jövőhéten számítsunk rá a mokkában.

deszka Creative Commons License 2005.07.09 0 0 39
ki terjeszti ezt rólam?
Előzmény: Normal (38)
Normal Creative Commons License 2005.06.30 0 0 38
És te utálod az óvodásokat? :D
Előzmény: deszka (37)
deszka Creative Commons License 2005.06.30 0 0 37
tomcat kisnövésű elhízott ovodás
Előzmény: Normal (36)
Normal Creative Commons License 2005.06.30 0 0 36

"marha sok embert ismerek,de még egy sem vette elő a pisztolyát,nincs is nekik - miért olyan nagy dicsőség az,hogy van egy vacak pisztolya?Gyávaság!!"

 

Polgárőr, rád vigyáz, olyan alakokat kap el, akit a rendőrség nem tud.

Ha jót tesz, baj?

Ha megmondja a véleményét, baj?

Ha szokványos szófordulatokkal nem lehet kicsinálni, baj?

 

Peace :)

Előzmény: mamicska (26)
Normal Creative Commons License 2005.06.30 0 0 35

"Egyébként az "ilyen környék, te nem tudhatod" szöveg azért sz@r, mert pl. voltam albérletben 2 barátommal a Jósika utcában 1 évig, és akit rendszeresen ott látnak, tudják, hogy ott laksz, helyi vagy, és hozzád sem szólnak, amig te nem kötsz beléjük pl."

 

Ööö, és akit nem látnak ott rendszeresen? :)

Előzmény: flétóunfan (27)
luisen Creative Commons License 2005.06.28 0 0 34

Lehet, hgoy igazad van, néha én is azt gondolom, burokban élek... vagy csak simán szerencsém van.  Vagy nem akarok látni dolgokat...

 

az unalmast a hölgy írására értettem (elnézést a fanoktól). Azt belátom, hogy Tomcat egy igazi egyéniség, és nem oylan "rosszember", mint egyesek mondják.

 

üdv. l

Előzmény: Tyb (33)
Tyb Creative Commons License 2005.06.28 0 0 33
Vagy csak Te nem nyitod ki a szemed eléggé, ha az utcán jársz? Sebaj, én is ilyen voltam, Te is kinövöd majd... :)

Amúgy egy ideig futár (gyalogos) voltam, hadműveleti bázisom a Flórián térnél volt, hivatásból jártam az utcát egész nap és bizony sok mindent láttam. Eleget ahhoz, hogy azt mondjam, Tomcat tényleg itt él, és sajnos nagyon sokmindent jól lát.

Az meg, hogy demagóg lenne... lehet. Őszintén szólva a demagógia szerintem az, amire rámondjuk. Soha senki nem magyarázta még el nekem, hogy definitíve mi a demagógia és miért rossz dolog az.

Hogy unalmas? Ez egyéni vélemény kérdése. Én soxor elgonolkodok rajta, máskor meg jókat szórakozok. :) Mondjuk lehet, hogy pár hónapja, amikor olvasni kezdtem, talán engem se érdekelt volna különösebben a svédországi kalandja. (Mondjuk valamennyire azért mégis, mert sose voltam még Svédországban.)

Üdv:

Tyb
Előzmény: luisen (31)
tüzes fal Creative Commons License 2005.06.26 0 0 32
Mi a véleményed TGM-ről? :)
Előzmény: AliceCsodaországban (30)
luisen Creative Commons License 2005.06.26 0 0 31

Én is kiváncsi lettem rá a nagy médiakampánytól, beleolvastam a bolgjába, meg a lányéba is - ez az Athina, úgy tűnik, valami barátnő-féle - hát mit mondjak, elég unalmas...

Nyilván sok mindenben rámutat visszásságokra, de marhára demagóg, és őszintén szólva, mintha nem itt élne, hanem valami szerepjátékban... mindegy, az ő dolga, nem túl vonzó ember.

