Keresés

Részletes keresés

szanzaveronika Creative Commons License 2005.04.07 0 0 5

Utána, mikor bekukkantottam, erre is rájöttem, csak valahogy a verziószám nem topikverziónak tűnt, hanem eseményverziónak. :)))

dalia Creative Commons License 2005.04.07 0 0 4
10.000??? _EZER_ hozzászólást bírt csak el a topic :))) Nem csak az index vot akkor még lassú, de a topicokat nem lehettt még tördelni és hol voltunk még a szélesszávú internettőll a legtöbben 14-es modemekkel neteztünk...
Előzmény: rocher (1)
rocher Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3
Régi motorosok vagyunk:-)))
Előzmény: Maminti (2)
Maminti Creative Commons License 2005.04.06 0 0 2
Hűűű, _tényleg_!!! :)) Én az elsőt még csak a "kivülállók" kiváncsiságával és nyugalmával olvasgattam. :)
Előzmény: rocher (1)
rocher Creative Commons License 2005.04.05 0 0 1
A 2.0 a verziót jelenti. Amikor az 1.0 futott, akkoriban nagyon lassú volt az index és ha egy topik 10.000 hsz fölé ment kezelhetetlenné vált Azért nyitotta juci anno, hogy könnyebb legyen a kismamák élete. De ez már történelem:-))) Még az 1.0 nullában voltam érdekelt, és a lányom már másodikos....
Előzmény: szanzaveronika (0)
szanzaveronika Creative Commons License 2005.04.05 0 0 0

Pl. én ma megláttam a "Tipegők - az egy éves szülinap után" című topikot, és megörültem, hogy rajtam kívül más is retteg attól, hogy a nagyobbacska baba sem tud még szólni, hogy valamijét szorítja valami ruha, és mániákusan tipegő jellegű ruhadarabokba öltözteti még egy év feletti csemetéjét is. :))) - Bemászva a topikba, rájöttem, hogy miről van szó.

 

A másik: "Szülés, terhesség 2.0": azt gondoltam, hogy a (szülés utáni,) második terhességről szól. :)))

szanzaveronika Creative Commons License 2005.04.05 0 0 topiknyitó
Bakis elképzelések, amik a topikcímeket elolvasva kialakulhatnak... :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!