Keresés

Részletes keresés

Dharma Creative Commons License 2005.03.09 0 0 257
Bécsben van egy központ, oda el lehet menni, de nem csak úgy, hanem van időpont, mikor magyarok mehetnek (nyelv miatt) és nem feltétel az, hogy amway-jes legyen valaki.
Előzmény: Napranéző (255)
Dharma Creative Commons License 2005.03.09 0 0 256
Erre csak azt tudom mondani, hogy ez a Centrumról igaz, be is tiltották egy darabig a reklámot. A Népszabadságban jelent meg cikk róla. Miért ne lehetne felhasználni????
Előzmény: Törölt nick (254)
Napranéző Creative Commons License 2005.03.07 0 0 255

Az Amway tulajdonosa szakértője a termékeknek? Megmutatják, milyen körülmények között és hol folyik a gyártás? Tudja ezt valaki?

 

Szerencsésnek érzem magam, mert módom nyílt megismerni olyan céget, amelyik az ilyen alapvető dolgokban megbízható. Ráadásul mindig pontosan és időben fizeti a jutalékot. :-))

Előzmény: Dharma (248)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.04 0 0 254

Az összes eddigi arc, aki az amwaybe megpróbált beszervezni, mind azt mondta, hogy a nutrilite az mennyire természetes, bezzeg a centrum, meg a többi az mocsok vegyianyagokat nyomat be a képünkbe. Ezt tanítják nekik? Szar duma a konkurenciát így pocskondiázni. Ha igaz, ha nem.

Előzmény: Dharma (248)
rali Creative Commons License 2005.03.03 0 0 253
Hosszú...
Előzmény: Dharma (252)
Dharma Creative Commons License 2005.03.02 0 0 252
NO és mijjjjért?
Előzmény: rali (251)
rali Creative Commons License 2005.03.01 0 0 251
Ellenérdekelt vagyok.
Előzmény: Dharma (250)
Dharma Creative Commons License 2005.03.01 0 0 250

Hát akkor üdvözöllek dicső lovag. Szép a ruhád, hol a lovad?

 

Én is nem rég néztem ide.

 

Érdekelt vagy a MLM-ben vagy csak úgy?

Előzmény: rali (249)
rali Creative Commons License 2005.03.01 0 0 249
Ritkán - de el szoktam olvasni.
Előzmény: Dharma (246)
Dharma Creative Commons License 2005.03.01 0 0 248

Abszolút igazad van.

 

Ajánlom Amway Nutrilite termékeit. Egy kézben a talaj előkészítésétől a késztermékig, a kutatásokon keresztül. A legrégibb cég, 70 éve született a Nutrilite, aztán az Amway megvette.

 

De szerintem a legtutibb, ha valaki elemezteti.

 

Mert máshogy hogy lehet utána nézni?

Előzmény: Napranéző (247)
Napranéző Creative Commons License 2005.02.28 0 0 247
Általában utánanézek a cégnek, a gyártónak, a tulajnak, és ha pl. egészségtémáról van szó, elvárjon, hogy garantáltan értsen hozzá. Nem elegek a külső szakértők szerintem. Fontos, hogy lássam, hogy nem a levegőbe beszélnek. Vélemény?
Előzmény: Dharma (245)
Dharma Creative Commons License 2005.02.28 0 0 246
Te itt is itt vagy?
Előzmény: rali (242)
Dharma Creative Commons License 2005.02.28 0 0 245

Nekem semmi közöm a Herbalife-hoz, de tudhatja az ember bármelyik cuccról hogy jó? Pl. bennem fel sem merült, hogy a Centrum sem az, aminek hírdetik. Be is tiltották a hírdetést, de most már újra megy. Aztán ki fog rá emlékezni? Veszik mint a cukrot.

 

Egyébként én hallottam valami arról a cuccról, de most meg nem mondom mit.

Előzmény: Napranéző (244)
Napranéző Creative Commons License 2005.02.22 0 0 244
Engem az is érdekelne, hogy ki egyáltalán (nemzetközileg) a Herbalife főmuftija. Milyen végzettséggel és ismeretekkel rendelkezik, és mi alapján garantálja, hogy a cég termékei jót tesznek az egészségnek?! Utánanézett-e vajon annak, hogy létezik-e xeronin nevű vegyület a kémiában? Valaki közületek utánanézett?
dpg162 Creative Commons License 2005.02.12 0 0 243

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy Magyarországon ki a Herbalife vezetője, tulaja, főmuftija?

