Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.09.16 -1 0 68489

Azoknak a nickeknek javaslom a szakorvos meglátogatását, akik rendszeresen mást olvasnak a hozzászólásaimból, mint ami oda van írva, a tetejébe pedig még felelőssé is próbálnak tenni azért, amit ő "értenek" belőle.

 

Amennyire láttam, aki itt van, annak van annyi esze, hogy tudja, a fenti módon viselkedik, vagy pedig nem.

 

Ez tudod nem nick-függő  hanem viselkedésfüggő. Ahogy az is, hogy valótlanságokat terjesztesz a nickemről. 

Előzmény: Párizs73 (68487)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.16 0 0 68488

"Az MLM itthon leáldozott teljesen" Más országokban is közröhej tárgya az MLM.

Előzmény: Törölt nick (68482)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.16 0 0 68487

 Te nem válaszolsz egyenesen. Hol  egyenes válaszod " hőscincér"? A szokásos mellébeszéléseid? Akkor kiknek írtad itt a topikon többször is elmeorvost javasolsz? Ne gyere a " némelyekkel" mert ez  csak a gyáva személyeskedésedet bizonyítja. Nevezd már meg azokat a nickeket akiknek szántad az elmeorvos szakorvos meglátogatását! Vagy gyáva vagy megnevezni? Játszod itt a tekergő angolnát miközben hosszú ideje a " némelyek " szó mögé bújva gyáva és sunyi módon személyeskedsz. Itt a lehetőség: Nevezd meg azokat a nickeket akiknek szántad az ilyen jellegű kommentjeidet. Hagyd a " némelyek" sunyi bújócskát.  Ide nickek írnak és nem " némelyek". Mindenki használ nick nevet. Csak Te gyáva és sunyi vagy és a " némelyek" szó mögé bújva személyeskedsz.

Előzmény: Törölt nick (68483)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.16 -1 1 68486

"Szerintem nincs sikere egyiknek sem"

Érdemes inkább sikereseket keresni, akiknek megfelel a ruházata számodra is és el tudják mondani, hogyan érték el, amit elértek. Vagy úgy gondolod, azokra kell alapoznod a véleményed, akik csak úgy beestek eléd és sikertelenek? Mondjuk annak alapból lehet jelzésértéke, miért ilyenek kerülnek az utadba.. Már többedszerre látom, hogy ezekből kiindulva alkotsz véleményt (általánosítasz) az egész ágazatra. Nem lenne korrektebb azt mondni, hogy "eddig én ilyenekkel találkoztam és nem kerestem tudatosan a sikeres mlm-eseket?"

1. Mi a receptje a testépítős sikereket elért ismerősiednek?

2. Hogyan érhet el hasonló eredményeket más?

3. Hány %-át teszik ki az összes, edzőterembe járó embernek?

4. Mi választja el a "csak úgy terembe járók"-at a "családiházas béjemvés edzőtermesektől"?

 

Előzmény: Törölt nick (68485)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.16 0 0 68485

,,Szerintem ennek jobban is utánanézhetnél... :)" - Arra gondolok beszéltem sok sok emberrel akik letettek dolgokat az asztalra,egyik se csinálja sőt megveti, akik csinálják háát hogy mondjam nem igen tettek le dolgokat az asztalra volt valami átlag vagy alatti melója.

 

,,Sikeres is van? Beszéltél vele?" - Szerintem nincs sikere egyiknek sem,nem látom rajta,ellenben ruházata nem ezt sugallja de a 20-n éves tragacs SEAT-ja sem amit egy diák is kicsenget,nyaralás se valami szép helyen van,hanem valami átlagos vacak.

A másik gyerek meg előadta a nagy gyémántot kinevelt dumát,de neki kocsija sincs,ruházata kb kukát nem vinném le kategória, slampos meg dagadt volt,egy ápolatlan.

De elcipelt egy másik ismerősöm egy előadásra sajnos, bemutatta a nagy vezető nőt,hát annyira sikeres,hogy a ruházata max valami gagyi kínai,kocsija egy Toyota Yaris ami kb 350e Ft,de ő sikeres,meg dagadék is.

