Keresés

Részletes keresés

gimel Creative Commons License 2011.05.31 0 0 70

Végleges skizma fenyegeti a Mammon Szolgáló Pojácák egyházát. 

A böszmeánusok és a mesterházyánusok (közös nevükön: Ánusok) vitája nem ideológiai eredetű, hiszen az alapelveket mindig kellő rugalmasságal tudták kezelni.

A vita sokkal inkább az invesztitúra és a dézsma illetékessége körül zajlik. Ki légyen a "primus inter pares" ?

gimel Creative Commons License 2011.05.29 0 0 68

A Szopacs hívők 2/3 alakjában megkapták az ég kinyilatkoztatását, hogy ők, igen csak ők az egyetlen igaz hit.

Nade az óhit papjait (Kocsis bkv főintendáns, Alföldi ministráns fiút, Persányi állatszelidítő szent ferenc imitátort...stb) mégis a helyükön hagyták.

Nemis szólva Gergényi-Heródes érinthetetlenségéről, aki tűzzel,vassal, gázzal űzte az igaz hit követőit ama nehéz, Nérót idéző napokban. 

 

Szt. Orbán, a igaz hit földi helytartója, világosítsad fel eme teológiai ellentmondásokat feloldani képtelen nyájad szemét !

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.18 0 0 67
A jobbik bejutása körül van az igazi csodavárás.
gimel Creative Commons License 2005.04.21 0 0 66

Mivel napok óta lőn nagy csendesség a topicban, kihasználom a lehetőséget a Mammont Szolgáló Pojácák (röviden MSZP, vagy MaSzoP) főbb tantételének ismertetésére.

 

A hit középpontjában az áll, hogy "könnyebb a tevének a tű fokán átjutni, semmint a gazdag embernek üdvezülni"

Vagyis ha a nép üdvét akarjuk, először szegénnyé kell tenni!   Világos?

 

Ezen felismerés vezette harcra korai pátriárkákat (marksz,engelsz, lenin), s ez adott nékik oly erőt szent harcukhoz, hogy néhány évtized leforgása alatt, az 50' években már-már elérhető közelségbe került az értetlen nép üdvezülése.

gimel Creative Commons License 2005.04.18 0 0 65

Hé, Ti csodavárók mensevik-egyház, mit kerestek itt?!

 

A "Mammont Szolgáló Pojácák" (röviden MSZP) nevében felszólitalak benneteket, hogy azonnal hagyjátok abba ezt a törvénytelen hálózatépítést. (térítést)

 

A Mammont Szolgáló Pojácáknak 2006 -ig törvényes lízing szerződése van az államvallás monopoliumára.

 

Addig is mars vissza a pusztába!

gombb Creative Commons License 2005.04.17 0 0 64

Számlát nem fogadunk el, ellenben kérésére legyártjuk vecsési gyárunkan.

Tanácsadói díját ezután Taxis Gyuszi az ön által megválasztott címre szállítja.

 

Üdvözlettel:  

Köztársaság téri Kanonoki Hivatal  

Előzmény: Soltika (60)
tatjana fjodorovna Creative Commons License 2005.04.17 0 0 63

Ők bizonyára hisznek!

És ha felebarátaink megdobnak minket söjtöri tojásokkal, dobjunk vissza áhítatos szívvel kádkővel.

 

Ááááámeeeen!

Előzmény: Vén Csataló (59)
MorganLaFay Creative Commons License 2005.04.16 0 0 62

Fennen magasztaljuk a Szent Jegyzőkönyvet, s dicsőítve várjuk az Örök Vizsgálóbizottság dicsőséges eljöttét, mert miérk a zország, a hatalom és a dicsőség, amíg meg tudjuk tartani, áámen.

 

Testvéreim, ugyan ki juthat be az Örök Vizsgálóbizottnak országába?

 

Mert bizony mondom Néktek, könnyebb a Tóth Károlynak saját nevét leírnia, mintsemhogy ellenzéki képviselőnek bejutnia az Örök Vizsgálóbizottságnak tagságába.

 

Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 61

Te nem tudsz beférkőzni a hívek közösségébe. Megjátszottad, hogy hiszel a Szent Jegyzőkönyvbe, de aztán kiderült, hogy beteges bálványdöntögető vagy.

Apage soltika!

Előzmény: Soltika (60)
Soltika Creative Commons License 2005.04.15 0 0 60
Hi, valahogy nem megy neked ez a hittérítés, gondutam besegítek neked pacika:-)))
A tanácsadói díjamér hova kűggyem a számlát?
Cinege utca vagy a Szentkirályi utca az "elvtársi" kifizetőhely?:-)))
Előzmény: Vén Csataló (57)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 59

Testvérem Azúrban! A Jókedfvű Hétfősök még nem jelentkeztek, de tárt karokkal várjuk őket, feltéve, hogy hoznak enni-inni, meg pénzt. Akkor majd megvizsgáljuk a liturgiájukat és ha összeegeztethető a SZOPACS-éval, vagyis lemondanak róla, akkor persze hogy befogadjuk.