Előzmény: AliceCsodaországban (30)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.06.26 0 0 30
Hülye ez a Tomcat, vagy csak egy nő kéne neki ki tudja, no de ennyit beszélni róla... mitől olyan különeges ez az ember? Láttam a tévében, afféle simabőrű húsos izomnélküli piciszájú  kekeckedő emeber benyomást tette rám, de a célját végül is elérte: sokan olvasgatjáka  bolgját... hát akinek kell vegye el magának kedves egszségére én csak aszondom... (de aztán tartsa is magánál ám!!! )
deszka Creative Commons License 2005.06.26 0 0 29
futtatja az szdsz szekerét az okos balfasz, túl keveset bukott Svédországban, nem nagyon figyelt, azért húzhatták be a csőbe.
Előzmény: buci maci (28)
buci maci Creative Commons License 2005.06.26 0 0 28

tomcat díjat kapott.

gusztos péter pedig balfasz polót :DDDDDDDD

flétóunfan Creative Commons License 2005.06.16 0 0 27
Érdekes, hogy amerre jár/járnak a haverjai (metró, Moszkva tér, stb), mindenhol belekötnek a cigányok, vagy el akarják ütni, vagy éppen ma lövöldöznie kellett.

Egy átlagemberrel jó, ha megesik 10 évente, vagy még akkor sem:) Nem tud szocializálódni. Magának való sajna, pedig nem is annyira hülye:)

Egyébként az "ilyen környék, te nem tudhatod" szöveg azért sz@r, mert pl. voltam albérletben 2 barátommal a Jósika utcában 1 évig, és akit rendszeresen ott látnak, tudják, hogy ott laksz, helyi vagy, és hozzád sem szólnak, amig te nem kötsz beléjük pl.
Előzmény: mamicska (26)
mamicska Creative Commons License 2005.06.16 0 0 26
ennél sokkal egyszerűbben látom:

T.éppen olyan,mint százezer másik feltünési viszketegségben szenvedő ember.
Semmi különös nincs benne,kicsivel mérgezőbb,mint a light fazonok.
De:
sehol nem lenne,ha a média nem száll rá.Most ezen lovagolnak - holnap mást szednek elő és akkor aztán szegény T.törheti a fejét egy újabb akción,hogy visszakerüljön a címlapra.
Nehéz élet ez!!:-))

marha sok embert ismerek,de még egy sem vette elő a pisztolyát,nincs is nekik - miért olyan nagy dicsőség az,hogy van egy vacak pisztolya?Gyávaság!!
Előzmény: pimpa51 (11)
buci maci Creative Commons License 2005.06.16 0 0 25

ez nagyin vicces :))))

nálam athina szerzett egy nagy pirospontot.

Előzmény: flétóunfan (24)
flétóunfan Creative Commons License 2005.06.16 0 0 24
Akkor ezt nézd meg:)

Előzmény: nyman (23)
nyman Creative Commons License 2005.06.05 0 0 23

Mi ez a karbantartas szoveg az oldalom?

http://www.kettosallampolgarsag.hu/?q=tomcat ?

 

Most ahogy bejentkeztem meg megvot a topik a kedvencekben, de mikor be akartam ovasni eltunt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9125051

buci maci Creative Commons License 2005.05.26 0 0 22
értem
Előzmény: prsphne (21)
prsphne Creative Commons License 2005.05.26 0 0 21
:).... Tényleg nem érted?.... Talán azért, hogy legalább az újonnan megjelenö seggfejek ne szivassák. Gondolom elég neki az eddigi mennyiség. Tomcat most turbó-média-whore-ban nyomja, így aztán exponenciálisan nö az ismertsége, ez az ismertség viszont nem biztos, hogy kell Athinának is. De persze lehet az is, hogy tök más az indoka. Dunno.
Előzmény: buci maci (20)
buci maci Creative Commons License 2005.05.26 0 0 20

nézem.

amúgy én is erre gondoltam, de ezt miért kell titkolni?

Előzmény: prsphne (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!