Keresés

Részletes keresés

peterigy Creative Commons License 2013.06.25 0 0 77

Sziasztok,

én a különböző külföldi biztonsági tesztek végigolvasása után a holland Bobike üléseit választottam.

Az első generációs darabot (9 hónapos és 3 év közötti gyermekek számára, illetve 9 és 15 kilogramm közötti gyermekek számára) már kinőttük, ez most eladó:

http://www.expressz.hu/bobike-mini-elso-kerekparos-gyermekules-46345705/

 

Most a következő modelt, a maxi-t használjuk.

 

Üdv,

PGy

 

 

viragh33 Creative Commons License 2011.05.14 0 0 76

ja, es elore szerelheto, akar noi, akar ferfi kerekparod van... ez lemaradt az elobbibol.. virag

viragh33 Creative Commons License 2011.05.11 0 0 75

Haliho. Nekem egy weeride ulesem van. Igaz, kulfoldon vettem, de rakerestem a neten, s itton is van weboldaluk. Kicsit draga, de szerintem a legbiztonsagosabb... en negy honapig hasonlitgattam ossze oket.. aztan 11 honaposan ratettem erre a kisfiam... persze nyugodt utakon.. ja, a cimuk weeride.hu virag

csilla0727 Creative Commons License 2011.03.16 0 0 74

Szia! Igen engem érdekelne Tudnál róla képet küldeni,és  irj egy árat is!Köszi

Előzmény: csíkos labda (71)
csilla0727 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 73

a kislányom 2 éves és 14 kilo mondjatok egy árat küldjetek egy képet

csilla0727 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 72

sziasztok!Engem is érdekelne gyerekülés biciglire

csíkos labda Creative Commons License 2008.07.08 0 0 71
A Felesleges gyermekholmikba tettem fel egy Hamax és egy Römer ülést, ha valakit érdekel. (30518. hsz)
santin Creative Commons License 2008.05.21 0 0 70

Szia!

 

Érdekelne a gyerekülés, ha nem csak cserében gondolkodsz! Esetleg képet, típust és árat tudnál írni???

 

nagyon köszi!

 

Üdv.:

Zsanett

Előzmény: catty23 (69)
catty23 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 69
Sziasztok, nekem lenne egy eladó kerékpár ülésem, dönthető a háttámlája és hárompontos a biztonsági öve, oldalról védett, törés és esés mentes, alig használt, 22 kg-ig tökéletes. Szívesen cserélném egyszemélyes utánfutóra ráfizetéssel.
Csokis Creative Commons License 2006.11.04 0 0 68
Nekünk olyan van, amit a hátsó villa két ágára kell feltenni, azt szorítja össze két lemez. Szóval van lehetőség, fel a fejjel!
Előzmény: moneymaker (65)
Csokis Creative Commons License 2006.11.04 0 0 67
Mi a Vaterán vettünk egyet a nyáron. Nagyon jó, svéd Hamax, és elég olcsó volt. Most kapásból nem emlékszem, de 4000,- körül csaptam le.
Előzmény: első gyerekülés (66)
első gyerekülés Creative Commons License 2006.06.14 0 0 66

Sziasztok!

 

Arról szeretném a véleményeteket kikérni, hogy az első, vagy a csomagtartóra szerelhető gyerekülés előnyösebb egy 2 és fél éves 13 kg-os gyereknek (és nekem:). Érdemes-e olcsóbb kivitelekkel bringázni? Hol érdemes keresni használtat?

moneymaker Creative Commons License 2006.06.06 0 0 65
Sziasztok!

Látom egy ideje már behalt ez a jó kis topik, de hátha mégis erre téved valaki, aki tudja a választ a kérdésemre:

Létezik olyan gyerekülés, amely összteleszkópos MTB biciklire is felszerelhető? Lévén ott szinte nincs ülés alatti függőleges vázrész, így másképp kell megoldani.