A lényeg, hogy higgyenek a Szent Jegyzőkönyv eljövetelében, ami megszabadítja a világot a gonosztól.

Ámen!

Előzmény: tatjana fjodorovna (58)
tatjana fjodorovna Creative Commons License 2005.04.15 0 0 58

Alázatos szívvel, lelkemben kis rőzsedalokkal érkeztem közétek, Testvéreim.

 

Kérdezem én, hogy a Jókedvű Hétfő Kisegyházacska hívei vajon közétek tartozók-é? Befogadjátok-e őket, miként Szent Gyurcsány eftárs befogadá a tékozló Nikit?

 

Avagy nem köt-e össze  minket ama Gonosz közös utálata (köp hármat hátra a válla felett) s ama sivár földi lét puritán elviselését feltételező "nagypolgári életmód"?

Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 57

Drága feleim!

Hogy mai ÉS sem hozta el a Szent Jegyzőkönyv eljövetelét ne csüggessze el a szíveteket, mert bízvást tudom, el fog jönni az, el bizony akármi is történjen, beleértve azt az esetet is, hogy mégsem jön el, ami úgysem fog megtörténni, mert el fogh jönni, különben nagyon csúnyán pofára esnénk itt a SZOPACS kisegyházban, ami nem történhet meg, ezért bármikor is jön el, mi várni fogjuk, s amíg nem jön el addig az mindig és folyvást a remény ideje lesz, hogy egyszer mégiscsak eljön és bizonyságot tesz az igazságról, hogy megláthassa minden hitetlen, hogy mégsem vagyunk teljesen hülyék.

 

Amíg a Szent Jegyzőkönyv eljön, vígasztalásul hadd nyujtsam át Szent Gyurcsány próféta szavait:

Mondottam SZOPACS hívők, hogy tiétek a köztársaság, tiétek Magyarország, ti vagytok az, a többi hitetlen nem számít mert ők nem az, nem övéké Magyarország, nem övéké a köztársaság, mert az Úr elfordította tőlük a tekintetét és lángoló phallossal védte meg tőlük a privatizációs paradicsomot, ahol csakis igaz hitű SZOPACS-hívők markolhattak nagyokat és mélyen és rakhatták telis teli rugalmatos pofazacskóikat a gyümölcsökkel,  a miket e föld megtermett annak ellenére, hogy mi gondoztuk oly sok éven által olyan gondossággal, hogy azt bármely szpáhi is megirigyelte volna.

Ámen!

Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 56
Lelki Gyakorlat ÉS próféta könyvéből:

ÉS mondá ÉS, mikoron a Szent Jegyzőkönyv eljövend nagy öröm árad szét az igaz hitűek lelkében.

ÉS visszaáll a demokratikus jogállam, bármikor bele lehet nézni bármelyik orbánszekta-tag testüregébe.

ÉS véget és a hatalmaskodás és az önkényeskedés, mert bármelyik orbánszektatagot azonnal jogherősen életfogytiglanra lehet ítélni Kelle próféta próféciája alapján.

ÉS újra eljövend a demokratikus jogállam, ahol senki sem fütyül és senki sem mond gonosz beszédeket prófétáinkra, mert 400000 új kényszermunkahely teremtődik.

ÉS megszűnik a különbség önkormányzat és önkormányzat között, mert minden önkormányzatra rámosolyog a SZOPACS.

ÉS a következő pápa pápai lesz!

Ímígyen szóla az ÉS, áldassék a neve.

Ámen!

Előzmény: Vén Csataló (55)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 55

Hamarosan kezdődik mai lelkigyakorlatunk, melynek címe:

A Szent Jegyzőkönyv eléjövetelének csodái, de ha mégsem jön el, akkor mi van.

 

Zsoltárok:

216. "Űzd el Orbánt uram, a Te Jegyzőkönyveddel..."

45. "Kiszáradt pitypangvetés mer' Orbán járt a kertem alatt..."

71.  "4-es metróba jöttem a világra..."

Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 54
Gyakorold a szerénység erényét! A hazudozás etalonjának elnevezését engedd át egy másik SZOPACS-hívőnek, különösen, hogy a képmutatásét már elnyerted. Gondolj csak bele, micsoda kavarodás támadna, ha engednék ambícióidnak és azt is rólad nevezném el. Beláthatod, mennyire helytelen lenne. Ámen, ámen!
Előzmény: kobaltselyem (53)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.04.15 0 0 53

Szivacsos agyad csak egy-két szót volt képes kiragadni abbol a hozzászólásból - értelme már nem volt megragadható számodra.

