Keresés

Részletes keresés

trianonstorno Creative Commons License 2006.07.06 0 0 24
...okokból...
Előzmény: trianonstorno (23)
trianonstorno Creative Commons License 2006.07.06 0 0 23
Mozinet Magazin 06/06 69. oldal. Jancsó-interjú.

„Grunwalsky nem lehetett különböző okoból, a kollégák nem hagyták, hogy ő legyen.”

Miki bácsi! Te nulla! Nem elég, hogy évek óta tapsolod el a tíz meg százmilliókat a semmiért, most még hazudozol is!
Azt hiszed, nem emlékszik senki az egy évvel ezelőtti eseményekre? Grunwalsky a kuratóriummal odaadatja a lóvét annak a filmnek, aminek az operatőre lesz. Méghogy a kollégák nem hagyták; országos botrány volt vén bolond; szánalmas vagy.

Ceterum censeo: beszüntetni a magyar film állami dotálását! Forgasson filmet, akinek van pénze; itt miért nincs piacgazdaság?
peaso25 Creative Commons License 2005.05.05 0 0 22
elnézést a tudatlanságomért, és most utánanézni is lusta vagyok, de nem hoztak vmi filmtv-t 2003-ban, amivel úgymond rendet vágnak ebben a filmesek által is mocsárnak minősített osztogatásos rendcerben?
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.05 0 0 21
Senki sem adja vissza a lenyúlt pénzt.

Annyit sikerült 15 év alatt elérni, hogy akinek rácsapnak a kezére lopás közben, az már nem teheti zsebre a lenyúlt lóvét. (Vagy nem ott, úgy és abba a zsebébe.)

De ez is csak az elmúlt hónapok "eredménye", itt a máv tenderre is gondolok.

Érdekes a felelősségre vonás abban az ügyben is: Ökröst kirúgta a főtolvaj:) És ezt szemrebbenés nélkül megteheti és meg is teszi. És mi meg elnézzük, talán még csóváljuk is a fejünket, hogy ez az ökrös gyerek milyen lúzer, nem olyan tökös gazember mint a felettesei..

Hát ez siralmasan soványka "eredmény".

Ez jogállamban nem így megy, ugye

csak a Magyar Banánköztársaságban?

Mert akkor én leszek az első telepes a Marson.
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.29 0 0 19
A lopási kísérlet nem bűncselekmény?

Hány nap alatt évül el egy lopás magyarországon?
Waters of Styx Creative Commons License 2005.04.29 0 0 18
Lemondott Naszvadi a filmbotrány miatt
A kuratórium szerint nem történt szabálytalanság
2005. április 29. 11:29


MNO
Lemondott kuratóriumi tagságáról Naszvadi György volt államtitkár, a Magyar Mozgókép Közalapítvány (MMK) körül kialakult helyzet miatt. Az MMK ellenőrző bizottsága egy Jancsó-film 120 milliós állami támogatását összeférhetetlennek ítélte, mivel az alkotó operatőre Grunwalsky Ferenc, az alapítvány elnöke. A kuratórium több olyan filmnek is ítélt oda támogatást, amellyel kapcsolatban felmerült az összeférhetetlenség gyanúja.

Lemondott a Magyar Mozgókép Közalapítvány (MMK) kuratóriumi tagságáról Naszvadi György volt államtitkár. Döntését a kialakult helyzettel indokolta. Bozóki András, a kulturális tárca vezetője felkérte Grunwalsky Ferencet, a kuratórium elnökét és Lengyel Lászlót, az ellenőrzési bizottság fejét, gondoskodjanak a feltárt összeférhetetlenség megszüntetéséről és új támogatási szabályzatról.
Waters of Styx Creative Commons License 2005.04.29 0 0 17

Kelleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

"Az SZDSZ tele van korrupciós ügyekkel."

Előzmény: Törölt nick (16)
Waters of Styx Creative Commons License 2005.04.28 0 0 15

De bizony, hogy visszavonják!

