Keresés

Részletes keresés

Póli Creative Commons License 2012.09.06 0 0 3843

"A jobboldali jogászprofesszor az agymosott fideszes, míg a nyugdíjas 6 osztályt végzett takarítónő, aki egy zacskó csirkefarhátért és a gonosz orbánsátán ellen szavaz a maszopra az européer balodali."

 

Kicsit sarkítva fogalmazol, de igen, lényegében így van. :)

Előzmény: Dr. Kotász (3842)
Dr. Kotász Creative Commons License 2012.09.06 0 0 3842

A ballibnek minden alajas talpnyalóra szüksége van. Tóta csak egy közülük. És ugye a baloldal politikai alapon (is) rasszista.

A jobboldali jogászprofesszor az agymosott fideszes, míg a nyugdíjas 6 osztályt végzett takarítónő, aki egy zacskó csirkefarhátért és a gonosz orbánsátán ellen szavaz a maszopra az européer balodali.

Előzmény: Törölt nick (3840)
Póli Creative Commons License 2012.09.06 0 0 3841

Annyiban igazad van, az idézet mondat a Fidesz és Jobbik szimpatizánsokra illik (azokra viszont 100%-ban), míg azért természetesen vannak olyan jobboldaliak, akik nem azok.

Csak számuk sajnos kevés, mondhatni elenyésző, ezért hajlamos Tóta az amúgy igaztalan általánosításra.

 

"Őt tévútra vitte a gyurcsányizmusa"

 

Jelenleg úgy néz ki, az orbánizmushoz képest a gyurcsányizmus maga a megfontolt, okos racionalizmus ! :)

Előzmény: Törölt nick (3840)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.27 0 0 3840

Ki ő, hogy megmondja nekem, hogy én nyálas bamba vagyok?  Az általánosítás mindig tévútra visz. Még a Tótát is. Van, akinek bejön ez a stílus, nekem nem.

Őt tévútra vitte a gyurcsányizmusa, tanulhatna belőle.

Nem való az ilyen stílus a médiába. Még a magyar gyenge médiát is képes rombolni. Csodálom, hogy van még valaki, aki foglalkoztatja.

Előzmény: Mirrmurr (3839)
Mirrmurr Creative Commons License 2012.08.27 0 0 3839

Szerintem nem gondolja, hogy tévedhetetlen, hanem leírja a véleményét, amivel lehet azonosulni vagy sem. De ha lehántod a stílust a mondanivalóról, nyugodtan elismerheted, hogy sok eléggé helytálló meglátás van benne. Mert ugyan ki fogja nekem megmondani, hogy mennyire vagyok magyar, ha egyáltalán. Ennyi erővel fizetni is lehetne magyaróval.

Előzmény: Törölt nick (3838)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.27 0 0 3838

Nem vagyok Tóta olvasó, erre a cikre véletleül kattintottam rá. Tóta miből gondolja, hogy nála van a bölcsek köve? Miből gondolja, hogy ő a tévedhetetlen? Nem tanult a gyurcsányista hitéből? tt és akkr is rossz lóra tett.

mandineren megjelent vikkből:

"Jobboldalinak lenni elsősorban érzület. Bamba, nyálcsorgató rajongói klub, ahonnan kinézik azt, aki nem dobja hanyatt magát, ha a Szent Koronáról van szó, függetlenül attól, hogy miféle hülyeség hangzik el utána.W

 

 

A stílusa nem egy kultúremberé, inkább szimplán közönséges és gyűlöletkeltő. Szerintem majd valamikor, amikor eljön a média megtisztulásának ideje, amikor a médiamunkások zárják ki saját soraikból a selejtet, akkor Tóta lesz az első, aki nem kap tollat és lehetőséget.


Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2010.01.14 0 0 3837
Ja és mi van a kommandó többi tagjával? Munk, Szily, Új? Remélem, ők kitöltik a Tóta hagyta űrt.
Előzmény: Óvakodj a törpétől! (3836)
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2010.01.14 0 0 3836
Az, hogy nem ugat annyit, üdvözlendő.
Előzmény: 14,77 százalék (3835)
14,77 százalék Creative Commons License 2010.01.13 0 0 3835
Tóta W. egyre kevesebbet dolgozik, ezzel párhuzamosan egyre kevésbé tűri meg a kritikus kommenteket, s töröl kritikátlanul. Nem véletlen, hogy olvasottsága, a kommentek átlagos száma is zuhan.
Póli Creative Commons License 2009.10.13 0 0 3834

Nem értem, miért háborít fel, ha valaki jelzi azt, hogy a Fidesznek a tökhülyéktől meg kéne szabadulnia.