 

Nem baj, menj békével. És ne vétkezzél.

 

Pál apostol tanítását ugyanúgy nem fogod fel, mint azok a farizeusok, akikre gondolva írtam azt a hozzászólást.

 

 

 

Előzmény: Vén Csataló (52)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 52

Ha el is hallgatok, az igazság hangja némán is eljut ahhoz, aki hisz a Szent Jegyzőkönyvben. Meg fogja hallani, hogy kisegyházunk olyan új taggal gazdagodott, aki úgy tud  nílusi hüllőket is megszégyenítő méretű könnycseppeket hullatni egy másik, de nagy egyházhoz tartozó honfitársaink kedves imádsága miatt, hogy alig néhány hónapja még ugyanennek a másik, de nagy egyháznak az alig szentként tisztelt apostolát, a Pál nevezetűt viccesen büdöskomcsibérencnek titulálta, amivel persze egyáltalán nem sértette meg sok honfitársunk kedves apostolát és világnézeti meggyőződését.

Na ezért léssz a te neved atyámfia kisegyházunkban egységnyi Szent Képmutatás neve, az 1 kobaltsystem. Ámen!

Előzmény: kobaltselyem (51)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.04.15 0 0 51

Majd el fogsz hallgatni nemsokára... Tombolj még egy kicsit.

(éjjel már nem jövök ide...)

 

Előzmény: Vén Csataló (50)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 50
Jó ötlet! A képmutató farizeusok is jöhetnek. De csak akkor, ha legalább ekkora képet mutatnak. Mint a kezdeményezés úttörője, te leszel az etalon, az egységnyi Szent Képmutatás. Ámen!
Előzmény: kobaltselyem (49)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.04.15 0 0 49

Én úgy vélem, ezt már nem kellene. Sok honfitársunk kedves imádságát ocsmányul átkölteni.

 

Te beteg vagy, (vagy pszichiáter) - megzakkantál.

 

Előzmény: Vén Csataló (48)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 48

Kötelezően önkéntes esti imádság:

Én Istenem, Jegyzőkönyvem

Lecsukódik már a szemem,

De a tied nyitva vagyon.
Remélem, hogy nem nyomsz agyon!

Csodás vagy te Szent Jegyzőkönyv

Felgördüsz majd mint egy függöny

Tudom eljössz, tudom megjössz,

De ha mégsem, akkor kapd be!

 

Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 47
Hát akkor, mert te nem vagy kedves a SZOPACS-kisegyház szívének ezzel a barbár bálványdöntögetési hajlamoddal, ezért áhitatos szívvel az tanácsoljuk, hogy húzzál innen a nadragulyás susnyásba, mert ha mi azt találjuk meglátni, hogy te döntési helyzetbe kerülsz a Szent Jegyzőkönyvtől kartávolságon belül akkor olyan tockost nyomunk le a te tarkódra a mi kezünkben lévő megszentelt kerítésléccel, hogy az orrodban tanyázó takonymanó fájdalmas jajjkiáltásait fogja napokig visszhangozni arcodnak ürege. Értve vagyok? Ámen!
Előzmény: Soltika (46)
Soltika Creative Commons License 2005.04.15 0 0 46
Hi, hát kántornak nem is vagyok jó, kontárkodni viszont tényleg szeretek sok mindenbe:-)))
Ateistának viszont ateista vagyok, a bálványokat is imádom döntögetni:-)))
Előzmény: Vén Csataló (45)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 45
Nem lehetsz ateista, ha hiszel a Szent Jegyzőkönyvben! Felveszünk kontárnak. Nem. Kántornak!
Előzmény: Soltika (39)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 44

És bekövetkezik a csodálatos Jegyzőkönyv-szaporítás!

Minden SZOPACS-hívőnek lesz saját jegyzőkönyve!

Előzmény: Törölt nick (42)
Soltika Creative Commons License 2005.04.15 0 0 43
Hi, idolokat.:-)))
idol=bálvány
Előzmény: Törölt nick (41)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.04.15 0 0 40

A Megjelenések könyvének antitéziséről se feledkezzünk meg: az Eltűnések könyvéről.

"4000 bizony dalolva ment a lecsóba Milliárd, de egy se bírta mondani, hogy: Ne röhögtess, üvegzseb? Majd ha kimúlt az állampárt."

Előzmény: ex_lx (26)
Soltika Creative Commons License 2005.04.15 0 0 39
Ráadásul olyan ateista pap aki idolokat is döntöget alkalmanként:-)))
Előzmény: Soltika (38)
Soltika Creative Commons License 2005.04.15 0 0 38
Hi, egy ateista pap is köll ebbe a csapatba?
Mer én az vagyok:-)))
Előzmény: Vén Csataló (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!