Keresés

Részletes keresés

Alváskultúra (X) 2019.04.05 0 0 13286

Szia Ágica,

 

szerintem semmi gond nincs a fix matrachuzatokkal, amennyiben matracvédővel és lepedővel használja az ember. Az átmeneti időszakra a vízzáró matracvédő nagyon jó megoldás, annyira érdemes figyelni, hogy kétfélét lehet kapni. Az egyik vízzáró matracvédő hátoldala PVC, ez csörög egy kicsit (lehet, hogy nagyon). A másik matracvédő poliuretán hátoldalú, kicsit drágább, de cserébe jobb az "esése" és sokkal halkabb.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: agica1231 (13283)
Alváskultúra (X) 2019.04.05 0 0 13285

Kedves Kovismarfan,

 

tökéletesen igazad van. A Levital matracoknak úgy kell kinézni ahogyan a becsatolt image képen kinéznek és nem pedig úgy ahogyan a képen. Valami félrecsúszott az Eurofoam-nál ebben a szériában. Ugye az első észlelt probléma után én voltam lent náluk, átbeszéltük és természetesen ebből a szériából az összes hibás matracot kicseréljük. A szerencse az egészben az, hogy ez egy kis beszállítás volt (részszállítás), az előtte értékesített több, mint 400 matraccal nem voltak problémák és azóta sem tapasztaltunk újabb gondokat. Egyébként az összes készleten lévő matracot megbontottuk, ellenőriztük, kiszűrtük és félretettük a nem megfelelően sikerült termékeket

 

Persze ez egy nagyon bosszantó. Egy részről zaklatjuk a Vásárlót, más részről meg ha valami sufni üzemben gyártatnánk olcsóért, akkor azt mondom ok, ennyi pénzért ez van, de az Eurofoam a Recticel csoportban Európa (torony magasan) legnagyobb és legprofesszionálisabb habgyártója.

 

Remélem a személyes megbeszélés, a minőségbiztosítási és minőség ellenőrzési rendszer szigorításával a jövőben nem fordulhat még egyszer ilyen elő.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: KoviSmartFan (13282)
anett2015 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 13284

Ahha, így leesett, mire gondolsz. A két végén valóban nincs nekünk sem végigvágva, de az oldalakon igen.

Előzmény: KoviSmartFan (13282)
agica1231 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 13283

Köszönöm a választ!

A Junior Vitalt is néztem, azzal azonban az a gondom, hogy lehet mellette kell majd aludnom. 

A két említett matrac nagyon nem ajánlott?

Még olyan kérdésem lenne, hogy fix huzatnál muszáj a matracvédő, vagy elég a gyereknek amúgy is ajánlott vízzáró lepedő egy sima lepedővel?

Előzmény: Alváskultúra (13281)
KoviSmartFan Creative Commons License 2019.04.04 0 1 13282

Tisztelt László úr, 

 

az Anett által csatolt képen úgy látszik, mintha a Levitalból felső kategóriás matracban nem csak a felső vágás lenne hibás, hanem az alsóból hiányzik is az összes vágás,

 

pedig a videóban olyan meggyőzően vezette el a hőt / levegőt.

 

Az én martracom is ilyen jellegű.  Én látom csak így hogy hibás az összes matrac vágása? A fehér réteg alatt kellene hogy végigfusson egy csomó vágás nem?

 

Számomra ez nagyon furcsa. 

 

 

Üdvözlettel:

KoviSmartFan

 

 

 

 

Előzmény: Alváskultúra (13258)
Alváskultúra (X) 2019.04.04 0 0 13281

Kedves Ági,

 

a Classic Hard, a Wool Extra és a BOnell Hotel Superstrong matracok kimaradtak, igyekeztünk azokra a matracokra fókuszálni, amikből releváns forgalmat csinálunk. Éppen az Ön igényeinek megfelelően lett ca. 6-7 éve a Junior Vital termékcsalád:

 

- árban elérhető

- kétoldalas (növekvő súlynál fordítható

- kibírja a jelzett időt

- levehető-mosható matrachuzat

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: agica1231 (13280)
agica1231 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 13280
Kedves László!
1,5 éves kisfiam kinőtte 60x120-as Relaxx Babycare matracát. 90x200-as matracot szeretnék neki. Melyik lenne jó választás? Kb 8 évre tervezem a leendő matracot.
Kettőt választottam: Best dream Siglo és Ceriflex Classic Hard, de természetesen más is szóba jöhet :)
Olvastam, hogy a Ceriflex is EP lett, a Classic Hard kimaradt az EP matracok közül?
Előre is köszönöm :)
Ági
KoviSmartFan Creative Commons License 2019.04.03 0 1 13279

Szia Anett,

 

azért vagyok kiváncsi a vágásokra, mert nekem mások a vágások a matracon, mint az eredeti képeken, de olyasmi, mint a Te képeiden. 