 

Nem tudom a sikeres nem itt kezdődik,hanem pl mondok egy sikeres embert pl egyik híres magyar testépítő Philippe Plein ruha,Audi A8,több konditerme van,hatalmas kecóban lakik.

Na ő sikeres,egy konditermi pincéből indult az ember.

Vagy egy másik konditerem tulaj,BMW,szép kecó,8-10 misis Audemar Piguet óra.

Ezek sikeresek,de mondhatom sok szakmabelit is,családi ház minden játszik.

 

,,

Mérted a bőrkarotinoid szinted a szkennerrel?" - Meg fogom csak tudjak találkozni azzal aki tud ebben segíteni nekem.

Előzmény: Törölt nick (68484)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.16 -1 0 68484

"Az MLM itthon leáldozott teljesen"

Szerintem ennek jobban is utánanézhetnél... :)

"Mondom nekem van MLM-s ismerősöm évek óta csinàlja."

Sikeres is van? Beszéltél vele?

"az 5700Ft gigadózisú adaggal ami hat is"

Mérted a bőrkarotinoid szinted a szkennerrel?

Előzmény: Törölt nick (68482)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.16 -1 0 68483

Itt picsogsz megint napok óta, minősítgetéssel próbálkozva, személyeskedve, valótlanságokat ismételgetve (ezt már hazugságnak szokták hívni) és két mondatra nem tudtál egyenesen válaszolni.

Előzmény: Párizs73 (68481)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.16 0 0 68482

Sajnos ez teljesen igaz.

Mellébeszélés,állandóan posztolgatás,hogy milyen jó,meg,hogy ,,felszabadítunk,ne legyél rabszolga".

Nyilván tisztelet a kivételnek,van egy kettő akinek van sütnivalója(Gidófalvy,Berkics,Nagy Ádám),ezeket csípem de ők se már MLM-znek konkrétan,hanem coachok inkább.

Az MLM itthon leáldozott teljesen,aki értékesíteni akar az menjen el egy multihoz salesnek,direkt salesre,vagy akár ingatlanozzon(annak is több értelme van),vagy IT területen,kb egy heti fizuja egy MLM-s éves fizetése ebbe nincs benne a verda,benzinkártya.

 

Azt látom,hogy sok MLM-s nagyon buta,meg fogalmas sincs,hogy olyan átlátszó a kamuzása,hogy félperc alatt levágom akkora hamukát tol, nagy sikerek aztán kb kínai göncökbe van,kocsija olyan amibe már beleülni se lenne szabad vagy BMV(Busz Metró Villamos), utazás talán kempingbe Horvátországba el tud jutni.

Mellette azt is látni,hogy nem igen piacképes végzettségük van és ebből remélnek némi aprót,meg gazdagságot. Picit utána nézne pl,hogy egy Scitec Multi Pro az 5700Ft gigadózisú adaggal ami hat is,szemben a Nyúszkines Lifepack vagy mi kőkemény 30 valahány ezerért,az adag benne meg annyi,hogy ha bekapod az összes csomagot talán megkapod egy csomag MultiPro-s napi mennyiséget.

 Mondom nekem van MLM-s ismerősöm évek óta csinàlja.

Hát kb a ruházata olyan amibe kutyát nem fürdetném meg a kocsija meg ezerhatszáz éves ami max 120e Ft-ot sem ér,lakása se egy szépen felújitott okosotthon Harman Kardonnal hanem az is ezeréves  cuccokkal teletűzdelt. Egyiken se látom a nagy sikereket, jah meg nem Cipruson nyaralnak,mint a volt vezetőm(aki elvileg ,,rabszolga").

Aki vàllalkozni akar az tanuljon ki egy kiváló szakmát,pl IT,hegesztő,szobafestő,fodrász,elemző közgazdász.