Előre is köszi!
rgranc Creative Commons License 2005.08.27 0 0 64
Hajjaj, Klári jövő nyáron várhatóan még nem nagyon fog komolyabban biciklizni (de majd meglátjuk végülis), úgyhogy ha megyünk családilag, akkor a két biciklin lesz egy-egy gyerekülésben egy-egy gyerek, plusz még az utánfutóban húzok kettőt... :)

De milyen jó lesz majd mondjuk 10 év múlva ha családilag elindulunk tekerni, mind a négy gyerek a saját biciklijével, már kisebb túracsoportnak fognak nézni minket... :)
Előzmény: levelibeka (63)
levelibeka Creative Commons License 2005.08.27 0 0 63

OFF

 

Robi, nem láttam még, de nagyon helyesek. Klári és Öcsi is mekkorát nőttek. :-))) Már rájuk sem ismernék. (Mi még Ausztriában vettük a miénket, de csak 5.000 Ft volt. :-))))

 

Várom. :-)))

 

 

Nekünk is Hamax van ami hátulra tehető és lazán elvan a két karon amivel fel lehet rakni. Lassan már 3 gyereket is tudunk így szállítani, igaz azt én nem fogom bevállalni. Mi még csak sík terepen használtuk az utánfutót, amikor oviból hozom haza Kingát a sráccal együtt.

 

Brekus

 

Brekus

Előzmény: rgranc (62)
rgranc Creative Commons License 2005.08.27 0 0 62
OFF
Majd írok...

Ezt a képet nem láttad? (Valamelyik másik topikba már felnyomtam egyszer...)






Ezzel kapcsolatban (másoknak): drágább mint két gyerekülés, de mint írtam én nem igazán használnék kormányra szerelhető ülést, másképp meg nem lehet két gyereket egyszerre szállítani... Nem rugózik olyan lágyan mint az előbb említett konzolra szerelhető ülés, de a csomagtartóra szerelhetőtől nem rosszabb. Ugyanúgy le tudom kapni vagy felrakni egy fél perc alatt, mint a gyerekülést, pakolható (oldalt két zseb kajának, piának, hátul kis csomagtartó egy-két táskának), és az autósok mind jóval nagyobb oldaltávolságot tartanak mint általában... Hátránya hogy azért meg kell nyomni annak aki vontatja, főleg emelkedőn felfele... Legnagyobb távunk eddig egy kb 50 km-es Kis-Balaton túra volt, ráadásul jó melegben, picit dombos terep is, hát... leadtam 1-2 kilót... :))) Ja igen, már nem kell Németországba utazni megvenni, a Dekathlonban is kapható Budaörsön.
Előzmény: levelibeka (59)
rgranc Creative Commons License 2005.08.27 0 0 61
Előre a csomagtartóra szerelt ülésnél sem lát ki... Megszokja a gyerek hogy oldalt nézelődik, főleg ha kicsit nagyobb és mutogatod is neki időnként hogy melyik oldalon nézzen egy-egy érdekesebb dolgot...
Előre nézelődni csak az kormányra szerelt ülésben lehetne, de szerintem az sokkal kevésbé biztonságos, szerintem legalábbis jobban csökkenti a kerékpár stabilitását... Én nem is láttam kormányra szerelhető drágább (értsd biztonságosabb, nevesebb) ülést még...
Előzmény: lakos (60)
lakos Creative Commons License 2005.08.27 0 0 60
Köszi. Akkor tkp. csak annyi, hogy egy pár centivel följebb csúsztatom azt a tartót a vázon és kész. Amúgy mentünk már vele tegnap egy kört, ahogy most föltettem, nem volt különösebb gond, de akkor ma átszerelem. Szerintem nem zavaró, hogy előre nem lát, ki mert oldalra nézelődik
Előzmény: rgranc (54)
levelibeka Creative Commons License 2005.08.27 0 0 59

OFF

 

Szia Robi! Hogy vagytok? Írhatnál magatokról... adok egy másik címet is andrea pont fulep kukac adsl pont pantel pont hu.

Mi egyébként most 2 személyes bicikli utánfutóval nyomulunk. :-))))

 

Brekus

Előzmény: rgranc (58)
rgranc Creative Commons License 2005.08.27 0 0 58
Ha nem lennék ilyen lusta, ki is mennék lefényképezni...
Előzmény: rgranc (54)
Gabiiiiii Creative Commons License 2005.08.26 0 0 57

de hiszek,de megkerdeztem az embert is,nehogy azt higgye,kimarad valami fontosbol:)))

En mindig csak mogottuk megyek,de meg sosem figyeltem,hozzaer-e az ules a csomagtartohoz

Előzmény: rgranc (56)
rgranc Creative Commons License 2005.08.26 0 0 56
Nekem nem is hiszel? :))) Négy éve használok ilyet, van már benne 1-2 ezer km... :)
Előzmény: Gabiiiiii (55)
Gabiiiiii Creative Commons License 2005.08.26 0 0 55

na,hazaert az ember,megkerdeztem.Azt mondja,annak nem is szabad teljesen rafekudnie pont a rugozas miatt.