 

üdv

 

KoviSmartFan

 

 

 

 

 

Előzmény: anett2015 (13278)
anett2015 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 13278

Szia!

 

Sajna a régiről nem volt időm csinálni képet, az újakat meg nem szedném szét most, mert nem volt olyan könnyű bevarázsolni őket a huzatba. (két különböző van egy 160-as huzatban)
Miért vagy ennyire kíváncsi a vágásokra, illetve melyik vágásokra? :)
Egyébként az új közel sem olyan lágy mint az előző, a másik új állapotában sem volt ilyen mint most ez. Kíváncsi leszek, milyen lesz pár hát múlva. Akkor azt hiszem írtam itt is, hogy elég nagynak tűnik a különbség a Contour és a Contour Touch között. Most is érezi, hogy nem egyformák, de csak egy kis árnyalatnyi a difi.

Előzmény: KoviSmartFan (13277)
KoviSmartFan Creative Commons License 2019.04.03 0 0 13277

Szia Anett ,

 

sajnos nálam nem javul a helyzet , a vadi új Levital matrac változatlanul gödrösnek érződik ... :(

 

Kirakod nekem az új termékekről a fényképet  - ahol látszanak végig a vágások?

 

Köszi

KoviSmartfan

Előzmény: anett2015 (13260)
Alváskultúra (X) 2019.04.03 0 0 13276

milyen jó is a demokrácia:-)

 

Üdv,

 

Pálinkás László

Előzmény: anett2015 (13275)
anett2015 Creative Commons License 2019.04.02 0 0 13275

Szerencsére nem kényszerítelek memory párna használatára. :)

Előzmény: Beer Monster (13261)
Alváskultúra (X) 2019.04.02 0 0 13274

igen, ez meglehet...

Előzmény: Beer Monster (13273)
Beer Monster Creative Commons License 2019.04.02 0 0 13273

Az inkább a pehely, amire gondolsz. A vegyes, vagy tollpárnára tenyerelj rá, egy óra múlva is ott lesz a kezed nyoma.

 

Előzmény: Alváskultúra (13271)
Beer Monster Creative Commons License 2019.04.02 0 0 13272

Még szerencse :)

Előzmény: Hooshee (13270)
Alváskultúra (X) 2019.04.02 0 0 13271

Szia Hooshee,

 

a toll annyira memory csak, mint amennyire a macskakő hideghab:-) Egyébként van egy kis hasonlóság abban, hoy mindkettőbe lassabban süppedsz bele és lassabban áll vissza, de ez a toll vagy pehelypárna esetében nem a belső szerkezetnek köszönhető hanem az őt körbevevő selyemanygin sűrű szövésének köszönhető, hogy a levegő csak lassan jut be-ki.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Hooshee (13270)
Hooshee Creative Commons License 2019.04.02 0 0 13270

Én nem tudom hogy a toll az memory-e, de hogy nagyon másképp viselkedik a tollpárnám mint a Tempur memória, az egészen biztos :)

Előzmény: Beer Monster (13263)
Alváskultúra (X) 2019.04.02 0 1 13269

Szia Vagreg,

 

akkor én voltam félreérthető. Dobj egy emailt légyszi és segítek egy jó és kölséghatékony megoldásban....

 

Üdv,

 

Pálinkás László

Előzmény: vagreg (13268)
vagreg Creative Commons License 2019.04.02 0 0 13268

Kedves László!

 

Én csak az alábbi mondatodra írtam ezt:

 

"A Levital egy szabadaémaztatott matrac, csúcs minőségű alapanyagokból és olyan árkategóriában, amit egy átlagosan kereső magyar Vásárló is megengedhet magának." 

 

Erre válaszoltam, hogy átlag alatti kereső vagyok ezért fontos számomra, hogy az elrakott kevés kis pénzemből is a legjobbat tudjam kihozni. 

 

Bocs a félreérthetőségért.

 

Egyébként az előzményekben már kaptam megnyugtató választ tőled.

 

Köszönöm mégegyszer.

Előzmény: Alváskultúra (13267)
Alváskultúra (X) 2019.04.02 0 0 13267

Szia Vagreg,

 

az "átlag alatt kereső" részre ha dobnál egy emailt, akkor Levital ügyben lehet, hogy sokat tudnék segíteni.

 

Üdv,

 

Pálinkás László

Előzmény: vagreg (13266)
vagreg Creative Commons License 2019.04.02 0 0 13266

Kedves László!

 

Köszönöm a válaszod. Nincs probléma, csak Anett írásait olvasva elbizonytalanodtam. Mivel én átlag alatt kereső vásárló vagyok egy ekkora összegű kiadásnál szeretném a legjobb döntést hozni hosszú távra is. 

