Keresés

Részletes keresés

neoze Creative Commons License 2005.04.11 0 0 6
en is neveztem egy filmet, azota se kep se hang... ez a cikk sztem a feledes homalyaba merul...
JORGEE Creative Commons License 2005.04.01 0 0 5

Háromszor próbáltam nevezni egy filmet, de arra se méltattak, hogy visszaírjanak.

 

Szokványos ez, mint várni az orvosi rendelőben.

 

Gratulálok.  Sux

Angel DC Creative Commons License 2005.03.27 0 0 4
Én a Kindergardent láttam, és bármikor megnézném újra. Nem azokban a filmekben hiszek, amitől másfél órára jól érzem magam, hanem amiken sokáig gondolkodom..
muchso Creative Commons License 2005.03.15 0 0 3
Egyértelműen az EastPark a legjobb, Mennyeibéke profik által készített vérszegény alkotás, a matekos túlértékelt, a mindjártmeghalok nem rossz ugyan de semmi extra ahhoz képest, hogy azt is profik csinálták /fókuszfoksz/. Tehát részemről EastPark.
Ja és a Kontroll még nem volt mozikban mikor ez már kész volt, nem származhat abból az ellenőrös dumája. Csak lenne már 4. rész!
Zizi Karesz Creative Commons License 2005.03.15 0 0 2

Nem értem igazán a Mennyei béke népszerűségét. Tény hogy halálprofi, és tényleg nagyon is jó a kivitelezés, tehát a stílus megragadása, de történet végig szörnyen kopog. A pap szerepe végig tök zavaros, és logikátlan, aztán, a helyzetet se a néző érti meg, hanem szépen elmondják telefonba, hogy akkor mi van. Ott van az a tök jó fogás a leeső kólásüveggel, aminek pont az lenne a lényege, hogy akkor hirtelen szétlövik egymást, ehelyett, szép lassan az összes párbaj meg van mutatva és magyarázva, amikor ez nem érdekes, amúgy is értjük, hogy mi van. Ezzel szemben, amikor már minden ilyen párbaj szépen meg van magyarázva, akkor egyszer csak marad a két férfi, ahol tényleg nem tudni miért is kell lelőniük egymást, és pont ez az a párbaj amit nem magyaráz meg a film. A nyalóka a végén tetszett, meg tényleg nagyon jó a képi világ egységessége, de hát ez nem elég. Érdekes összehasonlítani ezzel az új Matekos filmmel, aminek pont, hogy 0 a kivitelezési igényessége, de történetet, amit vállal azt tökéletesen lerakja elénk.

Zizi Karesz  

Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1
Ez egy sikeres topik.
bindera Creative Commons License 2005.03.13 0 0 0
0nline
amerika Creative Commons License 2005.03.13 0 0 topiknyitó

Ezt a topikot azoknak csináltuk, akik szívesen mondanának véleményt az Index
online
filmszemléjén bemutatott filmekről. Egymásnak, meg persze maguknak a
filmeseknek, akik remélhetőleg itt is megjelennek, hogy kiélvezhessék a
közvetlen és brutális nézői reakciókat. Ezúton is kérném a nézőket, hogy ne
csak nézzenek, de osztályozzanak is, ami nem nekünk jó, hanem a filmeseknek,
hadd ne részletezzük, miért.

 

Jó beszélgetést, vitát, benyalást és flamelést kívánunk.

A szemlebizottság nevében:

Szily László

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!