Keresés

Részletes keresés

Tiburtius Creative Commons License 2005.08.03 0 0 6

Spártai Harcosom!

 

A Demo-t letöltöttem, de annyira tetszik, hogy az egész game kéne, bármennyire is sz... Szeretnék kérni a Te biztonsági másolatodról én is egy biztonsági másolatot, vagy ha tudnál egy címet adni, ahol beszerezhető lenne...

 

Hírül vinném a Spáratiaknak dicső tetteid...

Előzmény: Spartan hoplite (4)
Spartan hoplite Creative Commons License 2005.08.01 0 0 5
es van egy masik topic is itt az indexen,knights of the temple a neve azt hiszem,keress ra...
Spartan hoplite Creative Commons License 2005.08.01 0 0 4

nekem csak egy biztonsagi masolat van meg,azt pedig konnyu beszerezni...

Engem mindne erdekel ami kozepkoros,es a templomosok plane,de ez a jatek szornyu,semmi ertelmes sztory vagy egy jo video...

http://www.gamershell.com/download_6588.shtml

itt egy link,innen le lehet tolteni a demot,de az meg annyira nem rosz,engem a full verzio utott meg igazan,de a 12-es palyatol senki nem ment tovabb az ismeroseim kozul,es nem feltetlenul a ajtek nehezsege miatt:///....

Előzmény: Tiburtius (3)
Tiburtius Creative Commons License 2005.08.01 0 0 3

Nemes Spártai Hoplitám!

 

Tudnál nekem segíteni, hogy honnan lehetne ezt a játékot megszerezni? Tudom, Neked nem tetszett, de én úúúúúúgy szeretnék vele időt múlatni. Mindenre vevő vagyok, ami templomos.

Spartan hoplite Creative Commons License 2005.04.25 0 0 2
Meg mindig kellene a segitseg:DDD
Spartan hoplite Creative Commons License 2005.04.22 0 0 1

Hogy erted,h. a 0-at???Legyszi fejtsd ki bovebben

 

En arra a palyara gondolok,mikor a saracen vezert kinyirod es a Bishop utan megy Jeruzsalembe es ott rogton par harc utan van egy ajto,amin nem enged at es nem tudom ugy tekerni,h. kinyiljon:{{{

 

 

Előzmény: Dévényi Imre (0)
Dévényi Imre Creative Commons License 2005.04.22 0 0 0
próbáltad a 0-t?
Előzmény: Spartan hoplite (-)
Spartan hoplite Creative Commons License 2005.04.22 0 0 topiknyitó

Hali

 

Kellene egy kis segitseg:

A 12-es palyaban van egy ajtozar,amit nem tudok kinyitni,mert nem jovok ra az osszefuggesre,ha vki ismeri a jatekot,please segitsen

 

Elore is koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!