Keresés

Részletes keresés

ximot Creative Commons License 2005.04.29 0 0 72
Mármint engem, vagy a talin részvevőket :)))???
Előzmény: Síró-Pityogó (70)
marpi Creative Commons License 2005.04.25 0 0 71

Kedves SP!

 

Itt is szeretném Neked megköszönni a Suzuki képet, látom igyekszel, van mit behoznod...

:)

Köszi!

 

RP

Előzmény: Síró-Pityogó (70)
Síró-Pityogó Creative Commons License 2005.04.25 0 0 70
Nem riadok vissza, ilyen fickókat szoktam reggelizni! Hammmmm, s máris kettéharaptam... :-)
Előzmény: alacska (69)
alacska Creative Commons License 2005.04.21 0 0 69
Ne "emberkedj" már.
Még a végén elriasztod SP márkatársunkat a taliról.
Előzmény: ximot (68)
ximot Creative Commons License 2005.04.21 0 0 68
Mi van má', mindenki tökelégedett a kocsijával?
Előzmény: Síró-Pityogó (67)
Síró-Pityogó Creative Commons License 2005.04.15 0 0 67
talán a hozzállásoddal van baj!
Amíg a hibák felsorolása zajlott, egyetértő hümmögés volt, de aztán bedobtad ezt a "soha többé Suzukiit!!" szöveget, ami a vörös posztó lehetett.
Levontam a tanulságot, ezért alakítottam ezt a topicot, ahol kimondható szigorúan saját tapasztalatként, nem bántva mások érzelmeit:
Soha többé Suzukit!

:-)
Előzmény: zoli2k3 (65)
Síró-Pityogó Creative Commons License 2005.04.15 0 0 66
Azért a kopogás és egyéb hibák felsorolása nem áll távol a szaktopictól....
2002 óta olvasom...
Előzmény: zoli2k3 (65)
zoli2k3 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 65
szerintem sose sírtam, csak elmondtam hogy miket tapasztalok a wagonr használata során. Érdekes módón mióta én leírtam a negatív tapasztalatokat, azóta többen is be merték vallani, hogy hú hát nekem is beázik a generátor, rezonál a hátulja, kopog, csörög, zörög stb. stb.
Előzmény: RetteNETes Lalyos (62)
belagyi Creative Commons License 2005.04.11 0 0 64

Szevasz,érted. Engedtessék  megjegyeznem, hogy totalcar, népítélet  rovatában 99%-ban

 

ez aztán a mérvadó statisztika! olvass bele a cikkekbe!!! más tipusnál kevesebb hibát felsorolva nem vennének ugyanolyan autót! suzukit meg az is venne akinek a fél autóját ki kellett már cserélni!

Előzmény: huszita1415 (63)
huszita1415 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 63

Szevasz,érted. Engedtessék  megjegyeznem, hogy totalcar, népítélet  rovatában 99%-ban újra  vennének  Suzit  a  használók, és  ugyanilyen  arányban elégedettek  is.  

 A  presztízs, vagy  imázs amiről  szó  van, az  mi?  Hogy  több  más  gyerek  azt  mondta  az iskolában  a  piros  bojtos  sapkámra-ami  nagyon  jó kis  satyak  volt- hogy milyen égő, és  ezért  szégyellnem  kellett?

 Szerintem "imázsra"  szüksége  van egy  ker.tévés sztárocskának, de  nem  egy  normális  embernek. ..:) szevasz..

RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2005.04.11 0 0 62
...most meg egy éve nyomja, hogy neki milyen szar van.... Csak az a baj, hogy az szaktopicon. mára meguntam....
cseréljünk! A Ti topicotokon fikázzon, nálunk meg ne sírjon!!!!

Ezért volt a napellenző...
Előzmény: belagyi (61)
belagyi Creative Commons License 2005.04.11 0 0 61

látom lecsúszott a napellenző :)

Előzmény: RetteNETes Lalyos (60)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2005.04.11 0 0 60

Akkor most az én olvasatomban:

"

"Sajnos a Trabant örökség továbbkísérte a remek, elpusztíthatatlan Suzukit. Korábbi piackutatási elemzések azt mutatták, hogy aki egyszer swiftet vett (de szerintem ez WRre fokozottan igaz) akármennyire is elégedett volt, ha tehette az imázs miatt legközelebb már nem választott ilyen típust, sőt a márkát is kerülte döntéshozatalkor...."

