Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 10 órája 0 0 71238

"
Mikor találkoztál utoljára egy igazán forradalmi, igazán korszakalkotó hálózattal?" Megint itt egy új dolog. Megint  a régi MLM szöveggel.

Előzmény: ásítósmacska (71230)
Párizs73 Creative Commons License 10 órája 0 0 71237

" Ha reggel eszébe jut valami, akkor azonnal le kell írnia, mert elfelejti" Feledékenység? Hát én még ilyen hatását a Covidnak ez idáig nem hallottam.

Előzmény: pablo80 (71226)
mixturapektorálisz Creative Commons License 13 órája 0 0 71236

A dohányosnál még nem mértem 17.000-nél magasabbat. Általában 12.000 körül mozognak. Ha hozzá nyúzott az életmódja, akkor 3.000-7.000 körül.

Képzelheted.

Előzmény: pablo80 (71234)
mixturapektorálisz Creative Commons License 13 órája 0 0 71235

A mért értékből mindössze az antioxidáns kapacitás mértékére lehet következtetni, másra nem. Az egészség teljesen más dolog. Egyébként akár egészséges valaki, akár nem, akkor is leeshet a szintje, ha valami komolyabb stressz, fizikai vagy szellemi terhelés éri (az persze igaz, hogy nem mindegy, hogy 50.000-ről esik le, vagy mondjuk 27.000-ről).

Tapasztalataink szerint a tartósan 50.000-90.000 vagy afölötti érték már minőségi életmódot szokott jelezni.

És teljesen mindegy, hogy valaki melyik cég termékét fogyasztja (vagy háztájit), a szkennert nem érdekli.

A hosszútávon mért érték pedig már az életvitel minőségét (is) jelzi.

És az már nem mindegy.

Előzmény: pablo80 (71233)
pablo80 Creative Commons License 14 órája 0 0 71234

Jaa és nem iszom, nem dohányzom soha! Vitamint is elég jófélét fogyasztok... na ezek után mondják nekem, hogy hajjaj nagy baj van... Persze; biztos nagy baj van, de nem nálam :)

Előzmény: pablo80 (71233)
pablo80 Creative Commons License 14 órája 0 0 71233

Valami 27000 volt nekem... Nem akarlak megbántani, de én is úgy vélem, hogy nem ér semmit, hogy a bőrben egy valaminek az értékét méri és az alapján azt mondják, hogy egészséges vagy-e vagy sem...

Előzmény: mixturapektorálisz (71231)
zuu1232 Creative Commons License 14 órája 0 0 71232

Ez a livegood most nagyon nyomul erre fele. Elég agresszív piacnyitási stratégiájuk van. Nagyrészt a többi cég lejáratásával igyekeznek piacot szerezni. 

Az elején azt gondoltam, hogy betaláltak pár amatőrt és azok írnak ilyen szövegeket. De már kezd körvonalazódni, hogy ez tudatos taktika. 

Láttunk már sok ilyet. 1-2 év, felforgatnak mindent, visznek, akit lehet, aztán bukta. 

Előzmény: ásítósmacska (71225)
mixturapektorálisz Creative Commons License 14 órája 0 0 71231

Életmód kérdése is. A legcsúnyábbakat három műszakozó dohányzóknál mértük. Volt, hogy be kellett mennem a program interfésze mögé és ott megnézni, mert amúgy csak azt írta ki, hogy 10K alatti. Hát voltak durva értékek.

Előzmény: pablo80 (71228)
ásítósmacska Creative Commons License 15 órája 0 0 71230

Ilyen behúzószöveggel... :))))

Mikor találkoztál utoljára egy igazán forradalmi, igazán korszakalkotó hálózattal? Őszintén szólva, én már nagyon régen! Épp itt volt az ideje, hogy megérkezzen. Szeretném jelezni, hogy itt van, erről mindenképpen beszélnünk kell, méghozzá nagyon sürgősen! Az okosak azt mondják, ha valamit nem tudsz megállítani, állj az élére. Nos, megállítani ezt nem lehet, át fogja strukturálni az MLM-piacot. Szeretnék veled dolgozni ebben a projektben, ehhez szeretném megmutatni, miről is van szó, hogy tudj dönteni!

Előzmény: ásítósmacska (71225)
ásítósmacska Creative Commons License 15 órája 0 0 71229

Ez is valami "tuti" szupercég és -lehetőség lehet... :-D

pablo80 Creative Commons License 15 órája 0 0 71228

Én 10 éves használat után mértem, mert nem hagyott békén az ismerősöm; olyan érték jött ki, hogy te is keresztet vetnél, hogy mindjárt meg fogok halni... Másról nem tudok, hogy lenne ilyen mérése.

