Keresés

Részletes keresés

fish12 Creative Commons License 2005.08.15 0 0 23
és így be kell érned a rothadó kapitalizmussal :-)
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.24 0 0 22
A múltkor mikor a lottó a topon volt milliárdos nyereménnyel, akkor vettem 1 szelvényt (egyébként nem lottótom), és megfogadtam, hogyha nyerek, akkor veszek 1 néptelen magyar falut, és ott megvalósítom a kommunizmust.
És ha a sors akarja, hogy ez a kisérlet létrejöjjön, akkor nekem adja a nyereményt.
Nem akarta.
Azóta megint nem lottózom.
fish12 Creative Commons License 2005.07.23 0 0 21
Ha én gazdag lennék, akkor előszöris elárasztanám Magyarországot jobbnál jobb keresztény TV csatornákkal...ahol jobbnál jobb műsorokat sugároznának a nap 24 órájában..
bater Creative Commons License 2005.04.20 0 0 20

Hűűű...., láttátok tegnap a TV- ben a magyar milliárdosokat??

Szállodákba, kikötőkbe, verseny vitorlás flottába fektetik a pénzüket az Adrián. Azt mondják remek befektetés, és biztos a megtérülés.

Javasolták még az üdülők vásárlását is, azt mondták ha nem adják ki, csak áll, akkor is 2-3 év alatt megtérül a befektetés.

Csuda jó ötletek!!! :-))

Mikor indulunk az Adriára skacok??? :-)))

The Delirium Creative Commons License 2005.04.19 0 0 19
Ez is tetszik! De ha ezt majd megunjuk, akkor robbantunk ketten oké?
Előzmény: bater (9)
fish12 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 18

"Gongolj, gondolj"

:D
Előzmény: esefi (10)
fish12 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 17
Ez csak egy híres dal kezdő sora...biztosan te is ismered ..(a hegedűs a háztetőn)...:D
Előzmény: esefi (14)
fish12 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 16
nagyon tecccccik:)
Előzmény: aranyviktor (7)
fish12 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 15
Itt csak "álmodni" fogunk..nem relativizálni:))))))
Előzmény: ladydd (5)
esefi Creative Commons License 2005.04.19 0 0 14

Akkor el lett szúrva a témanyitás. :-))

 

"Ha én gazdag lennék...

 

Nyitotta: fish12, 2005.04.18 22:58

Te mit csinálnál?"

Előzmény: fish12 (11)
fish12 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 13
EZ AZ! Ilyesmire gondoltam....kezdésnek nagyon jó! :DDDD
Előzmény: aranyviktor (6)
fish12 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 12
és mit csinálsz a gazdagságoddal? ...vagy mik a terveid? :)
Előzmény: Powaqqatsi (4)
fish12 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 11
s.oszkár, itt arról van szó, hogyha TE lennél gazdag,...akkor mit tennél ?      :))))
Előzmény: Törölt nick (3)
esefi Creative Commons License 2005.04.19 0 0 10

Ha te gazdag lennél, ahhoz nekem mi közöm lenne?

Ha a kérdés arra irányul, hogy én mit csinálnék, akkor nem tudom. De aligha változtatna meg engem a dolog és ez így van jól.

Előzmény: fish12 (-)
bater Creative Commons License 2005.04.19 0 0 9

Brrrrrr, de negatív vagy! :-(

Én egy tengerparti házat vennék. A teraszról gyönyörködnék a látványban. Napfényben fürödnék, sajtot és almát ennék, és könnyű vörösbort innék hozzá.

Hmmmm, ......álom, álom édes álom!!!! :-))))

Előzmény: The Delirium (0)
phoenix1 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 8
Nem görcsölnék, hanem élvezném az életet. Megteremteném magamnak a tökéletes kényelmet, olyan munkát végeznék csak el, amit szívesen csinálok és bejárnám az egész világot. Eltitkolnám a vagyonomat és csak azoknak adnék belőle, akik úgy gondolom megérdemlik és csak személyesen.
Előzmény: fish12 (-)
aranyviktor Creative Commons License 2005.04.19 0 0 7

 

 

Míg el nem felejtem, időnként hatalmas lacikonyhában főznék más hobbiszakácsokkal a hajléktalanoknak. Finomakat, jó nagy adagokat, jó sok hússal, finomságokkal.