 

Vagyis kommercianizálódott faszok lettek, akiknek többet jelentett néhány tucat másik fasznak a sztereotípiája, mint a saját tapasztalata.

Ha Te is bedőlsz a falkaüvöltésnek, akkor Te is csak egy fasz vagy!

 

De ennek a topicnak nem a Suzuki védelme a célja, hanem - az én meglátásom szerint - az, hogy ha vettél egy autót, s a saját tapasztalataid alapján legszívesebben a falba vernéd a fejed a döntésed miatt, akkor nesze ez a topic a fal...

Előzmény: zoli2k3 (59)
zoli2k3 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 59

idézet az aktuális automagazinból: http://www.automagazin.hu/

"Sajnos a Trabant örökség továbbkísérte a remek, elpusztíthatatlan Suzukit. Korábbi piackutatási elemzések azt mutatták, hogy aki egyszer swiftet vett (de szerintem ez WRre fokozottan igaz) akármennyire is elégedett volt, ha tehette az imázs miatt legközelebb már nem választott ilyen típust, sőt a márkát is kerülte döntéshozatalkor...."

zoli2k3 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 58

köszi, de ezek hiánák szerintem. sacc kb. 1millert adnánanak a járgányért. annyit nekem is megér :-((

Bementem egy nagy bpi suzuki kereskedésbe, és eurotax alapján be lett azonosjtva a kocsim, kilométert is figyelmbe véve 1.4m. HUFért beszámítanák ha vennék 1 új suzukit.

 

Az más kérdés hogy a használt telepük tele van wrel és egy ilyet mint az enyém 1.990.000ért árulnak...

Előzmény: RetteNETes Lalyos (57)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2005.04.10 0 0 57
ha annyira szabadulni akarsz a Wagontól...
Suzuki felvásárlás
Előzmény: zoli2k3 (56)
zoli2k3 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 56

Zoka kartács és még egy csomóan lebeszélnek a fócvágen csoport termékeiről.

meg különben is kiváló suzuki wagyonőr tipúsú járművem van, minek nekem passat, mondeó?! :-))))

Előzmény: RetteNETes Lalyos (52)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2005.04.07 0 0 55
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Dzsonszii (54)
Dzsonszii Creative Commons License 2005.04.07 0 0 54
Láttad milyen reklám fut a fejlécen? Szerintem megint direkt Téged cukkolnak!
Előzmény: Síró-Pityogó (49)
Dzsonszii Creative Commons License 2005.04.07 0 0 53

Szia!

Látod kinek volt kedvező hitelkonstrukciója a szaktopicon? Pont ezért feszegettem a témát az év elején. Nemcsak a bank számit fel óriási kamatot, hanem az üzletet megkötő kereskedő is részesedést kap. A weltautó kersőjében van egy kalkulátor, minél kevesebb hitelt és rövidebb időt veszel, annál magasabb a kamat. Ebből következik hogy a kereskedő juttatása fix. Nálam az 5 évre felvett 800kFt 400kFt-os kamatot fizet (50%  {:-(  )?  Ebből sacc/kb 200 a kereskedőé.

Előzmény: zoli2k3 (45)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2005.04.07 0 0 52

És a márkahűsg???....A Golfhoz?????????.....

:-)

Előzmény: zoli2k3 (51)
zoli2k3 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 51

azóta sok víz lefolyt a dunán. akkor és abban a helyzetben nagyon másként láttam a dolgokat...

állatfajtopicban jókat hőbölögtönk emléxem.