 

Kösz 

rali Creative Commons License 2005.01.18 0 0 242
A gagyi drágább.
Előzmény: Törölt nick (241)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.17 0 0 241

A disztri bútor drágább mint a koloniál?

 

:-)))

Előzmény: Tahitian Noni (240)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.01.17 0 0 240

Tahitian Noni-s honlap magyarul még nem létezik, illetve ami magyarul megtalálhatók, azok egyes disztributorok honlapjai. Mos készül már a tahitiannoni.com -nál magyarurl is, mivel a cég csak most augusztusban nyitott itt nálunk. Az ár három fajta. Az 1. aktiv disztributori, a 2. nem aktív disztributori és az 3. ajánlott fogyasztói ár. Sorolom: 9500, 10075, 12500/üveg + szállítás ami üvegenként egy láda vásárlása esetén (4 üveg) 500 Ft.

Előzmény: porker (239)
porker Creative Commons License 2005.01.12 0 0 239
Hát.. a Noni magyar honlapja elég röhejes. Én 3 napja írogatok, hogy ugyan valaki mondja már meg mennyiért kínálják a cuccot, de eddig választ sem kaptam.
Előzmény: Tahitian Noni (238)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.01.10 0 0 238
Netán jártál a Tahitian Noni honlapján? Meglepne. Főleg hogy még a Noni  szót sem tudod rendesen leírni.
Előzmény: psmith (236)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.29 0 0 237
na ja... szaros bugyi ennyi és ennyi...:-))))
Előzmény: psmith (236)
psmith Creative Commons License 2004.12.29 0 0 236
Bezzeg a tahiti nuni... az milyen szuper... mennyi információt közöl a honlapján...
Előzmény: Tahitian Noni (233)
Albertinka Creative Commons License 2004.12.29 0 0 235

az a bak = az a baj

:)

Előzmény: Albertinka (234)
Albertinka Creative Commons License 2004.12.29 0 0 234

A forgalomnál említi a 2003-as évszámot, de 2004-est még nem is közölhet, maximum első félévit produkálhatna. Azt már csak én feltételezem, hogy a létszámra vonatkozó adat is 2003-as.

 

Az a bak azzal a honlappal, hogy éppen azt nem tudom meg belőle, ami engem érdekelne.

Előzmény: Tahitian Noni (233)
Tahitian Noni Creative Commons License 2004.12.29 0 0 233

Ezt nem gondoltam volna az A-ról!

Ennyire ne legyen naprakész, hogy 2003-as adatokat köztöl a honlapján!

 

Előzmény: Albertinka (232)
Albertinka Creative Commons License 2004.12.24 0 0 232

Az utolsó adatot az Amway Hungária Kft. honlapján találtam:

http://www.amway.hu/default.asp?lan=hu&zone=ourstory&num=10

"Jelenleg mintegy 31 000 független vállalkozó értékesíti a 300-nál is több féle terméket. A független vállalkozók, nem az Amway alkalmazottai."

Mivel a forgalomnál 2003-as adatot említ, feltételezem, hogy a létszámra vonatkozó adat is 2003-as.

 

Én nem azért érdeklődöm itt olyan kitartóan a számok iránt, mert be akarok lépni, és ettől akarom függővé tenni a döntésemet. Inkább ilyen makacs vagyok: ha valamire nem kapok választ, egyre kíváncsibb leszek, mi lehet az oka.

Szerintem a létszám alakulása egy hálózatépítő cég esetében a legfontosabb adat. Az Amway pedig ezt titkolja a legszívósabban még saját termékforgalmazói előtt is. Gondolom, komoly oka van rá.