Mert csak tökhülye lehet az, aki nem tudja, hogy az ilyen nyilvános és erőteljes zsidózás, mint elfoglaltság még a Fidesz európai elvbarátai szemében is valahol az orrturha nyilvános szájbavétele és az utcán végzett maszturbáció közé tehető.

 

 

Előzmény: 14,77 százalék (3829)
flugi Creative Commons License 2009.10.13 0 0 3833
idegesítő, amikor Tótának igaza van, mert úgy írja meg, hogy ciki legyen beismerni, ugye? :)
Előzmény: 14,77 százalék (3829)
Zetkin Klari agyasa Creative Commons License 2009.10.12 0 0 3832
Mit terelsz?
Vérciki a félhülye szentkoronatanos zsidófóbiás klubtársad mi?
Előzmény: 14,77 százalék (3829)
pindiy Creative Commons License 2009.10.12 0 0 3831
Pellust már cseréltek....
Előzmény: 14,77 százalék (3829)
14,77 százalék Creative Commons License 2009.10.12 0 0 3829
A következőkkel kezdi legújabb pubicisztikáját Tóta W. Én csak kicsit kicseréltem az alynokat, de persze cenzúrázta.

,,A tömegmédiának az az átka, hogy rettentő darab szarok tapadnak rá, ahogy gurulgat az emberek között ide-oda. Előnye viszont, hogy ha a szart leverjük róla, akkor se lesz sokkal kisebb.
Adott egy ostoba firkász, aki ostobaságokat írogat, a jelek szerint nem kivételesen, hanem életvitelszerűen. Hülyeségei se nem szórakoztatók, se nem meglepők, szoros illesztéssel passzolnak az álliberális oldal ocsmányabbik arcába, amit jól ismerünk.

A balliberális oldalnak ez az arca mindig létezett, gyorsan összerakták ezt a patinás arckifejezést a rendszerváltás után. Megvolt már akkor is, amikor az MSZP-SZDSZ-kormány köztévéjében, Gyárfás Tamás és Baló György értő felvezetésével, a kalapos magyar paraszt csetlés-botlása volt a humorforrás. Antiszemitázó tökkelütöttek rendre felbukkannak a szélsőbalos mozgalmakban, ez ugyanolyan adottság, mint a magyar jobboldalnál az emblematikus nácik. Kivéve, hogy utóbbiak azért csak kihalnak pár évtizeden belül, a kommunisták viszont újratermelődnek.

Nem végzetes probléma ez, csak kezelni kell. Mégpedig úgy, hogy amikor Kukalakó Kolompár Orbán felböffen, akkor Kolompárt a kukájával együtt lerúgjuk a szekérről. Büdös is, ciki is, fertőzéseket terjeszt."
geszthi Creative Commons License 2007.02.05 0 0 3828
Ugy emlekszemmintha TWA irt volna egy cikket a szentte avatasarol, ahol megjosolta elore, hogy majd jonnek a csodak is akarki meglassa.

IME igaza volt :-)


II. János Pálhoz fűződő csodát ismerhet el a Vatikán
február 5. hétfő 21:44
[MTI]

II. János Pál pápa személyéhez fűződő csodaként ismerheti el a Vatikán egy lengyelországi koraszülött kislány életben maradását az elhunyt egyházfő boldoggá avatási eljárása során - írta a Gazeta Wyborcza című lengyel lap hétfői számában.

A Gloria Maria Wrona névre keresztelt csecsemő komplikációk miatt császármetszéssel, jóval idő előtt, a terhesség hatodik hónapjában jött világra a Lengyelország délnyugati részén fekvő Czestochowában.

Az újság tudósítása szerint a kislány szülei, Jacek és Joanna Wrona (akiknek Gloria a harmadik gyermeke) mélyen vallásosak. Az édesanya beteg gyermekének gyógyulása érdekében a 2005 áprilisában elhunyt II. János Pálhoz is imádkozott, és mindig magánál tartotta a néhai pápa fényképét.

A szülők szerint Gloria életének második napján csoda történt: a baba fejletlen veséje működni kezdett, és a súlyos szívhiba megmagyarázhatatlan módon eltűnt. A kislány állapota egy hónap alatt stabilizálódott, és Gloria jelenleg teljesen egészséges.

