Keresés

Részletes keresés

LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.04.03 0 0 11
EDdig a legolcsóbb, amit találtam, a gp.hu-n 5250 bruttóért. szerintem ennél olcsóbb már nem nagyon lesz sehol. Csak azért lenne jó gyárit találni, mert a gyári 1090 mAh-s és az összes utángyártott csak 810-es.



Sir Balambér Creative Commons License 2005.04.03 0 0 10
Sajnos csak a sowah-ba vagyok bejáratos, tartok tőle ott fotóscikkek nincsenek, viszont állítólag féláron lehet mindenfél utángyártott akkukat kapni. Nézzek utána hol?
Előzmény: LUCzI FERencz (8)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.04.03 0 0 9
Hát akkor még 1x nagyon köszönöm. :)
Előzmény: LUCzI FERencz (7)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.04.03 0 0 8
max. ha esetleg Olympus fgépbe való LI -10B akkuhoz hozzá tudsz juttani nettó nagyker áron, azt köszönettel venném. (csütörtökön átutazóban Pesten leszek)

Előzmény: Sir Balambér (5)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.04.03 0 0 7
Kösz, de egyrészt, én vidéken vagyok, másrészt nekem is van kapcsolatom nagykerben, harmadrészt nemrég vettem egy 256-os XD-t a fényképezőgépembe. A telefonba meg vegyen a rosseb, mert az céges.
Előzmény: Sir Balambér (5)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.04.03 0 0 5
Maximális tisztelettel jelentem: igazad volt!! :) Megjavult a gaz. Örök hálám. Esetleg tehetek érted valamit? Ha kártyát szeretnél pl. venni szivesen elmegyek veled mondjuk a sowah nagykerbe és segítek nagykeráron megkapni.
Még 1x dankesőn!! :)
Előzmény: LUCzI FERencz (3)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.04.03 0 0 6
Nem azt mondtam, hogy optikai, csak azt, hogy az olvasóban van az érzékelő, nem a kártyán.
Egyébként az enyém ilyen:
Sir Balambér Creative Commons License 2005.04.03 0 0 4
Igen, erről a kártyáról van szó. Aszondod, lehet, hogy valami optikai kütyüvel érzékelik a lezárást mint régen a floppyknál? Megnézem,köszi a tippet! :)
Előzmény: LUCzI FERencz (3)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.04.03 0 0 3
Közben találtam a neten SD kártya képet, itt és ezen látom a Lock kapcsolót. Mivel ez az én telefonomban levőről hiányzik, és teljesen egyenes a kártya a kapcsoló helyén, ebből gondolom, hogy az egész meg nem léte feltételezi az írhatóságot. Próbáld meg egy kis szig. szalaggal átragasztani, vagy ragassz bele valami kis csíkot a mélyedésbe, amit aztán késsel pontosan síkba faraghatsz.
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.04.03 0 0 2
Hogy biztos egyről beszéljünk: ez egy 24x32 mm méretű, kb. 1,5 mm vastag kártya, az alsó felén egy sorban 7 érintkezővel, és az egyik sarka le van törve ferdére. Szóval, nagyjából úgy néz ki, mint egy SIM kártya, csak kb 2x akkora, és egy sorban vannak az érintkezői.
Ezen én sem kapcsolót, sem levágni valót nem látok.
Előzmény: LUCzI FERencz (1)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.04.03 0 0 1
Direkt kivettem a telefonomból (Nokia 6230) a 32MB SD kártyát, de én ezen semmi levágni valót nem látok.

Szerintem nem a kártyán van az okosság, hanem az olvasó eszköz ellenőrzi az írásvédő "pöcök" meglétét, állapotát, mint anno a floppykon is volt az az áttolható kis ökapcsolószerűség, aminek az állapotát a meghajtóban figyelte egy opto.
Tombolda Creative Commons License 2005.04.03 0 0 0
0 segítséget tudok.
Előzmény: Sir Balambér (-)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.04.03 0 0 topiknyitó
Szóval a szerencsétlen tényállás vázolva fent :((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!