 

Pl: ha fejlesztő vagy,kapsz egy 2 heti projektet kb 500 plusz fát kiszámlázól,és meg se szakadsz hanem kényelmesen otthon akár meló után beülsz és csinálod klímás szobából,ja nem kell zargatni az embereket nem kell bemutatókat tartani,nem kell rásóznod magad senkire,hanem itt téged keresnek meg,könnyen keresel pénzt és nem reszketsz,hogy végre lépjen be vagy vegyen terméket,hanem egy piacképes szakmával egymásnak adják a kilincset és kb a munkát kell lemond,ha ügyes vagy akár ki tudod adni másnak is,nem kell mellébeszélés meg ilyen hátulról jövös mondatok,meg cukormáz.

 

Tudok mondani olyat aki lakásokat újjit fel,kb budira is naptárral megy, kb le kell mondja a munkákat annyian hívják.

Nem ő kilincsel,sajnos az MLM azt látom nem a piacképes emberek játszótere.

Előzmény: Párizs73 (68473)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.16 0 0 68481

A tisztességes az lenne, ha a személyeskedéseidet nem a " némelyek" szóba " csomagolnád" hanem lennél annyira gerinces, hogy nyíltan leírnád, hogy Te konkrétan mely nickeknek szántad. Ehhez azonban kellene némi gerincesség. Bár az MLM szemináriumokon  nem tanulod meg milyen gerincesnek lenni.

Előzmény: Törölt nick (68480)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68480

Pedig az erre adott válaszod dönti el azt, mennyire akarod tudni, beletartozol-e a "némelyekbe". Úgy tűnik nem akarod te ezt tudni.

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155902718&t=9123617

Előzmény: Párizs73 (68479)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 68479

Nem fektettem bele annyi energiát mint te a folyamatos tekergésbe.

Előzmény: Törölt nick (68478)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68478

Sokat dolgoztál ezen a válaszon?

Előzmény: Párizs73 (68477)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 68477

Tekeregjél még.

Előzmény: Törölt nick (68476)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68476

Ez érvényes rád? "Rendszeresen mást olvasnak a hozzászólásaimból, mint ami oda van írva, a tetejébe pedig még felelőssé is próbálnak tenni azért, amit ő "értenek" belőle"

Előzmény: Párizs73 (68474)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68475

Érdekes, itt nem ezt állítottad: https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155897665&t=9123617

Most akkor melyik állításod az aktuális?

 

Előzmény: Párizs73 (68473)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 68474

 gingergirl  2020.07.04   -1 0 68033

"Sokadszor írom le, hogy nem az "ellenzőknek" javaslom a szakorvos meglátogatását (ezt a valótlanságot, ahányszor leírtad, talán most már hívhatjuk hazugságnak is), hanem azoknak, akik rendszeresen mást olvasnak a hozzászólásaimból, mint ami oda van írva, a tetejébe pedig még felelőssé is próbálnak tenni azért, amit ő "értenek" belőle.

 

És mindezen nem változtat, akárhányszor állítod az ellenkezőjét (természetesen tőlem való idézetek nélkül, mert neked az kényelmes - ha úgy tetszik, könnyebb hazudni).

 

Az pedig, hogy ki, milyen okból sorolja magát a "némelyek" közé, a saját döntése, a maga felelőssége.

Ha te közéjük sorolod magad, nincs beleszólásom.

 

Nem tudom, számodra okoz-e nehézséget ennek a néhány, összetett mondat megértése, majd a válaszodból kiderül."

 

Akkor kiknek írtad itt a topikon többször is? Nevezd már meg azokat a nickeket akiknek szántad az elmeorvos szakorvos meglátogatását? Vagy gyáva vagy megnevezni? Játszod itt a tekergő angolnát miközben hosszú ideje a " némelyek " szó mögé bújva gyáva és sunyi módon személyeskedsz. Itt a lehetőség: Nevezd meg azokat a nickeket akiknek szántad az ilyen jellegű kommentjeidet.

Előzmény: Törölt nick (68033)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 1 68473

Azt állítom, hogy az MLM üzletágra nagyon is jellemző, hogy átverik az embereket.

