Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.28 0 0 113

Esetleg azok, akiknek az íkúja negatív rekordot döntöget.

 

Mint a hentesnél: 60 kiló, maradhat?

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.28 0 0 111
'húsáru' - hogy ezt mennyire utálom...
Előzmény: Törölt nick (110)
lámalámpa Creative Commons License 2005.04.25 0 0 105
a naptól is tüsszögsz? :) de megszokod idővel? vagy a szemüveged mindig elviselhetőre csökkenti a fényt?
Előzmény: Törölt nick (103)
lámalámpa Creative Commons License 2005.04.25 0 0 104
eddig is úgy volt, hogy megyek, de most már pláne ki nem hagynám :)
Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.25 0 0 101
Gondolom, a zöld szem fénytűrése a kékéhez hasonló.
Előzmény: lámalámpa (100)
lámalámpa Creative Commons License 2005.04.24 0 0 99
alázattal kérlek: taníts! Mester... :D
Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.24 0 0 97

A napszemüveg engem is idegesít, de csak akkor, amikor nem rajtam van...:)

Tökéletes a látásom, de az erős napfény nagyon bántja a szememet, úgyhogy igazán jólesik napszemüveget hordanom.

Előzmény: freyya (92)
lámalámpa Creative Commons License 2005.04.24 0 0 96
:) azért kancsal nem vagyok, hálistennek :)
bár most hogy mondod, meg közelít a vizsgaidőszak... :) szerintetek bevennék, hogy a neonfény irtómód árt a szememnek, és muszáj a napszemüveg? :D
Előzmény: Törölt nick (94)
lámalámpa Creative Commons License 2005.04.24 0 0 95
mondjuk pont ezért ha valakivel beszélgetek leveszem. kivéve ha irdatlan napsütésben állunk neki eszmétcserélni, akkor sajnos el kell viselnie a többieknek, hogy nem látják a szememet. (a szemműtétem óta hordom, nem igazán érheti UV a szememet)

neked barna szemed van, ugye?
Előzmény: freyya (92)
freyya Creative Commons License 2005.04.24 0 0 92

Nem szeretem a napszemüveget, mert pont az emberek szemét nem látom tőle, ami a legfontosabb. Ha valaki napszemüvegben beszélget velem, mindig zavarban vagyok, mert nem tudom, hová kell fókuszálnom, hogy a szemébe nézzek. Hordani meg azért nem szoktam, mert sötét lesz tőle a világ. Napfény rulez!:)

Előzmény: lámalámpa (91)
lámalámpa Creative Commons License 2005.04.24 0 0 91
napsütéses időben elmaradhatatlan kellékem a napszemüveg. aminek ugyan nem tükrös a lencséje, mégse látni be alá. és olyankor bizony - eléggé el nem ítélhető módon :) - nézelődöm nagyon. mert ha másfelé fordítom a fejem, és csak a szemem mozgatom a kukkoláshoz, akkor (legalábbis nekem úgy tűnik) nem zavarja az embereket. bajba akkor szoktam kerülni, mikor leveszem a napvédőt, és elfeledkezem róla, hogy már nem lehet bűntetlenül nézelődni mindenfelé...
freyya Creative Commons License 2005.04.24 0 0 90
Akkor mindent és mindenkit megnézek, ami/aki az utamba kerül. Persze csak finoman, tapintatosan.:-)
Előzmény: Törölt nick (89)
freyya Creative Commons License 2005.04.24 0 0 88
Mi és akkor?:)
Előzmény: Törölt nick (87)
freyya Creative Commons License 2005.04.24 0 0 86
Először felfigyelek rá, aztán megnézem. De kell valami, ami odavonzza a tekintetemet. Kivéve, ha eleve nézelődős hangulatban vagyok.
Előzmény: Törölt nick (82)
Celtic Moon Creative Commons License 2005.04.24 0 0 81

A szemeket veszem észre,  vagy inkább magát a tekintetet.

Hogy hogyan néz, ez az első amit megnézek, meglátok, amire felfigyelek.

a szem után jönnek a kezek.

Milyen a keze? Eltudom képzelni, hogy megérintsen velük?

A harmadik a mosoly, és végül az összkép.

 

Nekem a szem meg a mosoly, olyan mint valami fétis.

Ezekbe szoktam beleszeretni...na meg az érzékeny lelkekbe.

