Keresés

Részletes keresés

323i Creative Commons License 2005.06.18 0 0 23
Szasztok!

En is most allok matracvasarlas elott.

Eddig kokuszosat akartam a Rottex-tol, de tegnap hallottam egy uzletben, hogy azokban a kokuszreteg ugyanugy osszemeny mint a szivacs... meg azt is mondtak, hogy mar kezdenek nalunk is kifutni es viszik tovabb kelet fele.

Mondjuk az furcsa volt, hogy Ausztriaban barhol is neztem mindenhol a rugosok voltak tobbsegben, kokuszos csak elvetve...

Hallott mar vki ilyenrol?
Előzmény: Pöppec_kvar (22)
Pöppec_kvar Creative Commons License 2005.06.08 0 0 22

Szia Naomi!

 

En is ott vettem!:) Es hasonlo megfontolasbol: nem talaltam olcsobban sem a neten, sem mashol.

 

Remelem tartosabb lesz, mint a Cardo matracok, amikre panaszkodtok, eddig nagyon bejott, nem bantam meg!!!

 

Udv,P.

Előzmény: Naomi K. (21)
Naomi K. Creative Commons License 2005.05.29 0 0 21

Szia!

 

Kíváncsi vagyok, hol vásároltál Kaposváron? Én is ott vettem (mármint Kváron) Dunlopillot; sokat keresgéltem a neten, de úgy tapasztaltam, messze a legjobb áron találtam (Carina+ágyrács együtt kb 90e), még a német ebay-en (ami árban mindig mérvadó) sem láttam jobb áron, azon kevés magyar honlapon pedig, ahol egyáltalán ilyesmit kínálnak és van árjegyzék, mindenhol lényegesen többe került.

 

Én egyébként a Hamvainál vettem.

Előzmény: Pöppec_kvar (17)
Jupát Creative Commons License 2005.05.26 0 0 20
Nekünk is Cardo van, és sajnos egyet kell értenem. Mégegyszer nem vennék ilyet
Előzmény: uher (19)
uher Creative Commons License 2005.05.26 0 0 19

A Cardo nem jó, két év után olyan mint egy lövészárok.

A 10 év gari is csak parasztvakítás.

futoz Creative Commons License 2005.05.03 0 0 18

Sziasztok mondták hogy matrac problémáitok vannak.Az oldalamon találtok matracokat.Igény szerint bármilyet legyártunk.Az oldal címe www.futtext.fw.hu

Ha valami kérdésetek van küldjetek mailt a futtext@fw.hu címre segítek ,amiben tudok

 

Üdv mindenkinek

Pöppec_kvar Creative Commons License 2005.04.30 0 0 17

Szia!:)

 

Bocsi a kesei valaszert, nem voltam gep kozelben par napig!

Idokozben viszont meg is rendeltem a Breckle matracot!!:)

 

Igen, tisza latex. Hogy dontottem e mellett? Rafekudtem, es nagyon jo volt!!:)) Jobban tetszett, mint a tobbi. Komolyan ennyi. Probaltam kokuszost az uzletben, de nem tetszett. En is a relativ kemeny matracokat szeretem, de amit probaltam kokuszost az ugy volt kemeny, mint egy szalmazsak a deszkapriccsen: a felso reteg nagyon puha, alatta hirtelen meg mint a beton. Pedig Billerbeck matrac volt, nem bovli.

10 ev garancia erre is van es remelhetoleg a latex sem akar majd elobb elporladni, mint a kokusz tenne!:)

 

Ezt Kaposvaron vettem, de a neten rakerestem, adott ki bp-i cegeknel is ilyet - igaz sokkal rosszabb arert.