Előzmény: mixturapektorálisz (71222)
ásítósmacska Creative Commons License 15 órája 0 0 71227

És tucatszám az ilyen "sztereotíp" szöveg, ahol se név, se termék... de komoly jövedelem - és persze "segíteni akarás"....  Anyámborogass! :-D

ha szereted az egészséges bio termékeket, vitaminokat, szeretsz segíteni az embereknek és kitartóan, rendszeresen tudsz dolgozni plusz bevételért, esetleg komoly jövedelemért is, akkor keress meg!

pablo80 Creative Commons License 15 órája 0 0 71226

A sráccal én beszéltem: Az első covidot elkapta egy gazdálkodó paraszt gyerek. Rengeteg állat, napi 20-30 disznóvágás szezonban... Ez az élete. Azt mondta, hogy szerinte csak az mentette meg covid alatt a legrosszabbtól, hogy muszáj volt az állataival törődni és kivonszolta magát sokszor... Azt mondja, hogy nagyon gyenge, fáradékony, minden ízülete fáj, mindene fáj, nagyon gyorsan elfárad, mindent elfelejt.. Szóval ő mondta úgy, hogy már annyira leépültnek érzi magát, hogy félelmetes saját magának is.. Ha reggel eszébe jut valami, akkor azonnal le kell írnia, mert elfelejti.. Sok mindent mondott, de ezek a legfontosabbak.

Ma hívott az utasom, hogy azt mondta neki, hogy energikusabb, sokkal nyugodtabb, tehát elég komoly változásokat érez. Gyerek kori barátja és azt mondta minden szép, amit én meséltem neki, de az lesz számára az elfogadható, ha a barátján tud segíteni. Még az ismerősöm mondta, hogy tőlem azt hallotta, hogy volt, aki 2 hét ill. két hónap után érzett változást. Itt 4 nap telt el.

Előzmény: Párizs73 (71223)
ásítósmacska Creative Commons License 15 órája 0 0 71225

Mostanában ezzel nyomulnak a legagresszívebben a fénylőarcúak a neten, social media felületeken.

"kizárólag a világ legtisztább, legjobb minőségű, eredményorientált összetevőiből készült, más cégek magas felárai nélkül." 

https://www.livegood.com/

Eredményorientált összetevő... - gigaLOL 

ásítósmacska Creative Commons License 15 órája 0 0 71224

semmi. :-D

Nettó placebó. És mégnettóbb mese. 

:)

Előzmény: Párizs73 (71223)
Párizs73 Creative Commons License 15 órája 0 0 71223

" teljesen leépült haverján," Konkrétan mi volt a baja?

Előzmény: pablo80 (71220)
mixturapektorálisz Creative Commons License 15 órája 0 0 71222

Van nálatok olyan, aki több hónapos ermékhasználat után mérte magát a szkennerrel? Érdekelnének az eredmények (szigorúan anonim formában).

Előzmény: pablo80 (71220)
ásítósmacska Creative Commons License 15 órája 0 0 71221

Korai még...

pablo80 Creative Commons License 15 órája 0 0 71220

Ma regisztráltam egy olyan srácot, aki utasom volt és azt mondta, hogy a covid óta kb. teljesen leépült haverján, ha segít, akkor belép.. 4-5 nap telt el, amióta issza és már itt is van az üzletben... Úgy látszik vannak, akik nem érzik túlárazottnak azt, ami 2 év próbálkozás után 4 nap alatt képes változásokat előidézni..

Bizony, nem itt az oldalon lesznek a jelentkezők az üzlethez :)

Előzmény: mixturapektorálisz (71218)
ásítósmacska Creative Commons License 16 órája 0 0 71219

Nem harapnak rá, mert egyre többen tájékozódnak mielőtt túlárazott marhaságokat vennének... :) 

Előzmény: Replay (71214)
mixturapektorálisz Creative Commons License 16 órája 0 0 71218

Akinek előítélete van (néhány ilyen itt is van), sosem lesz szimpatikus. Az értelmük nem lát túl a korlátolt véleményükön. De hát mi nem is őket keressük, hanem aki utánajár annak, amit lát-hall és személyeskedés helyett gondolkodik.