 

freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 79
Nem az emberi reakciókon volt a hangsúly. Mindegyik pasi teljesen érthetően, természetesen reagált, és abszolút korrekt is volt. Inkább a kiindulási helyzet nem volt ideális egyik esetben sem. Az optimizmusomból kellene visszafogni, hogy na majd nekem sikerül a lehetetlen. Csak hát újra és újra látok magam körül efféle csodákat, ami nagyon nem segít abban, hogy az ilyen esetekben időben elapadjon a lelkesedésem. Azt meg még feleslegesebb csodavárásnak tartom, hogy üljek a szobámban, és várjam, amíg betoppan a herceg ideális körülmények között. Akkor már inkább sírok időnként, de élem az életet. Mégiscsak izgalmasabb.
Előzmény: Törölt nick (77)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 78
off
Ha tudod már, hogy mikor és honnan indulunk pénteken, elküldenél egy e-mailt a címemre? Írni nem tudtam neked, mert a tiéd nem publikus.
Előzmény: Törölt nick (77)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 75
Amúgy meg az totál igaz, hogy nemigen segít a "felkészülés". Eddig nem volt két egyforma kapcsolatom, mindegyik teljesen más - számomra érthető dolgok - miatt nem működött végül, az egyetlen közös bennük az volt, hogy nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan szerettem volna. Max azt tanulhatnám meg belőlük, hogy ne akarjak semmit, és akkor csalódni sem fogok soha. Merre is van az a fügefa?:-)
Előzmény: Törölt nick (73)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 74
Ma mindenkinek igaza van.

Vagy lehet, hogy mindig?:-)
Előzmény: Törölt nick (73)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 72
Ez is igaz.
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (70)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 71
Ez is igaz.
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (70)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.04.23 0 0 70
Utólagos agyalással csak múltbéli helyzetekre lehet felkészülni. Azokra meg minek? Úgysem jönnek el újra, ugyanúgy.
Előzmény: freyya (67)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 69
Igaz.
Előzmény: Törölt nick (68)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 67
Igen is, meg nem is. Valahol már tényleg felesleges, hiszen a múltat megváltoztatni nem tudjuk. Tanulni belőle viszont igen. És ha az ösztönös döntések újra és újra nemszeretem helyzetbe sodornak, akkor már nem biztos, hogy nem érdemes elgondolkozni rajtuk. Hogy talán nem mindig a legjobb irányba visznek az ösztöneim.:-)
Előzmény: Törölt nick (66)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.04.23 0 0 64
Miért nem mondod ki, hogy seggfej? Félsz? Angolul szalonképesebb szerinted?
Előzmény: Törölt nick (63)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.04.23 0 0 62
Tökmindegy, mit értelmez. A pofon nem azért van, hogy elgondolkodjon rajta, hanem hogy felrázza. Felőlem gondolhat utána lelketlen egoistának bárki. Az, hogy nem érdekel, minek gondolnak, a legegyértelműbb bizonyíték arra, hogy nem vagyok egoista. (Kissé fonák, hogy most viszont meg ezt bizonygatom, úgyhogy be is fejeztem. Gondoljatok csak egoistának, attól fejlődtök.)
Előzmény: freyya (61)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 61
Tévedés. Az emberek 99%-a egy pofon mögé elsősorban rosszindulatot értelmez, és csak ha ezt már egyértelműen kizárthatta, akkor kezd el gondolkozni egyáltalán rajta.
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (60)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.04.23 0 0 60
Fenéket. Higyje csak, hogy ellene vagyok, annál hatásosabb a pofon.
Előzmény: freyya (59)
freyya Creative Commons License 2005.04.23 0 0 59
Ebben teljesen igazad van, csak ehhez közelebbi kapcsolat kell. Egy fórumon nem működik az ilyen hozzáállás. Ahhoz, hogy valakitől elfogadj és ne érts félre egy pofont, ahhoz előtte "simogatásokkal" biztosítania kell téged arról, hogy melletted és nem ellened van.
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (58)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.04.23 0 0 58
Az ajnározás nem tanítást jelent, hanem felesleges féltést és túlzott babusgatást. Én nem simogatom az emberek lelkét, amikor hülyeséget csinálnak, nem vagyok partner az önigazolásaikhoz. Az elfogulatlan szeretetet ezerszer inkább kifejezi egyetlen igaz pofon, mint száz hazug simogatás.
Előzmény: freyya (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!