 

http://www.hirtv.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=45194&mode=thread&order=0&thold=0

 

MKK: Jancsó új filmje nem kaphat 120 milliót
2005. ápr. 28., 11:22


A Magyar Mozgókép Közalapítvány ellenőrző bizottsága a sajtóban kiszivárgott információk nyomán indult vizsgálata során megállapította: összeférhetetlen a tervezett Jancsó-film 120 milliós állami támogatása, mivel az alkotó operatőre az alapítvány elnökeként tevékenykedő Grunwalsky Ferenc.

A legmagasabb adható összeg megszavazása az eddigi gyakorlattal sem fér össze, ugyanis általában egy film költségvetésének legfeljebb 60 százalékát fedezi az alapítvány, a produkció viszont a teljes ár 80 százalékát kapta volna meg.

Előzmény: Törölt nick (13)
lanigiroisz Creative Commons License 2005.04.27 0 0 14

"hiaba primitiv egy allat fajta a magyar"

No no, vigyázzunk csak, kisebbséget nem illik diszkriminálni!

Előzmény: netizen (-)
zuglo_14 Creative Commons License 2005.04.13 0 0 9
"Én egy szavazatot rakok a NEM-re.."
Az egész bagázst el kéne hajtani.....
Sajna, nagy esélye van, hogy igazad lessz, de inkább ne legyen...
Előzmény: Törölt nick (5)
MGperY Creative Commons License 2005.04.13 0 0 8
sajnálom h ilyen cikkben kell olvasnom szomjas és grunwalsky nevét. amúgy aon h ez így folyik nem lepődtem meg, csak az elkövetőkön.
én kérek elnézést.
netizen Creative Commons License 2005.04.13 0 0 7
Oke kicsit durva volt a felutes, de egyszeruen folhaborito, hogy egyesek kozalapitvanynak alcazva kapnak burkolt allami tamogatast, olyasmire aminek az eredmenye alapjan a tarsadalmi hasznossaga zerus. a lexomorubb mindebben az, hogy erre a 'penzmosasra' egy patinas es fontos kozalapitvanyt hasznalnak fel. egyre inkabb azt hiszem, hogy az alapitvanyoknak a civil szferaban kene kizarolagosan tenykedniuk, vagyis az alapitvanyok allami tamogatasat meg kene szuntetni. a politikai elit egyszeruen tul pitianer es primitiv ahhoz, hogy kozalapitvanyokat tisztesseggel mukodtessen.
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.13 0 0 5
Tippeljetek az elmúlt 15 év tapasztalata alapján, hogy lessz e retorziója ennek a többmilliárdos lopásnak.

Én egy szavazatot rakok a NEM-re..

:(
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.13 0 0 4

Wic, természetesen netizen topiknyitójára reagáltam!

Előzmény: Törölt nick (1)
Wic Creative Commons License 2005.04.13 0 0 2
nem én nyitottam. :)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.13 0 0 1

Nem 0.

 

Amit hozzáfűznék: szvsz nem szerencsés a

 

hiaba primitiv egy allatfajta a magyar

 

kommentár tőled a topiknyitódban. Ugye nem azonosítod a magyarságot a tolvajlással? Ez bizony erős sztreotípia, előitéletesség lenne tőled, biztos nem így gondoltad.

Előzmény: Wic (0)
Wic Creative Commons License 2005.04.13 0 0 0

http://index.hu/kultur/pol/mmk0413/

 

így könnyebb :)

Bukott filmeket dotál tízmilliókkal az MMK   2005. április 13., szerda 14:18 Titkos, szabálytalanságra utaló részletek is napvilágra kerültek a Magyar Mozgókép Közalapítvány játékfilmgyártásra kiírt pályázatának döntéseiről egy véletlenül kiküldött dokumentumban. Az 1,7 milliárd forint szétosztásáról szóló belső lista tanúsága szerint olyan filmrendezők kapták meg a 120 milliós maximális támogatás, akik hiányosan adták be pályázatukat, és olyan már bemutatott filmek jutottak több tízmilliós dotációhoz, amelyek nem tudták teljesíteni a beígért nézőszámot, vagyis megbuktak. Az MMK kuratóriumának elnöke időhiányra hivatkozva nem kívánt nyilatkozni az Indexnek.

Előzmény: netizen (-)
netizen Creative Commons License 2005.04.13 0 0 topiknyitó
katt a cikkre: http://index.hu/kultur/pol/mmk0413/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!