En sem hallottam a cegrol korabban, a honlapjuk szerint Nemeto-ban piacvezetok, remelem tudnak akkor vmit:)

Itt talalsz meg némi infot rola, igaz csak angol/nemet az oldal, de hatha segit vmit:

http://www.breckle.de/products.php?function=showproduct&cat=0&id=11

 

Udv,

Pöppec

Előzmény: s_vali (9)
s_vali Creative Commons License 2005.04.29 0 0 16
Köszi mindenkinek. Megnyugodtam, hogy azért többeknek bevált a latex-kókusz matrac :)
Failor Creative Commons License 2005.04.29 0 0 15

Vízeset :)

plusssuni Creative Commons License 2005.04.29 0 0 14
Nekunk a Novotextol van a matracunk. Az en oldalamon 10cm kokusz es 6 cm latex van, a paromen 8-8 az arany. 2 oras probalgatas utan valasztottuk ezt. Egyelore, 1 honap hasznalat utan elegedettek vagyunk vele.
viitamiin Creative Commons License 2005.04.28 0 0 13
Egy biztos, a Cardo nem valt be....
RadiX Creative Commons License 2005.04.28 0 0 12
Nekem Billerbeck Riviera van, ez kokusz-latex felepitesu, elsore nagyon kemenynek erzodik, de nagyon jokat lehet rajta aludni. 140-esben 80 korul volt, amikor vettem.
lufi77 Creative Commons License 2005.04.28 0 0 11
Szia!
Két éve van meg.
Franciaágy keret,két ágyrács+2 rácstartó(független az egész az ágykerettől),és két különböző matrac. Az enyém azt hiszem a legkeményebb. 10 v. 12 cm vastag.Az ágyrácsok is mások.Nekem az erősebb van.A súlyom 110-120 kg körül mozog.
Számítógéppel mérték ki a matracokat nekünk. Az asszonynak, és nekem sincs problémám vele. Nagyon jókat tudunk aludni is benne. :))
Előzmény: s_vali (10)
s_vali Creative Commons License 2005.04.28 0 0 10

Szia!

Mióta használjátok a Demko-t? Nekem is ez az egyik jelöltem, viszont pont ma mondta egy ismerős, hogy vettek komplett Demko rendszert, és annyira nem vált be (kemény, fáj a háta), hogy most cserélik le az egészet.... Mennyire kemény matracot választottál?

 

Köszi,

Vali

Előzmény: lufi77 (8)
s_vali Creative Commons License 2005.04.28 0 0 9

Hali,

 

Az egyik jelölt nekem is a Dunlopillo volt. A Breckle-t még csak nem is hallottam, hol lehet kapni? Ez is tiszta latex?

Ami nekem fejtörést okoz még, hogy tiszta latex vagy latex-kokúszos legyen. Sokan azt mondják, hogy a kókuszos már túl kemény... Pl. néztük még a Demko matracokat, ott a legkeményebbek közül választottam valamelyiket (ugye a 2 perces próba alapján ezt éreztem kényelmesnek), de most több helyről azt hallottam vissza, hogy aztán nem vált be a kemény matrac... Hát nem tudom :(

Te mi alapján döntöttél a tiszta latex mellett?

Előzmény: Pöppec_kvar (7)
lufi77 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8
Helló!
Mi egy komplett rendszert vettünk a Demko-tól.
Húzós volt az ára (360e),de megérte.
Azóta nem fáj a derekam.:))) (89-ben elmozdult a gerinccsigolyám.)
Pöppec_kvar Creative Commons License 2005.04.27 0 0 7

Ismeros érzés...:)

 

Az 1-es szamu jeloltem most a Breckle nevu marka, 'Latex King 7 Z' nevu csodaja. Itt ez a csucsmodell. 80 és 90cm szelessegben 69.900Ft, 160-asban pedig 119.900. Azert erre még rakerdezek egyszer, kicsit keveslem a dupla árát, de mit lehet tudni...

Neki tovabbi elonye, hogy van lehuzhato, moshato huzata.