Előzmény: szimbol (231)
szimbol Creative Commons License 2004.12.24 0 0 231
Fogalmam sem volt mennyi a jelenlegi termékforgalmazók száma...te honnan vetted ezeket a számokat? Szerintem ennél többen vannak beregisztrálva...nehét olyan embert találni aki ne ismerne olyat aki tagja az Amwaynek, vagy talán ő maga is tagja (volt). Bár szerintem ez mind tök mindegy. Jól látod. nem vagyok aktív termékforgalmazó. Régen az voltam. Már mással foglalkozom, de még mindig úgy gondolom, hogy ez a legjobb mlm a világon. Az Amway párosítva a Network21-el. Mindenki ezt másolja, vagy utánnozza. Szerintem butaság a dinamikát és hasonlókat nézegetni. Hacsaknem a saját alsóvonaladról van szó. Ha nem azt figyeled, tuti hogy sosem lesz komoly hálózatod. Én is kutatgattam amikor elkezdtem az üzletet...nézegettem negatív és pozitív véleményeket. Ez sehova nem vezet.
Előzmény: Albertinka (229)
Tahitian Noni Creative Commons License 2004.12.22 0 0 230

Kedves Carmilla!

 

Úgy látom beleválasztottál. Az MLM cégek között bizonyos hasonlóságok és bizonyos különbségek is vannak. a legtöbb azt mondja: Kipróbált módszere van. Tanuld meg szinte szóról szóra és szajkózd. Szinte csak a pénzről beszélnek amikor összejöveteleik vannak. Szuper emberek kiállnak kiöltözve, mutatva, hogy mennyire jól megy az üzlet. Csak akarni kell és valamit csinálni. Azaz azt mondják, hogy nemis igen kell sokat tenni, de a sponzor máris ott ül a nyakadon és felteszi az első nagy kérdést, hogy heti hány bemutatót akrsz tartani? Máris mondd, hogy kihez mehettek, stb. Jujj. Na én ettől eszaladtam. Van nekem a munkahelyem is főnököm. Az pont elég. Most azon dolgozm, hogy ne legyen. Szerencsére megtaláltam azt az MLM céget ahol mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. Nem a pénzről szólnak az előadások, hanem a termékről. A cég szerintem a világon a leg tisztességesebb. Mindezek mellett a világon a leggyorsabban nől. Nagyon szeretem csinálni.

 

Igen az MLM olyan ami nagyon jó tud lenni, ha az ember megtalálja az igazit. Olyan mint a házasság.

Előzmény: carmilla (216)
Albertinka Creative Commons License 2004.12.22 0 0 229

Ezt a táblázatot szeretném kitöltve látni.

Tudom, hogy ez illúzió, mert ezek az adatok nagyon féltve, és nem ok nélkül őrzött információk, de én már a létszámra vonatkozó oszloppal is megelégednék.

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/6/5/5/3/BIG_0000176553.jpg

 

Egyelőre ennyit tudok belőle:

1993. kb. 100 ezer (hazai termékforgalmazó)

1994.

1995. 60 ezer

1996.

1997.

1998.

1999.

2000.

2001.

2002.

2003. 31 ezer

Előzmény: Albertinka (228)
Albertinka Creative Commons License 2004.12.22 0 0 228

Szia, Szimbol!

 

Köszönöm a válaszodat, bár ebből úgy sejtem, Te is csak érdeklődő vagy, nem aktív hálózatépítő az Amwayben.

 

Engem a hazai és az egész hazai üzletre vonatkozó adatok érdekelnének, és nem csak a jelenlegi, hanem minél több évre vonatkoztatva a nyitás óta. Erre azért lenne szükségem, hogy az adatokat egymáshoz hasonlítva lássam a létszám, a forgalom dinamikáját, alakulását. A belépők és kilépők évenkénti átlaga pedig ahhoz kellene, hogy lássam: a stagnáló átlaglétszám mit jelent: ugyanazok vannak évek óta, vagy nagy a fluktuáció?

 

Az Amagram újságból nem lehet valós számokra következtetni, mert kizárólag az új eredményeket közlik. Hiába tudom, hány új 21 százalékos lett egy évben, ha közben sejtésem sincs arról, mennyi esett vissza erről a szintről.

 

Az, hogy mi újság a világban, számomra nem sokat mond. A gyémánok is azt hangoztatják a kazettákon, hogy előbb itthon kell sikeresnek lenni, mert aki itt nem képes rá, az külföldön sem lesz az. Ezért érdekelnek engem az itthoni esélyek.

 

A hazai termékforgalmazók létszámát 100-200 ezerre becsülüd. Ez nagyon optimista jóslat, hiszen tavaly volt 31 ezer, idén sem több szerintem 35 ezernél. Valójában januárban derül majd ki, hányan nem újítják meg a tagságukat.

Előzmény: szimbol (226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!