Előzmény: pablo80 (71215)
Párizs73 Creative Commons License 16 órája 0 0 71217

A termékfejlesztésre, kutatásokra sem tud annyit költeni egy magyar cég, mint a több milliárd dollár forgalmat bonyolító 20- 60 éve jelen lévő globális konkurencia.

Előzmény: zuu1232 (71212)
mixturapektorálisz Creative Commons License 16 órája 0 0 71216

Miért, a 2001-es, 2008-as mi a magyarázat? Engem nem érdekelnek a pár éves visszaesések, mert hosszútávon gondolkozom. Ahogy bevételem és a diagramot látom, ez a hozzáállás a kifizetődő.

Csodavitamint még nem láttam. Amúgy sem kell ilyesmit DS cégektől venned. Sőt, gyógyszertárit sem. A cégek ilyen termékeit te is össze tudod rakni egy konyhaasztalon. Kérdés a hozzáértés, a minőség, arányok és az munkád ára. Összerakod, aztán fogyasztod hónapokon át és a szkennerrel saját kezűleg leméred. Csomó emberrel találkoztam, akik háztáji kertészettel oldották meg azt, hogy magas karotionid szintjük legyen (sőt, a világrekordot is ilyen ember tartja a mai napig). Nem lehetetlen, csak kényelem és szokások kérdése.

Előzmény: Replay (71214)
pablo80 Creative Commons License 16 órája 0 0 71215

Gondolom ilyen adatokat látva, másnak is szimpatikus lesz az MLm.. :) 

Előzmény: zuu1232 (71210)
Replay Creative Commons License 16 órája 0 0 71214

Ne a húsz évvel ezelőtti adatokkal gyere, hanem azzal, hogy az utóbbi 5 évben esik vagy stagnál a forgalom. Ott a diagrammon, hogy 2017. után visszaesett és még 2021-ben is alacsonyabb az össz  forgalom, mint 2016-ban. Mi az oka a 2018-2019-es forgalomcsökkenésnek? Akkor még nem volt se covid, se háború, se energiaválság. 2020-ban mikor kitört a covid őrület mégsem haraptak rá az emberek a csodavitaminokra?

Előzmény: mixturapektorálisz (71209)
Párizs73 Creative Commons License 16 órája 0 0 71213

Egy globális piacon a nagyobb multi cégekkel nehéz versenyezni egy magyar cégnek.

Előzmény: zuu1232 (71212)
zuu1232 Creative Commons License 16 órája 0 0 71212

Egyelőre csak Európában vannak jelen pár országban és innen szinte minden európai országba kiszállítanak. 

Nem egy világcég. Mondjuk nehezen is menne a dolog, mert szinte csak magyar anyanyelvű körökben tudott elterjedni. 

Előzmény: Párizs73 (71211)
Párizs73 Creative Commons License 16 órája 0 0 71211

Nem vagytok " bekorlátozva"? Mert tudomásom szerint a Biocom magyar cég és nem tudom mennyire van jelen a cég a világpiacon.

Előzmény: zuu1232 (71210)
zuu1232 Creative Commons License 16 órája 0 0 71210

"Üzletről nincs mit beszélni velük??" 

Ezt a részt nem rád értettem, hanem a mi egyes tagjainkra. Nem érdekli őket, hogy hogyan működik az üzleti része, nem érdekli őket a marketing terv, nem akarnak hálózatot építeni (kizárólag törzsvásárlókkal foglalkoznak)

" Az titkos, hogy kb. te mennyit keresel a hálózatoddal?" 

Egyáltalán nem titkos: kb 3 millió Ft körül mozog az utóbbi időben. De annak sokkal jobban örülök, hogy a csapat összjutaléka 37 millió körül van. Ettől stabil.

Általában a jutalék szokott lenni a legjobb reklám az MLM-ben, viszont ezzel is óvatosan kell bánni, mert sokan vagy megijednek tőle, vagy azt gondolják, hogy hazudunk. A nagyobb jutalékokat nem is szoktuk említeni, mert azt úgysem hiszik el az emberek. 

Előzmény: pablo80 (71164)
mixturapektorálisz Creative Commons License 16 órája 0 0 71209

Akkor nézzük meg, mennyire halódik a Direct Selling biznisz. Borzalmas tényleg, húsz év alatt csak kicsivel lett több, mint a duplája. Persze, mikor egy picit esett, annak idején is károgtak a károgók. De ez nem zavarja az ágazatot, elég megnézni a diagramot. Ha esetleg nem értesz vele egyet, szívesen megnézem, ami szerinted ennek az ellenkezőjét bizonyítja.

Előzmény: Replay (71202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!