Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.20 0 0 10

ez milyen jó kis oldal, btw!!! miért-korzsakban lévő csemeték szülei ezzel bízvást lefáraszthatják a dedet! :-)

 

http://www.kfki.hu/~cheminfo/hun/teazo/miert

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.20 0 0 9
télleg? ez jó! :-)))
Előzmény: csíkos labda (8)
csíkos labda Creative Commons License 2005.04.20 0 0 8
Olyat még én sem láttam. :-) Nekem is csak kiadta a gugli. Rákeresel a szappanbuborékra, és már ott is vagy.
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.20 0 0 7
alapos egy nő vagy :-) még nem láttam anyát, aki a Központi Fizikai Kutatóintézethez fordult buborékügyben! :-)))
Előzmény: csíkos labda (6)
csíkos labda Creative Commons License 2005.04.20 0 0 6

Tavaly erröl az oldalról csináltam a löttyöt:

http://www.kfki.hu/~cheminfo/hun/teazo/miert/glicerin.html 

A C variánst készítettem, tehát 25 ml mosogatószer, 5 ml glicerin, 55 ml víz.

Gyönyörü nagy buborékokat lehetett vele csinálni, csak az volt a baj, hogy akkor még a lányaim rendszesen megkóstolták a levet. Idén még nem csináltam, most a DM-es mosogatószert akarom kipróbálni, mert abban van keserü anyag is, ha mégis kóstolgatnának, azt tuti kiköpik.

Lujza71 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 5

kutyulni kell :)

 

1rész mosogato szer +1 rész sampon+1 rész babafürdető lehetöleg glicerines

de rég kutyultam :)

 

igazi nyári móka bent egy medencében :)

Előzmény: Allia (4)
Allia Creative Commons License 2005.04.19 0 0 4
Abból sem mindegy melyik. Én a Pur-ral próbálkoztam sokféle koncentrációban, persze eredmény nélkül. :-(
Előzmény: "valaki" (1)
berku Creative Commons License 2005.04.19 0 0 3
Én azt olvastam, h. glicerint kell adni a mosogatószerhez (gyógyszertárban kapható), de nem sikerült eltalálnom a megfelelő arányt.
fokhagymabors Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2

WU2 samponnal próbáld meg!

 

A tévében láttam a következőt: fél literes kólásüveg alját ollóval körbevágod - lehetőleg precízen egyenesen, sorja nélkül, vukettős löttybe belemártod a körülmetélt végét, tetejénél tenyereddel befogod, lassan kiemeled, tenyered elveszed és fújod szép lassan. És kész a barominagy buborék!!! Laza rántással leválasztható a flakonról.

"valaki" Creative Commons License 2005.04.19 0 0 1

0

Nálam a mosogatószer nagyon jól bevált.

Előzmény: Arth (-)
belagyi Creative Commons License 2005.04.19 0 0 0

palmolive  szines átlátszó tusfürdő (5-6 féle szinben és illatban van). két féle méretben van. a buborék is színes lesz tőle (időnként szivárvány színű, de a tónus mindig az adott szinnek vfelel meg). a lila azt hiszem a relax, a zöld meg energy?

 

ezzel nem lehet annyi buborékot fujni mint az eredetivel, viszont sokkal tartósabb és így meg tudja fogni, egyik kezéből a másikra át tudja rakni :)

valamint akár akkora buborékot is lehet fujni mint a gyerek feje :)

 

 

Előzmény: Arth (-)
Arth Creative Commons License 2005.04.19 0 0 topiknyitó
Már sok mindent kipróbáltam az otthon fellelhető szappan/tusfürdő/sampon/mosogatószer készlet kombinációjából, de egyik sem közelíti meg a gyári lötyi hatását. Tudtok valami tuti összetételt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!