Előzmény: rgranc (54)
rgranc Creative Commons License 2005.08.26 0 0 54
Egyáltalán nem is szabadna hozzáérnie a csomagtartóhoz! Az a két rúd normális esetben gond nélkül megtartja a gyereket (és az ülést), és azon rugózik az ülés. Az előnye a "hagyományos" ülésekhez képest egyrészt pont ez: nem ráz annyira, tehát elvileg kényelmesebb a gyereknek, másrészt pedig nem kell állandóan fenn lennie a biciklin az ülésnek, csak az a konzol marad rajta, az ülést egyetlen mozdulattal le lehet venni és feltenni.
Előzmény: lakos (52)
Gabiiiiii Creative Commons License 2005.08.26 0 0 53

ugy emlekszem, a mienk sem fekszik ra teljesen a csomagtartora

Az ember tudna pontosan megmondani,az o biciklijen van:)

Előzmény: lakos (52)
lakos Creative Commons License 2005.08.26 0 0 52
Sziasztok kaptam ajándékba egy használt gyerekülés az van ráírva, hogy Hamax baby rider lux, 22 kg-ig. Nem volt hozzá semmi papír, én meg életemben először látok ilyet, elsőre az alkatrészekről azt se tudtam mi hova való. Aztán lassan rájöttem, hogy az ülés alatti vázcsőhöz kell rögzíteni az az izét amiben a két lyuk van (persze először sikerült fordítva fölszerelni:) és oda kell bedugni. A kérdésem, hogy az ülésnek rajta kell lennie a csomagtartón, vagy "lebeghet" fölötte pár centivel, ahogy láttam egy bringásnál az utcán? elbírja az a két rúd a gyereket? Mitől függ, mi alapján lehet eldönteni?
rgranc Creative Commons License 2005.08.17 0 0 51
:)))

Mondjuk habár én rászántam tizenötezer forintot egy biztonságos gyerekülésre a gyerekeimnek, mikor kisgyerek voltam (na jó, nem Budapesten hanem jócskán falun), arról csak arra emlékszem hogy mindig ülés nélkül szállított nagyapám, csak egy kispárna került kettéhajtva a csomagtartóra, és csak arra kellett vigyáznom hogy szétrakjam a lábam, ne kapják be a küllők. Ez itt ahhoz képest összkomfort, még rács is van a küllők előtt... :)
Előzmény: csirketojas (50)
csirketojas Creative Commons License 2005.08.17 0 0 50

 

Bocs az OFF-ert (bar lehet, nem is olyan OFF itt) :-)

Ezt a biciklis gyerekulest 2 hete fotoztam le Tiszafüreden. :-D

 

Cst.

ed_ Creative Commons License 2005.06.20 0 0 49

Fel, fel, topik!

 

Kedves mindenki, eddig read only módban böngésztem a topikot, de most örömmel jelenthetem, hogy beszereztük a gyerekülést, a topik hatására Hamax Sleepy-t, ami dönthető, mert még nem nagyon tud ülni a pampalini, lévén 7,5 hós. Meg a bukót is megvettük, Casco Follow Me, olyan, mint Gabiiii-éknak, csak nekünk nem a katicás, hanem a méhecskés lett, lévén hímnemű a ded, sárga-fekete csíkos, szeme-szája is van, minden szembejövő szétröhögi az agyát rajta, meg mi is. Már ki is próbáltuk, stabilan tartja a villa az ülést, bukkanóknál kicsit beleng, de az külön jó, mert nem rázza ki a gyerek lelkét az út. 

 

Szal kösz mindenkinek a jó tippeket.

Üdv,

Ed

Gabiiiiii Creative Commons License 2005.05.05 0 0 48

ettol en most elkepzeltem a sajatomat bukosisakban es napszemuvegben...nagyon kell rohognom:)))

 

Nem tudom,hogy van-e ilyen kicsi,de az enyem mar erosen majmol minket,neki is kelleni fog,majd korulnezek

Előzmény: Vezso (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!