Az édesapa könyvet írt lánya csodálatos gyógyulásáról, és egy példányt eljuttatott a II. János Pál boldoggá avatásában eljáró vatikáni bizottsághoz. Nemrég kapták a hírt: Gloria esetét a néhai egyházfő személyéhez köthető csoda bizonyítékaként fogják számba venni. A boldoggá avatáshoz nélkülözhetetlen, hogy az illető személyhez egy csoda fűződjön, amelyet hitelesnek ismernek el.
Előzmény: ttenyleg (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3827
For a Better Magyarland. Hát hóóógyne árpi. Pont tőled, meg a hasonszőrű beteglelkű, egoista, gyűlölködő, irígy, mindenkinélokaosabbügyesebbtehetségesebb faszfejektől lesz jobb ez az elkúrt ország ugye? Hát szerencsére kevés vagy te ehhez és nagyon remélem, hogy az is maradsz és nem jut eszébe ennek az elkúrt gyurcsánynak, hogy téged és a hozzád hasonló betegeket valami döntéshozó pozízióba ültessen. Na akkor, akinek van esze, tényleg összepakolja a bőröndöt.
J.P.Montoya Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3826
A Gallup szerint a Fideszre kétszer annyian szavaznának, ha most lennének a választások, mint az MSZP-re. Kellett egy válaszcsapás.
Előzmény: Álomvédelmi twist (3825)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3825
Pl. most prolizik és szemétnek nevezi a vallásos énekeskönyvet: http://w.blog.hu/2007/01/16/ejtoernyos_bevetes
Mirrmurr Creative Commons License 2006.08.04 0 0 3824
Árpád, a Chuck Norris-os írásod ma különösen király! De komolyan! Köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.13 0 0 3823

Gratulálok a mai írásodhoz, Tóta W.

Game over.

 

 

nyman Creative Commons License 2005.11.07 0 0 3822
Ökör ellenzéki Creative Commons License 2005.10.31 0 0 3821

Ezt most minden tótawés topikba beírod?

Azt hiszem, mégsenem ő a frusztrált!

Előzmény: zoltan1 (3820)
zoltan1 Creative Commons License 2005.10.31 0 0 3820
Frusztrált drogos. Jopófának gondolja magát, hát gondolja, a pápagyalázása óta egyetlen sorát nem olvastam. Végül is egy a sok megélhetési provokatőr közül.
prenotalis Creative Commons License 2005.10.26 0 0 3819
Amerikai piti
  • Tóta W. Árpád

      2005. október 26., szerda

    •  

      Most aztán nem lennék Orbán Viktor helyében. Kiderült, hogy Uncle Sam igenis rosszallóan gondolt rá egynéhány alkalommal. Merthogy nem határolódott el, és nem tőlük vásárolt vadászrepülőt.

       

      Gyurcsány Ferenc végül is majdnem igazat mondott, és azt hitte, ezzel jól alátehet Orbán Viktornak. Most megtudja az ország, milyen pimasz volt ez a Viktor Amerikával. Ja, igen, megtudja. De emiatt csak kevesen fogják utálni, Amerikával picikét szembeszállni ugyanis nem számít hibának Magyarországon. Sőt.

       

      Amerika a kellemetlen útitárs.

      De ne hallgassunk az indulatainkra, nézzük csak meg, mi is Orbán Viktor bűne. Az ikertornyokat talán nem ő rombolta le - később kiderülhet még ez is -, de nem határolódott el azon nyomban Csurkától. Csurka pedig ugye olyanokat hordott össze, hogy az amcsik maguknak köszönhetik a támadást, márpedig pont ők mutatták meg azóta, hogy ők makulátlan jófiúk, és lehet illedelmesen is bombázni, megfelelően megindokolva a támadást, felboríthatatlan érvekkel, a józan ész és a békésebb világ nevében. Tömegpusztító fegyverek, hogyne.

       

      Csurka viszont nem volt Orbán minisztere, csak egy tetszés szerint bármilyen perverzióra használható, csekély jelentőségű daganat a parlament jobbszélén. Az ilyen rosszfélének pont az a lényege, hogy amikor kell, használjuk, egyébként meg szarunk rá. Mégse loholhat a miniszterelnök Csurka István után, hogy folyton őt pesztrálja, és magyarázkodjon miatta. Épp elég neki Kövér László, a saját házimanója. Csurka pont azért volt az, ami, mert Orbán nem mondott olyanokat, mint ő.

      Az pedig, hogy kitől veszünk vadászrepülőt, kedves bácsikánk, a mi dolgunk. Nehogy már azon húzza fel az orrát Amerika, hogy nem nála veszünk fegyvert! Nehogy már azért kelljen nekem is elhatárolódnom Orbán Viktortól, mert nem a nagyságos Amerika használt repülőgépeit vette meg. Ők voltak a hülyék, bizony, Csurka Istvánnal együtt ki kell mondanunk: az amerikai globalizmus magának köszönheti, hogy nem az ő repülőit vesszük meg. Ugyanis repülőt a világnak ezen a felén úgy kell eladni, hogy a haszonkulcs egy részét odaadjuk a döntéshozóknak diszkréten, vagy dolomitban kérjük az árát. Csodálom is, hogy nem francia gépeket vettünk, a Dassaultnál ugyanis értik a csíziót. De ez nem ok a haragra.