 

Előzmény: aranyviktor (6)
aranyviktor Creative Commons License 2005.04.19 0 0 6

 

 

Hát a hirtelen nagyon sok pénz terheli, nyomja az embert, igyekeznék mihamarabb a javát elkölteni. Több alapítványt hoznék létre alkalmazott ügyvédekkel, ügyes jogászokkal, amelyek a kisembereket védenék a monopóliumokkal szemben.

 

Az első egy olyan lenne, amelyik a biztosítókkal szemben nyújtana védelmet, azoknak törné le a szarvát.

Próbaperekkel kényszerítené őket, hogy tisztességesen fizessenek, nyilvánosságot biztosítana a manipulációiknak.

 

A második a monopolhelyzetben lévő közműszolgáltatók orra alá törne borsot. Távfűtás, vízművek, gáz, elektromos, stb. Fogyasztókkal való bánásmód, költségkalkulációk, pazarlások.

 

A harmadik a hivatalok örlőmalmainak körmére nézne.

 

A negyedik a Nane mintájára egy férfiak érdekeit védő szervezet lenne.

 

Az ötödik pár olyan helyiséget biztosítana, ahol önkéntes gyógyítók hajléktalanokkal , azok testi-lelki bajaval foglalkoznának kézrátétellel, természetgyógyászattal. Ez hiánypótló lenne.

 

A hatodik az egészségüggyel foglalkozna, hogy lehetne emberibbé tenni. Kiküszöbölni a mindenkit megrontó hálapénz rendszert.

 

A hetedik a korményzati pazarlások nyomába eredne, azoknak biztosítani nyilvánosságot, és igyekezne jogi úton támadni azokat, hogy ne kelljen beteg gyermekeknek a tévében adományért könyörgni, amikor más csapokon meg dől a közpénz értelmetlen célokra.

 

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Magamnak építtetnék egy kis vályogházat falun, utazgatnék a világban, jó pár nemzet konyháját végigkóstolnám, és természetesen a fiaimról sem feledkeznék meg. Hamar meg tudnék szabadulni a pénztől. Szükségem nincs rá különösebben, mert most is gazdagnak érzem magam. Van fedél a fejem fölött, van internetem, ruhám bőven elég, és úgy eszem, mint más a Hiltonban sem, vegyek tán 3 tévét vagy száz pár cipőt? :)

 

Avi

 

Előzmény: fish12 (-)
ladydd Creative Commons License 2005.04.19 0 0 5
A gazdagság relatív, mert attól függ, hogy mihez viszonyítunk. Pl. ha az angol királynőhöz, akkor csontszegény vagyok, de ha egy hajléktalanhoz, akkor baromi gazdag. Aki szép házban, szép környéken, kényelmesen lakik, van rendes kocsija, jövedelme, tudja taníttatni a gyerekeit és jól él, az tkp. gazdag, mert nincs napi gondja. Ha ezen felül tud évente nyaralni, utazni, öltözködni, stb az is gazdag. A belső gazdagságot most hagyjuk, mert szűkösködve az is nehezen megy, vagy aki ilyet állít az hazudik.
Powaqqatsi Creative Commons License 2005.04.19 0 0 4
Én gazdag vagyok.
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.19 0 0 3
Főbelőném magam - nehezen viselem ha látom, hogy más meggazdagodik :-P
fish12 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 2
Pl "ez az ember" nagyon gazdag volt :)
fish12 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 1
Hmm... szóval bombát...(te nem véletlen ..."***-s"vagy? )
Előzmény: The Delirium (0)
The Delirium Creative Commons License 2005.04.18 0 0 0
Építettnék egy nagy bombát és elpusztítanám az embereket!...
fish12 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 topiknyitó
 :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!