1ébként meg mostanság egyre inkább a mondejó látszik befutónak nálam is :-))))

Előzmény: belagyi (47)
belagyi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 50

egy évig nyomta a sódert, hogy milyen király autója van!!!

szerintem ennyi járt neki! :)

 

két éve vettem egy 97-es 2.5 V6-os mondeot... azóta is tökéletesen megy, semmi baja... én figyeltem arra, hogy mit veszek :) és borítékom sincs sok-sok csekkel :)

Előzmény: Síró-Pityogó (49)
Síró-Pityogó Creative Commons License 2005.04.05 0 0 49
Szeretném, ha -akár a topic elhalása is lenne az ára- nem arról jönnének a hozzászólások, hogy leszóljuk más márkák tulajdonosát!
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy merünk-e szembenézni saját magink hibás döntéseivel!!!
fargo Creative Commons License 2005.04.05 0 0 48
Szerintem a fele királyságát odaadná egy "fostalicskáért" :-)))

Öt éves részletre bevállalni egy Suzukit, édes istenem :-)))
Előzmény: belagyi (47)
belagyi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 47

nem jössz vissza az álltfaj topicba? :D

én majd idézem azokat a gondolatokat amiket anno írtál és

te majd azokat amiket én írtam rá! :D

 

 

Előzmény: zoli2k3 (45)
Herbie_ Creative Commons License 2005.04.04 0 0 46
Ezt benyaltad:DDD
Előzmény: zoli2k3 (45)
zoli2k3 Creative Commons License 2005.04.04 0 0 45

hát én qrvára nem ilyen lovat akartam.

egyre több nyikorgó, nyekergő hang jön ebből a  csoda suzuki wagonrből, olyan mintha szét akarna hullani az egész, pedig k még nincs 3 éves sem, és 48ezer km. van benne, döbbenet.

reggel megszámoltam a csekkeket is a borítékban, amit a legelején kiküldött a merkantil bank, még van hátra 27 darab, egyenként 44655 huf., az összesen 1205685 forint hogy rohadjon meg nem ér annyit most a piacon az egész hulladék...

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.03 0 0 44
Elvileg kezdődhetne. Nem hiszem, hogy az év egy adott napján a 100 év különbséggel születettek közül nemenként 10 ezren születtek volna. Még akkor sem lehetséges ez, ha tudjuk, hogy 1900-ban sokkal többen születtek. Csak azt kell tudni, hogy a 100 évvel ezelőtt születettek közül a ma is élők személyi számának mi az utolsó négy jegye.
Előzmény: sere (12)
MazdaGazda Creative Commons License 2005.04.02 0 0 43
Vicces történet :-) Nem volt kicsit túlterhelve? :-))))

Nekem is van két sztorim....

1.) 21. születésnapomra vettem+kaptam összesen 129.000 Ft-ért egy szintén 1973-as évjáratú Audi 80 L típusú autót. Mint kiderült, "eladásra restaurálták", kívülről csilivili volt, egyébként egy rohadás. Kb. 40.000 Ft ráköltés után két hónap múlva boldogan adtam el 90.000-ért a Nagykőrösi úti piacon két őrültnek, akiknek feltehetően a papírjai kellettek, mert nemrég beírtam a rendszámát a magyarorszag.hu autókeresőjébe és egy másik Audi 80-as jött ki belőle :-)

2.) Nem sokkal később, mint végzős egyetemista, újból úrrá lett rajtam az autóvásárlási láz. Most már biztosra mentem: szintén szülői segítséggel (anyukám közel kifogástalan kispolszkiját áldoztuk be, volt benne vagy 20.000 km...) 385.000 Ft-ért vásároltam egy Svájcból hozott tízéves Mazda 323-ast. Na, erről is furcsa dolgok derültek ki, pl. este vettem és másnap napfényben láttam meg, hogy ahány karosszériaelem, annyi árnyalata a metálszürkészöldnek (vásárláskor ezüstszürkének hittem :-))) Aztán a riasztó szerelésekor derítették ki, hogy fura előélete lehet a kocsinak, izé, lopásra utaló nyomok a kormány környékén (kormányzár eltörve, régi riasztó szétberhelve). 300.000 Ft-ért sikerült túladni rajta, és boldogan vettem meg részletre a Porsche Pestnél életem első komoly autóját, egy 1,5 éves Skoda Favoritot, ami meg X-es rendszámú bérautó volt és 49.000 km volt benne, de ennek ellenére szépen kiszolgált közel három évig, nagyon szerettem. De ez már egy másik történet, itt már csak kicsit voltam balek (az X-es rendszám miatt csak áron alul számították be első új autómba, egy Nissan Almerába)

Üdv: MG
Előzmény: Pax2 (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!