Előzmény: Törölt nick (68470)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 68472

De itteni vitapartnereknek írtad " némelyek" megnevezéssel és elmeorvost és kezelést javasoltál. A rögeszme és az elmebeteg szavak is volt mikor szerepeltek, csak egy csomó személyeskedő kommentedet törölték, de attól még emlékszünk.

Előzmény: Törölt nick (68469)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68471
Előzmény: Párizs73 (68468)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68470

Azt állítod, hogy tisztességtelen vagyok és megkárosítom az embereket?

Előzmény: Párizs73 (68467)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68469

Mindkét állításod valótlan. Nem vitapartnerekről volt szó és nem neveztem őket elmebetegeknek.

Előzmény: Párizs73 (68468)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 68468

Mármint azok a kommentek amikor a vitapartnereket nevezted elmebetegeknek a " némelyek" szó mögé bújva.

Előzmény: Párizs73 (68467)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 68467

" ahogyan szintén nem én szokásom annak a rögeszmés előítéletnek a terjesztése, miszerint az mlm alapból tisztességtelen és megkárosítja az embereket" Ez nem " rögeszmés előítélet", ez tény. Az MLM tisztességtelen és megkárosítják az embereket. A személyeskedéseidet  pedig ( ha elfelejtetted volna) megtalálod a " némelyek " szó használatánál. Az "elmebeteges" kommetjeid ha jól tudom már törlésre kerültek, de mi emlékszünk rájuk.

Előzmény: Törölt nick (68466)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -1 0 68466

Kettőnk közül nem az én szokásom érdeklődést tettetve kérdezősködni, majd a kapott választ átvinni és kifigurázni az úgynevezett "humortopikban", ahogyan szintén nem én szokásom annak a rögeszmés előítéletnek a terjesztése, miszerint az mlm alapból tisztességtelen és megkárosítja az embereket

 

Ezek után kissé fura látni téged a sunyiság vádjával dobálózni. Mellesleg pontosan hol személyeskedtem - szerinted? Tudod, hozzászólás száma, idézet.. 

Előzmény: Párizs73 (68465)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.15 0 1 68465

Csupán rámutattam a sunyi természetedre amikor a " némelyek" szó mögé bújsz amikor személyeskedsz másokkal itt a topikon.

Előzmény: Törölt nick (68464)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.15 -2 0 68464

A valóság sokkal egyszerűbb. Egy jelenséget mutattam be és a véleményem mondtam el a jelenség szereplőinek viselkedéséről. Aztán mindenki, aki úgy érezte, a jelenség része, saját maga pozicionálta magát a szereplők helyébe.

 

Ezért ugye nem engem akarsz felelőssé tenni? :)

Előzmény: Párizs73 (68463)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.14 0 0 68463

"Ha másképp gondolod, szívesen elolvasom, amennyiben idézed azt. Önként magatokra vállalt szerepek miatti vádaskodási szándék kevés lesz ehhez." Már megint tekeregsz. Amikor személyeskedtél sokszor a " némelyek" szó mögé bújtál.

Előzmény: Törölt nick (68461)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.14 0 1 68462

Replay tette közzé, biztosan okkal. Bemásoltam neked emlékezésképpen, mert " listát" kértél. Egyébként az " elmebeteg", " rögeszmés" szavakat tartalmazó kommentjeid, ha jól tudom törlésre kerültek, de ez nem jelenti azt, hogy elfelejtettük. Replay is okkal írta amit irt.

Előzmény: Törölt nick (68461)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.14 -1 0 68461

"Annyira átlátszó az egész, de persze mi vagyunk a mániákus téveszmések."

Emlékezetem szerint nem állítottam, hogy itt bármilyen konkrét nick téveszmés lenne. Ha másképp gondolod, szívesen elolvasom, amennyiben idézed azt. Önként magatokra vállalt szerepek miatti vádaskodási szándék kevés lesz ehhez.

Előzmény: Párizs73 (68458)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.14 -1 0 68460

Ha nickeket keresel, szerintem jobban át kellene gondolnod...

Előzmény: Párizs73 (68459)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!