Nem megkérdőjelezni szerettem volna a matrac minőségét, a bolt szakértelmét és az ügyfelekhez való maximálisan pozitív hozzáállást, csak egyszerűen jól esett a megerősítés. Sokat olvastam a matracról és voltam többször is a boltotokban, és csak a pozitívumokat tudom megerősíteni.

 

Mégegyszer köszönöm válaszod!

 

 

Előzmény: Alváskultúra (13258)
Alváskultúra (X) 2019.04.02 0 1 13265

Sziasztok,

 

örömmel szeretném jelezni, hogy a Ceriflex matracok (Selena, Levander, Memory Classic 13+2, Memory Classic 13+4, a Levital matracok (Sense, Contour, Sense Touch és Contour Touch), és a Signum matracok összes terméke (Signum Medium, Signum Hard, Signum HR Climatic, Signum Infinity) egészségpénztárra elszámolható:

 

 

 

 

 

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

 

 

Alváskultúra (X) 2019.04.02 0 0 13264

...és szőlőből is lehet bort csinálni.

Előzmény: Beer Monster (13263)
Beer Monster Creative Commons License 2019.04.01 0 0 13263

Hát végülis a toll is memory. Meg nem is süpped. Hogy ezek a párnakészítők miket nem tudtak már... :)

Előzmény: Hooshee (13262)
Hooshee Creative Commons License 2019.04.01 0 0 13262

Pedig az jó, nekem is van :)

Előzmény: Beer Monster (13261)
Beer Monster Creative Commons License 2019.04.01 0 0 13261

Memory párna?

 

Az baszna még be ;)

anett2015 Creative Commons License 2019.04.01 0 0 13260

Szia!

 

Nekem holnap délelőtt cserélik őket, ma este már nem szedem szét, holnap megpróbálom nem elfelejteni.

Gödrösödés nincs, csak puhulás, így látni nem lehet semmit, csak érezni. Neked melyik típus van?

Párna csere után egyébként kevésbé lehet érzékelni a dolgot, de kezdtem 3 hete egy 11 cm magas párnával, ez alacsonynak bizonyult, 13-assal jó volt. Most már egy max 5 cm-es kellene, de ilyen alacsony memory párnát nem találtam. A párna magasság változásából is látszódik, hogy mennyivel puhább lett.

 

Üdv, Anett

Előzmény: KoviSmartFan (13259)
KoviSmartFan Creative Commons License 2019.04.01 0 0 13259

Szia Anett, 

 

sajnos nekem is hasonló problémám kezd kialakulni a Levital matraccal.

 

Átraktam másik ágyba, várok egy hetet, mi lesz az eredmény, nem szeretnék feleslegesen bajlódni.

 

Csinálsz pár teljesebb képet a matracról, ahol látszanak a vágások végig a matracon?

 

Olyan is jó lenne, ahol látszik a gödrösödés mértéke. 

 

üdv

KoviSmartFan

Előzmény: anett2015 (13257)
Alváskultúra (X) 2019.03.31 0 0 13258

Keedves Vagreg,

 

nem értem a problémát. A Levital egy szabadaémaztatott matrac, csúcs minőségű alapanyagokból és olyan árkategóriában, amit egy átlagosan kereső magyar Vásárló is megengedhet magának. A mostani pár matracot érintő Eurofoam vágási hibától eltekintve nem volt olyan garanciális probléma egyetlen termékkel sem, amit el kellet volna fogadni. Egyszerűen nem vizsgáljuk az ilyen eseteket, hanem kicseréljük -ez is a Levital szolgáltatás része. Egy visszajött matrac volt eddig, azt bevizsgáltattuk (akit érdekel esetleg annak tudom publikálni az teszt eredmény), bőven-bőven az európai szabványoknak megfelelő értéken belül volt a matrac. Még egyszer: bőven. 

 

Természetesen kika-módra is eljárhatnánk, elhozzuk a matracot, bevizsgáltatjuk és visszavisszük, hogy nincs semmi baja. MInden matrac átmegy egy felpuhuláson, ennek mértékét általában a testsúly határozza meg. és ez különben normális is. Minket ez nem érdekel. Nem tetszik visszaküldöd, visszakapod a matrac árát mindenféle kérdezés vagy ostoba levelezés nélkül. Ilyen egyszerű.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: vagreg (13256)
anett2015 Creative Commons License 2019.03.30 0 0 13257

Szia!

 

A Contourral nincs túlpuhulási gond, csak Contour Touch viselkedik furcsán. Gondolom a vágási gond pedig ezek után ki lesz küszöbölve. Azért a visszavásárlási garancia és a korrekt ügyintézés megnyugtató tud lenni. Próbálj meg egy hasonlót a Kikában elintézni, a hajad is kihullik, mire kapsz egy új matracot. :)

Előzmény: vagreg (13256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!