       

      Például az ilyen durcáskodásért nem annyira népszerű Amerika, mint amilyen lehetne, ha kizárólag Marilyn Monroe és Marilyn Manson lakná. Amerika nem ellenség természetesen - Orbán sem üzent neki hadat -, Amerika a kellemetlen útitárs. Egy faragatlan bunkó, és ha rájön az ötperc vagy iszik, akkor nem lehet vele bírni, szedi elő a stukkerét, legénykedik, böfög és bombáz összevissza. De azért elviseljük, mert ő az izomtibor a csapatban. Ez azonban nem jelenti azt, hogy úgy táncolunk, ahogy ő fütyül, a jóindulatában ugyanis a tapasztalataink alapján már nem vagyunk annyira biztosak, mint az ötvenhatos felkelő bácsik, anno.

       

      Orbán bűne tehát annyi, hogy olykor szünetet tartott a csillagos-sávos segg nyalásában, a nyomorúságos pitizésben. Igaz, akkor még nem bűzlött annyira az a segg, mint ahogy most, sok-sok kis és nagy hazugság paksimogyorójával bűzlik, de ő látta előre, mert próféta a lelkem.

      Gyurcsány ügyesen érzett rá, hogy az ilyen bűnökön jól el lehet csámcsogni Bush-sal. De óriásit téved, amikor azt hiszi, Magyarország és Bush ugyanazt gondolja Amerikáról.

       

      Orbán bűne annyi, hogy szünetet tartott a csillagos-sávos segg nyalásában.

      Pinarius Mamertinus Rufus Creative Commons License 2005.06.08 0 0 3818
      Inter faeces et urinam

       

      Tóta wégre elemében érzi magát :-DDDDD

      Póli Creative Commons License 2005.06.01 0 0 3817

      Tota: "A hülye franciák tehát azok, akik egyáltalán a népet szavaztatták."

       

      "ez a mondata szerintem nem volt szerencsés bárhonnan is nézzük"

       

      Miért ??? Semmi más nem mond, minthogy nem a franciák a hülyék, hanem közüllük azok, akik ilyen szakkérdésben (400 oldalnyi tömény joganyagról, melyet kb. a népesség egy tízezred része olvasott el) népszavazást rendeltek el.

       

      És tökéletesen igaza van !

      Előzmény: szarvasmarha (3814)
      Póli Creative Commons License 2005.06.01 0 0 3816

      :))

       

      Előzmény: Demim úr (3812)
      Devil Inside Creative Commons License 2005.06.01 0 0 3815
      Szerintem inkább azt írja, hogy a képviseleti demokráciában azért választunk embereket magunk közül, hogy ők jobban belemerülve a különböző témákba sokkal ésszerűbb és hosszabb távú döntéseket hozzanak, mintha minden egyes kérdésről a költségvetéstől a vadászrepülőgépek beszerzéséig megszavaztatnánk a népet (emelt díjas smsben). (Igaz a képviselőket sem mindig ennek a feladatnak az ellátásához szükséges képességek miatt választjuk...) Egyet is értek a mai cikkével, a franciák szavazása politikailag igazából nem az EU alkotmányáról szólt...
      Előzmény: Vámpír (3808)
      szarvasmarha Creative Commons License 2005.06.01 0 0 3814
      én tudom,hogy Tóta  mindkét oldalt osztja rendesen,de ez a mondata szerintem nem volt szerencsés bárhonnan is nézzük.
      Előzmény: Demim úr (3811)
      Gerenda Creative Commons License 2005.06.01 0 0 3813
      Ezzel az archetípussal -amelyet a magam részéről egyszerűen hülye bölcsészsznobnak szoktam titulálni- nekem nem az a legnagyobb bajom, hogy mindent lefikáz, hanem az, hogy bármely más nézőpontot képtelen minimális beleérzéssel kezelni.
      Vagyis nem csak fikáznak mindent, hanem gőgösen, dölyfösen fikáznak mindent.

      Gyakran én is egyetértek vele. Ilyenkor gyorsan leülök, és önvizsgálatot tartok, hátha én is éppen hülye sznobként viselkedem. Erre nagyon jók Tóta irkálmányai.

      G
      Előzmény: Demim úr (3811)

      Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!