 

A masodik jelolt a Dunlopillo marka 'Carina-LX 5' nevu matraca. Ez a kinalati paletta kozepen van és a masikhoz képest is kevesebbet tud - ranezesre. Ő 80-as meretben 89.000Ft (ehhez a merethez most ajandekba adjak ehhez az ágyrácsot is) , 160-asban 136.900, racs nelkul.

 

Racsot amugy mar 15e korul lehet kapni, ebbol 2 kell francia ágy esetén.

 

Ha valamit esetleg tudok még segiteni, ne fogd vissza magad!:)

 

Udv,

Pöppec

Előzmény: s_vali (6)
s_vali Creative Commons License 2005.04.27 0 0 6

Megkérdezhetem, hogy ez melyik? Én is most állok matracvásárlás előtt, és nagyon elveszettnek érzem magam a hatalmas választékban.

Köszi

Előzmény: Pöppec_kvar (5)
Pöppec_kvar Creative Commons License 2005.04.25 0 0 5

Nos, akkor hozzaszolok magamhoz!:)

Ma, miutan 3 kulombozo helyen, vagy 3 otan keresztul csocsaltam a kinalatot, arra az elhatarozasra jutottam, hogy valszeg egy tiszta latex matracot veszek. Vmi altalalam sose hallott nemet ceg (aki azert nem lehet tul rossz, ui. Nemeto-ban piacvezeto) csucskategorias, 10 ev garancias matraca lesz a celpont. Es ez még igy is messze olcsobb lesz mint egy also-kozepkategorias Cardo...:)

Udv,

Pöppec

Pöppec_kvar Creative Commons License 2005.04.25 0 0 4

Jogos, a szohasznalatom jelzi, hogy mennyire nem vagyok/voltam kepben a temaban!! Rugos vs. kokusz/latex/miegymas-ra gondoltam:)

 

Előzmény: Lacivill (2)
Pöppec_kvar Creative Commons License 2005.04.25 0 0 3

Koszi a matrac.lap.hu-s tippet, mindig elfelejtem, hogy ott kezdjem az info vadaszatot...:)

A Cardo (a honlap szerint ) ad 10 ev garanciat, most elmegyek es megnezem!:)

A taskarugos - ahogy nezegettem most - nekem tul kemeny lenne a 78kg-omhoz, de a szisztema nagyon jo! (Billerbeck matracban legalabbis csak a legkemenyebb van ilyennel.)

Koszi mégegyszer!!:)

Előzmény: Tittici (0)
Lacivill Creative Commons License 2005.04.24 0 0 2
A szivacs egészségtelen, úgy tudom, hogy nyugaton már nem gyártják.
Tombolda Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1

Nem 0 matracot próbáltam már ki.

A rugós az nekem nagyon jó. meg adnak rá garanciát több évre.

Igaz mindkét félét ki lehet feküdni...

Előzmény: Pöppec_kvar (-)
Tittici Creative Commons License 2005.04.24 0 0 0

Szerintem a Cardo akkor érné meg, ha aranycérnával lenne varrva. Attól függetlenül nagyon jó matrac. Nekem táskarugós Rottex van és maximális kényelmet biztosít.

matrac.lap.hu

Írnak okosságokat. Szerintem csak olyanra érdemes beruházni, amire 8-10 év garanciát vállalnak. Utána úgy is időszerű lecserélni, mivel életkoronként más alátámasztásra van szüksége a gerincoszlopnak illetve az izomzatnak.

Előzmény: Pöppec_kvar (-)
Pöppec_kvar Creative Commons License 2005.04.24 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Lakasfelujitas kapcsan uj ágyat  es hozza matracot tervezek venni.  Eddig elég ellentmondo tanacsokat kaptam, hogy rugosat, vagy sima szivacsosat valasszak. Ti milyet javasolnatok inkabb?

 

Mit gondoltok a Cardo matracokrol? Megéri az árát?

 

Nagyon koszonom elore is a segitsegetek!! :)

 

Pöppec

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!