Keresés

Részletes keresés

topikolló Creative Commons License 2006.10.25 0 0 7
OK, köszi, megoldódott! Novembertől elölről kezdik a sorozatot...
Előzmény: topikolló (6)
topikolló Creative Commons License 2006.10.23 0 0 6
Sziasztok!
Nem vette fel valaki a mai Jóga zónát? Ez a sorozat 11. része - ha valakinek megvan, légyszi szóljon! Köszi!!!
topikolló Creative Commons License 2006.09.12 0 0 5
Szar vagy nem szar a csatorna, újabban rátaláltam a Jóga zóna c. sorozatra, amiben a fordítások és a szinkronok ugyan hagynak kívánnivalót maguk után, de maga a sorozat marha jó! Ajánlom mindenkinek, aki szeretne jógázni, de nincs pénze jógaórákra! Hajnali 6-kor, és délben megy a műsor, minden nap.
topikolló Creative Commons License 2006.08.01 0 0 4
Hááát, mit ne mondjak, én jót röhögtem, amikor ma reggel a Szülésnap című műsorban azt mondták, hogy a nő 34 hónapos terhes. :DD

Amúgy meg a Hollywoodra várva c. műsor, amit reggel 8-kor adnak, tele van szexszel meg meztelenkedéssel. Nem kellene azt inkább az esti órákban vetíteni???
Pandus Creative Commons License 2006.07.22 0 0 3
Én nemrég jeelntkeztem egy szinkronstúdióban, hogy szívesen fordítanék filmeket, csinálom a Spektrumon is. Nagy örültek nerki, megkérdezték, mennyiért. Mondtam csak a Spektrum gyakorlatát ismerem, ott 380 ft a fordítás, 120 ft a szakértés, 400 valamennyi a szerkesztés percenként. mire visszaírtak, hogy őnáluk ez mind egy és ugyanaz a személy 300 ft-ért. No most akkor már érted, hogy miért ilyen a színvonal? nincs, aki ellenőrizné a fordítót, és a huszonéves segédmunkások bérének feléért milyen embert kapsz? Nyelvtudót biztosan nem. csak az a szomorú, hogy a szinkronrendező meg a színész se ad magára és a munkájára semmit. Anélkül mondják alá, hogy legalább ránéznének a képre, és kijavítanák, amit a fordító elszúrt. Mondjuk aitt van ez a szombati főzőcske műsor, én ezt szoktam nézni. de olyan okosságokat tudok meg belőle, amire életemben nem gondoltam, pl hogy a bélszínből nyereik a karajt, hogy van krémkarfiol leves, és cellert tesznek az ételbe. Persze ha nem dühöng az ember, akkor jót is röhöghet rtajta.
Előzmény: Kriptaszökevény (-)
topikolló Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2
Hali!
Azért lett egy-két egész normális műsor is a csatornán. Nekem pl. a Vásott kölykök című nagyon tetszik, kár, hogy a címe elég gázra sikerült és hogy random adják a sorozat részeit. De ettől eltekintve a műsor teljesen jó, sokat lehet belőle tanulni.
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1
Hamár az elégtelen kiosztása nem nekem dukál: 1,5
Előzmény: Tombolda (0)
Tombolda Creative Commons License 2005.04.24 0 0 0
Tehát akkor 0.
Előzmény: Kriptaszökevény (-)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2005.04.24 0 0 topiknyitó

ez meg miféle gagyiadó? Beszédhibás alámondásos műsorok, magyart nyelvet törő emberkékkel.

 

-0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!