Keresés

Részletes keresés

hurráoptimista Creative Commons License 2005.03.23 0 0 10
Egyébként sok sikert a diplomához! :-))
Előzmény: Iza104 (-)
hurráoptimista Creative Commons License 2005.03.23 0 0 9

Szia,

 

Csatlakozom petrovus-spqr 3-as hozzászóláshoz: olyan műsorokról kérdezel, amelyeket mélysgükben szerencsére nem ismerek, viszont ahhoz sajnos épp eléggé, hogy lesújtó véleménnyem legyen zömében valamennyiről. Híg fosról azt hiszem nem kell véleményt mondani: a bűze messziről érződik. Jópár nevet hiányolok. Miért nem szerepel a nevek közt Fiala János? Obersovszky Péter? Kepes András? Hajós András?

 

Persze ettől még kitölthetem a kérdőívet, de én úgy gondolom, amit nem ismerek teljes mélyésgben, arról ne nyilatkozzak, hiszen az előítéletességre ad alapot, ami - gondolom - nem lehet kívánatos cél. Persze ha ragaszkodsz hozzá... :-)

Előzmény: Iza104 (-)
Iza104 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 8
Nagyon köszönöm mindenkinek a fáradozását, aki kitöltötte.
Hogy milyen a kérdőív az most nem kérdés - gagyi-nem gagyi műsorok - mostanság ezek az ismert tévés személyiségek. Nem azért raktam bele a kérdőívbe őket, mert nekem ők a kedvenceim.
De mégegyszer köszönöm!
NGid Creative Commons License 2005.03.23 0 0 7
Azért lehetett volna több tv-s személyiség is, ez így elég csekélyke. A diplomamunkád is kövérebb lenne tőle.
Előzmény: Iza104 (-)
szpemecske Creative Commons License 2005.03.23 0 0 6
Elküldtem így, sajnálom.
Előzmény: szpemecske (4)
szpemecske Creative Commons License 2005.03.23 0 0 5

ez igaz, de igényes műsorok már nem igazán :)

 

Előzmény: petrovus-spqr (3)
szpemecske Creative Commons License 2005.03.23 0 0 4

Szia,

 

Miután kiértékeltem az egyik műsort, véletlenül belekattintottam abba, hogy nem láttam a műsort és most nem tudom onnan kiszedni a pöttyöt.

Ez így nem igazán jó.

Tanács?

Előzmény: Iza104 (-)
petrovus-spqr Creative Commons License 2005.03.23 0 0 3
elkezdtem, de olyan gaygyi műsorokról kérdezel, amelyekkel abszolút nem vagyok tisztában. Bocs, de igényesség is van a világon!
Tombolda Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2
Pard0n.
Előzmény: Iza104 (-)
Tombolda Creative Commons License 2005.03.23 0 0 1
Pard0n.
Előzmény: Iza104 (0)
Iza104 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Éppen a diplomamunkámat írom televíziós személyiségekről. A dolgozatban a magyarországi médiaszemélyiségek nézői megítélését vizsgálom, ehhez kell készítenem egy felmérést, amelyhez a segítségedeteket kérem.

Kérlek, ha van 5 perced és van hozzá kedved, kattints az alábbi linkre és töltsd ki az ott található kérdőívet. Nagyon sokat segítenél vele!
A kérdőív kitöltése anoním, semmilyen adatodat nem kell megadnod hozzá.

A felmérésben 500 embernek kell részt vennie, ezért kérlek, ha van rá lehetőséged küldd tovább a linket minél több embernek, hogy hozzájuk is eljuthasson a kérésem.

http://www.cserna.hu/kerdoiv/index.php

Segítségedet nagyon szépen köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!